| Találatok száma: 4131 üzenet |
|
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
538. Elküldve:
2026-06-18 11:13:08 |
[1.] |
Kösz.
A műhold kilőve nincs kártyám.
Azért jó lenne tudni az M4 online miféle szerzet, az RTL+ online BL streamek bőven a DVB-C felett voltak. Persze élőbe össze kell hasonlítani ez nem is kérdés.
|
| |
|
[válaszok erre: #539]
|
[előzmény: (537) garga pista, 2026-06-18 10:48:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
536. Elküldve:
2026-06-18 09:55:55 |
[2.] |
És most akkor mi a kevésbé rossz a VB-re koncentrálva: One/volt Digi DVB-C, DVB-T vagy M4 online?
|
| |
|
[válaszok erre: #537]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
69091. Elküldve:
2026-06-18 09:15:48 |
[3.] |
Kevered a volt MTVA TV2 Hír TV-vel. Nagy különbség, még egy szombathelyi nyugdíjas életére is kevésbé van hatással egy BBC cikk Trumpról, mint egy magyar katona elesése video az ukrán-orosz fronton, vagy simán adásból kisatírozott közszereplő.
|
| |
|
|
[előzmény: (69090) miki2002, 2026-06-17 19:06:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
10046. Elküldve:
2026-06-11 11:51:45 |
[4.] |
Persze mindenre nem is lehet pénz, ha BL-t is szeretnék valamiből húzni kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #10047]
|
[előzmény: (10045) SKYm@n, 2026-06-10 13:50:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
515. Elküldve:
2026-06-11 10:41:09 |
[5.] |
Itt el kell tünődni, hogy a 2020-ban meg állapított 2899 Ft-os gigabites net és a 2850 Ft-os kábel TV vajon lehet-e 2026-ban 7990 Ft-és 4000 Ft.
Ha túlzó az összeg a Jászain kívüli cégek. Telekom Yettel Tarr miért alkamaznak hasonló árakat? Miért nem mondja a Telekom 3000 Ft a gigás net nem pedig 8000 Ft?
|
| |
|
[válaszok erre: #516 #518]
|
[előzmény: (514) szucsok, 2026-06-10 21:00:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
497. Elküldve:
2026-06-02 13:57:06 |
[6.] |
Egyre rosszabb, tegnap azt tapasztaltam mintha adás közbe SD-re váltott volna a Spiler-en egy focimeccs budapesti körzet.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
59258. Elküldve:
2026-05-31 08:07:59 |
[7.] |
Egy állami céget kell alapítani aki kiveszi a One kezéből ezt a DVB-T-t és ingyen elérhetővé teszi a Mindig Tv Extrát.
Azért ne vicceljünk, itt van ez a TV Medium + MobilNet X termék, csak 500 Ft-al olcsóbb ha 54 csatornával (10HD) csatornával kevesebbet kér az ember.
|
| |
|
[válaszok erre: #59259]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
12268. Elküldve:
2026-05-04 20:08:11 |
[8.] |
Igen nem jelenik meg a bővitetmények közt, pedig ment hiába van telepítve a e2iplayer-deps majd a e2iplayer_Hungarian.
|
| |
|
|
[előzmény: (12265) Tibi24, 2026-05-03 17:03:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
12263. Elküldve:
2026-05-01 19:00:26 |
[9.] |
Évekig ment az e2iplayer, most újra kellett telepíteni az Openpli 9.2, de nem tudom vissza tenni.
Hogyan is kellett? Köszönöm
|
| |
|
[válaszok erre: #12265]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
71882. Elküldve:
2026-03-18 08:32:35 |
[10.] |
Szerintem ezt az óvodás árstoppos tempót érdemes befejezni.
Egyrészt mindenki annyirért hírdet amennyiért akar, jelen esetbem egy 80 ezres (postával) készülék áll szembe egy 55 ezres (most már 45 ezres) cuccal.
Megbeszélés kérdése, de lehet olyan image is rákerül ami pont a vevőnek kell (a webáruházba nem vacakolnak ilyenekkel), lehet, hogy két buszmegálló a vevő és az eladó, egy órán belül már használható. stb. stb.
|
| |
|
[válaszok erre: #71886 #71887]
|
[előzmény: (71881) joci55, 2026-03-17 21:21:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
24697. Elküldve:
2026-03-01 10:15:17 |
[11.] |
Böngészőből nézheti az M4-t. Ha nem jó valami mini csomag pl. a Tarr-tól
|
| |
|
|
[előzmény: (24692) bamba, 2026-02-22 11:20:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
68961. Elküldve:
2026-02-17 17:27:25 |
[12.] |
Nem használják el a vizet simán lehet. Anyámnál a 80 literes vezérelt bojler éves fogyasztása 499 kwh.
|
| |
|
|
[előzmény: (68960) miki2002, 2026-02-17 16:33:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
68954. Elküldve:
2026-02-17 13:45:13 |
[13.] |
Semmi, egy villanybojlert komfortosabbnak gondolok egy, kettő mikor megvettem vagy 8 éve a Bosch Therm 4000-et annak idején azt mondta a gázos aki beszerelte, hogy ki kell bélelni a kéményt ami egy négyemeletes társasház első emeleti lakásánál horror összeg lett volna (annak idejéb nem voltak lapos kivitelű bojlerek). De aztán úgy látta nem lesz semmi baj, a légáram megfelelő, lesz CO riasztót, szellőzők vannak a lakásba, de azért a Junkers mágneses márkanevet tegyük fel a Bosch készülékre, hogy nem új készülék csak régi. Ezt akkor sem értettem, műszakilag megegyezett a régivel, annak is kellet volna talán bélelés, esetleg a Boschnak nagyobb a teljesítménye és gázterv kellet volna, de ez csak spekuláció. Mindegy is ahogy Garga Pista is irta, én is viszolygok ettől a gázos átfolyós rendszerrtől, ha elromlik biztos elektromos bojler lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #68956]
|
[előzmény: (68950) ITI, 2026-02-17 11:51:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
68953. Elküldve:
2026-02-17 13:19:53 |
[14.] |
A klíma csak 2.6kW, de nem nagyon ugrálhatunk mindenhol aluminium vezeték van.
|
| |
|
[válaszok erre: #68955]
|
[előzmény: (68949) Amatőr61, 2026-02-17 11:43:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
68947. Elküldve:
2026-02-17 09:11:40 |
[15.] |
Az derült itt ki közben, egy vezérelt mérő felszerelés/bővítés kb. 250 eFt. Aztán jöhet a melegítés 30 Ft/kW
Ha elengedem a vezérelt áramot, a lakás villamos elosztásában akkor módósítás szükséges, gondolom kell egy saját megszakító a bojlernek, a megszakítótól rézvezeték ha kész 70Ft/kW igaz akkor füt mikor akarom.
Az átfolyos gázkészülék helyére helyhiány miatt kb. egy 80 literes bojler tehető be. Elég-e lesz-e két emberre a vízmennyiség ha csak 8 órát melegít össz-vissz?
Ha nincs vezérelt áram, mit szól az 16 amperes hálózat, ha megy az egy db klíma, és a bojler is. (Az eletromos sütöt most, hagyjuk)
|
| |
|
[válaszok erre: #68948 #68949 #68950]
|
[előzmény: (68943) ITI, 2026-02-16 18:46:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
68939. Elküldve:
2026-02-16 15:39:03 |
[16.] |
Hát igen. Ráadásul sok a panasz most itt a hideg időszakban állítólag az MVM kicsit elszabotálta a 8 órás vezérlést és a hideg bejövő víz okán is sok helyen csak langyos víz volt a lakásokban.
|
| |
|
[válaszok erre: #68941 #68942]
|
[előzmény: (68938) Barczik L, 2026-02-16 07:47:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
68925. Elküldve:
2026-02-14 18:25:53 |
[17.] |
Köszi.
Lehet akkor, ha szükség lesz rá a normál árammèrőre után lesz kialakítva a lakáson belül. Nèzem vannak okos wifis villanybojlerek biztos lehet optimalizálni, időben hôfokban.
|
| |
|
[válaszok erre: #68926]
|
[előzmény: (68924) miki2002, 2026-02-14 17:43:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
68923. Elküldve:
2026-02-14 17:35:55 |
[18.] |
Egy 70-es èvekben èpült tàrsasházi lakáshoz lehet vezèrelt árammèrőt igènyelni vajon, villany bojlernek? Fizikailag az áram és gázmèrők a lèpcsőházban vannak egy szekrényben gondolom oda megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #68924 #68927 #68930 #68937]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
59222. Elküldve:
2026-02-12 14:35:37 |
[20.] |
Piaci vátozások
A 2020-as 95 ezres Mindig előfizetők, mára 51 ezren maradtak-
2021. júliusi DTH előfizetői számok
DIGI 236676
Direct One 212645
Telekom 196623
mára 344 ezerre apadtak.
Az IPTV előfizetők 1 millióról, 1.4 millióra nöttek.
Egyre kevesebb előfizetőnek kell fentartani a szolgáltatásokat.
|
| |
|
[válaszok erre: #59223]
|
[előzmény: (59219) [Bukta], 2026-02-12 08:34:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
10380. Elküldve:
2026-01-30 12:14:19 |
[21.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #10382 #10387]
|
[előzmény: (10379) sztar1, 2026-01-30 12:08:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
10378. Elküldve:
2026-01-29 18:46:23 |
[23.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #10379]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
415. Elküldve:
2026-01-20 11:41:27 |
[24.] |
A Facebook-on olvastam máshol is.
|
| |
|
|
[előzmény: (414) bigacsiga, 2026-01-20 11:30:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

egedi
Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131
|
68681. Elküldve:
2025-12-20 18:29:54 |
[25.] |
Ezt, már kitaláltam.
Veszteség mindig is van, valóban az a kérdés óránként bekapcsol 3 percre vagy langyos víz ből készít 15 perc alatt 60 fokosat.
Hosszas keresgélés után, kísérlet gyanánt veszek egy ilyet:
https://www.otthondigital.hu/sonoff-re5v1c-5v-os-wifi-s-relemodul-impulzuskapcsolassal
Az indirekt tároló érzékelő vezetéke meg lesz szakítva 23 és 18 óra között, este kell csak a melegvíz.
|
| |
|
[válaszok erre: #68682]
|
[előzmény: (68671) gombilaci, 2025-12-18 20:42:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|