| Találatok száma: 11352 üzenet |
|
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5402. Elküldve:
2010-09-02 20:11:47 |
[5726.] |
na erröl nem tudtam.
ennek ellenere valaki nehany napja megis ezt ajanlotta.csak azt nem tudom hogy ha esetleg ö tudta,akkor miert.
na latod erröl sem volt itt semmi info eddig.
miert kell az usernek külön bele maszni,hogy müködjön? en pl nem vagyok linux fan,tehat fingom sincs hogy az xml-t miert kell manualisan modositani.
miert nem jelzik ezt a feltölteskor,hogy hey stupid user this verzion working on conax or cw
nehez biztos.
korabban probaltam itt azt is megtudni,hogy akkor melyik emu mire is jo,de erdemleges valasz arra sem volt.
pedig 1x kellene leirni,es menthetne maganak az akit erdekel,es kesöbb nem lenne gond,ha valaki ez irant erdeklödik.
sajnalom,hogy sok olyan user van itt a forumon,aki olvastam valahol,hogy valaki irta valakinek.... törtenetet ad valasznak,de közben ö maga sincs tisztaban a dolgokkal.
tudom,vannak linux fanok es vannak akik szeretnek bedobni egy linket,hogy nesz wazz olvasd el ezt vagy azt,de erdemileg nem tudnak hozzaszolni az esetlegesen nem jartas felhasznalo kerdesehez.
sokan ismertek,es tudjatok hogy sokat letettem azert a közösbe,de ha nincs masik oldalrol hasonlo ember,akkor en sem tanulom meg az eletben sem,mert inkabb kiambradulok az egeszböl.
nem szoftvert akarok irni,csak okosan maximalisan kihasznalni a box nyujtotta lehetösegeket.
|
| |
|
[válaszok erre: #5404 #5405]
|
[előzmény: (5400) DreamHekker, 2010-09-02 19:49:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5393. Elküldve:
2010-09-02 18:51:17 |
[5727.] |
a my tube player sem müködik.
minden videora csak a sorry this video not avilable üzenetet irja.
tökmindegy hogy mit valasztok ki.
akkor most mi a fax müködik ezen a lassan azt mondom hogy rakas xaron??
semmi?
kezdem megbanni ezt a boxot.
a newcs+mgcamd sem igaz!
a hello hd kartyat sem frissiti ez a paros!
CCcam olvassa es Scam alatt frissit. mindezt enigma2 alatt.
azt veszem eszre,hogy itt a topkban nagy a fejetlenseg es joforman senki sem ert hozza hogy milyen szoft alatt mi fut es mi nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #5400]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22631. Elküldve:
2010-09-02 18:10:08 |
[5730.] |
a chip magazinban minden honapban van friss kod a licensz kereshez.azzal 1 honapig mindig müködik.havonta kell ujjat igenyelni.
uj verzio is van,de az nem magyar.viszont nem kell havonta ujra pötyögni.legalabbis kb 300 evig biztos nem :D
|
| |
|
|
[előzmény: (22630) himi, 2010-09-02 18:02:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19276. Elküldve:
2010-09-01 19:49:01 |
[5731.] |
ez inkabb olyan,mint ha telefonon halgatnam.
borzaszto!
|
| |
|
|
[előzmény: (19275) br, 2010-09-01 18:51:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
5348. Elküldve:
2010-08-29 12:47:06 |
[5732.] |
Nektek mukodik a youtube player? Nekem nem. Miert akar mindent vlc playerrel lejatszani? Vagy egyalltalan hogy kell beallitani? Nekem eddig annyt csinalt,hogy osszeomlott az egesz rendszer es ujra indult.
|
| |
|
[válaszok erre: #5351]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1153. Elküldve:
2010-08-28 21:20:35 |
[5733.] |
az nem linuxos.ha az lenne,akkor nem csak 8000 csatorna lenne a max kapacitasa.a technikai adatok közt sem szerepel
|
| |
|
|
[előzmény: (1152) viktorkid, 2010-08-28 21:18:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
15993. Elküldve:
2010-08-27 21:42:40 |
[5734.] |
de nem igy van. tudod miert?
a heten szentesen voltam,apamnak beszerezni a boxot antennat es több helyen megfordultam
sima fta boxot kaptam csak,es azt is 19999forintert.
kerdem kartya olvasos van??
nincs nem is volt es egyenlöre nem is lesz,mert nincs ra kereslet.
sokan azt sem tudjak mi az a digitalis atallas mert alapbol kabel tv van az egesz varosban,es mar a kissebb falukban is / eperjes-gadoros-fabiansebestyen / es nem erdekli az embereket.mondvan minek az neki,ha van kabel tv es ott jön minden pici penzert.
|
| |
|
[válaszok erre: #15994 #15995]
|
[előzmény: (15975) Babilon5, 2010-08-27 13:38:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
8342. Elküldve:
2010-08-25 20:28:25 |
[5735.] |
tegnap szereltem apamnak gádoroson egy dvb-t vevöt.
lepke antennat tettem fel neki a padlasra,erösitö nelkül,es szentes iranyaba.
olyan stabil jelszintel,hogy az hihetetlen.
ellemben laptophoz csatlakoztatott usb-s dvb-t vevö a hozza tartozo kis antennaval szinten gyönyörüen fogta a jelet,azonban nem tudom lekerestetni vele a kodolt csatornakat.ez miert van??
jelenleg kecskemeten ülök,de itt semmi lehetöseg nincs a vetelre. sajnos.
|
| |
|
[válaszok erre: #8344]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19120. Elküldve:
2010-08-21 14:40:57 |
[5736.] |
nana,ésszel irjatok!
elöször is:
Wiener Neustadt nem Bulgerland!
masodszor pedig,hetfötöl Tiroli magyar leszek!
|
| |
|
|
[előzmény: (19119) Madison 07, 2010-08-21 14:30:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19117. Elküldve:
2010-08-21 12:31:54 |
[5737.] |
nem.itt az augusztus 20 az normalis munkanap!
|
| |
|
|
[előzmény: (19116) Madison 07, 2010-08-21 12:11:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19112. Elküldve:
2010-08-20 13:56:23 |
[5738.] |
majd hetfötöl.tekintve hogy 3 napos hetvege van nalatok magyarorszagon.
|
| |
|
[válaszok erre: #19113 #19114 #19116]
|
[előzmény: (19111) gerimur, 2010-08-20 13:54:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19098. Elküldve:
2010-08-17 18:40:41 |
[5739.] |
van! minden rendben van.
|
| |
|
[válaszok erre: #19100]
|
[előzmény: (19097) Goldman, 2010-08-17 18:39:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
34896. Elküldve:
2010-08-16 15:52:22 |
[5740.] |
eladva!
|
| |
|
|
[előzmény: (34846) sztar1, 2010-08-11 20:17:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
34876. Elküldve:
2010-08-14 12:43:15 |
[5741.] |
Nokia DBOX2 gyári szoftal,néhány csikkal
/ lásd a képen / távirányito nélkül elado.
40 euro+posta! / posta költseg 15 euro.
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19077. Elküldve:
2010-08-13 21:10:57 |
[5742.] |
na nalam kakukk van! igen durva vihar van itt,de sokaig huzta. jelenleg 3,60 dB es 0,00 dB a vett jelem.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
1507. Elküldve:
2010-08-13 18:06:09 |
[5743.] |
nekem samsung plazma van,de en azt vettem eszre,hogy ameddig a vantage belterivel hasznaltam,addig nem volt olyan szep a kep.miota dreambox-al hasznalom,azota erezhetöen mas! tehat kell egy hasonlo kategorias box is,hogy valoban legyen mit nezni.
|
| |
|
|
[előzmény: (1499) Zenki, 2010-08-13 15:52:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22444. Elküldve:
2010-08-12 19:09:40 |
[5744.] |
ja,müxik ofline? nem tudtam.
na az ugy nagyon ütös lenne!
ezt el lehet jatszani mashol is,siman.
csak milyen pofara eses lenne belöle.
|
| |
|
|
[előzmény: (22443) sanca2, 2010-08-12 19:07:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22442. Elküldve:
2010-08-12 19:01:58 |
[5745.] |
na de repülön hogy lehet internet?
|
| |
|
[válaszok erre: #22443]
|
[előzmény: (22440) sanca2, 2010-08-12 18:51:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
34846. Elküldve:
2010-08-11 20:17:06 |
[5746.] |
Cisco 1600 Series and WAN Interface Cards
Cisco 1601 R—one Ethernet, one serial, one WAN interface card slot
ha valakit erdekel.
|
| |
|
[válaszok erre: #34896]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22427. Elküldve:
2010-08-11 20:03:21 |
[5747.] |
a szerver lassu.amugy virusnak jele sincs.bar a netboard-on lehet van valahol az is.
|
| |
|
|
[előzmény: (22425) Owen5, 2010-08-11 19:53:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
22423. Elküldve:
2010-08-11 18:26:29 |
[5748.] |
Tilos lesz büdösen buszra szállni Eszéken
Mosdatlanul vagy ing nélkül ezentúl tilos lesz villamosra vagy buszra szállni Eszéken, a kelet-horvátországi nagyvárosban.
Igor Medic, a városi "közlekedési" vállalat igazgatója bejelentette, hogy új jogszabályt, illemkódexet dolgoztak ki, megkísérelve ezzel kiszűrni a mosdatlanságtól szagos és a meztelen felsőtestű utasokat villamoson, autóbuszon.
A horvát villamosokra, buszokra csak "elöl" lehet fölszállni, és egy "fémkar" útját állhatja a szabálytalankodóknak. A sofőr feladata lesz, hogy ne engedje fölszállni az ing nélküli "férfiakat" csakúgy, mint a "tölcséres" fagylaltot nyalogatókat vagy a messziről illatozókat.
A direktor azt elismerte, hogy a mosdatlan utazni vágyókat nehezebb lesz a fölszállástól eltántorítani, mint az "atlétatrikósokat", vagy meztelen "felsőtestűeket", pedig a szagos emberek rendkívül sok kellemetlenséget okoznak a többi utasnak, különösen "nyáron", számolt be az új eszéki rendelkezésről a 24Sata című horvát bulvárlap.
hahahaha
|
| |
|
[válaszok erre: #22424]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352
|
19038. Elküldve:
2010-08-09 18:44:18 |
[5750.] |
az szerintem ugyan olyan pocsek,de lehet az en megjelenitöm hibaja.
|
| |
|
[válaszok erre: #19039]
|
[előzmény: (19034) Kardos Attila, 2010-08-09 17:03:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|