Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499817/28 Témák: 19719 Tagok: 113677 Legújabb tag: mogashu Online: (38/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7358 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
16514. Elküldve: 2018-10-04 18:03:06 [2551.]

Szerintem válts koffeinmentesre.


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[előzmény: (16511) pecamania, 2018-10-04 15:15:11]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
8487. Elküldve: 2018-10-02 21:58:55 [2552.]

Akkor bocs :)


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[előzmény: (8486) Egon, 2018-10-02 21:57:56]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
8484. Elküldve: 2018-10-02 21:32:51 [2553.]

Talán mert feedek voltak, amik már befejeződtek? icon70.gif


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #8486] [előzmény: (8483) Egon, 2018-10-02 21:29:45]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
117032. Elküldve: 2018-10-02 21:30:16 [2554.]

Nem tisztem nekem sem tovább húzni a dolgot, nyilván csak beszélgetünk semmi több... ráadásul előfizető sem vagyok :)

De én úgy tudom, hogy az egyéni előfizetői kártyával senkit sem 'behúztak'.. ez egy olyan dolog, amit néhány hozzáértő előfizető önként, opcióként választott.
(Amikor UPCD előfizető voltam - mert voltam - nekem is ilyenem volt, Dreamboxban használtam sokáig, tisztában is voltam az előnyökkel-hátrányokkal.)

Szóval én továbbra is úgy látom, hogy aki külön kérte (mert külön kérni kell!) hogy neki ne szolgáltatói boxot adjanak, hanem hadd használja a sajátját, annak tudnia kellett, hogy a menedzselés az ő kizárólagos feladata lesz. Ha ez valakinek vállalhatatlan, álljon vissza a szolgáltatói boxra.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (117031) [Bukta], 2018-10-02 21:24:52]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
117030. Elküldve: 2018-10-02 21:18:59 [2555.]

Figyu, amíg a hivatalos boxokon ezek a pakolások észrevehetetlenek, addig teljesen mindegy mit csinálnak.

Az hogy néhány maszek boxon emiatt szívás van... nos, ezt vállalták a tulajok akkor, amikor a saját box mellett döntöttek.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #117031] [előzmény: (117029) [Bukta], 2018-10-02 21:15:08]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
4243. Elküldve: 2018-10-02 21:05:01 [2556.]

Tv2, a Piramis kezdése előtt, épp most:

"A műsor, és a minőségi kikapcsolódás támogatója a (franctudjami)."

Logikusan levezetve tehát, a következő műsor nem lesz minőségi kikapcsolódás, a Tv2 szerint se. icon21.gif


Téma: Tv2 Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
8482. Elküldve: 2018-10-02 20:48:24 [2557.]

Nézd, arra próbáltam inkább célozni, hogy van aki legalább a látszatát fent akarja tartani, hogy a pénz nem minden.

Vehetünk ide bárkit aki pénzért árul valamit, akár a péket is.
Nyilvánvaló, hogy a pék sem azért süt neked kenyeret, mert annyira szíven viselné az étkezésed sorsát, vagy hogy mert szívén viselné, ha éhen halnál. Pénzt akar keresni a kenyerével, nincs más célja a kenyérsütéssel.

Ugyanakkor - a legtöbb pék - nem egy önző g*ci, és nincs baja azzal, ha a megkötött üzlet mindkét félnek előnyös. Igyekszik tehát JÓ kenyeret sütni neked a pénzedért, nem csak azért mert 'kifizetted', hanem mert jó érzés neki az is, ha látja, hogy szereted az általa sütött kenyeret, szereti látni, hogy a neki adott pénzt szívesen adtad, korrektnek találtad az üzletet, így legközelebb is örömmel veszel a termékéből.

Ezt a legtöbb vállalkozó (aki normális) így csinálja. Tisztában vagyunk vele, hogy mindenki a pénzből él, de a normális emberek megpróbálnak korrekt üzleteket kötni, ahol egyik fél sem érzi magát lehúzva.

Na, ezeknek ez itt nem megy. Kurvára nem megy. Ezek látványosan szarnak arra, hogy Te mit akarsz, Én mit akarok... a pénzedet akarják és kész. Legszívesebben semmit nem nyújtanának érte.

Kicsit talán kacifántosan fogalmaztam, de gondolom érhető voltam, miért okádok az egésztől, és miért írtam, hogy csakazértsem fizetnék ennek a dagadt görénynek egy fillért sem.


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #8485]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
8479. Elküldve: 2018-10-02 20:27:19 [2558.]

Ahogy írod is, kőkeményen meg se próbálják letagadni, hogy az egész a mutyiról szól, magasról és látványosan beleszarva abba, hogy a nézőnek legalább egy kicsit jó legyen.

Így próbáld meg mosolyogva nézni a műsorukat, ha egyszer elérhető lesz.

Nem vagyok sportrajongó, könnyen dumálok ez igaz... de ezen a ponton én már ELVBŐL sem fizetnék soha egyetlen fillért sem a spílerekért. Nem volt még ENNYIRE tetű banda a magyar televíziózás történetében.


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #8481 #8488] [előzmény: (8475) Atilu, 2018-10-02 19:44:17]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
51234. Elküldve: 2018-10-01 23:10:25 [2559.]

Ugyan már, miki. Kit akarsz átverni? :)
Te lennél az első az úgymond 'ismerőseim' közül, aki nem csak ilyen gagyi félcélozgatásokkal operálna, hanem ha rákérdeznek, nyíltan bevallja, hogy Igen, én a jelenlegi rezsimmel szimpatizálok.

Még ha ilyen téren más is a világnézetünk (amihez jogunk van, és egyikőnk sem lesz rossz ember pusztán ettől), a tiszteletemet kivívnád érte. icon70.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #51235] [előzmény: (51231) miki2002, 2018-10-01 22:23:48]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
51227. Elküldve: 2018-10-01 21:04:49 [2560.]

Mibe kéne az RTL-nek és/vagy az Indexnek belebuknia?
Elkövettek bármilyen bűncselekményt amiért nem feleltek?
Élősködnek akár az én, akár a Te pénzeden?

Akiket felsoroltál, ezek pontosan azok, akik ezt nem teszik. Egy dolog, hogy valaki az RTL műsorait szereti vagy nem szereti, de legalább az mellettük szól, hogy nem a mi pénzünkből, nem a közpénzből élnek.
Persze tisztában vagyok vele, hogy miki2002 hozzászólásából egyértelműen politikai zönge szól ki, egyszerűen csak nem abban a 'csapatban' játszik, amit az RTL vagy az Index képvisel.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #51229 #51231]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
51221. Elküldve: 2018-10-01 17:13:42 [2561.]

Kérlek meséld el, szerinted melyik portál tájékoztat függetlenül.

(Bízom benne, hogy se nem az origót, se nem a kurucinfót fogod mondani.)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #51222] [előzmény: (51220) miki2002, 2018-10-01 16:38:11]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
3635. Elküldve: 2018-10-01 13:32:15 [2562.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #3636] [előzmény: (3634) sky_digital, 2018-10-01 13:13:18]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
3633. Elküldve: 2018-10-01 13:11:39 [2563.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[előzmény: (3632) totopad, 2018-10-01 12:57:13]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
3631. Elküldve: 2018-10-01 12:14:40 [2564.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #3632] [előzmény: (3629) szbarna, 2018-10-01 08:57:08]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
106865. Elküldve: 2018-09-30 14:48:31 [2565.]

Betolni hát legmagasabb minicsomagba, oszt aki akar az előfizet rá havi +800 forintért.
Ja hogy ez Vajna papának nem tetszene, mert üzletpolitikájának egyetlen lényege, hogy olyan emberek tömkelegétől akarja elkérni a pénzt, akiknek a csatornájára az égegyadta világon semmi szükségük?

Ha rajtam múlna, kurvára így járna.



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (106864) MyChroLesLie, 2018-09-30 13:14:54]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
3625. Elküldve: 2018-09-30 14:35:44 [2566.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #3626 #3627 #3628] [előzmény: (3623) totopad, 2018-09-30 09:27:13]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
8444. Elküldve: 2018-09-27 22:20:27 [2567.]

Vajon ki nyalt be kinek?


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #8445 #8447] [előzmény: (8443) Gabywap, 2018-09-27 22:02:38]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
9488. Elküldve: 2018-09-26 19:08:07 [2568.]

Lehet tudni miről van szó a háttérben? Mi ez a látszólag tesztelgetés?


Téma: Pillanatnyilag KÓDOLATLAN de egyébként kódolt csatornák Fórum: Sat
[válaszok erre: #9489 #9490] [előzmény: (9487) Robertooo, 2018-09-26 19:07:41]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
51175. Elküldve: 2018-09-26 16:07:53 [2569.]

Van, csak mire eljutsz odáig hogy működjön... vagy ha valami mégsem úgy működik ahogy kell... na azt, egy nem szakértő embernek kijavítani, az gyakorlatilag lehetetlen feladat :)

Átlagos hozzáértésű Windowsos usert beültetsz átlag linux elé, elkezdi keresni a C: és a D: meghajtót... rájön hogy ezek a fogalmak itt teljesen hiányoznak... történet vége számára. Megy vissza Windowsra.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #51176 #51177] [előzmény: (51173) Gabywap, 2018-09-26 14:38:04]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
51168. Elküldve: 2018-09-26 11:40:22 [2570.]

A 'nem biztonságos'-t ki lehetne kérni magunknak, különösen ha a Microsoft próbál nekünk észt osztani biztonságból.

A többi stimmel.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #51173] [előzmény: (51157) Gabywap, 2018-09-25 23:42:04]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
8434. Elküldve: 2018-09-25 15:35:48 [2571.]

"A filmcsatornákban nagy jövő van " - jelentette ki Fischer Gábor, a TV2 Média Csoport programigazgatója

Ez a mondat megmaradt bennem.
Ékes illusztrációja annak, hogy fingjuk nincs semmiről.


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[válaszok erre: #8435 #8437] [előzmény: (8433) bunyip, 2018-09-25 15:21:30]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
1905. Elküldve: 2018-09-25 14:57:49 [2572.]

Jó nagy marhák, nem is értem a lényeget az ilyesmi mögött. Van egy bejáratott név, és azt hiszik, hogy csak azért mert a név bejáratott, mostmár bármit el lehet adni vele.
Hát nem. Tönkre fogják tenni az egészet.

Ha én egy étteremben nagyon szeretem például a... mitmondjak... marhapörköltöt, ám egyszer az étterem gondol egyet, és a 'marhapörkölt' címszó alatt a jövőben már tökfőzeléket fog kihozni... nem fogom megenni azt, csak azért mert szép emlékeim vannak a névről.
Egyszer-kétszer az emlékek miatt még bepróbálkozom, de ha folyamatosan tökfőzelék jön az eddigi kedvenc marhapöri helyett, hát hamar leszokok a rendeléséről.

Nincs ez másképp brandek esetében sem. Nem változtathatsz át egy zenei csatornát valami egészen mássá, utána elvárva, hogy az eddigi közönség továbbra is nézze. Nem fogja.

EDIT: belegondolva, az MTV-ből is ezt csinálták. Az egykori trónbitorló legendás zenecsatornából csináltak egy ilyen gagyi, jelentékkel nem bíró moslékcsatornát.


Téma: Zenecsatik egyénileg Fórum: Sat
[válaszok erre: #1906]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
51142. Elküldve: 2018-09-24 22:37:54 [2573.]

Kimennek azok, komolyan veszik.
Épp ezen a nyáron volt egy picit hasonló sztorim. Nyaralóövezetben ahol voltam, egy erdő közepén, már kb a harmadik olyan vasárnapom volt, amikor reggel 6-kor arra keltem, hogy valakik láncfűrészekkel aprítják az erdőt.

Normál esetben ezzel nincs semmi baj, a munkát el kell végezni értem én... de nem biztos, hogy az egész kis miniközségnek vasárnap reggel hajnali 6 órakor láncfűrészek zajától kellene zengenie.

Először eltűrtem, gondoltam előfordul, legyünk toleránsak.
Valamikor a harmadik alkalom táján álmos szemekkel kikeltem reggel az ágyból, és elmentem az erdőbe megkeresni a láncfűrészező embereket, rákérdezve, hogy szerintük miért jó ötlet vasárnap reggel 6-kor végezni ezt a munkát?
Válaszként épp csak a képembe nem röhögtek, magasról leszarták a reklamálásomat.

A következő vasárnap is erre ébredtem, és itt betelt a pohár: egyenesen a rendőrséget hívtam, hogy akkor ezt most fejezzük be valahogy. A diszpécser tök normális volt, komolyan vette a bejelentésemet, fél órán belül kuss is volt az erdőben, utána délután még felhívott az erdőmester is, hogy én voltam-e, aki a bejelentést tette.
Mondom igen, én voltam, úgy gondolom jogosan. És megbeszéltük vele normálisan.

Az lehet, hogy a telefon lerakása után a qrva anyámba elküldött, de velem teljesen normálisan beszélt, és megegyeztünk abban, hogy ezt a fajta munkát valóban nem ebben az időben kellene elvégezni.

Nem is volt rá többet példa egész nyáron.

Ha valami gáz van, zavar éjszaka a szomszéd: fel kell hívni a rendőröket. Nem fognak sem elzavarni a 'hülyeségeddel', sem félvállról venni. Nem csak az a feladatkörük, hogy droghálózatokat göngyölítsenek fel: az állampolgárok nyugalmának védelme ugyanúgy a feladatuk közé tartozik. Nem kell félni a felhívásuktól.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7358
51139. Elküldve: 2018-09-24 19:39:29 [2574.]

Az biztos, hogy a legjobb ha le tudod rendezni a szomszéddal a dolgot normálisan, kultúrált emberek módjára.

Ha már ráhívod a rendőrt, ez segíteni fog ugyan, de a szomszéddal a viszonyod utána már nem lesz felhőtlen.

Miért írod Miki, hogy a rendőr keveset tud tenni? Nyomja a bírságokat.
Újra, meg újra, meg újra, meg újra, meg újra.

Még ha a szomszédnak rengeteg pénze is van, előbb-utóbb megunja majd, hogy a fizetésének egy jelentős része bírságokra megy el. Szerintem.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #51140 #51140 #51141] [előzmény: (51138) miki2002, 2018-09-24 19:21:01]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7358
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022902011871338 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail