Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499862/73 Témák: 19747 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (70/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1 üzenet

salamandra


Tagság: 2026-06-26 17:41:41
Tagszám: #140885
Hozzászólások: 1
1. Elküldve: Ma, 18:33:47 [1.]

Találkozott már valaki ilyesmivel? Kivettem egy no deposit ajánlatot, kaptam 100 FS-t, felpörgettem majdnem 300 euróra az egyenleget, teljesítettem a teljes wageringet, aztán a kifizetésnél csak 50 eurót hagytak meg a max cashout szabály miatt. Ráadásul ez valahol a bónuszfeltételek végén volt elrejtve. Régen nem nagyon foglalkoztam befizetés nélküli bónuszokkal, ez ma már teljesen általános?


Téma: Van értelme még no deposit bónuszokkal foglalkozni? Fórum: Internet
(TÉMANYITÓ)
Zöldfülű
salamandra adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.0039598941802979 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail