Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499768/5 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (70/38
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16755. Elküldve: 2006-05-02 14:44:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93676.]

Te lehet, hogy nem bánnád, de az a pár millió ember aki minden hétfőn mereven bámulva nézi győzike ( icon49.gif ) legújabb kalandjait, ők biztos.
[válaszok erre: #16759] [előzmény: (16751) taurus, 2006-05-02 14:40:52]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16754. Elküldve: 2006-05-02 14:43:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93677.]

Elképzelhető, hogy az RTL-ért sem fizetnek? Mert a Magyar Televízió hivatalos azt tudom, mert maga az mtv jelentette be az m1 indulását. Ők örültek a lehetőségnek.

A többi exkluzív csatornáért meg csak kénytelen fizetni, hiszen eleve kódolt adásokról van szó. Max még az RTL-lel lehet iylen gond. De ők okosabbak, nekik az számít, hogy minden jó helyen ott legyenek. Szerinetm az RTL annak örül, hogy nem nekik kell fizetni a terjesztésért. A földi freki esetében más a helyzet.

Én nem értem a TV2 vezetését.
[válaszok erre: #16758] [előzmény: (16750) Laci082, 2006-05-02 14:39:37]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16753. Elküldve: 2006-05-02 14:42:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93678.]

Akkor fizessenek, és nem is lesz semmi akadálya a DigiTV-s sugárzásnak. (egyébként van már műholdas sugárzása a tv2-nek icon21.gif )
[előzmény: (16748) Skybi, 2006-05-02 14:37:52]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16752. Elküldve: 2006-05-02 14:41:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93679.]

Majd az lesz ha marad 15 csatorna az alapcsomagba icon21.gif
[válaszok erre: #16757] [előzmény: (16749) taurus, 2006-05-02 14:39:19]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16751. Elküldve: 2006-05-02 14:40:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93680.]

Mehetne a retek is , azt sem bánnám.
[válaszok erre: #16755] [előzmény: (16745) Skybi, 2006-05-02 14:31:04]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16750. Elküldve: 2006-05-02 14:39:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93681.]

Nem, hanem a T-Mobile a főszponzora. T-Mobile - T-Kábel szinten lehet összefüggés, de ne keressünk mindenben összeesküvés-elméletet. Egyszerűen, ha továbbítani akarják a tv2-t, akkor fizessenek érte, ha meg nem akkor vegyék ki a kínálatból. Ennyi.
[válaszok erre: #16754] [előzmény: (16747) Skybi, 2006-05-02 14:36:57]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16749. Elküldve: 2006-05-02 14:39:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93682.]

Nekem nem gáz.
[válaszok erre: #16752] [előzmény: (16744) Laci082, 2006-05-02 14:30:10]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16748. Elküldve: 2006-05-02 14:37:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93683.]

"de sajnos nem olyan jó a földi lefedettség, hogy az egész ország területén jó minőségben lehetne fogni "

Pont ezért kell a DIGI TV-s sugárzás is!!!
[válaszok erre: #16753] [előzmény: (16746) Laci082, 2006-05-02 14:36:24]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16747. Elküldve: 2006-05-02 14:36:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93684.]

Gondolom a következő Megasztár gagyinak a UPC a főszponzora! icon39.gif

[válaszok erre: #16750]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16746. Elküldve: 2006-05-02 14:36:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93685.]

Pont a hozzászólásod első felében írtak miatt a Digi többet veszíthet azzal ha a tv2-t nem továbbíthatják. Akárhogy is, de ez a csatorna a 2. legnézettebb jelenleg Magyarországon. Persze erre lehet azt mondani, hogy fogják be földi antennával, de sajnos nem olyan jó a földi lefedettség, hogy az egész ország területén jó minőségben lehetne fogni a földi adókat méteres antennák nélkül.
[válaszok erre: #16748] [előzmény: (16745) Skybi, 2006-05-02 14:31:04]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16745. Elküldve: 2006-05-02 14:31:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93686.]

A TV2-nek akkor is messzemenőkig elsősorban a nézők érdekeit kellene szem előtt tartania. Az, hogy miként tárgyal a DIGI-vel az Ő dolga. Viszont ha kikerül a kínálatból a Tv2 meg néhány más csatonra, akkor én is perlem a DIGI-t!!!
Nem a Tv2 miatt, egyszerűen a csatornakiosztás nem az lesz amire a szerződést köttem.

Ha a TV2 menni akar, hát menjen! Nekem nem fog hiányozni, hiszen ott a legnagyobb, legnézetebb, legfaszább magyar kereskedelmi csatorna az RTL Klub. icon31.gif Na és a Viasat3 sem utolsó. Nem nézünk TV2-t na és???
[válaszok erre: #16746 #16751]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16744. Elküldve: 2006-05-02 14:30:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93687.]

Ha így van akkor ez azért egy kicsit gáz szerinted is, vagy nem?
Ez olyan, mint ha én nyitnék egy zenei CD-ket árusító boltot ahol az eredeti ár töredékéért árulnám eredetiként a másolt CD-ket. Az ügyfelek nagyon szeretnének (mert olcsó), csak rövid időn belül olyan szerzői jogi pereket húznának a nyakamba, hogy még az unokáim is azt fizetnék.
[válaszok erre: #16749] [előzmény: (16742) taurus, 2006-05-02 14:25:18]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Megeza



Tagság: 2005-11-24 08:10:04
Tagszám: #24039
Hozzászólások: 53
16743. Elküldve: 2006-05-02 14:30:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93688.]

>Tökéletes a leirás csak azt nem értem miért forgatod 26 fokot nyugat felé,nem elég csak 20-at?

Úgy látom, direkt válasz nem érkezett erre a kérdésre.
A föld középpontjából nézve vannak 20 fokra egymastol.
Bp-ről nézve pedíg 26 fokra
[előzmény: (16375) zambibi, 2006-04-26 14:29:59]
Kezdő
Megeza adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16742. Elküldve: 2006-05-02 14:25:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93689.]

Szerintem még van egy pár.
[válaszok erre: #16744] [előzmény: (16738) Laci082, 2006-05-02 13:53:09]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16741. Elküldve: 2006-05-02 14:08:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93690.]

Az pár száz milla amit most a tv2 bevasal rajtuk az eddigi terjesztés miatt biztos jól fog esni nekik...
[előzmény: (16739) Megeza, 2006-05-02 14:04:19]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16740. Elküldve: 2006-05-02 14:04:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93691.]

Nem. Ez olyan mint a Tesco Gazdaságos DTH icon53.gif
[előzmény: (16732) raczandris, 2006-05-02 13:11:41]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Megeza



Tagság: 2005-11-24 08:10:04
Tagszám: #24039
Hozzászólások: 53
16739. Elküldve: 2006-05-02 14:04:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93692.]

>Mi érdeke van a Tv2-nek abban, hogy lekerüjön a DIGI kínálatából?

Nem erdeke. Viszont a DIGI tv fizessen a terjesztesert.
[válaszok erre: #16741] [előzmény: (16731) Skybi, 2006-05-02 13:06:04]
Kezdő
Megeza adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16738. Elküldve: 2006-05-02 13:53:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93693.]

Rendezzünk tippversenyt: vajon még hány csatornának felejt el fizetni a DigiTV a sugárzásért? icon21.gif
Úgy látszik mégse keresnek olyan jól a beltériken, és ezen hozzák ki az olcsó szolgáltatást.
[válaszok erre: #16742]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
16737. Elküldve: 2006-05-02 13:47:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93694.]

"Akkor ne pereljen hanem próbálják az álláspontokat közelíteni! "

Olvasd el a cikket végig! A TV2 megpróbálta "szép szóval" elérni, de ha a Digi nem enged, akkor mi mást tehetne? Kiváncsi leszek este bemondják-e a híradóban. Jó reklám lesz a Diginek.
[előzmény: (16734) Skybi, 2006-05-02 13:41:03]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16736. Elküldve: 2006-05-02 13:45:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93695.]

Mit kell ezen a közelíteni? Ha kínálni akarom egy tv műsorát arról meg kell egyezni előre, nem utólag magyarázkodni. Így már megértem, hogy miért éri meg nekik, ha b*sznak jogdíjat fizetni.
[előzmény: (16734) Skybi, 2006-05-02 13:41:03]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16735. Elküldve: 2006-05-02 13:43:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93696.]

Ezt komolyan nem hiszem el. Mint kiderült, a DigiTV egyértelműen jogsértő módon kinálja a tv2 műsorát, és még így is őket véditek? Ti betegek vagytok bazzeg icon21.gif Remélam a tv2 jól megfingatja őket. Szemét egy banda ez (is) icon67.gif
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16734. Elküldve: 2006-05-02 13:41:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93697.]

Akkor ne pereljen hanem próbálják az álláspontokat közelíteni! Erre megint az előfizetők fognak ráfaragni! Gondolom ez a TV2-t nem érdekli!
[válaszok erre: #16736 #16737] [előzmény: (16733) raczandris, 2006-05-02 13:19:26]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
16733. Elküldve: 2006-05-02 13:19:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93698.]

Biztosan nem érdeke ,hogy lekerüljön kinálatból ,csak az a pár száz millió "ami elmaradt a jogdijból "hiányzik neki.
[válaszok erre: #16734] [előzmény: (16731) Skybi, 2006-05-02 13:06:04]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


raczandris



Tagság: 2005-10-07 23:08:30
Tagszám: #22642
Hozzászólások: 4760
16732. Elküldve: 2006-05-02 13:11:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93699.]

Igy lehet gazdaságosan üzemeltetni egy szolgáltatást.
Keveset fizetni a forgalmazóknak , a TV társaságoknak , a legolcsobb műholdat választani ami csak jó időben nézhető, a legolcsobb beltérit adni . Ez majdnem olyan mint a T... co gazdaságos ...TV .
Csak legalább 2 évig tudjuk nézni ! addig amortizálódik a megvásárolt beltéri és senkit nem ér kár .
[válaszok erre: #16740] [előzmény: (16729) mlaszlo, 2006-05-02 12:45:29]
Kiváló dolgozó
raczandris adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skybi



Tagság: 2006-04-19 14:06:54
Tagszám: #29774
Hozzászólások: 259
16731. Elküldve: 2006-05-02 13:06:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93700.]

Máshogy kérdezem...

Mi érdeke van a Tv2-nek abban, hogy lekerüjön a DIGI kínálatából? Egy ilyen programcsomagból nagy butaság lenne kimaradni.

Gondolom a nézők nem a DIGI-t hanem a Tv2-t szídnák.
[válaszok erre: #16733 #16739] [előzmény: (16728) Kardos Attila, 2006-05-02 12:44:09]
Haladó
Skybi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.009148120880127 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail