| Találatok száma: 3 üzenet |
|
|

v.gy
Tagság: 2026-05-01 20:09:11 Tagszám: #140829 Hozzászólások: 3
|
111606. Elküldve:
2026-06-03 21:25:55 |
[1.] |
Hmmm... érdekes. Én is ex-DO-UPCD vagyok, a számla mellé az értesítést megkaptam, de nekem eddig is 6.490 volt a TV Medium havidíjam, tehát így nekem nem emelnek...
Ja, de, a készülékbérlet emelkedik összességében 60 Ft/beltérivel.
|
| |
|
[válaszok erre: #111607]
|
[előzmény: (111599) ses2, 2026-06-03 12:25:57]
|
|
Zöldfülű  |
|

v.gy
Tagság: 2026-05-01 20:09:11 Tagszám: #140829 Hozzászólások: 3
|
111582. Elküldve:
2026-05-04 18:44:23 |
[2.] |
Valóban, a 11727-en voltam.
Köszi a választ!
|
| |
|
|
[előzmény: (111581) franjobp, 2026-05-04 18:31:33]
|
|
Zöldfülű  |
|

v.gy
Tagság: 2026-05-01 20:09:11 Tagszám: #140829 Hozzászólások: 3
|
111580. Elküldve:
2026-05-04 13:01:46 |
[3.] |
Sziasztok!
1-2 hete ez történik, ami a remélem megjelenő képen van:
https://ibb.co/FZsvNpT
Az m1 sporthírek közben, amikor külföldi a sporthír, akkor ez van, a kép készítésekor háromszor is volt a déli híradó után. Foci, F1 és még valami hír közben.
Tudom, hogy mit jelent ez, de vajon ez nekünk milyen új fícsör? Elfelejtik levenni egyes hírekről a régiójelölést, vagy bármi is legyen a neve?
UPCD-DO-os vagyok, ha ez számít.
|
| |
|
[válaszok erre: #111581]
|
|
|
Zöldfülű  |
|
|