Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499781/4 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (72/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 

fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
16230. Elküldve: 2006-04-23 15:49:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94201.]

húúú ez az utolsó mondatod megfogott ,és hatalmas húzás lenne a UPC-től!
[válaszok erre: #16231] [előzmény: (16229) Laci082, 2006-04-23 15:43:16]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16229. Elküldve: 2006-04-23 15:43:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94202.]

Előbb-utóbb úgyis kell minőségre is menniük, nem csak arra, hogy már-már szociális juttatás árakon szolgáltassanak. Akkor lesz jó világ. Picit drágább lenne (nem sokkal a konkurencia miatt), de sokkal jobb. Kivéve ha az van amit egyre többen sejtenek, hogy jelenleg csak arra mennek, hogy begyűjtsenek rengeteg előfizetőt, hogy aztán könnyen, és hatalmas haszonnal eladják az egészet.
[válaszok erre: #16230] [előzmény: (16226) taurus, 2006-04-23 15:21:59]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoleyka



Tagság: 2006-03-05 20:52:19
Tagszám: #28044
Hozzászólások: 46
16228. Elküldve: 2006-04-23 15:32:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94203.]

Az tény,hogy amíg annyi a fizetésem,amennyi,addig eszembe sem jut drága szolgáltatást venni.De ha már találok egy olcsót,akkor felkészülök rá,hogy ennyiért nemigen tud minőséget adni: eldöntöm,hogy kell-e. Lásd: hipermarketek saját márkái...,a néhányforintperliteres gyümölcslé...
Tehát,ha tudok,választok mást: pl.jupiszí,szkáj( najó,nem magyar,de meccseket ott is lehet nézni pl.).Vagy várok,és nem fizetek elő az olcsóra csak azért,hogy utána fikázhassam.
Zöldfülű
zoleyka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16227. Elküldve: 2006-04-23 15:22:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94204.]

Kétszer ment, Hurrá! icon42.gif icon42.gif icon42.gif
[előzmény: (16225) Laci082, 2006-04-23 15:06:50]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16226. Elküldve: 2006-04-23 15:21:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94205.]

Elhiszem hogy jobb, de nem annyival hogy megérje azt néznem.

A Digiben most több fantáziát látok.
[válaszok erre: #16229] [előzmény: (16225) Laci082, 2006-04-23 15:06:50]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16225. Elküldve: 2006-04-23 15:06:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94206.]

Nem. Összeségében előtte is jobb volt, most látványosan jobb. De ezeket a köröket már lefutottuk párszor. Kinek a pap, kinek a papné..
Peace.
[válaszok erre: #16226 #16227] [előzmény: (16222) taurus, 2006-04-23 14:57:49]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16224. Elküldve: 2006-04-23 15:05:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94207.]

Ezeket én is megéltem, emlegettem is párszor a filipsz szoftverfejlesztőinek az egyik közeli hozzátartozóját. icon53.gif
[előzmény: (16221) taurus, 2006-04-23 14:56:00]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16223. Elküldve: 2006-04-23 15:00:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94208.]

De ezt hasonlítgatást nem is ebben a topicban kellene lefolytatnunk.
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16222. Elküldve: 2006-04-23 14:57:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94209.]

"Ugyanis a Digin izmos minőségromlás ment végbe a szlovák indulással egyidőben."

Szerinted azóta jobb a jupiszi?

Mert a szlovák indulás elött is ezt montad.

[válaszok erre: #16225] [előzmény: (16220) Laci082, 2006-04-23 14:55:45]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16221. Elküldve: 2006-04-23 14:56:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94210.]

Sajnos máshol sem dolgoznak jobban.
Gondolok itt az évekig meglévő beltéris lefagyásokra.
Egyszer ki kell kapcsolni, máskor ne kapcsoljuk ki a beltérit. Féléves átállás és a hozzá hasonló ezer probléma amit megéltem a másik szolgáltatónál.


Bizonyos Sat1 és társaira évekig nem szabadott kapcsolni mivel lefagyott az egész bazár.

Sajnos nekünk magyaroknak ez jut.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2006-04-23 15:01:56]
[válaszok erre: #16224] [előzmény: (16218) Laci082, 2006-04-23 14:37:51]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16220. Elküldve: 2006-04-23 14:55:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94211.]

Pedig jelenleg jobb. Ugyanis a Digin izmos minőségromlás ment végbe a szlovák indulással egyidőben.
Én is szeretnék jó minőségű digitális szolgáltatót, de jelenleg úgy néz ki, hogy választhatunk egy rossz, és egy még rosszabb minsőégű szolgáltató közül...
[válaszok erre: #16222] [előzmény: (16219) taurus, 2006-04-23 14:51:27]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16219. Elküldve: 2006-04-23 14:51:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94212.]

