Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499773/10 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (72/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
16680. Elküldve: 2006-05-01 12:02:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93751.]

Reality nálatok is borzalom akadozik minöség 19-28% jelszint77% icon52.gif icon52.gif icon59.gif icon59.gif
[válaszok erre: #16681]
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pitiless



Tagság: 2005-07-25 06:11:39
Tagszám: #20658
Hozzászólások: 318
16679. Elküldve: 2006-05-01 11:07:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93752.]

Főleg, ha ezzel borsot törnek Kudelski orra alá... Csak legalább ezt a kártya-beltéri párosítást felejtenék már el...
[előzmény: (16678) taurus, 2006-05-01 11:03:48]
Törzstag
pitiless adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16678. Elküldve: 2006-05-01 11:03:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93753.]

És érdek kérdése is.
[válaszok erre: #16679] [előzmény: (16677) makso, 2006-05-01 10:47:24]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16677. Elküldve: 2006-05-01 10:47:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93754.]

Értem.
De szerintem minden törhető, csak idő és tudás kérdése...
[válaszok erre: #16678] [előzmény: (16675) kaja008, 2006-05-01 10:42:11]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chucky



Tagság: 2003-09-09 17:54:16
Tagszám: #6516
Hozzászólások: 5497
16676. Elküldve: 2006-05-01 10:47:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93755.]

off:

Szerintem, ha a digitürk végez a kártyacserével, a bios 5 is fel lesz nyomva! És akkor kapa lesz a jupiszinek is.
[előzmény: (16649) sat_nobody, 2006-05-01 09:17:27]
Kiváló dolgozó
chucky adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
16675. Elküldve: 2006-05-01 10:42:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93756.]

Lásd D+, Polsat, TV Cabo, mind elbuktak és ugyanúgy nagra2-t használnak.

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #16677] [előzmény: (16674) makso, 2006-05-01 10:40:35]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16674. Elküldve: 2006-05-01 10:40:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93757.]

Miért? Annyira gagyi?
Nem hiszem,h van olyan kód amit ne lehetne feltörni. Más kérdés,h van amit vizsonylag egyszerű és van amit annyira nem. icon33.gif
[válaszok erre: #16675] [előzmény: (16673) kaja008, 2006-05-01 10:34:46]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
16673. Elküldve: 2006-05-01 10:34:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93758.]

Azért várjuk meg mi lesz a vége... icon21.gif
Bár ha valamelyik kódolási rendszer teljes bukásának nagy az esélye, akkor az a nagra2.

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #16674] [előzmény: (16671) makso, 2006-05-01 10:30:57]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sondor27



Tagság: 2006-02-25 09:36:56
Tagszám: #27613
Hozzászólások: 259
16672. Elküldve: 2006-05-01 10:32:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93759.]

ÚPICI kábelen sincs Spektrum, Atv, és még néhány, HBO-kat itt nem tudom.
[előzmény: (16631) sathaver, 2006-05-01 08:33:13]
Haladó
sondor27 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16671. Elküldve: 2006-05-01 10:30:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93760.]

Nekem pl engedné... HBO-kat visszamondjam akkor? icon21.gif icon21.gif icon21.gif
[válaszok erre: #16673] [előzmény: (16666) kaja008, 2006-05-01 10:08:39]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16670. Elküldve: 2006-05-01 10:29:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93761.]

Feljelentés, bíróság, börtön...
Hirtelen ez jutott az eszembe. icon31.gif
[előzmény: (16664) Z0ltan, 2006-05-01 10:05:34]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
16669. Elküldve: 2006-05-01 10:21:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93762.]

Meg ugye a 2 éves hűség...

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[előzmény: (16667) ZOZIKA, 2006-05-01 10:19:10]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nedudgi1



Tagság: 2005-01-03 18:03:25
Tagszám: #14863
Hozzászólások: 27
16668. Elküldve: 2006-05-01 10:19:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93763.]

Kedves ZOltan!
Írtam neked privát üzenetet.
Üdv:

nedudgi1
[előzmény: (16664) Z0ltan, 2006-05-01 10:05:34]
Zöldfülű
nedudgi1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ZOZIKA



Tagság: 2005-11-03 03:32:01
Tagszám: #23383
Hozzászólások: 576
16667. Elküldve: 2006-05-01 10:19:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93764.]

tudjátok az a gusztustalan hogy szinte ingyen nézhető csomagot is képesek feltörni.amúgy ettől nem fog csődbe jutni a digi tv.mert azoknak a száma akik igy nézik nagyon csekély!!!
[válaszok erre: #16669]
Törzstag
ZOZIKA adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
16666. Elküldve: 2006-05-01 10:08:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93765.]

Az nem jutott eszedbe, hogy így nézheted majd az HBO-kat is, ha igaz a hír? Vagy az igazságérzeted nem enged majd odakapcsolni?
Tipikus "dögöljön meg a szomszéd tehene" hozzáállás...

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #16671] [előzmény: (16661) sathaver, 2006-05-01 09:59:46]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16665. Elküldve: 2006-05-01 10:07:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93766.]

A Balkánra gondoltál?
[előzmény: (16663) jános bácsi, 2006-05-01 10:03:10]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Z0ltan



Tagság: 2003-07-09 13:52:21
Tagszám: #5611
Hozzászólások: 139
16664. Elküldve: 2006-05-01 10:05:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93767.]

Es ha en azt hirdetem hogy havi 1000-ert elintezem hogy az egesz csomag nezheto legyen? mi lesz ra` a valasz?

helloo!!!
[válaszok erre: #16668 #16670] [előzmény: (16662) makso, 2006-05-01 10:01:11]
Haladó
Z0ltan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jános bácsi



Tagság: 2005-11-21 15:54:52
Tagszám: #23972
Hozzászólások: 2510
16663. Elküldve: 2006-05-01 10:03:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93768.]

Attól nincs hányingered, hogy mondjuk egy háromműszakos szövőnő 80.000 -t visz haza? Európában?
[válaszok erre: #16665] [előzmény: (16661) sathaver, 2006-05-01 09:59:46]
Kiváló dolgozó
jános bácsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16662. Elküldve: 2006-05-01 10:01:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93769.]

Nem érzem azt,h most nekem szar lenne. Mindig voltak és lesznek tolvajok...
Mondjuk akinek nem ér meg havi kb. 2000Ft-ot,h DigiTV-t nézzen nem fogja feltörve sem nézni.
Ahhoz,h nézze kell egy beltér+kültéri. Kell egy kártya és valaki aki feltöri azt.
Nem hiszem,h sokkal olcsóbban megúszná ezeket... És akkor még ott van a para,h egyik-napról a másikra beszarhat az egész (pl. kódváltás, etc.)
Azok száma aki meg maguknak töri fel igen csekély lehet.
[válaszok erre: #16664] [előzmény: (16656) sathaver, 2006-05-01 09:40:39]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
16661. Elküldve: 2006-05-01 09:59:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93770.]

Nem vagyok gusztustalan kikérem magamnak logikátlanul gondolokzol!
csak tudod egy kisember a kis pénzéből szorit ki havi 2400 Ft más meg nézi ingyen ettől nekem van hányingerem icon30.gif
[válaszok erre: #16663 #16666] [előzmény: (16660) kaja008, 2006-05-01 09:56:26]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
16660. Elküldve: 2006-05-01 09:56:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93771.]

igen

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #16661] [előzmény: (16658) sathaver, 2006-05-01 09:51:53]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Z0ltan



Tagság: 2003-07-09 13:52:21
Tagszám: #5611
Hozzászólások: 139
16659. Elküldve: 2006-05-01 09:55:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93772.]

En elofizeto vagyok...de engem hidegen hagy...en mar jo ideje Dreamboxban nezem...a RO-t kartyarol...a HU-t meg megosztasbol icon43.gif

helloo!!!
[előzmény: (16658) sathaver, 2006-05-01 09:51:53]
Haladó
Z0ltan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
16658. Elküldve: 2006-05-01 09:51:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93773.]

te előfizető vagy?
[válaszok erre: #16659 #16660] [előzmény: (16657) kaja008, 2006-05-01 09:46:57]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
16657. Elküldve: 2006-05-01 09:46:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93774.]

Ennyire gusztustalan nem lehetsz! icon49.gif
Kívánom neked őszintén, hogy amelyik csomagra előfizetsz, azt azonnal törjék fel!
Te tényleg annak drukkolsz, hogy ne törjék fel, csak azért megy előfizető vagy?
Az ilyentől icon49.gif tudok...


*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #16658] [előzmény: (16612) sathaver, 2006-05-01 06:49:16]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
16656. Elküldve: 2006-05-01 09:40:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[93775.]

szomorú mert te és én fizetekünk és más meg nézi ingyen ezért szomorú
a spektrumos hbo-s hiba nem a diginél van az Amos döglött be UPC kábelon sincsen
[válaszok erre: #16662] [előzmény: (16655) makso, 2006-05-01 09:34:13]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010256052017212 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail