Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499382/3 Témák: 19642 Tagok: 113652 Legújabb tag: Nensi Online: (55/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 11 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 274 üzenet

SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
111638. Elküldve: 2026-06-10 15:43:51 [1.]

A lógó az bizony naggyon fontos. 😄
Nekem eddig a Premium tűnt a leghasználhatóbbnak filmes szempontból és a Family a leggyengébbnek.
Most a Premiumból lett "Hits". Meglátjuk mennyire lesznek rajta sikerfilmek.
A "One"-t szánják nyilván valamiféle zászlóshajónak a többi meg ilyen zsánerkatyvasz. 🙂


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (111637) Bigfic, 2026-06-10 15:34:54]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
111636. Elküldve: 2026-06-10 15:28:37 [2.]

Tényleg, abszolút!
Érdekes, hogy a többi motyójukat mint a FightBox, DocuBox, EroX, FashionBox stb. hagyták úgy ahogy voltak.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111637] [előzmény: (111635) MiszterRájdör, 2026-06-10 15:00:16]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
10045. Elküldve: 2026-06-10 13:50:02 [3.]

Milliárdokat spórolhat a közmédia a magyar foci közvetítési jogain
https://telex.hu/g7/elet/2026/06/10/mlsz-kozvetitesi-jog-halasztas


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #10046]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
111634. Elküldve: 2026-06-10 11:33:32 [4.]

Megjöttek az új Filmboxok. 😀

MjQzNDU2Mg.png MjQzNDU2Mw.png MjQzNDU2MA.png MjQzNDU2NA.png MjQzNDU2MQ.png


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #111635 #111641]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
365. Elküldve: 2026-05-20 15:14:58 [5.]

De van még Euróban itt-ott "Kino". A TV1000-ről történő leválással, annak rebrandjével jött létre. Az a Viasat World alatt fut.

https://www.viasatworld.com/brands/


Téma: ÚJ VIASAT CSATORNA! Fórum: Sat
[előzmény: (364) vpeti22, 2026-05-20 15:00:45]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
363. Elküldve: 2026-05-20 14:54:34 [6.]

Az már a Viju brand/csoport alatt fut odaát jó ideje, mint a többi egykori Viasat csatorna.

https://viju.ru/tv-channels/


Téma: ÚJ VIASAT CSATORNA! Fórum: Sat
[válaszok erre: #364] [előzmény: (362) vpeti22, 2026-05-20 14:42:34]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
361. Elküldve: 2026-05-20 14:25:03 [7.]

A tágabb portfólióból itt van még a Viasat True Crime, amit valahogy nem akarózik nekik bevezetni/lokalizálni a magyar piacra.

A logók meg... Téglalapok egymás mellett/allatt, egyszerűnek látszó betűtípussal. Nagy fantázia nincs bennük.

MjQwOTMxMA.png


Téma: ÚJ VIASAT CSATORNA! Fórum: Sat
[előzmény: (360) Kisföldeki, 2026-05-20 13:53:29]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
10039. Elküldve: 2026-05-18 19:55:46 [8.]

A takarékosság mellett hogy csak azt vállalja, amit a piac nem vállal... Sztem szívesen kimazsolázzák a kertévék még a kapósabb fockót, meg akár egy Forma-1-et is... A piac ezeket elintézi és akkor a közmédiának ezekkel elvileg semmi dolga e felfogás szerint... Meglehetősen minimalista.


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #10040] [előzmény: (10038) attila.scourgeofgod, 2026-05-18 19:27:12]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
10037. Elküldve: 2026-05-18 18:53:24 [9.]

Maradni maradhat, kérdés mi lesz rajta, lesz-e mit közvetíteni a népszerűbbek közül.
Épp most olvasom Médiafórum Egyesület ajánlásait a médiapiac átalakítására, benne a közmédiával kapcsolatos dolgokat...

Idézet:
A közmédia újragondolása: a Duna Médiaszolgáltató és az MTVA átvilágítása, majd független, pártatlan, takarékos közszolgálat kialakítása, amely csak ott vállal szerepet, ahol a piac és a nonprofit szektor nem.




Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #10038] [előzmény: (10036) ktvrg, 2026-05-18 17:43:56]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
10035. Elküldve: 2026-05-18 15:24:46 [10.]

Ha várhatóan meg akarják majd jelentősebben vágni a közmédia költségvetését, akkor a közvetítési jogok egy könnyű, volumenük miatt szabad szemmel is jól beazonosítható célpont lehetnek a büdzsében.


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #10036] [előzmény: (10031) attila.scourgeofgod, 2026-05-18 13:13:32]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
10030. Elküldve: 2026-05-18 11:09:01 [11.]

Ennyire "kiáradna" minden fockó (és nem fockó) a nemzeti KÖZvetítőtől? A tágabb európai régióban már arra is van példa, hogy egy foci EB/VB-t is komplett elvisznek a kertévék, a közszolgálatin meg alig marad valami. Csak némi morzsák. A jobbik eset az, amikor némiképp sikerül valamilyen ésszerű arányban osztozni a kertévéknek/streamingnek a nemzeti broadcasterrel egy-egy sportjogon.


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
2428. Elküldve: 2026-05-17 10:09:01 [12.]

Köszi. Akkor elég szűkös a műsor. 🙄


Téma: Tervezett magyar csatornák Fórum: Sat
[válaszok erre: #2429 #2431] [előzmény: (2426) K78, 2026-05-16 20:50:03]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
1970. Elküldve: 2026-05-16 10:56:43 [13.]

Várakozás szerintiek. A Polsat indexet lehagyva ilyenek lesznek akkor nálunk is. Nem feltétlenül szebbek mint a mostaniak.


Téma: Kábeltévé Fórum: Sat
[előzmény: (1969) Kardos Attila, 2026-05-15 20:01:49]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
2422. Elküldve: 2026-05-16 10:53:20 [14.]

Köszi, akkor csak az eddigi online stream nem működik már a Total-ból.


Téma: Tervezett magyar csatornák Fórum: Sat
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
2419. Elküldve: 2026-05-15 18:23:28 [15.]

Végülis díjazom hogy elindult +1 zenecsatorna. Az arculat lehetne profibb, de sebaj.
A Play Music meg a Total Dance TV befejezte végleg?


Téma: Tervezett magyar csatornák Fórum: Sat
[válaszok erre: #2420 #2421 #2426]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
1967. Elküldve: 2026-05-15 10:31:06 [16.]

Az Epic Drama bemutatta az új köntösét.
Sztem nem feltétlenül lett esztétikusabb az a logó. Ebből kiindulva akkor a History, Nature, Explore típusa is hasonló lehet.

MjQwMTA1OQ.png MjQwMTA2MA.png

https://www.youtube.com/@EpicDramaMagyarorsz%C3%A1g/videos


Téma: Kábeltévé Fórum: Sat
[válaszok erre: #1968 #1969]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
2414. Elküldve: 2026-05-15 10:10:54 [17.]

Nálunk legtöbb helyen talán a FilmBox Extrából van HD... Abból meg ilyen romantikus izé lesz?
A Premium volt eddig a legnézhetőbb, abból lesz a Hits. Lehet, tartalmilag némileg feljavítják az eddigi ratyibb csatornáikat a műfajok szerinti kategorizálással.


Téma: Tervezett magyar csatornák Fórum: Sat
[előzmény: (2413) konyakmeggy, 2026-05-15 10:02:43]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
2412. Elküldve: 2026-05-15 10:00:34 [18.]

Így változnak a FilmBox csatornák a régiónkban. Vélemény?

662_75992eb2b42c.jpg MjQwMTA0OQ.png


Téma: Tervezett magyar csatornák Fórum: Sat
[válaszok erre: #2413]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
471. Elküldve: 2026-04-28 10:10:09 [19.]

Magyar szempontból a Cinemax, Da Vinci, SuperOne csatornákat látom mozogni a román DIGI-nél. A HGTV van még ott a 12723 MHz-n a ONE-nak, ha tényleg le akarják üríteni az egészet.


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
465. Elküldve: 2026-04-27 22:16:45 [20.]

Egyébként ha gyakorlatilag vesszük, akkor ugyan miért ne mehetne nálatok Erdélyben egy Duna HD, M2 HD, M5 HD, akár M1 HD... Nyugodtan mehetnének mind, hisz gyakorlatilag egész évben nincs rajtuk kódolt tartalom. Az a pár vágókép a sporthíradóban? Ugyan már...

Ezeket felesleges volt megbuherálniuk, az M4 Sport meg a Duna World/M4 Sport+ párost kellett volna csak megoldani egy-egy Európa SD-vel és jóccakát...


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[válaszok erre: #467] [előzmény: (459) Distvan80, 2026-04-27 20:47:13]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
462. Elküldve: 2026-04-27 21:20:41 [21.]

Elképzelhető, hogy a romániai piacra nem egyeztek meg a HD pénzügyi feltételeiről a kérdésben forgó kereskedelmi adókkal (RTL, TV2) - nem érte meg nekik vagy ilyesmi.

A közmédiából viszont mehetne a korlátozott HD, de mivel azt külön felrakni biztos nem fogják, így ennyi.

A Duna World-ből viszont tényleg tehettek volna fel legalább egy "Európa" SD-t. A leginkább határon túlra szánt csatorna. Ehelyett inkább külön feltették az M5 Európa SD-t, ami gyakorlatilag semmiben nem különbözik a belföldi M5-től és a World-öt meg kidobták.

A TV2 csoport jó ideje beszüntette a felsorolt csatornák külhoni terjesztését.


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[előzmény: (458) Distvan80, 2026-04-27 20:16:00]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
3149. Elküldve: 2026-04-19 16:13:19 [22.]

Ahogy mondod, eddig is így csinálták, még látszik is csöppet ahogy pörög a műholdas logó a "réseken". Csak a kép talán a Rakutenen meg a többin azelőtt jobb volt mint a műholdason. Élesebbek voltak a klipek is. Most elég mosottak.


Téma: Zenecsatik egyénileg Fórum: Sat
[előzmény: (3148) attila.scourgeofgod, 2026-04-19 15:57:41]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
3147. Elküldve: 2026-04-19 15:13:22 [23.]

Érdekes ez a samsungos NOW 80s. Logó 1080p minőségű, maga a kép a logó alatt egy 360p-480p minőségű műholdas SD lehet. Az internetesre külön lógót tesznek, de ezelőtt a kép is valamivel jobb volt talán.

A That's online csatornákon elkezdtek blokkokat használni, de ezek elég kezdetlegesek.


Téma: Zenecsatik egyénileg Fórum: Sat
[válaszok erre: #3148] [előzmény: (3140) br, 2026-04-10 19:02:47]
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SKYm@n



Tagság: 2025-10-03 12:02:36
Tagszám: #140487
Hozzászólások: 274
3146. Elküldve: 2026-04-19 15:02:44 [24.]

Mi történik a DIKH-nél, csak egy kis hétvégi off?

MjM3Mjc2NA.png


Téma: Zenecsatik egyénileg Fórum: Sat
Haladó
SKYm@n adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 274
    / 11 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.021266937255859 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail