Feladom! Megfrissítettem 4.3.0-ról 4.3.2-re, de az eredmény ua.
Érdekes, hogy a DVB viewer sw, amit adtak hozzá az működik, igaz, hogy szaggatott a kép, de működik.
Szia macisat, szia huni66, mindent megcsináltam, amit mondtatok. Megfrissítettem az Nvidia-t, feltettem a Directx9-et, fent van az mpeg2, downgradeltem a ProgDVB-t 4.71-ről 4.62-re. De még mindig lefagy. Van további ötletetek. Bármi!
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Feltettem a ProgDVB-t=OK, megkerestem a csatornákat=OK, kiválasztok egy csatornát, 5 mp-ig megy aztán úgy lefagy a gépem, hogy csak a reset a megoldás. Pedig egyszer már jól működött csak újra kellett telepítenem a SkyStar2-t, mert a ProgDVB nem látta.
Help!
műholdról frissítettem a 9902S szoftverét AD1.2-ről AD2.0-ra a letőltés sikerült, de SELF TEST odl E30 hibaüzenetet jelez és nem csinál semmit. A HW reset megoldást jelenthet? Vagy vigyem orvoshoz?