Azért én nem annyira szeretem őket. Ha fordítva lenne a dolog hogy tőlük kaptam annyi pénzt, mint amit nekik fizettem, akkor másként állnék a dolgokhoz. Ők jobban szeretnek az biztos, mivel nem akarnak végre elengedni maguktól.

Nem takarózok ezzel, csak kijelentem hogy sajnos hazánkbam nincs jobb szolgáltató.

Most ne kezd bizonygatni hogy a nagy jupiszinek jobb a hangja illetve a képe. Összességében az sem jobb, sajnos.

Hidd el nekem, sok tévén illetve plazmán kipróbáltam az 5 és fel év alatt.

Igényes vagyok a minőségre az biztos, inkább kell a sz@r kicsi pénzért, mint a nagypénzért a fos.
[válaszok erre: #16220] [előzmény: (16217) Laci082, 2006-04-23 14:35:27]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16218. Elküldve: 2006-04-23 14:37:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94213.]

Már megszoktam...
Csatorna bővítéssel kapcsolatban mindenhol ezt mondják, ezért nem is írok ilyenekért. De azért ha a DigTV szerint a jelenlegi formában tökéletes a szolgáltatás akkor ott komoly szakemberek dolgozhatnak...
[válaszok erre: #16221] [előzmény: (16216) taurus, 2006-04-23 14:25:31]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16217. Elküldve: 2006-04-23 14:35:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94214.]

Te szereted a UPC-t, mert ha senki se hozza szóba, akkor Te biztos megemlíted. icon21.gif
Különben meg azzal takarózni, hogy a másik is sz*r nem túl jó kifogás. Azért a UPC-nek valószínűleg picit nagyobbak a kiadási is mint a DigiTV-nek. De szerintem minden cég a lehető legnagyobb bevételre törekszik. Egyik se máltai szeretetszolgálat...
[válaszok erre: #16219] [előzmény: (16215) taurus, 2006-04-23 14:23:28]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16216. Elküldve: 2006-04-23 14:25:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94215.]

Igen a szokásos, mint a jupészinél is.
[válaszok erre: #16218] [előzmény: (16212) FredT, 2006-04-23 13:39:02]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16215. Elküldve: 2006-04-23 14:23:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94216.]

Ezeket a mondatokat többször hallottam illetve olvastam szó szerint a fórumokon. Egy jupiszis dolgozó siránkozta ezeket.

Ha a nagy bevételből, ami extra volt, mint utólag kiderült . Nem tudtak igazán fejleszteni, akkor miről is van itt szó?
[válaszok erre: #16217] [előzmény: (16206) Laci082, 2006-04-23 12:49:30]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
16214. Elküldve: 2006-04-23 14:18:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94217.]

Kiigazitalak Dolby Digital. Elvileg ezt tesztelnék.

Dolby sztereo az 2 hangcsatorna.

Akinak van drága tévéje az megtehetné hogy minőségi szolgáltatást vegyen. Persze akinak van is rá igénye , mint nekem. De könyörgöm melyik az itt kishazánkban.

Nehogy a jupiszit mondjátok válaszként.
Örültem hogy félig megszabadultam tőle.
Vagyis már nem kell fizetnem nekik.
és a kilépéshez talán ez az év elég is lesz.
[előzmény: (16204) zoleyka, 2006-04-23 11:38:51]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16213. Elküldve: 2006-04-23 13:51:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94218.]

A szokásos "haggyálbékén, jó ez" válasz. icon53.gif
[előzmény: (16212) FredT, 2006-04-23 13:39:02]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


FredT



Tagság: 2006-03-18 18:37:38
Tagszám: #28590
Hozzászólások: 286
16212. Elküldve: 2006-04-23 13:39:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94219.]

Az alábbi választ kaptam a DIGI-től a képi és hangproblémák jelzésére, a számlázási malőrökre, akadozó EPG-re és néhány csatorna igényre ( National Geographic, Boomerang, FilmMúzeum, CNN, BBC Prime):

"A képi és hang problémákat jeleztük kollégáinknak, viszsajelzésük, és az
általunk üzemeltetett rendszer tesztelése alapján
tájékoztathatjuk, hogy elhárultak a problémák.

Az EPG funkció nemrég indult, és folyamatos fejlesztés alatt van,
remélhetőleg hamarosan még több adón elérhető.

A számlázásban valóban volt némi fennakadás, ezért elnézését kérjük.

A csatonaigényét továbbítottuk az illetékes személyek felé, remélhetőleg
hamarosan lesznek elérhető új csatornák.


Üdvözlettel:

Digi Tv Ügyfélszolgálat"

Már nem azért, de szerintetek jó az HBO hangja jelen pillanatban? Nekem nem úgy tűnik.
Ha a DIGI-nek ez a csúcsminőség, akkor itt komoly bajok vannak.

icon18.gif
[válaszok erre: #16213 #16216]
Haladó
FredT adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16211. Elküldve: 2006-04-23 13:33:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94220.]

Ezzel a minőséggel/árral a DigiTV maximum itt, kelet közép-kelet európában juthat valamire. Bízok benne, hogy azért lassan mi is fejlődünk addig, hogy a lakosság 90%-a ne csak az árat nézze ha választ valamit. Ha idáig eljutunk akkor talán lesz minőségi digitális tv. Addig meg nézzük ezt, meg a kalóz külföldi adásokat, hogy legalább lássuk, hogy milyen is lehetne... icon21.gif
[előzmény: (16209) makso, 2006-04-23 13:26:23]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


punto



Tagság: 2006-02-22 19:13:40
Tagszám: #27495
Hozzászólások: 875
16210. Elküldve: 2006-04-23 13:29:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94221.]

HAJRÁ DIGI TV icon75.gif icon75.gif icon41.gif icon41.gif icon42.gif icon42.gif
Törzstag
punto adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


makso



Tagság: 2006-01-19 18:06:41
Tagszám: #26025
Hozzászólások: 1044
16209. Elküldve: 2006-04-23 13:26:23,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94222.]

Részben igazad van!
De ne magadból indulj ki! Neked fontos a a kimagasló minőség és hajlandó vagy érte többet is fizetni.
A társadalom 90%-ának viszont ez nem fontos. Hiszen ez csak egy TV. Annyi minden mást lehet csinálni TV-zés helyett. Dolgozni, sportolni, kertészkedni, túrázni, kocsmázni, beszélgetni etc.
Mit kezdejen az aki csak heti 2-3 meccset akar megnézni? Vagy éppen pár természetfilmet etc. Azért fizessen mondjuk 10.000FT havonta?
Nem hiszem,h számukra megoldás lenne egy drága, minőségi szolgáltató.
Aki meg "minőséget" akar az meg fizesse meg azt!
A konkurencia meg akkor menjen rá a minőségre és szolgálja ki azt a réteget aki hajlandó sokkal többet fizetni.
[válaszok erre: #16211] [előzmény: (16206) Laci082, 2006-04-23 12:49:30]
Kiváló dolgozó
makso adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
16208. Elküldve: 2006-04-23 13:07:12,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94223.]

köszi Laci testvérem icon53.gif
[előzmény: (16205) Laci082, 2006-04-23 12:40:06]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bco



Tagság: 2006-02-16 18:34:07
Tagszám: #27185
Hozzászólások: 438
16207. Elküldve: 2006-04-23 13:00:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94224.]

Nem vitatkozni akarok!!
Deeee, a mai kor technikai tudását , szintjét alapul véve egy digitális műsorszolgáltatás legyen méltó az (sajnos sokak számára rosszul értelmezett) elvárható átlag minőséghez, mint képben, mint hangban, mint szolgáltatásban!!
A Digi jelen pillanatban még elmarad egy kicsit a jónak mondható szinvonaltól!! (Epg hiánosságok, képminőség, hangminőség, sugárzási problémák, ügyfélszolgálat, marketing...)
Mindezek mellett, hangsúlyozom: én meg vagyok elégedve a Digivel!!
Eddig is folyamatosan javult, javulgat a dolog!
Igaz kicsit lassacskán, de lesz ez még jobb, jó is!
Reméljük!!
icon80.gif
[előzmény: (16204) zoleyka, 2006-04-23 11:38:51]
Törzstag
bco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Laci082



Tagság: 2006-01-09 22:03:45
Tagszám: #25600
Hozzászólások: 5501
16206. Elküldve: 2006-04-23 12:49:30,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[94225.]

Szerintem k*rvára nincs szükség egy olyan szolgáltatóra aki a nyomott áraival nem fejlesztésre, hanem inkább spórolásra kényszeríti a konkurenciát. Pedig a DigiTV ezt csinálja. A minőségre tesznek magasról, csak arra mennek, hogy a lehető legolcsóbbak legyenek. Így biztos sokat fog fejlődni nálunk a digitális TV.... Valamint szerintem azért vagyunk egy páran akik egy valóban minőségi szolgáltatásért esetleg hajlandóak lennénk többet is fizetni.
[válaszok erre: #16209 #16215] [előzmény: (16204) zoleyka, 2006-04-23 11:38:51]
Kiváló dolgozó
Laci082 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110239, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096509456634521 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail