Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499737/0 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (75/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7357 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4371. Elküldve: 2018-11-11 13:14:56 [2476.]

Szia.
Lehet tudni valami konkrétat? BISS továbbfejlesztés, vagy mi ez? Raibow tables mehet a kukába vajon?


Téma: BISS-E Fórum: Sat
[válaszok erre: #4372] [előzmény: (4370) Robertooo, 2018-11-11 13:14:17]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4369. Elküldve: 2018-11-11 13:13:00 [2477.]

Kösz a tartalmas választ :) icon32.gif


Téma: BISS-E Fórum: Sat
[válaszok erre: #4370] [előzmény: (4368) Farkas János, 2018-11-11 13:00:22]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
7985. Elküldve: 2018-11-11 13:07:32 [2478.]

Egyébként ha már témánál vagyunk, valamelyik este félálomban (tényleg félálomban, részben már csukva volt a szemem, inkább csak hallgattam a műsort mint néztem) ott maradt a televízió az RTL2 előtt, a kilences való világnál. Talán csütörtök este volt.

Aki épp ebédel, skippelje ezt a hozzászólást. :)

Valami olyasmire emlékszem, hogy volt egy ilyen szőke melírozott C betűs állampolgár, aki állítólag meleg. Ezzel önmagában még nem volna baj (könyörgöm, bele ne menjünk a témába a sat.hu fórumon), de épp valami ilyesmit mondott a többieknek, hogy ő arra kér mindenkit, hogy őt ne skatulyázzák be semmilyen 'nembe'. Oké.
Kicsivel később valami csaj a szobában azt ecsetelte az újonnan beköltöző fiú lakóknak, hogy ő tulajdonképpen férfiből operáltatta át magát nővé, így ne lepődjenek majd meg a tusolóban a látványtól, és inkább elmondja ezt most előre, minthogy később ebből kellemetlenség legyen.

Aztán beküldték a legújabb, és a kommentár szerint legutolsó új lakót, akit az ajtó másik oldalán a lakók olyasmi ordításokkal vártak, minthogy "Akarom, hogy felrobbanjon a partibomba!!!", és hasonlók.

Na eljött a BeleValó Világ vagy mi, Baukó Évával műsorvezetőként.
Na hát eddigi 'karrierem' alatt mint néző, azt hiszem megtaláltam a legalját.
Az egy dolog, hogy a műsorban káromkodunk. Bassza meg a ló, senkit nem zavar bazdmeg, káromkodjunk, ez még csak-csak elmegy.
Aztán bejött valami 'VV Soma' nevű véglény, aki állítólag a korábbi szériát megnyerte, és amellett, hogy gyakorlatilag félmeztelenül jött be az amúgy (valószínűleg) fűtött stúdióba, folyamatosan tette a szexuális ajánlatokat Baukó Évának. A műsor inkább szólt a nyílt szexuális ajánlatok folyamatos elhárításáról, mintsem a tényleges műsorvezetésről.
Utána a beszélgetés olyan szinten zajlott, hogy ki hogy teljesít az ágyban... de echte mindenféle cenzúra nélkül, a VV Soma szájából például szó szerint elhangzott, hogy "(nemtom melyik villalakót) ő ismeri, és neki nagyon vastag fasza van, így ha megbassza majd (XY lakót), annak azért ez nagyon fog tetszeni."

Most ez így szó szerint lement a műsorban. Később Baukó Éva benyögte, hogy ez a beköltöző, ez a bizonyos VV Radics ez egy híres youtube-os, akinek rengeteg követője van. Évikének elfelejtettek szólni, hogy EZ a Radics nem AZ a Radics :).
Fingja nem volt tehát Évikének se az egészről.

Még néhány eléggé obszcén szexuális ajánlat után véget is ért a műsor, holnap este Gáspár Győző vár majd Titeket.

Innentől azért értem, hogy ez a műsor miért az RTL 2-re került. Gondolom EZT leadni a főcsatornán, az országos elérésű RTL Klubon amit bárki bárhol ingyen nézhet... hát ha nem a nézők szedik szét őket, akkor majd megteszi az ORTT (vagy minek hívják most).

Kritikán aluli az egész.
Néhány éve - bevallom - egy-egy régebbi szériát (ahol az Olivér, vagy az Attila volt) időnként bele-bele néztem, mert bár azon kívül, hogy nyilvánvaló trash-műsor az egész, néha egész szórakoztató embereket válogattak be.
De pár éve ez már egy fos.

Basszus, ha pornót, ha szexet akarok nézni, erre van egy rakás kiváló weboldal, tonnányi tartalommal, mindenki talál a saját ízlésének megfelelőt. Úgy látszik az RTL egy ideje attól várja a kiemelkedő nézettséget, hogy gyakorlatilag szoftpornót sugárzik esténként a testvércsatornáján.
Pfúj.


Téma: RTL (korábban RTL Klub) Fórum: Sat
[válaszok erre: #7986 #7987 #7988 #7993]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
7984. Elküldve: 2018-11-11 12:44:40 [2479.]

Nem. Kint volt a LIVE felirat, szerbül :)

Le is mondott utána az ottani lottóbizottság vagy mi a fenének az igazgatója, akkora országos botrány lett a dologból.

Itt lehet részletesebben olvasni a sztoriról, ha unatkozol így dél tájban icon25.gif

https://index.hu/kulfold/2015/07/31/lemondott_a_szerb_allami_szerencsejatek_igazgatoja/


Téma: RTL (korábban RTL Klub) Fórum: Sat
[előzmény: (7983) gomey, 2018-11-11 12:43:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
7982. Elküldve: 2018-11-11 12:39:31 [2480.]

Ez igaz.

Ugyanakkor a Való Világ is részben megrendezett. A szereplők akiket beválogatnak valósak (igaz is, hogy ilyen igazi suttyó, tapló, sötét, ostoba embereket színész legyen a talpán aki ilyen hitelesen elő tud adni), viszont belülről nagyon keményen irányítva vannak.
Ez természetesen az 'összevágott' anyagban nem látszik, ott minden úgy van előadva, mintha a dolgok odabent spontán, a szereplők szabad akaratából történnének. Nem véletlen, hogy a korábbi szériákhoz képest egy jó ideje már nincs 'élő' közvetítés amit 24 órában lehet nézni. Nem véletlenül.
De ezzel szerintem nem mondtam újat.


Téma: RTL (korábban RTL Klub) Fórum: Sat
[előzmény: (7981) gombilaci, 2018-11-11 10:33:20]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
7978. Elküldve: 2018-11-11 01:31:55 [2481.]

Ezt azért nem veri.
A szerb lottóbotrány.

https://www.youtube.com/watch?v=Ls6zq9ibHpY


Téma: RTL (korábban RTL Klub) Fórum: Sat
[válaszok erre: #7979] [előzmény: (7977) alex4, 2018-11-11 00:29:03]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
7976. Elküldve: 2018-11-10 23:45:01 [2482.]

... illetve hogy milyen titoktartásit írhattak alá mindenkivel, hogy hónapokig ki ne derüljön semmi ami ott történt?

Feltéve persze ha nem igaz a megérzésem, hogy az x-faktor is egy elejétől a végéig megrendezett showműsor, és amiket ezekben a korábban felvett 'sketch'-ekben bemutatnak, ezekből egy büdös szó sem valódi, mind előre beállított jelenetek.


Téma: RTL (korábban RTL Klub) Fórum: Sat
[válaszok erre: #7977 #7981] [előzmény: (7975) alex4, 2018-11-10 23:25:12]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4367. Elküldve: 2018-11-10 23:12:48 [2483.]

Valami van a BISS házatáján is.
Hét elején itt volt Európában a WWE, innen küldték Amerikába az élő nyersanyagot az arénából, amit aztán megvágtak és néhány órával később visszaküldtek a csatornák részére.
Ahogy az ilyenkor szokva lenni náluk, hozták a csillagászati összegű production truck-jukat (két büdös nagy kamion, tele a közvetítéshez szükséges eszközökkel és helyiségekkel, az ára szerintem veri Magyarország éves költségvetését).

Az történt, hogy fellőtték műholdra a kis jelüket, megfelelő módszerekkel a lelkes amatőrök szokás szerint hamar meg is találták a BISS kulcsot. Aztán a tényleges adáskezdés előtt 10-15 perccel a megtalált BISS-kulcs behalt, valami paramétert megváltoztattak a sugárzásban. Minden jel arra utalt, hogy a kódrendszer továbbra is BISS, de a szokásos módszerek olyan mennyiségű fake csomagokat és kulcsokat találtak, hogy nem sikerült megtalálni a valódi kulcsot.

Sat-universen azóta is gondolkodnak, hogy mi a fene volt ez.

Se nem volt véletlen, se nem volt technikai hiba. Kedd este szóról szóra ugyanezt megismételte a WWE. Van valami új dolog a kezükben. Ha elterjed, bajban lesznek a feedvadászok :(


Téma: BISS-E Fórum: Sat
[válaszok erre: #4368]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
51847. Elküldve: 2018-11-09 10:34:02 [2484.]

Teljesül is a kívánságuk most egy hétre.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (51837) eszterx, 2018-11-08 23:11:49]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
51828. Elküldve: 2018-11-08 14:53:08 [2485.]

"Érdemes". Nem fog adatvesztés történni egy ilyen triviális műveletnél. Ez csak afféle gyakorlat minden elé odaírni.
Gyakorlatilag épelméjű ember nem készít minden művelet előtt biztonsági mentést :)

Természetesen, ha olyan adatról van szó aminek megsemmisülése a te életedre nézve katasztrofális következményekkel járna, akkor jogos a biztonsági mentés... ugyanakkor itt már azzal megdőlt a tétel, hogy az ilyen fontosságú adataidról amúgy sem ez az egyetlen példány létezik, vagy ha igen akkor meg is érdemled :)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (51815) gomey, 2018-11-07 14:49:35]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4269. Elküldve: 2018-11-07 15:31:07 [2486.]

Ha Vajnát vagy a jelenlegi rezsimet szidod, eszterx azonnal itt van megvédeni őket.
Magadra se vedd :)


Téma: Tv2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #4270 #4271] [előzmény: (4267) net_user, 2018-11-07 14:44:45]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
51813. Elküldve: 2018-11-07 13:42:07 [2487.]

Nem feltétlen. Nézd csak:

https://hvg.hu/tudomany/20080413_fat32_2_ntfs

Van a konvertálásra beépített windows parancs. Működik a leírás.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #51815 #51818] [előzmény: (51812) hikjma, 2018-11-07 13:00:47]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
51811. Elküldve: 2018-11-07 12:53:23 [2488.]

Van egy tippem, hogy az a file nagyobb mint 4 (3,6) giga, a külső vinyó filerendszere pedig FAT32.

Ha erről van szó, NTFS-re kell formázni vagy konvertálni a filerendszert.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #51812] [előzmény: (51810) hikjma, 2018-11-07 12:47:31]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3. Elküldve: 2018-11-03 20:29:05 [2489.]

Szerintem bármiről ilyen téren, ami más témákba nem férne bele. :)


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[előzmény: (2) cz80, 2018-11-03 19:59:33]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
24065. Elküldve: 2018-11-03 18:52:42 [2490.]

Atilu: nem kell protokoll-droid módjára ösztönösen beugrani megvédeni a T-t, valahányszor valaki rosszat mond rá.

96 Kbittel sugározni egy sportcsatorna hangját, ez egy nagy rakás szar, AAC ide vagy oda. Kész, mondat vége. Nincs mit szépíteni rajta.


Téma: Telekom DTH (műholdas) Fórum: Sat
[válaszok erre: #24067]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
24059. Elküldve: 2018-11-03 17:55:43 [2491.]

96 K?

Gyalázat. Pénzt nem ér.

Már 15 éve a home videók készítésénél is alapszabály volt, hogy ha kisebb méretű file-t akarunk, akkor sem a hangon spórolunk.
100 kbitet kivenni a videóbitrátából, gyakorlatilag észre sem veszed a különbséget. Ugyanezt az értéket elveszed a hangsávtól, és az eredmény katasztrófa lesz. Ezt már 15 éve is tudtuk, amikor saját használatra digitalizáltunk anyagokat.

Gratulálok a spíler/t-home csapatnak, hogy a 15 évvel ezelőtt is köztudott technikai tudást sem sikerül 2018-ban a gyakorlatban alkalmazniuk, és kiszúrják a fizető nézők fülét 96 kbites hanggal. De jó, hogy nem vagyok olyan helyen, ahol elvárnák, hogy EZÉRT fizessek.
icon49.gif

Őszinte undorom van, fúj.


Téma: Telekom DTH (műholdas) Fórum: Sat
[válaszok erre: #24060 #24062] [előzmény: (24057) attila.scourgeofgod, 2018-09-28 08:35:36]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1. Elküldve: 2018-11-03 17:45:36 [2492.]

Időről időre jönnek hírek a 'szomszédoktól', néha ezek a hírek közvetetten minket is érintenek.

Érdemes szerintem egy külön témát nyitni neki, elvégre ez ingyen van :)


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[válaszok erre: #2] (TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
117297. Elküldve: 2018-11-03 17:43:51 [2493.]

Csinálok egy új témát ezeknek, szerintem van létjogosultsága. Max nem használja senki, és elsüllyed :)


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #117298 #117307] [előzmény: (117294) d97es, 2018-11-03 17:05:01]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
117295. Elküldve: 2018-11-03 17:15:10 [2494.]

icon72.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (117293) mazsolla1, 2018-11-03 17:03:55]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
117292. Elküldve: 2018-11-03 17:00:30 [2495.]

Semmiképp se írjál konkrét készüléktípusokat, mert akkor esetleg valaki érdemben segíteni is tudna. Bőven elég annyi, hogy 'tévé'. icon2.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #117293] [előzmény: (117290) mazsolla1, 2018-11-03 16:51:52]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
51799. Elküldve: 2018-11-02 21:18:43 [2496.]

Nem saját írás:


"Kérdés:
"Jó napot!
Ha floppyra akarom másolni a filmet, megnyomom a “Beillesztés” gombot, és akkor megjelenik nekem egy szöveg, hogy a floppyn nincs elég hely.
Ezután megnyomom hogy “Parancsikon beillesztése”, és akkor a film már ráfér.
Probléma csak akkor van, ha más PC-n akarom elindítani, ugyanis akkor megjelenik, hogy nem találja a filmet, ugyanakkor az én számítógépemen a floppyról normálisan el tudom indítani. Mi lehet a gond?

Köszönöm:
Sári"

Válasz:

"Kedves Asszonyom!

A válltáskájába nem tudja belegyömöszölni a bundáját. Egy cetli, melyre fel van írva, hogy a bunda a szekrényében van, viszont belefér. Tehát ha otthon van, és elolvassa a válltáskában lévő cédulát a felirattal, hogy a bunda a szekrényben van, akkor azt ott meg is találja. Rosszabb a helyzet, ha a barátnőjénél van, előveszi a cédulát, és ott olvassa el, hogy a bunda a szekrényben van. A barátnője szekrényében viszont a végtelenségig keresheti, a bundája biztosan nem lesz ott…

Magyarázat
Válltáska – floppy
Bunda – film
Cédula – “Parancsikon”
Szekrény – számítógép
Moly a szekrényben – vírus
Szomszéd a szekrényben – hacker
Szolgálati útról hazatérő, szekrényt átvizsgáló férj – BSA (Business Software Alliance)"

Mosolygós reggelt!"


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (51791) gomey, 2018-11-02 15:39:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
51793. Elküldve: 2018-11-02 15:57:27 [2497.]

Tudok neked olyan zip file-t küldeni, ami 30-40 kbyte méretű, kicsomagolva pedig olyan 45 petabyte :)
Ráfér egy floppyra. Kultúráltabb vírusirtó kiszúrja, Zip-bomb néven.

Az a lényege, hogy valaki azt letölteti veled, az otthoni vírusirtód pedig letöltéskor automatikusan belenéz hogy van-e benne vírus. Ökör módjára elkezdi kicsomagolni a 45 petabyte-os file-t a memóriába... amikor az megtelt akkor folytatja a swap file-ba... a végeredményt el lehet képzelni :)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (51791) gomey, 2018-11-02 15:39:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
51790. Elküldve: 2018-11-02 15:29:50 [2498.]

Na, maradjunk már annyiban, hogy igazgasd kérlek az otthoni 3 gépedet. :)

Nagy rendszerek igazgatását pedig hagyd azokra akik azokat igazgatják, és ne adj nekik tippeket, hogy mit és hogyan kéne csináljanak icon70.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #51791] [előzmény: (51789) kalimera, 2018-11-02 15:27:30]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
51787. Elküldve: 2018-11-02 15:18:16 [2499.]

Meg tudod számolni hogy csak Magyarországon hány, általad is ismert embert nem perelnek be, miközben szerinted bőven megérdemelné ezt?

Na, erről van szó.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #51788] [előzmény: (51785) gorog67, 2018-11-02 15:15:29]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7357
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.02385687828064 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail