| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16255. Elküldve: 2006-04-23 19:59:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94176.] |
Vagyis elismered hogy vannak sérelmeim.
Nem érdekel hogy mi a neve , csak legyen elérhető áron és normális minőségben.
|
| | | [válaszok erre: #16256] |
[előzmény: (16252) varage s.a., 2006-04-23 19:25:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fcsacsi

Tagság: 2006-03-25 01:13:50 Tagszám: #28862 Hozzászólások: 56 |
16254. Elküldve: 2006-04-23 19:54:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94177.] |
|
| |
|
Kezdő
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
16253. Elküldve: 2006-04-23 19:27:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94178.] |
Milyen meglepetés lesz ?
|
| | |
[előzmény: (16251) Kardos Attila, 2006-04-23 19:09:41] |
|
Haladó
|
|
 varage s.a.

Tagság: 2006-02-12 20:50:01 Tagszám: #26944 Hozzászólások: 940 |
16252. Elküldve: 2006-04-23 19:25:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94179.] |
"Szeretem az Attilát én is. Csak az zavar hogy nagyon elfogult a jupiszivel. A Digit nem nagyon szereti."
Én még emlékszem arra is, amikor még te sem utáltad ennyire a upc t ...
Attilát még nem láttam fordulni, téged sajnos igen .... Ami nem baj, csak te már kampányolsz is a sérelmeid miatt ....
|
| | | [válaszok erre: #16255] |
[előzmény: (16246) taurus, 2006-04-23 17:16:58] |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
16251. Elküldve: 2006-04-23 19:09:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94180.] |
"Csak az zavar hogy nagyon elfogult a jupiszivel. "
Egyáltalán nem. Csak én jobban belátok a dolgok mögé és tudom a technikai hülyeségeiket mindkét oldalon. És hát egyelőre azért a Directnél kevesebb a gond, pedig sajnos ott sem úgy dolgoznak, ahogy kellene.
Amúgy lesznek majd még itten meglepetések...
|
| | | [válaszok erre: #16253] |
[előzmény: (16246) taurus, 2006-04-23 17:16:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
16250. Elküldve: 2006-04-23 19:02:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94181.] |
"Szerintem nem férnek meg itt ketten.
A nagy országokban is sok a 2 ilyen szolgáltató. "
Van aki úgy gondolja, hogy elfér még egy.
A Digi TV arra játszik, hogy felvásárolja őket valaki. A UPC-ről ezt még nem lehet hallani, de mögötte a Liberty áll, ezért a sorsa ott dől el.
Az mondjuk jelzés értékű, hogy a UPC mostmár 100%-ban megvette a FocusSat-ot, azaz úgy tűnik nagyon nem akar kiszállni a versenyből a régióban, pedig a számok alapján Romániát elbukta. Úgy tűnik "fent" máshogy gondolják. (Én mondjuk nem tettem volna ezt, dehát én ehhez sem értek.)
|
| | |
[előzmény: (16245) taurus, 2006-04-23 17:14:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bco

Tagság: 2006-02-16 18:34:07 Tagszám: #27185 Hozzászólások: 438 |
16249. Elküldve: 2006-04-23 19:02:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94182.] |
Hali surmoblikk!!
Műxik frankón a holdváltás?
Nem kavarta össze a csatornalistádat az új hold beállítása?
Sokan állítják, hogy nem lehet több holdra használni a Hyundai beltérit!!????
|
| | | [válaszok erre: #16308] |
[előzmény: (16244) surmoblikk, 2006-04-23 16:57:54] |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
16248. Elküldve: 2006-04-23 18:54:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94183.] |
"Örrömmel fedeztem fel Kardos Attilát a fórumon A Teleholdat csak azért vettem meg anno, hogy elolvashassam az újság végén a műholdas hireket ! Na ebből profitáltam én egy kisrakás pénzt, mert nagyon sok antennát felszereltem , abból meritkezve amit ott olvastam ! Úgyhogy ..köszi Attila !"
Szivesen. Remélem, hogy most már profi vagy mert szomorú hírek lesznek a jövő héten...
|
| | |
[előzmény: (16244) surmoblikk, 2006-04-23 16:57:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16247. Elküldve: 2006-04-23 18:32:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94184.] |
Pedig itt ketten lesznek, mert nincs olyan nagy különbség közöttük. Amelyik előbb tud valami nagyot újítani, az marad.
|
| | |
[előzmény: (16245) taurus, 2006-04-23 17:14:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16246. Elküldve: 2006-04-23 17:16:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94185.] |
Szeretem az Attilát én is. Csak az zavar hogy nagyon elfogult a jupiszivel. A Digit nem nagyon szereti.
|
| | | [válaszok erre: #16251 #16252] |
[előzmény: (16244) surmoblikk, 2006-04-23 16:57:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16245. Elküldve: 2006-04-23 17:14:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94186.] |
Szerintem nem férnek meg itt ketten.
A nagy országokban is sok a 2 ilyen szolgáltató.
|
| | | [válaszok erre: #16247 #16250] |
[előzmény: (16243) Laci082, 2006-04-23 16:57:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 surmoblikk

