Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499764/1 Témák: 19704 Tagok: 113674 Legújabb tag: sinotece Online: (50/22
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16855. Elküldve: 2006-05-02 19:32:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93576.]

Itt szerintem semmi más nem történt, minthogy UPC felhívta TV2-öt, hogy "te figyelj már neketek fizet a DIGI TV hogy fent vagytok? Me mi fizetünk ám nektek!"

"Jah tényleg?"

És elindult a lavina.
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16854. Elküldve: 2006-05-02 19:31:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93577.]

Aztán miért? Mert nem pátyolom a DigiTV-t. Mondtam már: ha lesz miért akkor szeretni, és dícsérni fogom őket, de jelenleg silány minőségben, tisztázatlan ügyekkel működik ami nekem nem tetszik annyira. Egyetlen pozitívum a szolgáltatásban az ára.
[előzmény: (16851) skygab@, 2006-05-02 19:26:41]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16853. Elküldve: 2006-05-02 19:29:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93578.]

laci082! Kiváncsi lennék a reakciódra a 16847-es hozzászóláshoz. Vagy megfogott? icon43.gif
[válaszok erre: #16858]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16852. Elküldve: 2006-05-02 19:27:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93579.]

A kereskedelmi tévékkel túl elnéző a magyar jogrendszer. A legkeményebb feltételek kellenének nekik. Pl. egy kereskedelmi csatorna ne kérhessen díjat semmilyen szolgáltatótól sem. Eleve ütközik azzal, hogy minál több helyen legyen elérhető.

Ha Spektrum, HBO kér meg a Discovery-k az rendben van. De egy kő kemény pénz TV nehogymár!
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


skygab@



Tagság: 2006-02-28 15:32:28
Tagszám: #27790
Hozzászólások: 136
16851. Elküldve: 2006-05-02 19:26:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93580.]

Laci082!

Hiába poénkodod el a dolgot, ez amit csinálsz itt hónapok óta akkor is elég visszataszító. Főleg akkor ha tényleg önkéntes vagy és nem fizetett. További jó ügyeletet!
[válaszok erre: #16854]
Haladó
skygab@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16850. Elküldve: 2006-05-02 19:26:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93581.]

A DigiTV magyar szolgáltatónak minősül az EMKTV miatt. Tehát náluk fog ez lecsapódni.
[előzmény: (16849) Skybi, 2006-05-02 19:23:27]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16849. Elküldve: 2006-05-02 19:23:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93582.]

Ki és hogyan fogja ezt kikényszeríteni Románia területén? Egy magyar bíróság? Na ne már!
[válaszok erre: #16850] [előzmény: (16848) Laci082, 2006-05-02 19:22:21]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16848. Elküldve: 2006-05-02 19:22:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93583.]

Ha nem kaptak engedélyt a jogtulajdonosktól akkor kötelező kivenniük a kínálatból ehez nem kell évekig tartó per, mert teljesen egyértelmű a helyzet. A DigiTV profitál a tv2 műsorából, miközben a tv2-nek nem fizet jogdíjat.
[válaszok erre: #16849] [előzmény: (16845) Skybi, 2006-05-02 19:19:37]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16847. Elküldve: 2006-05-02 19:22:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93584.]

Nem árulja valóban. Legalábbis jelenleg. Mi lesz ha országosan kiépül a digitális hálózat és az AH adja a saját kis csomagjait? A Tv2 utal a sugárzásért az AH másnap visszautalja a pénzt? Olyan zavaros ez nem gondolod?
[válaszok erre: #16857 #16917] [előzmény: (16846) Laci082, 2006-05-02 19:20:14]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16846. Elküldve: 2006-05-02 19:20:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93585.]

Persze, hogy hoz a konyhára mert a tv2 fizet nekik. De az AH nem árulja a tv2 műsorát ha jól tudom. A tv2 nem csak DigiTV-től kéri a jogdíjat, hanem minden szolgáltatótól akik az ő műsorukat árulják akármilyen előfizetői csomagban.
[válaszok erre: #16847] [előzmény: (16843) Skybi, 2006-05-02 19:16:15]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16845. Elküldve: 2006-05-02 19:19:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93586.]

Számomra elfogadhatatlan Laci082 érvelése a TV2 ügyében.
Nincs a Tv2-nek igaza, és a DIGI az életben nem fogja levenni a műholdról a csatornát. Legalábbis az 1-2 évig elhúzódó per idejében biztos nem.

Egyébként azt még meg sem kérdeztem Laci082, hogy mit tenne most a Tv2 ha az ORTT nem ad nekik újabb 5 évre földi frekit. Most összetennék kezüket lábukat a Diginek! Errre mérget vennék. Na de eljön 2012 is egyszer.
[válaszok erre: #16848]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
16844. Elküldve: 2006-05-02 19:18:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93587.]

Csak nem emelik fel két év hűség közben.
[előzmény: (16838) makso, 2006-05-02 19:12:39]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16843. Elküldve: 2006-05-02 19:16:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93588.]

Szerintem az AH-nak is hoz a konyhára a terjesztésből nem gondolod? Év végén benne van az ÜZLETI beszámoljukban az eredmények között.
[válaszok erre: #16846] [előzmény: (16841) Laci082, 2006-05-02 19:14:04]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16842. Elküldve: 2006-05-02 19:14:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93589.]

Ezt már én is tapasztaltam... Bár póker közben viszonylag kevesebb a mozgás!
Nah léptem futni!
[előzmény: (16839) Laci082, 2006-05-02 19:12:55]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16841. Elküldve: 2006-05-02 19:14:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93590.]

Igen, mert a DigiTV, és a többi kábelszolgáltató üzleti célra használja a műsorukat.
[válaszok erre: #16843] [előzmény: (16837) Skybi, 2006-05-02 19:12:03]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16840. Elküldve: 2006-05-02 19:13:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93591.]

Ha vaze az kemény! 12 óra...
Kezdelek tisztelni benneteket! icon32.gif
[előzmény: (16836) Laci082, 2006-05-02 19:11:04]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16839. Elküldve: 2006-05-02 19:12:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93592.]

A "poén" az, hogy a sport tv-k áltakában pont hétvégén a legszarabbak amikor jó meccsek is mennek. Hétköznap egész jó minsőégben nézhető a bikarodeó, vagy a póker icon53.gif
[válaszok erre: #16842] [előzmény: (16834) makso, 2006-05-02 19:09:59]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16838. Elküldve: 2006-05-02 19:12:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93593.]

Az tény,h több sebből vérzik ez a szolgáltató.
Csak nehogy elvérezzen, mert megint havi 10.000Ft lesz a műholdas TV-zésem... icon52.gif
[válaszok erre: #16844] [előzmény: (16835) jános bácsi, 2006-05-02 19:10:10]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16837. Elküldve: 2006-05-02 19:12:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93594.]

Laci082!

A Tv2 ugye keményen fizet az Antenna Hungáriának a műsortovábbításért? Most meg Ő kérne pénzt attól aki ingyen továbbítja a műsorát? Megfordult a világ?

Vagy mi van?
[válaszok erre: #16841 #16916]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16836. Elküldve: 2006-05-02 19:11:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93595.]

12 órás váltásban vagyunk icon21.gif

(valaki nem tud tényleg ilyen melót? jó lenne icon21.gif )
[válaszok erre: #16840] [előzmény: (16831) makso, 2006-05-02 19:08:04]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
16835. Elküldve: 2006-05-02 19:10:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93596.]

Igen, a Humax beltérik nagyságrenddel jobbak, mint a Hyundai beltérik, de, hogy a lebutitott Humax jobb-e, mint a lebutitott Hyundai, azt nem lehet tudni. Kiváncsi vagyok rá, de véleményem szerint oltári különbség nem lesz. De ma már talán nem is beltéri a lagnagyobb gond, hanem az, hogy a szolgáltatás szinvonala nem nagyon fejlődik. Mit ér az ember egy jobb beltérivel, ha rossz a hang és kockás, vagy nincs is kép. Az sem egy rózsás jövő, hogy úgy néz ki még mindig nem teljesen rendezett jogilag a digi.
[válaszok erre: #16838] [előzmény: (16825) vigyor77, 2006-05-02 18:55:43]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16834. Elküldve: 2006-05-02 19:09:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93597.]

icon26.gif
Három kicsi kocka Sport1-nek...
[válaszok erre: #16839] [előzmény: (16832) Laci082, 2006-05-02 19:09:02]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rgabor



Tagság: 2006-02-13 13:49:13
Tagszám: #26975
Hozzászólások: 314
16833. Elküldve: 2006-05-02 19:09:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93598.]

Jól csinálod :)
Én csak olvasgatom az okosságokat és egyre komolyabb a meggyőződésem, nem döntöttem rosszul. Sajnálom hogy a Digi így indult, de amíg ez van nekem marad a konkurencia.
[előzmény: (16829) Laci082, 2006-05-02 19:05:33]
Törzstag
rgabor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16832. Elküldve: 2006-05-02 19:09:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93599.]

Most már tudom mi hiányzott az életemből eddig... icon21.gif Nemsokára jön az AXN Sci-fi is, azt hova fogják már bepréselni....
[válaszok erre: #16834] [előzmény: (16816) vigyor77, 2006-05-02 18:47:09]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16831. Elküldve: 2006-05-02 19:08:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93600.]

Nah jah! Persze... Ok. elhiszem.
Te hanyas számú Laci082-is vagy ? icon21.gif
Most volt váltás? 19:00-tól vagy ugye? Meddig kell lenned?
[válaszok erre: #16836] [előzmény: (16829) Laci082, 2006-05-02 19:05:33]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010265111923218 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail