Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (60/39
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16255. Elküldve: 2006-04-23 19:59:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94176.]

Vagyis elismered hogy vannak sérelmeim.

Nem érdekel hogy mi a neve , csak legyen elérhető áron és normális minőségben.
[válaszok erre: #16256] [előzmény: (16252) varage s.a., 2006-04-23 19:25:23]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fcsacsi



Tagság: 2006-03-25 01:13:50
Tagszám: #28862
Hozzászólások: 56
16254. Elküldve: 2006-04-23 19:54:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94177.]

icon74.gif
Kezdő
fcsacsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Raal



Tagság: 2006-01-29 11:52:55
Tagszám: #26363
Hozzászólások: 300
16253. Elküldve: 2006-04-23 19:27:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94178.]

Milyen meglepetés lesz ? icon47.gif
[előzmény: (16251) Kardos Attila, 2006-04-23 19:09:41]
Haladó
Raal adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


varage s.a.



Tagság: 2006-02-12 20:50:01
Tagszám: #26944
Hozzászólások: 940
16252. Elküldve: 2006-04-23 19:25:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94179.]

"Szeretem az Attilát én is. Csak az zavar hogy nagyon elfogult a jupiszivel. A Digit nem nagyon szereti."

Én még emlékszem arra is, amikor még te sem utáltad ennyire a upc t ...

Attilát még nem láttam fordulni, téged sajnos igen .... Ami nem baj, csak te már kampányolsz is a sérelmeid miatt ....



icon43.gif
[válaszok erre: #16255] [előzmény: (16246) taurus, 2006-04-23 17:16:58]
Törzstag
varage s.a. adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
16251. Elküldve: 2006-04-23 19:09:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94180.]

"Csak az zavar hogy nagyon elfogult a jupiszivel. "

Egyáltalán nem. Csak én jobban belátok a dolgok mögé és tudom a technikai hülyeségeiket mindkét oldalon. És hát egyelőre azért a Directnél kevesebb a gond, pedig sajnos ott sem úgy dolgoznak, ahogy kellene.

Amúgy lesznek majd még itten meglepetések...
[válaszok erre: #16253] [előzmény: (16246) taurus, 2006-04-23 17:16:58]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
16250. Elküldve: 2006-04-23 19:02:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94181.]

"Szerintem nem férnek meg itt ketten.
A nagy országokban is sok a 2 ilyen szolgáltató. "

Van aki úgy gondolja, hogy elfér még egy.
A Digi TV arra játszik, hogy felvásárolja őket valaki. A UPC-ről ezt még nem lehet hallani, de mögötte a Liberty áll, ezért a sorsa ott dől el.
Az mondjuk jelzés értékű, hogy a UPC mostmár 100%-ban megvette a FocusSat-ot, azaz úgy tűnik nagyon nem akar kiszállni a versenyből a régióban, pedig a számok alapján Romániát elbukta. Úgy tűnik "fent" máshogy gondolják. (Én mondjuk nem tettem volna ezt, dehát én ehhez sem értek.)
[előzmény: (16245) taurus, 2006-04-23 17:14:54]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bco



Tagság: 2006-02-16 18:34:07
Tagszám: #27185
Hozzászólások: 438
16249. Elküldve: 2006-04-23 19:02:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94182.]

Hali surmoblikk!!

Műxik frankón a holdváltás?
Nem kavarta össze a csatornalistádat az új hold beállítása?
Sokan állítják, hogy nem lehet több holdra használni a Hyundai beltérit!!????
icon80.gif
[válaszok erre: #16308] [előzmény: (16244) surmoblikk, 2006-04-23 16:57:54]
Törzstag
bco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
16248. Elküldve: 2006-04-23 18:54:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94183.]

"Örrömmel fedeztem fel Kardos Attilát a fórumon A Teleholdat csak azért vettem meg anno, hogy elolvashassam az újság végén a műholdas hireket ! Na ebből profitáltam én egy kisrakás pénzt, mert nagyon sok antennát felszereltem , abból meritkezve amit ott olvastam ! Úgyhogy ..köszi Attila !"

Szivesen. Remélem, hogy most már profi vagy mert szomorú hírek lesznek a jövő héten...
[előzmény: (16244) surmoblikk, 2006-04-23 16:57:54]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16247. Elküldve: 2006-04-23 18:32:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94184.]

Pedig itt ketten lesznek, mert nincs olyan nagy különbség közöttük. Amelyik előbb tud valami nagyot újítani, az marad.
[előzmény: (16245) taurus, 2006-04-23 17:14:54]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16246. Elküldve: 2006-04-23 17:16:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94185.]

Szeretem az Attilát én is. Csak az zavar hogy nagyon elfogult a jupiszivel. A Digit nem nagyon szereti.
[válaszok erre: #16251 #16252] [előzmény: (16244) surmoblikk, 2006-04-23 16:57:54]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16245. Elküldve: 2006-04-23 17:14:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94186.]

Szerintem nem férnek meg itt ketten.
A nagy országokban is sok a 2 ilyen szolgáltató.
[válaszok erre: #16247 #16250] [előzmény: (16243) Laci082, 2006-04-23 16:57:21]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


surmoblikk



Tagság: 2006-02-25 19:54:41
Tagszám: #27645
Hozzászólások: 38
16244. Elküldve: 2006-04-23 16:57:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94187.]

Az a helyzet , hogy amig nem volt Digi-m sokat morogtam én is,...elsősorban azért mert nem volt ! És most van ,és nekünk bejött . Vettem hozzá Strong forgatómotort, négy műholdat /az én tudásommal is /jó minőségben fog ez a sokat szidott beltéri , és sztem vannak ott is olyan műsorok amelyek nézhetőek, és itt elsősorban az angol, olasz , sapnyol, francia nyelvű műsorokra gondolok . A Digi pedig azt nyújtja amit igért , ..igen néha hangproblémák, néha kocka ....viszont a csomag amit alapként adnak veri az UPC-t , árban legalábbis biztosan , és egy előnye már van a dolognak! Verseny van , illetve verseny lesz ...és ennek a versenynek mi , nézők leszünk a haszonélvezői !

Ja és mégvalami ! Örrömmel fedeztem fel Kardos Attilát a fórumon icon50.gif A Teleholdat csak azért vettem meg anno, hogy elolvashassam az újság végén a műholdas hireket ! Na ebből profitáltam én egy kisrakás pénzt, mert nagyon sok antennát felszereltem , abból meritkezve amit ott olvastam ! Úgyhogy ..köszi Attila ! icon32.gif
[válaszok erre: #16246 #16248 #16249]
Zöldfülű
surmoblikk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16243. Elküldve: 2006-04-23 16:57:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94188.]

Azért még ne temesd el őket...
A társkártya nem újkeletű dolog, nem úgy volt, hogy megjelent a Digi, és a nagy kétségbeesésükben gyorsan kiadták. Már nagyon régóta tesztelték, hogy miként lehetne összehozni.
A DigiTV jelenlegi pancserkodása is nekik kedvez, meg amúgy is elférnek itt ketten.
[válaszok erre: #16245 #16259] [előzmény: (16242) taurus, 2006-04-23 16:48:25]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16242. Elküldve: 2006-04-23 16:48:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94189.]

Szerintem összességében a szolgáltatónak nem fogja megérni.

Ez egy időhúzás részükről. Tovább fognak fuldokolni egy kicsivel
[válaszok erre: #16243] [előzmény: (16241) Laci082, 2006-04-23 16:42:48]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16241. Elküldve: 2006-04-23 16:42:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94190.]

Nem, de ezzel sok új előfizetőt szereztek akik eddig azért nem fizettek elő ilyen szolgáltatásra, mert több TV-n akarták volna nézni. Persze ezzel egyidőben megindultak a bizniszelések is a társkártyával, hisz az előfizetőnek az nagyon megéri amíg észre nem veszik...
[válaszok erre: #16242] [előzmény: (16240) taurus, 2006-04-23 16:37:34]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16240. Elküldve: 2006-04-23 16:37:34,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94191.]

A társkártya szerinted nagy üzlet a szolgáltatónak?

A magyar embert ismerve nem igen hinném.
[válaszok erre: #16241] [előzmény: (16238) Laci082, 2006-04-23 16:31:23]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16239. Elküldve: 2006-04-23 16:33:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94192.]

A földi digitálist én is várom, bár most úgy néz ki, hogy várhatjuk még egy ideig...
[előzmény: (16237) taurus, 2006-04-23 16:28:09]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16238. Elküldve: 2006-04-23 16:31:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94193.]

Nem a UPC Direct vesztett nagyot a DigiTV érkezésével, mert ők lereagálták gyorsan az új akcióval, és a társkártyával, hanem a kábelesek, azok közül is a kisebb, egy-két településen szolgltató cégek, mert ezeknek még nincs is általában olyan extra szolgáltatásuk, mint a telefon, és internet amivel meg tudnák tartani az előfizetőket, akik a nagyobb választék, és ehez képest alacsonyabb ár miatt szépen átmennek valamelyik műholdas szolgáltatóhoz.
[válaszok erre: #16240] [előzmény: (16234) taurus, 2006-04-23 16:25:06]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16237. Elküldve: 2006-04-23 16:28:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94194.]

Nem érdekel hogy ki veszi meg , lehet tőlem jupiszi is a neve. Csak normális minőséget adjon.

Majd jön a földi digit. aztán ha az jó lesz akkor ezek mehetnek a ..csába.
[válaszok erre: #16239] [előzmény: (16235) fiat1954, 2006-04-23 16:25:17]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16236. Elküldve: 2006-04-23 16:25:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94195.]

Viszkis írta itt a fórumon.
[előzmény: (16232) matthews, 2006-04-23 16:21:00]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
16235. Elküldve: 2006-04-23 16:25:17,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94196.]

nemérted benne a logikát: akik szándékosan lemondták a jupit azok is visszakerűlnének az akolba..aztán megint mehet munden a régi áron!
[válaszok erre: #16237] [előzmény: (16231) Laci082, 2006-04-23 16:18:44]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16234. Elküldve: 2006-04-23 16:25:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94197.]

A tp. helyek miatt és a nagyon magas árai miatt száll el a jupiszi.
Nem tudom hogy a Digi valóban mire és készül.
Nem rughatott volna labdába, ha a régi szolgáltató nem ilyen politikát művel.
Tudtommal sokan mondják vissza az előfizetésüket és mennek át a Digihez.
Persze rengeteg az új előfizető a Diginél, aki ezidáig sehova sem tartozott ilyen téren.

Nem ismerem az eheti utolsó regisztrációs adatokat a Diginél, olyan 70 ezer körül lehet, ami igencsak nagy szám.
[válaszok erre: #16238] [előzmény: (16231) Laci082, 2006-04-23 16:18:44]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16233. Elküldve: 2006-04-23 16:24:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94198.]

Igen, ők lehetnek a vevők, ha eladásra kerül.
[előzmény: (16232) matthews, 2006-04-23 16:21:00]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


matthews



Tagság: 2006-02-22 20:10:38
Tagszám: #27500
Hozzászólások: 239
16232. Elküldve: 2006-04-23 16:21:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94199.]

Aszonta itt valaki, ha jól emlékszem a Kardos Attila úr, hogy a Dajcse Telekom érdeklődik de nagyon a Digiért....
[válaszok erre: #16233 #16236]
Haladó
matthews adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16231. Elküldve: 2006-04-23 16:18:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94200.]

Ha megvenné a DigiTV-t? icon21.gif Az nem buli, akkor megint egyedül lesz.
[válaszok erre: #16234 #16235] [előzmény: (16230) fiat1954, 2006-04-23 15:49:28]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010841846466064 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail