| Találatok száma: 6 üzenet |
|
|

kaszika82
Tagság: 2026-05-08 16:18:08 Tagszám: #140831 Hozzászólások: 6
|
2433. Elküldve:
2026-06-25 20:10:43 |
[1.] |
Sziasztok! Hogyan tudnam megoldani, hogy hazon kivulrol is nezhessem az adasokat, peldaul mobilrol? Van erre valamilyen plugin/app? Amennyiben lehetseges nem szeretnek az otthoni routeren portokat nyitogatni es nyitva hagyni.
|
| |
|
[válaszok erre: #2434 #2435]
|
|
|
Zöldfülű  |
|

kaszika82
Tagság: 2026-05-08 16:18:08 Tagszám: #140831 Hozzászólások: 6
|
2431. Elküldve:
2026-05-17 21:22:51 |
[2.] |
talaltam appot iOS-re. VuplusTV.
Egesz jol mukodik es stabil.
|
| |
|
Zöldfülű  |
|

kaszika82
Tagság: 2026-05-08 16:18:08 Tagszám: #140831 Hozzászólások: 6
|
2429. Elküldve:
2026-05-16 18:19:49 |
[3.] |
Igen, elfelejtettem beirni, hogy iPhone-ra kellene :)
|
| |
|
[válaszok erre: #2430]
|
[előzmény: (2428) pityu54, 2026-05-16 18:16:07]
|
|
Zöldfülű  |
|

kaszika82
Tagság: 2026-05-08 16:18:08 Tagszám: #140831 Hozzászólások: 6
|
2427. Elküldve:
2026-05-16 18:10:23 |
[4.] |
Sziasztok. Openatv 7.5-el konfiguraltam a boxot, nagyon jol mukodik. Az erdekelne, hogyan tudnam megoldani, hogy ugyanazon a belso halozaton at peldaul mobilon/laptopon illetve chromecaston is lehessen nezni eloben az adast? Az ip cim bongeszoben kinyilik viszont amikor a csatornara kattintok nem indul el a stream. Nem ir semilyen hibauzenetet.
|
| |
|
[válaszok erre: #2428]
|
|
|
Zöldfülű  |
|

kaszika82
Tagság: 2026-05-08 16:18:08 Tagszám: #140831 Hozzászólások: 6
|
2425. Elküldve:
2026-05-11 19:59:08 |
[5.] |
Sziasztok,
Tudtok kuldeni olyan imaget amiben benne van az oscam plugin es esetleg a fobb muholdak csatijai? Ja valami szolid, alap tema legyen rajta.
A 7.6-ban sajna nem talalom a plugint es nem sikerult feltennem. a 7.5.1 ben sem.
koszonom
|
| |
|
[válaszok erre: #2426]
|
|
|
Zöldfülű  |
|

kaszika82
Tagság: 2026-05-08 16:18:08 Tagszám: #140831 Hozzászólások: 6
|
2421. Elküldve:
2026-05-10 18:45:39 |
[6.] |
Sziasztok! Sokéves Amiko boxomat cseréltem le egy Octagon SF8008 Supreme v3-ra. Amire használni szeretném:
- Cccam/ Oscam
- Forgatós antenna USALS, időnként csativadászat a 28.2 E - 30 W között.
- Műsorok rögzítése amikor nem tudom élőben megnézni.
Szeretném ha az eszköz stabilan működne, ezért kérem, hogy ajánljatok egy stabil image-et amit letoltsek rá illetve tippeknek is örülnék.
Köszönöm
|
| |
|
[válaszok erre: #2422 #2423 #2424]
|
|
|
Zöldfülű  |
|
|