| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
|
 punto

Tagság: 2006-02-22 19:13:40 Tagszám: #27495 Hozzászólások: 875 |
16055. Elküldve: 2006-04-21 09:31:05, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94376.] |
én már jeleztem nekik,hogy ez nem határidö hanem ultimátum
válasz erre ez csak kivételes eset volt.
|
| | | [válaszok erre: #16057] |
[előzmény: (16054) sathaver, 2006-04-21 09:28:32] |
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16054. Elküldve: 2006-04-21 09:28:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94377.] |
de szerintem jeleznünk kéne nekik hogy ez nem úgy működik
hogy elsejeére kiálíttja a chekket
20-dikai határidővél és 18.-án postázák
|
| | | [válaszok erre: #16055 #16056] |
[előzmény: (16053) taurus, 2006-04-21 09:16:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16053. Elküldve: 2006-04-21 09:16:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94378.] |
Akkor megnyugodtam.
|
| | | [válaszok erre: #16054] |
[előzmény: (16052) sathaver, 2006-04-21 09:14:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16052. Elküldve: 2006-04-21 09:14:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94379.] |
már be van:)
|
| | | [válaszok erre: #16053] |
[előzmény: (16051) taurus, 2006-04-21 09:12:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16051. Elküldve: 2006-04-21 09:12:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94380.] |
Na késlekedj, fizess.
|
| | | [válaszok erre: #16052] |
[előzmény: (16047) sathaver, 2006-04-21 09:08:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16050. Elküldve: 2006-04-21 09:11:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94381.] |
"Hamarosan PPV a Digin."
Gondolom a románoknak.
|
| | |
[előzmény: (16046) A Viszkis, 2006-04-21 09:05:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16049. Elküldve: 2006-04-21 09:09:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94382.] |
Taurus tesvérem én is így jártam:)
|
| | |
[előzmény: (16044) taurus, 2006-04-21 09:02:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
16048. Elküldve: 2006-04-21 09:08:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94383.] |
Tényleg a hallmark a directen is külön van. A Spektrum lehet, hogy csak megállapodás kérdése. Remélem a Reality azért került fel, mert a másik tp. ről leveszik!
Azért remélem, hogy legalább az Ócko fta marad!
|
| | |
[előzmény: (16045) Kardos Attila, 2006-04-21 09:03:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16047. Elküldve: 2006-04-21 09:08:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94384.] |
várhatóak új magyar nyelvű programok?
|
| | | [válaszok erre: #16051] |
[előzmény: (16046) A Viszkis, 2006-04-21 09:05:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 A Viszkis

Tagság: 2005-10-11 10:09:50 Tagszám: #22728 Hozzászólások: 61 |
16046. Elküldve: 2006-04-21 09:05:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94385.] |
"További adókat meg ide várnak:
12,520 V, 12,456 V."
Előbbin a Telenor van, utóbbin a Canal Digital és az Thor 3, nem Intelsat. A Digi pedig az Intelsattal kötött szerződést.
A probléma ott van, hogy mig az 1-5 TP horizontális pol-on van, addig a TP 6 vertikális, tehát adieu loop, ezért fogják duplázni az olyan adókat, mind Reality, Romantica, Hallmark, Discovery-k, stb. Állítólag a RO-HU TP-k maradnak horizontálison, a CZE-SK meg vertikálison. Hamarosan PPV a Digin.
aszongya, hogy...
|
| | | [válaszok erre: #16047 #16050] |
[előzmény: (16011) Kardos Attila, 2006-04-20 21:30:51] |
|
Kezdő
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
16045. Elküldve: 2006-04-21 09:03:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94386.] |
"Az Internationalt miért nem nézhetik a románok?"
Talán a cseh/szlovákok, igaz? Lehet, hogy nem kaptak rá engedélyt.
"No meg a hallmark?"
A cseh és a magyar Hallmark eltérő. Nincs közös verzió.
"A Reality miért került fel mégegyszer? "
Mert hozzá nem értők gyülekezete, azért.
Tudud a sales-eknek mindegy, hogy műholdas szolgáltatás vagy fagyaszott csirke...
"A Romantica is, miért van kétszer fent?"
Mert a magyar verzió nem azonos a románnal. (Egyébként a magyar verzióhoz is van cseh hang.)
"A románok spanyolul kapják??"
Igen, de feliratozva.
|
| | | [válaszok erre: #16048] |
[előzmény: (16037) krizsa2, 2006-04-21 08:27:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16044. Elküldve: 2006-04-21 09:02:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94387.] |
18-án kaptam meg ebben a hónapban, hogy 20-ig fizessem be.
|
| | | [válaszok erre: #16049] |
[előzmény: (16041) mpali, 2006-04-21 08:56:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16043. Elküldve: 2006-04-21 09:00:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94388.] |
Köszi. Egyébbként a trükk nélkül is be kell majd jönnie, gondolom.
|
| | |
[előzmény: (16042) sathaver, 2006-04-21 08:56:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
16042. Elküldve: 2006-04-21 08:56:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94389.] |
egy trükkel jön be , még pedig hozzá adsz egy új holdat és ezt a transzpordert aadod meg lekeresed és bejönnek
|
| | | [válaszok erre: #16043] |
[előzmény: (16040) taurus, 2006-04-21 08:50:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mpali

Tagság: 2003-04-30 00:00:00 Tagszám: #3398 Hozzászólások: 397 |
16041. Elküldve: 2006-04-21 08:56:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94390.] |
Tegnap megkaptam a második számlát.
04.01 keltezéssel
04.20 fizetési határidővel.
Az első számla összege mint tartozás szerepel rajta, pedig már több mint egy hónapja befizettem. (azt a csekket március elején már megkaptam)
|
| | | [válaszok erre: #16044] |
|
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16040. Elküldve: 2006-04-21 08:50:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94391.] |
A Digis beltérik még nem látják a 6.tp-t ?
|
| | | [válaszok erre: #16042] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
16039. Elküldve: 2006-04-21 08:48:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94392.] |
Igaz sajnos.
|
| | |
[előzmény: (16038) krizsa2, 2006-04-21 08:35:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
16038. Elküldve: 2006-04-21 08:35:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94393.] |
nem szoktam rinyálni a digi miatt de tegnaptól tényleg rosszabb lett a kép majdnem az összes csatornán.
|
| | | [válaszok erre: #16039 #16089] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
16037. Elküldve: 2006-04-21 08:27:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94394.] |
sőtttttt, a Spektrum is. Az Internationalt miért nem nézhetik a románok? No meg a hallmark???
Áh nem értem miért nem a közös verziókat rakják fel?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2006-04-21 08:44:37]
|
| | | [válaszok erre: #16045] |
[előzmény: (16036) krizsa2, 2006-04-21 08:22:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 krizsa2

Tagság: 2003-05-15 09:24:01 Tagszám: #4155 Hozzászólások: 1397 |
16036. Elküldve: 2006-04-21 08:22:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94395.] |
A Reality miért került fel mégegyszer?
A Romantica is, miért van kétszer fent? A románok spanyolul kapják??
|
| | | [válaszok erre: #16037] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16034. Elküldve: 2006-04-20 23:07:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94397.] |
Nekem csak egy 90-es van felrakva dupla fejjel az Astra-Hot Bird miatt, de azzal ebben a pozicióban semmi mást nem lehet fogni (valahova a kettő közé van belőve) Mondjuk nem is vágyom egyenlőre másra
Na mindegy, ez off.
|
| | |
[előzmény: (16033) dbz, 2006-04-20 23:03:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dbz

Tagság: 2005-09-11 17:44:01 Tagszám: #21820 Hozzászólások: 245 |
16033. Elküldve: 2006-04-20 23:03:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94398.] |
Az Intelsat és a Hot Bird közé!
|
| | | [válaszok erre: #16034] |
[előzmény: (16032) Laci082, 2006-04-20 22:56:48] |
|
Haladó
|
|
 Laci082

Tagság: 2006-01-09 22:03:45 Tagszám: #25600 Hozzászólások: 5501 |
16032. Elküldve: 2006-04-20 22:56:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94399.] |
Király
A türöt kb milyen fokra állítottad, hogy mindkettő jön ilyen jól?
|
| | | [válaszok erre: #16033] |
[előzmény: (16030) dbz, 2006-04-20 22:40:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dbz

Tagság: 2005-09-11 17:44:01 Tagszám: #21820 Hozzászólások: 245 |
16031. Elküldve: 2006-04-20 22:45:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[94400.] |
Itt a kép
|
| | |
[előzmény: (16030) dbz, 2006-04-20 22:40:42] |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110239, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|