Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (57/20
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

baca



Tagság: 2006-02-18 01:03:35
Tagszám: #27256
Hozzászólások: 121
16880. Elküldve: 2006-05-02 21:34:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93551.]

Laci082

Észrevételeztem, hogy neked mindenhez van hozzáfűzni valód! Szóval mintha naprakész lennél minden ügyben a digitális szolgáltatásokról.
Érdekelne menyit fizetnek neked, hogy ide írogass???
Vagy egyszerűen szófosásod van???
[válaszok erre: #16888]
Haladó
baca adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szunti



Tagság: 2005-11-26 17:51:18
Tagszám: #24075
Hozzászólások: 1595
16879. Elküldve: 2006-05-02 21:31:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93552.]

Na, pont egy ilyen marha f*sz* műsorokat sugárzó szemét perelget. Inkább meg kellene szüntetni az adót, és indíthatnának egy normális csatornát...
[válaszok erre: #16881] [előzmény: (16874) cus15, 2006-05-02 21:07:23]
Kiváló dolgozó
szunti adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16878. Elküldve: 2006-05-02 21:23:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93553.]

Én is olvasgatom itt éppen, hogy nem áll a helyzet magaslatán jelenleg az Amos1. Valószínűleg ezért vannak gondok az onnan érkező csatornákkal.
[válaszok erre: #16893] [előzmény: (16876) taurus, 2006-05-02 21:13:55]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16877. Elküldve: 2006-05-02 21:14:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93554.]

"ráadásul ezzel párhuzamosan a földi analóg frekvenciák egyre inkább elértéktelenednek, az országos földi sugárzású Tv2 és az RTL Klub beolvad az igen széles mezőnybe, csak kettő lesz a sok tévécsatorna közül. "


Ez teccik!
[előzmény: (16874) cus15, 2006-05-02 21:07:23]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16876. Elküldve: 2006-05-02 21:13:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93555.]

Majd csak besz@rik már egyszer,végleg.
[válaszok erre: #16878] [előzmény: (16875) latency, 2006-05-02 21:09:48]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


latency



Tagság: 2006-02-12 17:11:01
Tagszám: #26936
Hozzászólások: 1311
16875. Elküldve: 2006-05-02 21:09:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93556.]

Olvass át az Amos-os topikba, ott is írják, hogy gyengélkedik a jel.
[válaszok erre: #16876] [előzmény: (16872) dbz, 2006-05-02 21:00:27]
Kiváló dolgozó
latency adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cus15



Tagság: 2006-02-22 10:42:44
Tagszám: #27476
Hozzászólások: 19
16874. Elküldve: 2006-05-02 21:07:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93557.]

A TV 2 beperelte a DigiTv-t.

http://index.hu/kultur/media/digi023/

Érdekes.
[válaszok erre: #16877 #16879 #16918]
Zöldfülű
cus15 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nagyjanos



Tagság: 2006-04-01 09:23:02
Tagszám: #29128
Hozzászólások: 15
16873. Elküldve: 2006-05-02 21:06:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93558.]

Kezdődik már...
http://index.hu/kultur/media/digi023/
Zöldfülű
nagyjanos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dbz



Tagság: 2005-09-11 17:44:01
Tagszám: #21820
Hozzászólások: 245
16872. Elküldve: 2006-05-02 21:00:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93559.]

A tököm ki van azzal, hogy amikor nézném a SportKlub-ot akkor sosem megy! Mindig a kedvenc műsoromról maradok le! De az ezer éves box alatt meg a foci alatt mindig jó icon67.gif icon49.gif icon3.gif
[válaszok erre: #16875] [előzmény: (16871) Laci082, 2006-05-02 20:50:14]
Haladó
dbz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16871. Elküldve: 2006-05-02 20:50:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93560.]

Egyéni megállapodás kérdése. De valószínűleg van hozzájárulásuk a tv2 és az rtl klub részéről a továbbításhoz. Ez az ami a Diginek jelenleg nincs a tv2 szerint, és ezért perlik őket.
[válaszok erre: #16872] [előzmény: (16869) yaksi, 2006-05-02 20:43:02]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


eclairs



Tagság: 2006-04-27 19:50:15
Tagszám: #30034
Hozzászólások: 171
16870. Elküldve: 2006-05-02 20:43:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93561.]

még mindig nem megy nálatok sem az atv és a sportklub?
Haladó
eclairs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
16869. Elküldve: 2006-05-02 20:43:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93562.]

Kár, hogy most sem mondasz igazat! A kábeltévék NEM FIZETNEK a TV2, RTLK továbbításáért!!!
[válaszok erre: #16871] [előzmény: (16787) Laci082, 2006-05-02 17:46:10]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


FredT



Tagság: 2006-03-18 18:37:38
Tagszám: #28590
Hozzászólások: 286
16868. Elküldve: 2006-05-02 20:37:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93563.]

Már oké az HBO és a Hallmark is!
[előzmény: (16867) Laci082, 2006-05-02 20:24:30]
Haladó
FredT adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16867. Elküldve: 2006-05-02 20:24:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93564.]

Tudjuk, hogy mono többek között ez a két csatorna is. Küldtünk is emailt ezzel kapcsolatban az üfsz-ra, amire a szokásos "dolgoznak a munkatársaink rajta" választ küldték. Az HBO is monó volt egyébként (vagy még mindig az, nem tudom, nincs előfizetésem rá).

Hallmark most jó, vagy még mindig csúszik a hang?
[válaszok erre: #16868] [előzmény: (16866) sil, 2006-05-02 20:21:23]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sil



Tagság: 2006-04-28 23:04:21
Tagszám: #30067
Hozzászólások: 150
16866. Elküldve: 2006-05-02 20:21:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93565.]

Megkérdezem mégegyszer. Senkit nem zavar, hogy a mai nap slágere, az RTL Klub és az AXN is monó? Mert engem rohadtul idegesít. Valamit kellene lépni, mert ez elfogadhatatlan.

Laci082, holnapra kapsz egy szabadnapot. Megérdemled. icon43.gif
[válaszok erre: #16867 #16896]
Haladó
sil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16865. Elküldve: 2006-05-02 20:01:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93566.]

Pedig az lett volna az igazi ha ott is elhangzik. Gondolom azért ők se akarnak olyan nagy balhét, szépen a bíróságon elintézik.
[előzmény: (16863) rakal, 2006-05-02 19:59:20]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16864. Elküldve: 2006-05-02 19:59:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93567.]

Azért remélem, hogy 2010-nél kicsit korábban kiépül már a digitális sugárzás országosan. Egy ideig szerintem fog menni medkettő.
[előzmény: (16862) rgabor, 2006-05-02 19:57:09]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rakal



Tagság: 2003-10-16 23:43:11
Tagszám: #6992
Hozzászólások: 3091
16863. Elküldve: 2006-05-02 19:59:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93568.]

Árgus szemekkel néztem a Tényeket,mindenféle szokott álhír és egyebek,fontosnak kikiáltott pszeudofontosságok elhangzottak,nagyon vártam a Digis hírt,ha már a weboldalukon a frontpage-n szerepel,de egy árva mukk sem hangzott el.
Szóval szvsz nem eszik olyan forrón a kását a TV2-nél sem.
[válaszok erre: #16865]
Kiváló dolgozó
rakal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rgabor



Tagság: 2006-02-13 13:49:13
Tagszám: #26975
Hozzászólások: 314
16862. Elküldve: 2006-05-02 19:57:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93569.]

Lehet hogy rosszul tudom, de azt olvastam hogy a 2010-es évek elejétől teljesen megszűnik az analóg földi sugárzás. Nem lesz alternatíva az analóg adás, csak digitális lesz.
[válaszok erre: #16864] [előzmény: (16858) Laci082, 2006-05-02 19:35:01]
Törzstag
rgabor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16861. Elküldve: 2006-05-02 19:45:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93570.]

Még nem indult el a csatorna, de most már rövid időn belül várható. A bejelentésből idézek:
"Az AXN SCIFI ugyanazoknál a szolgáltatóknál lesz elérhető, ahol a normál AXN is például a hazai médiapiacot felbolydító DigiTV-nél, a UPC Directnél, az Antenna Digitalnál, kisebb-nagyobb kábelszolgáltatóknál vagy épp a T-Online egyik multimédiás ADSL előfizetésében, mellyel interneten keresztül nézhetőek az adások."
[előzmény: (16860) Skybi, 2006-05-02 19:43:19]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16860. Elküldve: 2006-05-02 19:43:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93571.]

Egyébként várható a DIGI-n az AXN Sci-fi? Mikortól?
[válaszok erre: #16861]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16859. Elküldve: 2006-05-02 19:40:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93572.]

A tv2 se egyből a bíróságra ment hanem próbálták a Digivel felvenni a kapcsolatot, és rendezni a vitás ügyet, de ők (már bocsánat) b*sztak rá. Ne várd már el a tv2-től, hogy ők könyörögjenek a DigiTV-nek, hogy ugyan már, ha éppen ráérnek legyenek szívesek kifizetni a jogdíjat. icon21.gif
[válaszok erre: #16884] [előzmény: (16856) Skybi, 2006-05-02 19:34:43]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16858. Elküldve: 2006-05-02 19:35:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93573.]

Az kimaradt icon21.gif
Egyébként ez a jövő zenéje, addig a jelenlegi fejlőddési ütemet nézve eltelik még pár év. De őszintén nem tudom, hogy fognak akkor megegyezni, mert a sima földi analóg sugárzást is fent kell tartani, amiért a tv2 fizet, viszont ha az AH a digitális csomagokban árulni kezdi a tv2 műsorát akkor már kötelesek jogdíjat fizetni. Ezt majd ők elintézik egymás között.
[válaszok erre: #16862] [előzmény: (16853) Skybi, 2006-05-02 19:29:48]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
16857. Elküldve: 2006-05-02 19:34:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93574.]

"Mi lesz ha országosan kiépül a digitális hálózat és az AH adja a saját kis csomagjait? A Tv2 utal a sugárzásért az AH másnap visszautalja a pénzt?"

A TV2 fizet annak a műsorszórónak, aki elnyeri a jogot egy multiplex működtetésére (nem automatikusan az AH!) a sugárzásért. Ezenkívűl fizet az állam bácsinak a frekvencia használatáért.

Ahogy most az analóg sugárzás esetén is teszi.
[előzmény: (16847) Skybi, 2006-05-02 19:22:05]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16856. Elküldve: 2006-05-02 19:34:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93575.]

NYÍLT LEVÉL A TV2-nek!

Tisztelt Kereszty Gábor Úr!

Megdöbbenve olvastam a mai hírekben arról, hogy a TV2 jogi lépéseket
tervez a DIGI TV műholdas szolgáltató ellen, mivel állítólagos
műsorlopás történik. Én magam 2006. február óta vagyok a DIGI TV
előfizetője, és ma már Magyarországon több mint 57 ezer háztartásban
ezt nézik. Az év végéig a DIGI TV a számítások szerint eléri a 100 ezres
előfizetői tábort. A DIGI TV kitűnő alternatívát jelent ott ahol túl drága a
kábelszolgáltató, illetve ott ahol földi antennával csak nehezen érhető
el a TV2. Éppen ezért én örülök, hogy a Tv2 is a DIGI TV
szolgáltatásának része, hiszen a csatornát a korábbinál sokkal jobb
kép és hangminőségben kapom meg.

A Digi TV jelenleg egy olyan programcsomagot kínál, amelyből kár lenne
kimaradnia a Tv2-nek mint az ország vezető kereskedelmi tv
csatornájának. Javaslom Önnek, mint egy egyszerűen gondolkodó tv
néző, hogy ne pereskedjenek emiatt a Digi Tv-vel, hanem próbáljanak
meg a megnyugtató megoldás felé közelíteni.

Sem a DIGI TV-nek, pláne a sok előfizetőnek, sem a TV2-nek nem lenne
jó ha a csatorna kikerülne a kínálatból. Hiszen a nézettségi adatokat ez
is befolyásolja, hogy mi elérhető és mi nem az. Sokan a DIGI TV miatt
mondták le korábbi kábeltévés szerződésüket, hiszen most
megfizethető áron, sokkal jobb (digitális) minőségben jut el a TV2 is
hozzánk.

Fontosnak tartottam, hogy mindezekről tudjon és ne lépjen egy olyan
döntés hibájába, ami negatívan érintené a nézőknek. Úgy
tapasztalatam, hogy a Tv2-nél eddig számított a néző.

Kérem, ezután se hagyjanak cserben minket. Biztos van megoldás erre
a problémára, ami nem is biztos, hogy olyan egetverő probléma.


Várom megtisztelő, megnyugtató válaszát: B. L.

Ajánlom figyelmébe az alábbi fórumot is, ahol többen sérelmezik a Tv2
hozzáállását.

http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=9885
[válaszok erre: #16859 #16887]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0094358921051025 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail