| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 baca

Tagság: 2006-02-18 01:03:35 Tagszám: #27256 Hozzászólások: 121 |
16880. Elküldve: 2006-05-02 21:34:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93551.] |
Laci082
Észrevételeztem, hogy neked mindenhez van hozzáfűzni valód! Szóval mintha naprakész lennél minden ügyben a digitális szolgáltatásokról.
Érdekelne menyit fizetnek neked, hogy ide írogass???
Vagy egyszerűen szófosásod van???
|
| | | [válaszok erre: #16888] |
|
|
Haladó
|
|
 szunti

Tagság: 2005-11-26 17:51:18 Tagszám: #24075 Hozzászólások: 1595 |
16879. Elküldve: 2006-05-02 21:31:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93552.] |
Na, pont egy ilyen marha f*sz* műsorokat sugárzó szemét perelget. Inkább meg kellene szüntetni az adót, és indíthatnának egy normális csatornát...
|
| | | [válaszok erre: #16881] |
[előzmény: (16874) cus15, 2006-05-02 21:07:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16878. Elküldve: 2006-05-02 21:23:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93553.] |
Én is olvasgatom itt éppen, hogy nem áll a helyzet magaslatán jelenleg az Amos1. Valószínűleg ezért vannak gondok az onnan érkező csatornákkal.
|
| | | [válaszok erre: #16893] |
[előzmény: (16876) taurus, 2006-05-02 21:13:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16877. Elküldve: 2006-05-02 21:14:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93554.] |
"ráadásul ezzel párhuzamosan a földi analóg frekvenciák egyre inkább elértéktelenednek, az országos földi sugárzású Tv2 és az RTL Klub beolvad az igen széles mezőnybe, csak kettő lesz a sok tévécsatorna közül. "
Ez teccik!
|
| | |
[előzmény: (16874) cus15, 2006-05-02 21:07:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16876. Elküldve: 2006-05-02 21:13:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93555.] |
Majd csak besz@rik már egyszer,végleg.
|
| | | [válaszok erre: #16878] |
[előzmény: (16875) latency, 2006-05-02 21:09:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
16875. Elküldve: 2006-05-02 21:09:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93556.] |
Olvass át az Amos-os topikba, ott is írják, hogy gyengélkedik a jel.
|
| | | [válaszok erre: #16876] |
[előzmény: (16872) dbz, 2006-05-02 21:00:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cus15

Tagság: 2006-02-22 10:42:44 Tagszám: #27476 Hozzászólások: 19 |
|
Zöldfülű
|
|
 nagyjanos

Tagság: 2006-04-01 09:23:02 Tagszám: #29128 Hozzászólások: 15 |
|
Zöldfülű
|
|
 dbz

Tagság: 2005-09-11 17:44:01 Tagszám: #21820 Hozzászólások: 245 |
16872. Elküldve: 2006-05-02 21:00:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93559.] |
A tököm ki van azzal, hogy amikor nézném a SportKlub-ot akkor sosem megy! Mindig a kedvenc műsoromról maradok le! De az ezer éves box alatt meg a foci alatt mindig jó
|
| | | [válaszok erre: #16875] |
[előzmény: (16871) Laci082, 2006-05-02 20:50:14] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16871. Elküldve: 2006-05-02 20:50:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93560.] |
Egyéni megállapodás kérdése. De valószínűleg van hozzájárulásuk a tv2 és az rtl klub részéről a továbbításhoz. Ez az ami a Diginek jelenleg nincs a tv2 szerint, és ezért perlik őket.
|
| | | [válaszok erre: #16872] |
[előzmény: (16869) yaksi, 2006-05-02 20:43:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 eclairs

Tagság: 2006-04-27 19:50:15 Tagszám: #30034 Hozzászólások: 171 |
16870. Elküldve: 2006-05-02 20:43:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93561.] |
még mindig nem megy nálatok sem az atv és a sportklub?
|
| |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
16869. Elküldve: 2006-05-02 20:43:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93562.] |
Kár, hogy most sem mondasz igazat! A kábeltévék NEM FIZETNEK a TV2, RTLK továbbításáért!!!
|
| | | [válaszok erre: #16871] |
[előzmény: (16787) Laci082, 2006-05-02 17:46:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 FredT

Tagság: 2006-03-18 18:37:38 Tagszám: #28590 Hozzászólások: 286 |
16868. Elküldve: 2006-05-02 20:37:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93563.] |
Már oké az HBO és a Hallmark is!
|
| | |
[előzmény: (16867) Laci082, 2006-05-02 20:24:30] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16867. Elküldve: 2006-05-02 20:24:30, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93564.] |
Tudjuk, hogy mono többek között ez a két csatorna is. Küldtünk is emailt ezzel kapcsolatban az üfsz-ra, amire a szokásos "dolgoznak a munkatársaink rajta" választ küldték. Az HBO is monó volt egyébként (vagy még mindig az, nem tudom, nincs előfizetésem rá).
Hallmark most jó, vagy még mindig csúszik a hang?
|
| | | [válaszok erre: #16868] |
[előzmény: (16866) sil, 2006-05-02 20:21:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sil

Tagság: 2006-04-28 23:04:21 Tagszám: #30067 Hozzászólások: 150 |
16866. Elküldve: 2006-05-02 20:21:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93565.] |
Megkérdezem mégegyszer. Senkit nem zavar, hogy a mai nap slágere, az RTL Klub és az AXN is monó? Mert engem rohadtul idegesít. Valamit kellene lépni, mert ez elfogadhatatlan.
Laci082, holnapra kapsz egy szabadnapot. Megérdemled.
|
| | | [válaszok erre: #16867 #16896] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16865. Elküldve: 2006-05-02 20:01:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93566.] |
Pedig az lett volna az igazi ha ott is elhangzik. Gondolom azért ők se akarnak olyan nagy balhét, szépen a bíróságon elintézik.
|
| | |
[előzmény: (16863) rakal, 2006-05-02 19:59:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16864. Elküldve: 2006-05-02 19:59:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93567.] |
Azért remélem, hogy 2010-nél kicsit korábban kiépül már a digitális sugárzás országosan. Egy ideig szerintem fog menni medkettő.
|
| | |
[előzmény: (16862) rgabor, 2006-05-02 19:57:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
16863. Elküldve: 2006-05-02 19:59:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93568.] |
Árgus szemekkel néztem a Tényeket,mindenféle szokott álhír és egyebek,fontosnak kikiáltott pszeudofontosságok elhangzottak,nagyon vártam a Digis hírt,ha már a weboldalukon a frontpage-n szerepel,de egy árva mukk sem hangzott el.
Szóval szvsz nem eszik olyan forrón a kását a TV2-nél sem.
|
| | | [válaszok erre: #16865] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rgabor

Tagság: 2006-02-13 13:49:13 Tagszám: #26975 Hozzászólások: 314 |
16862. Elküldve: 2006-05-02 19:57:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93569.] |
Lehet hogy rosszul tudom, de azt olvastam hogy a 2010-es évek elejétől teljesen megszűnik az analóg földi sugárzás. Nem lesz alternatíva az analóg adás, csak digitális lesz.
|
| | | [válaszok erre: #16864] |
[előzmény: (16858) Laci082, 2006-05-02 19:35:01] |
|
Törzstag
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16861. Elküldve: 2006-05-02 19:45:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93570.] |
Még nem indult el a csatorna, de most már rövid időn belül várható. A bejelentésből idézek:
"Az AXN SCIFI ugyanazoknál a szolgáltatóknál lesz elérhető, ahol a normál AXN is például a hazai médiapiacot felbolydító DigiTV-nél, a UPC Directnél, az Antenna Digitalnál, kisebb-nagyobb kábelszolgáltatóknál vagy épp a T-Online egyik multimédiás ADSL előfizetésében, mellyel interneten keresztül nézhetőek az adások."
|
| | |
[előzmény: (16860) Skybi, 2006-05-02 19:43:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
16860. Elküldve: 2006-05-02 19:43:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93571.] |
Egyébként várható a DIGI-n az AXN Sci-fi? Mikortól?
|
| | | [válaszok erre: #16861] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16859. Elküldve: 2006-05-02 19:40:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93572.] |
A tv2 se egyből a bíróságra ment hanem próbálták a Digivel felvenni a kapcsolatot, és rendezni a vitás ügyet, de ők (már bocsánat) b*sztak rá. Ne várd már el a tv2-től, hogy ők könyörögjenek a DigiTV-nek, hogy ugyan már, ha éppen ráérnek legyenek szívesek kifizetni a jogdíjat.
|
| | | [válaszok erre: #16884] |
[előzmény: (16856) Skybi, 2006-05-02 19:34:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16858. Elküldve: 2006-05-02 19:35:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93573.] |
Az kimaradt
Egyébként ez a jövő zenéje, addig a jelenlegi fejlőddési ütemet nézve eltelik még pár év. De őszintén nem tudom, hogy fognak akkor megegyezni, mert a sima földi analóg sugárzást is fent kell tartani, amiért a tv2 fizet, viszont ha az AH a digitális csomagokban árulni kezdi a tv2 műsorát akkor már kötelesek jogdíjat fizetni. Ezt majd ők elintézik egymás között.
|
| | | [válaszok erre: #16862] |
[előzmény: (16853) Skybi, 2006-05-02 19:29:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
16857. Elküldve: 2006-05-02 19:34:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93574.] |
"Mi lesz ha országosan kiépül a digitális hálózat és az AH adja a saját kis csomagjait? A Tv2 utal a sugárzásért az AH másnap visszautalja a pénzt?"
A TV2 fizet annak a műsorszórónak, aki elnyeri a jogot egy multiplex működtetésére (nem automatikusan az AH!) a sugárzásért. Ezenkívűl fizet az állam bácsinak a frekvencia használatáért.
Ahogy most az analóg sugárzás esetén is teszi.
|
| | |
[előzmény: (16847) Skybi, 2006-05-02 19:22:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Skybi

Tagság: 2006-04-19 14:06:54 Tagszám: #29774 Hozzászólások: 259 |
16856. Elküldve: 2006-05-02 19:34:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93575.] |
NYÍLT LEVÉL A TV2-nek!
Tisztelt Kereszty Gábor Úr!
Megdöbbenve olvastam a mai hírekben arról, hogy a TV2 jogi lépéseket
tervez a DIGI TV műholdas szolgáltató ellen, mivel állítólagos
műsorlopás történik. Én magam 2006. február óta vagyok a DIGI TV
előfizetője, és ma már Magyarországon több mint 57 ezer háztartásban
ezt nézik. Az év végéig a DIGI TV a számítások szerint eléri a 100 ezres
előfizetői tábort. A DIGI TV kitűnő alternatívát jelent ott ahol túl drága a
kábelszolgáltató, illetve ott ahol földi antennával csak nehezen érhető
el a TV2. Éppen ezért én örülök, hogy a Tv2 is a DIGI TV
szolgáltatásának része, hiszen a csatornát a korábbinál sokkal jobb
kép és hangminőségben kapom meg.
A Digi TV jelenleg egy olyan programcsomagot kínál, amelyből kár lenne
kimaradnia a Tv2-nek mint az ország vezető kereskedelmi tv
csatornájának. Javaslom Önnek, mint egy egyszerűen gondolkodó tv
néző, hogy ne pereskedjenek emiatt a Digi Tv-vel, hanem próbáljanak
meg a megnyugtató megoldás felé közelíteni.
Sem a DIGI TV-nek, pláne a sok előfizetőnek, sem a TV2-nek nem lenne
jó ha a csatorna kikerülne a kínálatból. Hiszen a nézettségi adatokat ez
is befolyásolja, hogy mi elérhető és mi nem az. Sokan a DIGI TV miatt
mondták le korábbi kábeltévés szerződésüket, hiszen most
megfizethető áron, sokkal jobb (digitális) minőségben jut el a TV2 is
hozzánk.
Fontosnak tartottam, hogy mindezekről tudjon és ne lépjen egy olyan
döntés hibájába, ami negatívan érintené a nézőknek. Úgy
tapasztalatam, hogy a Tv2-nél eddig számított a néző.
Kérem, ezután se hagyjanak cserben minket. Biztos van megoldás erre
a problémára, ami nem is biztos, hogy olyan egetverő probléma.
Várom megtisztelő, megnyugtató válaszát: B. L.
Ajánlom figyelmébe az alábbi fórumot is, ahol többen sérelmezik a Tv2
hozzáállását.
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=9885
|
| | | [válaszok erre: #16859 #16887] |
|
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|