| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
16680. Elküldve: 2006-05-01 12:02:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93751.] |
Reality nálatok is borzalom akadozik minöség 19-28% jelszint77%
|
| | | [válaszok erre: #16681] |
|
|
Törzstag
|
|
 pitiless

Tagság: 2005-07-25 06:11:39 Tagszám: #20658 Hozzászólások: 318 |
16679. Elküldve: 2006-05-01 11:07:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93752.] |
Főleg, ha ezzel borsot törnek Kudelski orra alá... Csak legalább ezt a kártya-beltéri párosítást felejtenék már el...
|
| | |
[előzmény: (16678) taurus, 2006-05-01 11:03:48] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16678. Elküldve: 2006-05-01 11:03:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93753.] |
És érdek kérdése is.
|
| | | [válaszok erre: #16679] |
[előzmény: (16677) makso, 2006-05-01 10:47:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
16677. Elküldve: 2006-05-01 10:47:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93754.] |
Értem.
De szerintem minden törhető, csak idő és tudás kérdése...
|
| | | [válaszok erre: #16678] |
[előzmény: (16675) kaja008, 2006-05-01 10:42:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 chucky

Tagság: 2003-09-09 17:54:16 Tagszám: #6516 Hozzászólások: 5497 |
16676. Elküldve: 2006-05-01 10:47:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93755.] |
off:
Szerintem, ha a digitürk végez a kártyacserével, a bios 5 is fel lesz nyomva! És akkor kapa lesz a jupiszinek is.
|
| | |
[előzmény: (16649) sat_nobody, 2006-05-01 09:17:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363 |
16675. Elküldve: 2006-05-01 10:42:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93756.] |
Lásd D+, Polsat, TV Cabo, mind elbuktak és ugyanúgy nagra2-t használnak.
*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
|
| | | [válaszok erre: #16677] |
[előzmény: (16674) makso, 2006-05-01 10:40:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
16674. Elküldve: 2006-05-01 10:40:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93757.] |
Miért? Annyira gagyi?
Nem hiszem,h van olyan kód amit ne lehetne feltörni. Más kérdés,h van amit vizsonylag egyszerű és van amit annyira nem.
|
| | | [válaszok erre: #16675] |
[előzmény: (16673) kaja008, 2006-05-01 10:34:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363 |
16673. Elküldve: 2006-05-01 10:34:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93758.] |
Azért várjuk meg mi lesz a vége...
Bár ha valamelyik kódolási rendszer teljes bukásának nagy az esélye, akkor az a nagra2.
*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
|
| | | [válaszok erre: #16674] |
[előzmény: (16671) makso, 2006-05-01 10:30:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sondor27

Tagság: 2006-02-25 09:36:56 Tagszám: #27613 Hozzászólások: 259 |
16672. Elküldve: 2006-05-01 10:32:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93759.] |
ÚPICI kábelen sincs Spektrum, Atv, és még néhány, HBO-kat itt nem tudom.
|
| | |
[előzmény: (16631) sathaver, 2006-05-01 08:33:13] |
|
Haladó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
16671. Elküldve: 2006-05-01 10:30:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93760.] |
Nekem pl engedné... HBO-kat visszamondjam akkor?
|
| | | [válaszok erre: #16673] |
[előzmény: (16666) kaja008, 2006-05-01 10:08:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
16670. Elküldve: 2006-05-01 10:29:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93761.] |
Feljelentés, bíróság, börtön...
Hirtelen ez jutott az eszembe.
|
| | |
[előzmény: (16664) Z0ltan, 2006-05-01 10:05:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363 |
16669. Elküldve: 2006-05-01 10:21:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93762.] |
Meg ugye a 2 éves hűség...
*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
|
| | |
[előzmény: (16667) ZOZIKA, 2006-05-01 10:19:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nedudgi1

Tagság: 2005-01-03 18:03:25 Tagszám: #14863 Hozzászólások: 27 |
16668. Elküldve: 2006-05-01 10:19:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93763.] |
Kedves ZOltan!
Írtam neked privát üzenetet.
Üdv:
nedudgi1
|
| | |
[előzmény: (16664) Z0ltan, 2006-05-01 10:05:34] |
|
Zöldfülű
|
|
 ZOZIKA

Tagság: 2005-11-03 03:32:01 Tagszám: #23383 Hozzászólások: 576 |
16667. Elküldve: 2006-05-01 10:19:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93764.] |
tudjátok az a gusztustalan hogy szinte ingyen nézhető csomagot is képesek feltörni.amúgy ettől nem fog csődbe jutni a digi tv.mert azoknak a száma akik igy nézik nagyon csekély!!!
|
| | | [válaszok erre: #16669] |
|
|
Törzstag
|
|
 kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363 |
16666. Elküldve: 2006-05-01 10:08:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93765.] |
Az nem jutott eszedbe, hogy így nézheted majd az HBO-kat is, ha igaz a hír? Vagy az igazságérzeted nem enged majd odakapcsolni?
Tipikus "dögöljön meg a szomszéd tehene" hozzáállás...
*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
|
| | | [válaszok erre: #16671] |
[előzmény: (16661) sathaver, 2006-05-01 09:59:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16665. Elküldve: 2006-05-01 10:07:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93766.] |
A Balkánra gondoltál?
|
| | |
[előzmény: (16663) jános bácsi, 2006-05-01 10:03:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Z0ltan

Tagság: 2003-07-09 13:52:21 Tagszám: #5611 Hozzászólások: 139 |
16664. Elküldve: 2006-05-01 10:05:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93767.] |
Es ha en azt hirdetem hogy havi 1000-ert elintezem hogy az egesz csomag nezheto legyen? mi lesz ra` a valasz?
helloo!!!
|
| | | [válaszok erre: #16668 #16670] |
[előzmény: (16662) makso, 2006-05-01 10:01:11] |
|
Haladó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
16663. Elküldve: 2006-05-01 10:03:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93768.] |
Attól nincs hányingered, hogy mondjuk egy háromműszakos szövőnő 80.000 -t visz haza? Európában?
|
| | | [válaszok erre: #16665] |
[előzmény: (16661) sathaver, 2006-05-01 09:59:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 makso

Tagság: 2006-01-19 18:06:41 Tagszám: #26025 Hozzászólások: 1044 |
16662. Elküldve: 2006-05-01 10:01:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93769.] |
Nem érzem azt,h most nekem szar lenne. Mindig voltak és lesznek tolvajok...
Mondjuk akinek nem ér meg havi kb. 2000Ft-ot,h DigiTV-t nézzen nem fogja feltörve sem nézni.
Ahhoz,h nézze kell egy beltér+kültéri. Kell egy kártya és valaki aki feltöri azt.
Nem hiszem,h sokkal olcsóbban megúszná ezeket... És akkor még ott van a para,h egyik-napról a másikra beszarhat az egész (pl. kódváltás, etc.)
Azok száma aki meg maguknak töri fel igen csekély lehet.
|
| | | [válaszok erre: #16664] |
[előzmény: (16656) sathaver, 2006-05-01 09:40:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16661. Elküldve: 2006-05-01 09:59:46, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93770.] |
Nem vagyok gusztustalan kikérem magamnak logikátlanul gondolokzol!
csak tudod egy kisember a kis pénzéből szorit ki havi 2400 Ft más meg nézi ingyen ettől nekem van hányingerem
|
| | | [válaszok erre: #16663 #16666] |
[előzmény: (16660) kaja008, 2006-05-01 09:56:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363 |
16660. Elküldve: 2006-05-01 09:56:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93771.] |
igen
*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
|
| | | [válaszok erre: #16661] |
[előzmény: (16658) sathaver, 2006-05-01 09:51:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Z0ltan

Tagság: 2003-07-09 13:52:21 Tagszám: #5611 Hozzászólások: 139 |
16659. Elküldve: 2006-05-01 09:55:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93772.] |
En elofizeto vagyok...de engem hidegen hagy...en mar jo ideje Dreamboxban nezem...a RO-t kartyarol...a HU-t meg megosztasbol
helloo!!!
|
| | |
[előzmény: (16658) sathaver, 2006-05-01 09:51:53] |
|
Haladó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16658. Elküldve: 2006-05-01 09:51:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93773.] |
te előfizető vagy?
|
| | | [válaszok erre: #16659 #16660] |
[előzmény: (16657) kaja008, 2006-05-01 09:46:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363 |
16657. Elküldve: 2006-05-01 09:46:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93774.] |
Ennyire gusztustalan nem lehetsz!
Kívánom neked őszintén, hogy amelyik csomagra előfizetsz, azt azonnal törjék fel!
Te tényleg annak drukkolsz, hogy ne törjék fel, csak azért megy előfizető vagy?
Az ilyentől tudok...
*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
|
| | | [válaszok erre: #16658] |
[előzmény: (16612) sathaver, 2006-05-01 06:49:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16656. Elküldve: 2006-05-01 09:40:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[93775.] |
szomorú mert te és én fizetekünk és más meg nézi ingyen ezért szomorú
a spektrumos hbo-s hiba nem a diginél van az Amos döglött be UPC kábelon sincsen
|
| | | [válaszok erre: #16662] |
[előzmény: (16655) makso, 2006-05-01 09:34:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|