| Találatok száma: 1 üzenet |
|
|

salamandra
Tagság: 2026-06-26 17:41:41 Tagszám: #140885 Hozzászólások: 1
|
1. Elküldve: Ma, 18:33:47
|
[1.] |
Találkozott már valaki ilyesmivel? Kivettem egy no deposit ajánlatot, kaptam 100 FS-t, felpörgettem majdnem 300 euróra az egyenleget, teljesítettem a teljes wageringet, aztán a kifizetésnél csak 50 eurót hagytak meg a max cashout szabály miatt. Ráadásul ez valahol a bónuszfeltételek végén volt elrejtve. Régen nem nagyon foglalkoztam befizetés nélküli bónuszokkal, ez ma már teljesen általános?
|
| |
|
|
(TÉMANYITÓ)
|
|
Zöldfülű  |
|
|