| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16180. Elküldve: 2006-04-22 17:45:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94251.] |
Mivel ott most van bevezetés alatt a szolgáltatás nem adhatnak sz*r hangot. Beetetési időszak rulez
|
| | |
[előzmény: (16177) jeembo, 2006-04-22 16:25:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16179. Elküldve: 2006-04-22 17:34:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94252.] |
Melyik szolgáltató ad jobb beltérit?
|
| | | [válaszok erre: #16181] |
[előzmény: (16178) jános bácsi, 2006-04-22 16:53:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jános bácsi

Tagság: 2005-11-21 15:54:52 Tagszám: #23972 Hozzászólások: 2510 |
16178. Elküldve: 2006-04-22 16:53:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94253.] |
Érdekes. A 74 éves anyám maximálisan meg van elégedve a digi tv-vel én meg idegbajt kaptam tőle. Lehet, hogy csak idős korúaknak ajánlott? Tulajdonképpen akinek a hangminőség nem érdekes, az meg, hogy a beltéri buta, mint a tök, nem számit, annak ez tényleg megéri.
|
| | | [válaszok erre: #16179 #16189] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jeembo

Tagság: 2006-02-23 20:18:12 Tagszám: #27543 Hozzászólások: 211 |
16177. Elküldve: 2006-04-22 16:25:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94254.] |
Igen, az AXN videója közös, csak épp a szlovák hang minősége nagyságrendekkel a többi fölött van...
|
| | | [válaszok erre: #16180] |
[előzmény: (16096) Laci082, 2006-04-21 13:28:53] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16176. Elküldve: 2006-04-22 15:06:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94255.] |
picsku materi....
|
| | |
[előzmény: (16175) Laci082, 2006-04-22 14:52:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16175. Elküldve: 2006-04-22 14:52:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94256.] |
Igen, valószínűleg. Mi meg kapunk még egy hangsávot a közös cstornákra...
|
| | | [válaszok erre: #16176] |
[előzmény: (16174) taurus, 2006-04-22 14:49:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16174. Elküldve: 2006-04-22 14:49:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94257.] |
Akkor most már csak a 7. tp-be reménykedjünk.
Vagy azt a szerbek kapják?
|
| | | [válaszok erre: #16175] |
[előzmény: (16173) Laci082, 2006-04-22 14:46:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16173. Elküldve: 2006-04-22 14:46:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94258.] |
De változott, miután a közös csatornák kaptak még egy hangsávot. Tényleg romlott a minőség.
|
| | | [válaszok erre: #16174] |
[előzmény: (16172) taurus, 2006-04-22 14:22:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16172. Elküldve: 2006-04-22 14:22:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94259.] |
Egy másik tp-t. üzemeltek be. Elvileg a régieknek nem szabadott volna változni.
A magyar csatornákra akkor továbbra is várni kell.
|
| | | [válaszok erre: #16173] |
[előzmény: (16170) punto, 2006-04-22 11:25:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 osbourne

Tagság: 2006-03-01 13:20:17 Tagszám: #27826 Hozzászólások: 66 |
16171. Elküldve: 2006-04-22 13:51:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94260.] |
Nehidd! Csak nemi felesztés kell hozzá mint aktiv eszkozok cseréje. Csavszel van dogivel es akar tobb 100 csatornakinalatot fel tud vonultatni. Igaz kinek kell annyi ?
|
| | |
[előzmény: (16168) rakal, 2006-04-21 23:23:17] |
|
Kezdő
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
16170. Elküldve: 2006-04-22 11:25:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94261.] |
remélam a minöségen javitanak mert az utobbi napokban sokat romlott a minöség..
|
| | | [válaszok erre: #16172] |
[előzmény: (16169) taurus, 2006-04-22 10:19:50] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16169. Elküldve: 2006-04-22 10:19:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94262.] |
Pénzt akarnak mindenből csinálni.
Csak hát a minőség akkor itt is csak másodlagos?
|
| | | [válaszok erre: #16170] |
[előzmény: (16166) Oriza_Triznyák, 2006-04-21 22:05:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rakal

Tagság: 2003-10-16 23:43:11 Tagszám: #6992 Hozzászólások: 3091 |
16168. Elküldve: 2006-04-21 23:23:17, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94263.] |
taurus:
Néha még a netrádiókkal is gondok vannak(sávszél).Az Ip TV még a jövő zenéje szvsz.
|
| | | [válaszok erre: #16171] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jvangyia

Tagság: 2006-02-15 22:25:16 Tagszám: #27137 Hozzászólások: 288 |
16167. Elküldve: 2006-04-21 22:14:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94264.] |
Van rajta coax digitális hangkimenet.
Szerk.: Bocsi, közben látom, hogy már megírták páran.
|
| | |
[előzmény: (16132) taurus, 2006-04-21 18:29:19] |
|
Haladó
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
16166. Elküldve: 2006-04-21 22:05:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94265.] |
Szerintem azért az internet forgalom kiszolgálással is akadnak gondok, nem hiszem, hogy az iptv-t annyira erőltetni kellene most. Lassan már a csapból is a tévéműsor folyik.
|
| | | [válaszok erre: #16169] |
[előzmény: (16165) Laci082, 2006-04-21 21:47:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16165. Elküldve: 2006-04-21 21:47:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94266.] |
Ha jól olvastam 2,5Mb/s-al jönnének a csatornák, abból már ki lehet hozni egy tisztességes minőéget, de csodát ne várjunk azért tőle.
|
| | | [válaszok erre: #16166] |
[előzmény: (16164) taurus, 2006-04-21 21:33:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16164. Elküldve: 2006-04-21 21:33:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94267.] |
"Indulgat a magyarországi IPTV-zés"
Erről mi a véleményetek?
Milyen lehet a minősége?
|
| | | [válaszok erre: #16165] |
[előzmény: (16163) Laci082, 2006-04-21 21:31:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16163. Elküldve: 2006-04-21 21:31:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94268.] |
Ennél többet már nem nagyon fog elbírni egy tp, úgyhogy komoly javulásban a jelenlegi felállással nem igazán érdemes reménykedni.
|
| | | [válaszok erre: #16164] |
[előzmény: (16162) Raal, 2006-04-21 21:27:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Raal

Tagság: 2006-01-29 11:52:55 Tagszám: #26363 Hozzászólások: 300 |
16162. Elküldve: 2006-04-21 21:27:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94269.] |
Mielőtt ac3 hang lenne lehetne javítani a képen is , mert most a hangsávok bővítése nyomán szinte az összes csatorna mpeg- esedik !
|
| | | [válaszok erre: #16163] |
|
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16161. Elküldve: 2006-04-21 21:19:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94270.] |
Most szól az AC3 test csatorna.
Szerintem sima sztereo.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
16160. Elküldve: 2006-04-21 20:22:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94271.] |
"és ha sima koaxal rá teszem mintha kábel adás lenne egy csatira akkor van hangja?"
Nincs. A HBO AC3 tesztadójának CSAK AC3-as hangcsatornája van. Ez meg is zavar egyes vevőket, pl. Echostar 7000-esen nem is jelzi a DD hangot, de Dreambox-on keresztül (optikai kimeneten) működik.
|
| | |
[előzmény: (16159) sathaver, 2006-04-21 20:17:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16159. Elküldve: 2006-04-21 20:17:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94272.] |
és ha sima koaxal rá teszem mintha kábel adás lenne egy csatira akkor van hangja?
|
| | | [válaszok erre: #16160] |
[előzmény: (16158) Kardos Attila, 2006-04-21 20:15:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
16158. Elküldve: 2006-04-21 20:15:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94273.] |
"atilla ezen tesztelt az AXN Sci-fi is?"
Ha tesztnek nevezünk egy álló képet, akkor igen.
Tegnap valami vízbetöréses jelenetet nyomtak, de a hang még nem akkora durranás, mint egy normális mozicsatorna AC3-as hangja.
|
| | | [válaszok erre: #16159] |
[előzmény: (16156) sathaver, 2006-04-21 19:55:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dobcsizs

Tagság: 2006-02-28 08:39:01 Tagszám: #27772 Hozzászólások: 46 |
16157. Elküldve: 2006-04-21 20:14:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94274.] |
nyugodjatok meg a Hyundai tudja az ac3-at kezelni csak ahhoz kell egy olyan erősítő amely fogadja a jelet és természetesen az adóknak is úgy kell sugározni.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16156. Elküldve: 2006-04-21 19:55:34, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94275.] |
atilla ezen tesztelt az AXN Sci-fi is?
|
| | | [válaszok erre: #16158] |
[előzmény: (16155) Kardos Attila, 2006-04-21 19:43:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|