| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16130. Elküldve: 2006-04-21 18:27:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94301.] |
Lehet, hogy meg tudják oldani szoftveresen is, hogy a jelenlegi beltéri alkalms legyen AC3 dekódolásra, akkor nincs gáz. Ha viszont nem akkor 100%, hogy meg kell venned az új típust is. Egyébként szerintem a PPV-n lesz AC3 hang.
|
| | | [válaszok erre: #16131 #16132 #16145] |
[előzmény: (16128) taurus, 2006-04-21 18:23:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Cenzi

Tagság: 2004-09-27 11:13:52 Tagszám: #12858 Hozzászólások: 52 |
16129. Elküldve: 2006-04-21 18:26:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94302.] |
Nálam nem megy az Ocko - úgy néz ki lekódolták... másnál?
|
| |
|
Kezdő
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16128. Elküldve: 2006-04-21 18:23:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94303.] |
Azért még várjuk ki a végét szerintem. Mielött nagyobb anyázásba kezdenénk.
|
| | | [válaszok erre: #16130] |
[előzmény: (16126) Laci082, 2006-04-21 18:22:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16127. Elküldve: 2006-04-21 18:22:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94304.] |
Persze ahhoz egy másik előfizetést is.
|
| | |
[előzmény: (16125) taurus, 2006-04-21 18:21:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16126. Elküldve: 2006-04-21 18:22:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94305.] |
Az se rossz. Valamivel ki kell váltaniuk az olcsó havidíjat
|
| | | [válaszok erre: #16128] |
[előzmény: (16125) taurus, 2006-04-21 18:21:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16125. Elküldve: 2006-04-21 18:21:23, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94306.] |
Negyed évente veszek tőlük egy beltérit.
|
| | | [válaszok erre: #16126 #16127] |
[előzmény: (16124) Laci082, 2006-04-21 18:20:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16124. Elküldve: 2006-04-21 18:20:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94307.] |
Ezzel sehogy. Szerintem az lesz, hogy ha az AC3-as csatornákat is szeretnéd hallgatni akkor meg kell venned egy másik beltérit is. Talán a Humax már szeretni fogja a Dolby Digital hangot.
|
| | | [válaszok erre: #16125] |
[előzmény: (16122) taurus, 2006-04-21 18:17:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16123. Elküldve: 2006-04-21 18:18:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94308.] |
Hogyan fizessek elő mondjuk egy emelt szolgáltatásra, ha a beltéri azt nem tudja.
|
| | |
[előzmény: (16122) taurus, 2006-04-21 18:17:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16122. Elküldve: 2006-04-21 18:17:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94309.] |
Nemtom.
Ezzel hogy halljam a digit. hangokat?
|
| | | [válaszok erre: #16123 #16124] |
[előzmény: (16121) Laci082, 2006-04-21 18:14:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16121. Elküldve: 2006-04-21 18:14:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94310.] |
"Hátha ezért hamarabb megszabadulunk ettől a beltéritől. "
Úgyx érted, hogy hátha ezért megint megvetetnek veled még egy beltérit?
|
| | | [válaszok erre: #16122] |
[előzmény: (16119) taurus, 2006-04-21 18:10:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16120. Elküldve: 2006-04-21 18:11:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94311.] |
A 6. transzponderen.
|
| | |
[előzmény: (16118) Cenzi, 2006-04-21 18:10:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16119. Elküldve: 2006-04-21 18:10:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94312.] |
Hátha ezért hamarabb megszabadulunk ettől a beltéritől.
Persze ha nálunk is beindul ez a szolgáltatás, ahol normális hanggal adják majd a filmeket.
Persze 16:9-ben is látjuk majd ha minden igaz.
Sok üres hely maradt.
|
| | | [válaszok erre: #16121] |
[előzmény: (16117) Laci082, 2006-04-21 18:07:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Cenzi

Tagság: 2004-09-27 11:13:52 Tagszám: #12858 Hozzászólások: 52 |
16118. Elküldve: 2006-04-21 18:10:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94313.] |
Mik az adatai a teszt nevű csatornának? Melyik TP-n van ez?
|
| | | [válaszok erre: #16120] |
[előzmény: (16113) taurus, 2006-04-21 17:51:25] |
|
Kezdő
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16117. Elküldve: 2006-04-21 18:07:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94314.] |
Nincs rajta digitális kimenet? Nem is néztem...
|
| | | [válaszok erre: #16119] |
[előzmény: (16116) taurus, 2006-04-21 18:06:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16116. Elküldve: 2006-04-21 18:06:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94315.] |
Még jó hogy az Euroscarton nem jön ki a digit. hang.
Ez a mostani beltéri nem is jó ehhez a hanghoz.
Sajna nincs rajta digitális hangkimenet.
|
| | | [válaszok erre: #16117] |
[előzmény: (16114) latency, 2006-04-21 18:02:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16115. Elküldve: 2006-04-21 18:06:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94316.] |
A beltéri alkalmas AC3 dekódolásra? Ha nem akkor nem is lesz rajta hang csak ha digitális kimeneten rákötöd AC3 dekódolásra képes készülékre.
|
| | |
[előzmény: (16114) latency, 2006-04-21 18:02:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
16114. Elküldve: 2006-04-21 18:02:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94317.] |
Érdekes ez a test csatorna, dolby digital logo-os video, de hang az semmi.
|
| | | [válaszok erre: #16115 #16116] |
[előzmény: (16113) taurus, 2006-04-21 17:51:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16113. Elküldve: 2006-04-21 17:51:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94318.] |
Tesztel az AC3 a test nevű csatornán.
|
| | | [válaszok erre: #16114 #16118 #16155] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 totika

Tagság: 2004-10-01 22:58:08 Tagszám: #12950 Hozzászólások: 486 |
16112. Elküldve: 2006-04-21 17:37:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94319.] |
Basszus. Az új Szlovák tp 20-30 %-al megy gyári digis antennával, jó időben a Szlovák határtól 1km-re. Mekkora tányér kell majd a Szlovákoknak akkor?
Üdvözlettel totika.
Az Ipoly-Széli kennel|Agarak|
|
|
|
 oldboy3

Tagság: 2005-12-30 13:56:38 Tagszám: #25136 Hozzászólások: 1215 |
16111. Elküldve: 2006-04-21 17:10:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94320.] |
Az Amoson továbbra is kódolatlan ;-)
|
| | |
[előzmény: (16109) Relooker, 2006-04-21 16:43:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 totika

Tagság: 2004-10-01 22:58:08 Tagszám: #12950 Hozzászólások: 486 |
16110. Elküldve: 2006-04-21 17:04:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94321.] |
DE akkor is lefogják mert ha szabad adóként keresed nem megy?
Üdvözlettel totika.
Az Ipoly-Széli kennel|Agarak|
|
|
|
 Relooker

Tagság: 2006-02-18 20:56:43 Tagszám: #27294 Hozzászólások: 116 |
16109. Elküldve: 2006-04-21 16:43:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94322.] |
az amoson is ?
|
| | | [válaszok erre: #16111] |
[előzmény: (16108) latency, 2006-04-21 16:12:40] |
|
Haladó
|
|
 latency

Tagság: 2006-02-12 17:11:01 Tagszám: #26936 Hozzászólások: 1311 |
16108. Elküldve: 2006-04-21 16:12:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94323.] |
Kódolták a FilmBox-ot.
|
| | | [válaszok erre: #16109] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pitiless

Tagság: 2005-07-25 06:11:39 Tagszám: #20658 Hozzászólások: 318 |
16107. Elküldve: 2006-04-21 14:56:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94324.] |
Mindegy, úgyis az astráról szoktam nézni. De egy exitre tényleg eltűnik.
|
| | |
[előzmény: (16106) Cenzi, 2006-04-21 14:53:25] |
|
Törzstag
|
|
 Cenzi

Tagság: 2004-09-27 11:13:52 Tagszám: #12858 Hozzászólások: 52 |
16106. Elküldve: 2006-04-21 14:53:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94325.] |
Nekem is ugyan így működik... 10es hibakód, és a háttérben megy az adás.
|
| | | [válaszok erre: #16107] |
[előzmény: (16104) pitiless, 2006-04-21 14:37:13] |
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|