Tagság: 2006-02-25 19:54:41 Tagszám: #27645 Hozzászólások: 38 |
16244. Elküldve: 2006-04-23 16:57:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94187.] |
Az a helyzet , hogy amig nem volt Digi-m sokat morogtam én is,...elsősorban azért mert nem volt ! És most van ,és nekünk bejött . Vettem hozzá Strong forgatómotort, négy műholdat /az én tudásommal is /jó minőségben fog ez a sokat szidott beltéri , és sztem vannak ott is olyan műsorok amelyek nézhetőek, és itt elsősorban az angol, olasz , sapnyol, francia nyelvű műsorokra gondolok . A Digi pedig azt nyújtja amit igért , ..igen néha hangproblémák, néha kocka ....viszont a csomag amit alapként adnak veri az UPC-t , árban legalábbis biztosan , és egy előnye már van a dolognak! Verseny van , illetve verseny lesz ...és ennek a versenynek mi , nézők leszünk a haszonélvezői !
Ja és mégvalami ! Örrömmel fedeztem fel Kardos Attilát a fórumon A Teleholdat csak azért vettem meg anno, hogy elolvashassam az újság végén a műholdas hireket ! Na ebből profitáltam én egy kisrakás pénzt, mert nagyon sok antennát felszereltem , abból meritkezve amit ott olvastam ! Úgyhogy ..köszi Attila !
|
| | | [válaszok erre: #16246 #16248 #16249] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16243. Elküldve: 2006-04-23 16:57:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94188.] |
Azért még ne temesd el őket...
A társkártya nem újkeletű dolog, nem úgy volt, hogy megjelent a Digi, és a nagy kétségbeesésükben gyorsan kiadták. Már nagyon régóta tesztelték, hogy miként lehetne összehozni.
A DigiTV jelenlegi pancserkodása is nekik kedvez, meg amúgy is elférnek itt ketten.
|
| | | [válaszok erre: #16245 #16259] |
[előzmény: (16242) taurus, 2006-04-23 16:48:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16242. Elküldve: 2006-04-23 16:48:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94189.] |
Szerintem összességében a szolgáltatónak nem fogja megérni.
Ez egy időhúzás részükről. Tovább fognak fuldokolni egy kicsivel
|
| | | [válaszok erre: #16243] |
[előzmény: (16241) Laci082, 2006-04-23 16:42:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16241. Elküldve: 2006-04-23 16:42:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94190.] |
Nem, de ezzel sok új előfizetőt szereztek akik eddig azért nem fizettek elő ilyen szolgáltatásra, mert több TV-n akarták volna nézni. Persze ezzel egyidőben megindultak a bizniszelések is a társkártyával, hisz az előfizetőnek az nagyon megéri amíg észre nem veszik...
|
| | | [válaszok erre: #16242] |
[előzmény: (16240) taurus, 2006-04-23 16:37:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16240. Elküldve: 2006-04-23 16:37:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94191.] |
A társkártya szerinted nagy üzlet a szolgáltatónak?
A magyar embert ismerve nem igen hinném.
|
| | | [válaszok erre: #16241] |
[előzmény: (16238) Laci082, 2006-04-23 16:31:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16239. Elküldve: 2006-04-23 16:33:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94192.] |
A földi digitálist én is várom, bár most úgy néz ki, hogy várhatjuk még egy ideig...
|
| | |
[előzmény: (16237) taurus, 2006-04-23 16:28:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16238. Elküldve: 2006-04-23 16:31:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94193.] |
Nem a UPC Direct vesztett nagyot a DigiTV érkezésével, mert ők lereagálták gyorsan az új akcióval, és a társkártyával, hanem a kábelesek, azok közül is a kisebb, egy-két településen szolgltató cégek, mert ezeknek még nincs is általában olyan extra szolgáltatásuk, mint a telefon, és internet amivel meg tudnák tartani az előfizetőket, akik a nagyobb választék, és ehez képest alacsonyabb ár miatt szépen átmennek valamelyik műholdas szolgáltatóhoz.
|
| | | [válaszok erre: #16240] |
[előzmény: (16234) taurus, 2006-04-23 16:25:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16237. Elküldve: 2006-04-23 16:28:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94194.] |
Nem érdekel hogy ki veszi meg , lehet tőlem jupiszi is a neve. Csak normális minőséget adjon.
Majd jön a földi digit. aztán ha az jó lesz akkor ezek mehetnek a ..csába.
|
| | | [válaszok erre: #16239] |
[előzmény: (16235) fiat1954, 2006-04-23 16:25:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16236. Elküldve: 2006-04-23 16:25:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94195.] |
Viszkis írta itt a fórumon.
|
| | |
[előzmény: (16232) matthews, 2006-04-23 16:21:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
16235. Elküldve: 2006-04-23 16:25:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94196.] |
nemérted benne a logikát: akik szándékosan lemondták a jupit azok is visszakerűlnének az akolba..aztán megint mehet munden a régi áron!
|
| | | [válaszok erre: #16237] |
[előzmény: (16231) Laci082, 2006-04-23 16:18:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16234. Elküldve: 2006-04-23 16:25:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94197.] |
A tp. helyek miatt és a nagyon magas árai miatt száll el a jupiszi.
Nem tudom hogy a Digi valóban mire és készül.
Nem rughatott volna labdába, ha a régi szolgáltató nem ilyen politikát művel.
Tudtommal sokan mondják vissza az előfizetésüket és mennek át a Digihez.
Persze rengeteg az új előfizető a Diginél, aki ezidáig sehova sem tartozott ilyen téren.
Nem ismerem az eheti utolsó regisztrációs adatokat a Diginél, olyan 70 ezer körül lehet, ami igencsak nagy szám.
|
| | | [válaszok erre: #16238] |
[előzmény: (16231) Laci082, 2006-04-23 16:18:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16233. Elküldve: 2006-04-23 16:24:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94198.] |
Igen, ők lehetnek a vevők, ha eladásra kerül.
|
| | |
[előzmény: (16232) matthews, 2006-04-23 16:21:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matthews

Tagság: 2006-02-22 20:10:38 Tagszám: #27500 Hozzászólások: 239 |
16232. Elküldve: 2006-04-23 16:21:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94199.] |
Aszonta itt valaki, ha jól emlékszem a Kardos Attila úr, hogy a Dajcse Telekom érdeklődik de nagyon a Digiért....
|
| | | [válaszok erre: #16233 #16236] |
|
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16231. Elküldve: 2006-04-23 16:18:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94200.] |
Ha megvenné a DigiTV-t? Az nem buli, akkor megint egyedül lesz.
|
| | | [válaszok erre: #16234 #16235] |
[előzmény: (16230) fiat1954, 2006-04-23 15:49:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|