Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499880/11 Témák: 19748 Tagok: 113682 Legújabb tag: song001 Online: (240/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 6 üzenet

kaszika82


Tagság: 2026-05-08 16:18:08
Tagszám: #140831
Hozzászólások: 6
2433. Elküldve: 2026-06-25 20:10:43 [1.]

Sziasztok! Hogyan tudnam megoldani, hogy hazon kivulrol is nezhessem az adasokat, peldaul mobilrol? Van erre valamilyen plugin/app? Amennyiben lehetseges nem szeretnek az otthoni routeren portokat nyitogatni es nyitva hagyni.


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #2434 #2435]
Zöldfülű
kaszika82 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaszika82


Tagság: 2026-05-08 16:18:08
Tagszám: #140831
Hozzászólások: 6
2431. Elküldve: 2026-05-17 21:22:51 [2.]

talaltam appot iOS-re. VuplusTV.
Egesz jol mukodik es stabil.




Téma: Octagon box Fórum: Sat
Zöldfülű
kaszika82 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaszika82


Tagság: 2026-05-08 16:18:08
Tagszám: #140831
Hozzászólások: 6
2429. Elküldve: 2026-05-16 18:19:49 [3.]

Igen, elfelejtettem beirni, hogy iPhone-ra kellene :)


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #2430] [előzmény: (2428) pityu54, 2026-05-16 18:16:07]
Zöldfülű
kaszika82 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaszika82


Tagság: 2026-05-08 16:18:08
Tagszám: #140831
Hozzászólások: 6
2427. Elküldve: 2026-05-16 18:10:23 [4.]

Sziasztok. Openatv 7.5-el konfiguraltam a boxot, nagyon jol mukodik. Az erdekelne, hogyan tudnam megoldani, hogy ugyanazon a belso halozaton at peldaul mobilon/laptopon illetve chromecaston is lehessen nezni eloben az adast? Az ip cim bongeszoben kinyilik viszont amikor a csatornara kattintok nem indul el a stream. Nem ir semilyen hibauzenetet.


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #2428]
Zöldfülű
kaszika82 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaszika82


Tagság: 2026-05-08 16:18:08
Tagszám: #140831
Hozzászólások: 6
2425. Elküldve: 2026-05-11 19:59:08 [5.]


Sziasztok,

Tudtok kuldeni olyan imaget amiben benne van az oscam plugin es esetleg a fobb muholdak csatijai? Ja valami szolid, alap tema legyen rajta.
A 7.6-ban sajna nem talalom a plugint es nem sikerult feltennem. a 7.5.1 ben sem.

koszonom


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #2426]
Zöldfülű
kaszika82 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaszika82


Tagság: 2026-05-08 16:18:08
Tagszám: #140831
Hozzászólások: 6
2421. Elküldve: 2026-05-10 18:45:39 [6.]

Sziasztok! Sokéves Amiko boxomat cseréltem le egy Octagon SF8008 Supreme v3-ra. Amire használni szeretném:
- Cccam/ Oscam
- Forgatós antenna USALS, időnként csativadászat a 28.2 E - 30 W között.
- Műsorok rögzítése amikor nem tudom élőben megnézni.

Szeretném ha az eszköz stabilan működne, ezért kérem, hogy ajánljatok egy stabil image-et amit letoltsek rá illetve tippeknek is örülnék.

Köszönöm


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #2422 #2423 #2424]
Zöldfülű
kaszika82 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 6
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.008842945098877 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail