| Találatok száma: 274 üzenet |
|
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
111638. Elküldve:
2026-06-10 15:43:51 |
[1.] |
A lógó az bizony naggyon fontos. 😄
Nekem eddig a Premium tűnt a leghasználhatóbbnak filmes szempontból és a Family a leggyengébbnek.
Most a Premiumból lett "Hits". Meglátjuk mennyire lesznek rajta sikerfilmek.
A "One"-t szánják nyilván valamiféle zászlóshajónak a többi meg ilyen zsánerkatyvasz. 🙂
|
| |
|
|
[előzmény: (111637) Bigfic, 2026-06-10 15:34:54]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
111636. Elküldve:
2026-06-10 15:28:37 |
[2.] |
Tényleg, abszolút!
Érdekes, hogy a többi motyójukat mint a FightBox, DocuBox, EroX, FashionBox stb. hagyták úgy ahogy voltak.
|
| |
|
[válaszok erre: #111637]
|
[előzmény: (111635) MiszterRájdör, 2026-06-10 15:00:16]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
111634. Elküldve:
2026-06-10 11:33:32 |
[4.] |
Megjöttek az új Filmboxok. 😀
|
| |
|
[válaszok erre: #111635 #111641]
|
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
365. Elküldve:
2026-05-20 15:14:58 |
[5.] |
De van még Euróban itt-ott "Kino". A TV1000-ről történő leválással, annak rebrandjével jött létre. Az a Viasat World alatt fut.
https://www.viasatworld.com/brands/
|
| |
|
|
[előzmény: (364) vpeti22, 2026-05-20 15:00:45]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
363. Elküldve:
2026-05-20 14:54:34 |
[6.] |
Az már a Viju brand/csoport alatt fut odaát jó ideje, mint a többi egykori Viasat csatorna.
https://viju.ru/tv-channels/
|
| |
|
[válaszok erre: #364]
|
[előzmény: (362) vpeti22, 2026-05-20 14:42:34]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
361. Elküldve:
2026-05-20 14:25:03 |
[7.] |
A tágabb portfólióból itt van még a Viasat True Crime, amit valahogy nem akarózik nekik bevezetni/lokalizálni a magyar piacra.
A logók meg... Téglalapok egymás mellett/allatt, egyszerűnek látszó betűtípussal. Nagy fantázia nincs bennük.
|
| |
|
|
[előzmény: (360) Kisföldeki, 2026-05-20 13:53:29]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
10039. Elküldve:
2026-05-18 19:55:46 |
[8.] |
A takarékosság mellett hogy csak azt vállalja, amit a piac nem vállal... Sztem szívesen kimazsolázzák a kertévék még a kapósabb fockót, meg akár egy Forma-1-et is... A piac ezeket elintézi és akkor a közmédiának ezekkel elvileg semmi dolga e felfogás szerint... Meglehetősen minimalista.
|
| |
|
[válaszok erre: #10040]
|
[előzmény: (10038) attila.scourgeofgod, 2026-05-18 19:27:12]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
10037. Elküldve:
2026-05-18 18:53:24 |
[9.] |
Maradni maradhat, kérdés mi lesz rajta, lesz-e mit közvetíteni a népszerűbbek közül.
Épp most olvasom Médiafórum Egyesület ajánlásait a médiapiac átalakítására, benne a közmédiával kapcsolatos dolgokat...
Idézet:
| A közmédia újragondolása: a Duna Médiaszolgáltató és az MTVA átvilágítása, majd független, pártatlan, takarékos közszolgálat kialakítása, amely csak ott vállal szerepet, ahol a piac és a nonprofit szektor nem.
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #10038]
|
[előzmény: (10036) ktvrg, 2026-05-18 17:43:56]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
10035. Elküldve:
2026-05-18 15:24:46 |
[10.] |
Ha várhatóan meg akarják majd jelentősebben vágni a közmédia költségvetését, akkor a közvetítési jogok egy könnyű, volumenük miatt szabad szemmel is jól beazonosítható célpont lehetnek a büdzsében.
|
| |
|
[válaszok erre: #10036]
|
[előzmény: (10031) attila.scourgeofgod, 2026-05-18 13:13:32]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
10030. Elküldve:
2026-05-18 11:09:01 |
[11.] |
Ennyire "kiáradna" minden fockó (és nem fockó) a nemzeti KÖZvetítőtől? A tágabb európai régióban már arra is van példa, hogy egy foci EB/VB-t is komplett elvisznek a kertévék, a közszolgálatin meg alig marad valami. Csak némi morzsák. A jobbik eset az, amikor némiképp sikerül valamilyen ésszerű arányban osztozni a kertévéknek/streamingnek a nemzeti broadcasterrel egy-egy sportjogon.
|
| |
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
2428. Elküldve:
2026-05-17 10:09:01 |
[12.] |
Köszi. Akkor elég szűkös a műsor. 🙄
|
| |
|
[válaszok erre: #2429 #2431]
|
[előzmény: (2426) K78, 2026-05-16 20:50:03]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
1970. Elküldve:
2026-05-16 10:56:43 |
[13.] |
Várakozás szerintiek. A Polsat indexet lehagyva ilyenek lesznek akkor nálunk is. Nem feltétlenül szebbek mint a mostaniak.
|
| |
|
|
[előzmény: (1969) Kardos Attila, 2026-05-15 20:01:49]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
2422. Elküldve:
2026-05-16 10:53:20 |
[14.] |
Köszi, akkor csak az eddigi online stream nem működik már a Total-ból.
|
| |
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
2419. Elküldve:
2026-05-15 18:23:28 |
[15.] |
Végülis díjazom hogy elindult +1 zenecsatorna. Az arculat lehetne profibb, de sebaj.
A Play Music meg a Total Dance TV befejezte végleg?
|
| |
|
[válaszok erre: #2420 #2421 #2426]
|
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
1967. Elküldve:
2026-05-15 10:31:06 |
[16.] |
Az Epic Drama bemutatta az új köntösét.
Sztem nem feltétlenül lett esztétikusabb az a logó. Ebből kiindulva akkor a History, Nature, Explore típusa is hasonló lehet.
https://www.youtube.com/@EpicDramaMagyarorsz%C3%A1g/videos
|
| |
|
[válaszok erre: #1968 #1969]
|
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
2414. Elküldve:
2026-05-15 10:10:54 |
[17.] |
Nálunk legtöbb helyen talán a FilmBox Extrából van HD... Abból meg ilyen romantikus izé lesz?
A Premium volt eddig a legnézhetőbb, abból lesz a Hits. Lehet, tartalmilag némileg feljavítják az eddigi ratyibb csatornáikat a műfajok szerinti kategorizálással.
|
| |
|
|
[előzmény: (2413) konyakmeggy, 2026-05-15 10:02:43]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
2412. Elküldve:
2026-05-15 10:00:34 |
[18.] |
Így változnak a FilmBox csatornák a régiónkban. Vélemény?
|
| |
|
[válaszok erre: #2413]
|
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
471. Elküldve:
2026-04-28 10:10:09 |
[19.] |
Magyar szempontból a Cinemax, Da Vinci, SuperOne csatornákat látom mozogni a román DIGI-nél. A HGTV van még ott a 12723 MHz-n a ONE-nak, ha tényleg le akarják üríteni az egészet.
|
| |
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
465. Elküldve:
2026-04-27 22:16:45 |
[20.] |
Egyébként ha gyakorlatilag vesszük, akkor ugyan miért ne mehetne nálatok Erdélyben egy Duna HD, M2 HD, M5 HD, akár M1 HD... Nyugodtan mehetnének mind, hisz gyakorlatilag egész évben nincs rajtuk kódolt tartalom. Az a pár vágókép a sporthíradóban? Ugyan már...
Ezeket felesleges volt megbuherálniuk, az M4 Sport meg a Duna World/M4 Sport+ párost kellett volna csak megoldani egy-egy Európa SD-vel és jóccakát...
|
| |
|
[válaszok erre: #467]
|
[előzmény: (459) Distvan80, 2026-04-27 20:47:13]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
462. Elküldve:
2026-04-27 21:20:41 |
[21.] |
Elképzelhető, hogy a romániai piacra nem egyeztek meg a HD pénzügyi feltételeiről a kérdésben forgó kereskedelmi adókkal (RTL, TV2) - nem érte meg nekik vagy ilyesmi.
A közmédiából viszont mehetne a korlátozott HD, de mivel azt külön felrakni biztos nem fogják, így ennyi.
A Duna World-ből viszont tényleg tehettek volna fel legalább egy "Európa" SD-t. A leginkább határon túlra szánt csatorna. Ehelyett inkább külön feltették az M5 Európa SD-t, ami gyakorlatilag semmiben nem különbözik a belföldi M5-től és a World-öt meg kidobták.
A TV2 csoport jó ideje beszüntette a felsorolt csatornák külhoni terjesztését.
|
| |
|
|
[előzmény: (458) Distvan80, 2026-04-27 20:16:00]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
3149. Elküldve:
2026-04-19 16:13:19 |
[22.] |
Ahogy mondod, eddig is így csinálták, még látszik is csöppet ahogy pörög a műholdas logó a "réseken". Csak a kép talán a Rakutenen meg a többin azelőtt jobb volt mint a műholdason. Élesebbek voltak a klipek is. Most elég mosottak.
|
| |
|
|
[előzmény: (3148) attila.scourgeofgod, 2026-04-19 15:57:41]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
3147. Elküldve:
2026-04-19 15:13:22 |
[23.] |
Érdekes ez a samsungos NOW 80s. Logó 1080p minőségű, maga a kép a logó alatt egy 360p-480p minőségű műholdas SD lehet. Az internetesre külön lógót tesznek, de ezelőtt a kép is valamivel jobb volt talán.
A That's online csatornákon elkezdtek blokkokat használni, de ezek elég kezdetlegesek.
|
| |
|
[válaszok erre: #3148]
|
[előzmény: (3140) br, 2026-04-10 19:02:47]
|
|
Haladó  |
|

SKYm@n

Tagság: 2025-10-03 12:02:36 Tagszám: #140487 Hozzászólások: 274
|
3146. Elküldve:
2026-04-19 15:02:44 |
[24.] |
Mi történik a DIKH-nél, csak egy kis hétvégi off?
|
| |
|
Haladó  |
|
|