Az átállás már megy folyamatosan. A Digi előfizetők egyrészét már sikerült bepalizni, az adok még néhány kódolt csatornát és RTL+ prémium, TV2, Net4-et és a ide oda tekerhető One csodabox igéretével-ami jelenleg problémásan üzemel.
Ha a migrálók kívüliek elérnek egy kezelhető számot, hogy vagy egy modult vagy egy boxot kapjanak egy gombnyomás az egész, a "régiek" frissítést kapnak, a modulra, a boxra és a kódolt csatornák nyílnak majd. Godndolom én.
Használtam itt gyerek laptopját-az iskola adta Dell, Win 11-egyszer csak azt mondja frissíteni kell, mondom jó addig iszom egy sört.
A frissítés után nem látta a C meghajtó nem indult el kérte a Bitlocker Recovery Key-t, de semmi, nem tudta kijavítani a rendszert, kérte a felhőböl, lemezen, kulcson az operációs rendszert, honnan jó ember nem is enyém a gép?
Odág fajult a dolog, hogy teljesen újra kellett telepíteni a Win 11-et. Mondjuk nem volt semmi adat, file ami kellet volna. De nem lehet ezt másképp legközelebb? Csak a reinstall? Köszi
Itt inkább az a lényeg, hogy ha nem a megfelelő kábel helyben lett vásárolva, vissza viszem és veszek egy másikat.
Egyébként szívesen elbeszélgetnék a mérnökkkel is akik, a méretcsökkentés, költségcsökkentés miatt eltérnek a kb. elfogadott bekötéstől bizonyos készülékeken. Persze egyszerű adok egy kábelt a camcoderhez ha úgy jön ki a tervezés, hogy fel kell cserélni a föld és video lábakat. Más gyártó felteszi a csúcsra a video jelet, mert neki meg úgy praktikus.
Köszönöm az ötletek. Az érintkezőket ellenőrizve a bekötés "hagyományos" - nak montható: tip-left, ring1-right, ring2-videó aztán a föld.
Egy mobilt rádugva, tökéletes szól a jobb bal a feszültség értékék is jók 1.7 V, ez magyarázza, hogy a népek is elégedettek 4.8 pont.
A probléma a Maxytec AV aljazatába dugva jelenetkezik, gerjed mint állat mint a YouTube videóban, vélhetően a videó és a GND fel van cserélve. Persze a set boxnak sincs semmilyen dokumentációja, AV out van probálgatni kell ugyan melyik érintkező kombináció a megfelelő. Igaza van a szakinak a videóban nem 2 dolláros kínai cuccal kell kísérletezni ami mindre jó állítás szerint, hanem a Conradtól kell 4000 Ft-ért venni és visszavinni ha nem megfelelő.
Katalin érdeklődőtt Nógrádsáp-ról, a One Előfizetők Tapasztalati csoportban, hogy a szerelést 8-12 közt ígérte a cég, de lehet-e közelebbit tudni, mi a megfigyelés.
Zoltán hozzászólt: - 4iG biztosan, Katalin reagált: - Már voltak.
Vettem egy vezetéket a kinai barátainktól és érdekel ugyan mire használható?
Amire nem:
- Egy Maxytec Multibox AV kimenetébe dugva nem jön ki jel a a fehér/piros RCA dugókon keresztül.
- Egy Sony Blue Ray lejátszónál az audio video RCA ajlzatokba dugva majd TCL TV 3.5mm-es AV bementéhez csatlakoztatva nincs jel.
Egyébként, szakadás nincs.
Előfordulhat, minden távozni vagy alacsonyabb csomagra (én előfizetés csomagokról váltottam volna feltöltő kártyásokra) váltani szándékozót a mezei ügyintéző nem engedheti csak úgy el. Fel kell hogy hívjon egy osztályt ahol egy értékesítő megpróbálja kititrálni, mi az az ajánlat amivel még az ügyfél marad, és a One is enged az extraprofitból. Így előfordulhat, megegyeztek hogy az adat fontos és arra mondtak neki egy ára.
Én is próbáltam kavarni ezekkel a Digis számokkal még április végén, egyik helyről elhajtottak csak havi 4800-es csomagban lenne a 30G adat korlátlan hálózati beszélgetésssel. A másik helyen javasoltak 10G adattal, korlátlan One beszélgetést és 50 perc ingyen hívást 3990 Ft-ért.
Én személyes érdeklődtem, nekem van One fiókom mert Vodafone-os számaim is vannak. Ott azt mondták át lehet transzportálni a Digis előfizetéseket-mert az anyám nevén van a kettő-, mert régen csak ott lehett igényelni ahol volt térerő. Szóval a hűség miatt lejön 10%. Egy csávó a Face-en azt írta kapott még 3 hónap korlátlan beszédet és net ajándékba. Ezt majd jövő héten tudom megerősíteni akkor megyek be (mielőtt autómatikus át kerül)
És akkor mit mondunk a cégen belüli One előfizetőknek akiknek a a legolcsóbb csomag 6990 Ft az Easy (nincs ingyen beszélgetés sehova 25 Ft/perc, a net ugyan korlátlan, de 5 Mbit/s a sebesség) miért nem választhatják a volt Digis csomagot?
Morgolódhatunk, de a mai viszonyok közt a One-hoz átvitt volt Digi mobil 3990 Ft havidíjjal (egy év hűség, 200 perc beszéd, 30 Giga net) majdnem, hogy ajándék.
Benne vagyok egy One facebook csoportban, a tagok egy része a leadni szándékozó Digi mobil előfizetéseket keresi, mert jó üzletnek tünik az volt Digi mobilos szám és a hozzájáró szolgáltatás.
Van itt aki a Digi mobil előfizetését a One-hoz transzportálta? (200 perc beszéd és 30 G internet 3990 Ft-ért egy év hűség). Tőlük kérdezném mekkora az internet sebesség? Köszönöm
Az a megfigyelés a kormány adta a szolgálatók kezébe a lehetőséget a folyamatos/infláció követő/automatikus díjemeléskre az egyéb emelések mellet.
Így valaki joggal láthatja az összefüggést
Az még semmi, de a 293 Ft-ot egy nagykanizsai egyéni vállalkozónak kellett utalni.
Mindamellett én mintha bizniszeltem volna velük valami kábelért, mentem az Ázsia centerbe.
De több ezer Ft-os árut biztos nem rendelnék.
Én megrendeltem elutaltam 293 Ft-ot. Végül is egy ajánlat weboldal, a feltételeket betartottam joggal várhatom az árut.
De aztán lehet mehetek az Ázsia Centerbe reklamálni.
Hát igen annak idején még minden más volt.
Volt Sony TV-ém aminek RCA vonal kimenet is volt persze a füllhallgató kimeneten kívül.
Mondhatjuk azt is a felhasználó baja, ott Bluetooth, az optikai kimenet tessék azt használni. Ha futja 180 ezres TV-re, tessék megvenni bluetooth-os soundbart, házimozi erősítőt.
Én is szoktam nézegetni, valóban vannak helyek ahol 3-5 Mbps a sebesség a lefolytott Digi hálózaton, de ott a Vodafone korlátozás nélkül sem tud többet.
A lakóhelyemen 10-11 Mbps-t mérek a Digi hálózaton és 82 Mbps-t a Vodafone hálózaton igaz légvonalban 2 km az adótorony.
Önmagában a 10 Mbps is elég sok mindenre.