Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499901/11 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (61/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7360 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11617. Elküldve: 2009-01-14 19:27:32 [4401.]

"Ha már HDD akkor kérdezném,hogy a hibás szektorok kijavitása után mennyi ideig müködik jol a vincsi?"

Háát... nem soká :S. Ami egy kicsit tévesen szokott bekerülni az emberek agyába az az, hogy a hibás szektorok 'kijavítása' az valójában nem kijavítás, hanem lezárás. Megjelöli az oprendszer magának, hogy ez és ez a szektor rossz, és a jövőben nem használjuk.
(Mert ugye ha pl. történik egy fizikai sérülés a lemezen, mint pl. egy karcolás... azon nincs mit javítani. Az a karc ítéletnapig ottmarad. Viszont le lehet zárni azt a részt.)
Viszont ami előidézte a rossz szektorok megjelenését, előidézhet újabbakat. Szóval ha működik a vinyó néhány badsectorral akkor jó és használható nyugodtan (nekem is van egy ilyenem ami évek óta jól megy, 3-4 baddel amit nem tudom honnan szerzett), de kritikus, pótolhatatlanul fontos adatot ne (csak) ezen a vinyón tárolj szerintem :)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #11622] [előzmény: (11609) mukidsl, 2009-01-14 18:25:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11616. Elküldve: 2009-01-14 19:24:23 [4402.]

Na azért néhány félreértést tisztázzunk:)

Ha egy vírus megfertőzi a gépet, mondjuk olyannyira, hogy elkerülhetetlen a windows újratelepítése, nehogy kidobja valaki a vinyóját, de még a partíciót sem érdemes törölni.
Formatálás megoldja. Egy teljes formatálás minden korábbi adatot eltüntet a gépről, és azt onnan - különösen ha rátelepítesz egy új rendszert a frissen formázott vinyóra - nincs az az isten, ami visszahoz bármilyen korábbi vírust.
Az persze elképzelhető, hogy a vírus ismét megjelenik - de akkor az újra bejön külső helyről, semmiképp sem a korábban leformázott helyről.

Ha esetleg formázni sem akarjuk a vinyót, de mégis vírusmentesen újra akarunk telepíteni windowst, arra is van megoldás:

A Windows a következő alkönyvtárakat használja a működéséhez:

windows
program files
documents and settings
system volume information
recycler

Ennyi. Ha ezeket az alkönyvtárakat te eltünteted (akár úgy hogy letörlöd őket telepítés előtt, akár úgy hogy átnevezed őket másra telepítés előtt), úgy telepítéskor a windows teljesen új telepítést fog csinálni, ismét létrehozva a fenti könyvtárakat, tisztán és gond nélkül.
Nem kell formatálni hozzá.

Természetesen ebben az esetben az esetleges korábbi vírusos file-ok még fizikailag rajta lesznek a merevlemezen az átnevezett néhai windows-könyvtárban, de mindaddig amíg van annyi eszed hogy nem indítod el őket újra kézzel, addig magától nem fog beindulni többé.

Persze kétségtelenül ez eléggé ótvar módszer, de működik ha épp arról van szó, hogy formázásra nincs lehetőség, viszont kell a teljes újratelepítés.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11600. Elküldve: 2009-01-14 16:42:09 [4403.]

"A vista felhasználók is veszélyben vannak?"

Keményen.
Most hogy már munkaidő utáni kicsi nyugi van, részletesen olvasom a neten hogy miket csinál ez a szar.

http://www.f-secure.com/v-descs/worm_w32_downadup_al.shtml

Hát nem semmi... nem tudom hogy az íróját fejbe kéne lőni, vagy alkalmazni valami biztonságitechnikai cégnél.

Akinek van angoltudása és türelme a fentit elolvasni, meg fog döbbenni mennyire ki van találva ez a szar. Nincs olyan része a windowsnak amibe nem hány bele a saját céljainak elérese érdekében. Még webszervert is csinál magából.
icon59.gif

A teljes cikk végigolvasása után ki merem jelenteni, hogy ez minden idők eddigi legokosabb és legaljasabb vírusa. Eddigi több éves tapasztalatom alapján nem találkoztam még semmivel, ami ilyen tökéletesen meg lett volna írva. Egy kisebb operációs rendszer, néhány Kbyte-ba beleírva. Aki ezt beszopja a gépére... nyugodjon az az oprendszer békében.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #11602 #11605] [előzmény: (11590) zkollar, 2009-01-14 13:45:00]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11597. Elküldve: 2009-01-14 16:24:43 [4404.]

Nah:). Véletlenül sem szeretnék vitát vagy flame-et, dee... 13:47-kor beírtam ide, hogy elküldtük a NOD-nak az új szerzeményünket elemzésre.
Most 16:25 van. A NOD immár felismeri az új vírust :)
Így dolgoznak a srácok.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #11598 #11599]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11596. Elküldve: 2009-01-14 16:12:19 [4405.]

"Szerver gépre inkább SUSE LINUX STANDARD SERVER 8-at javaslom."

Naja, a normális szerverünkön Ubuntu Server van :).
De van sajnos olyan hálózati alkalmazás, ami kizárólag windowsra lett megírva a fejlesztők által (Digitális Tanári Napló, ami - büdösnagy oktatóközpont lévén - a melóhelyem egyik gerincét képezi), úgyhogy muszáj egy Windows alapú hálózatot üzemeltetni :S


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (11595) Szilveszter63, 2009-01-14 15:33:16]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11593. Elküldve: 2009-01-14 14:18:17 [4406.]

Lehetséges. Őszinte leszek veled, nem szoktam bízni a Microsoft update szolgáltatásában. Eleve az internet explorert rühellem, mással meg nem megy. Körbe lehet röhögni érte, de mivel már nem egyszer tönkrevágta a hivatalos microsoft frissítés a szolgáltatásokat, első dolgom szokott lenni kikapcsolni.
Nem azt jelenti hogy nem teszünk fel biztonsági frissítéseket, SP3 fentvan mindenhol... de abban hogy a Microsoft úgy és akkor változtasson a rendszeren (és ezáltal akkor és ott csesszen el valamit egy elgányolt frissítéssel) amikor csak kedve tartja, ennyire itt egyikőnk sem bízik meg a cégben.
Volt már hogy a Windows Server 2003-on futó Apache+PHP kombót úgy hazavágta, hogy mire bementem anyázott mindenki. Aznap megköszöntem a Microsoftnak az autoupdate szolgáltatást, és azóta minden feltelepített gépre első dolgom kikapcsolni.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #11594] [előzmény: (11592) huni66, 2009-01-14 13:57:51]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11591. Elküldve: 2009-01-14 13:47:19 [4407.]

Hát ha úgy vesszük, mindig el kell teljen egy bizonyos idő a vírus megjelenése és aközött, hogy egy vírusirtó felismeri.
Nyilván egy vírusirtó csak akkor ismerhet fel egy vírust, ha azt valaki már hozzáadta az ő adatbázisába.
Az adatbázishoz pedig akkor adja hozzá valaki, ha azt előtte már valaki elcsípte, és elküldte nekik elemzésre.

Ezek emberi tényezők, és emiatt mindig lesz minden új vírusnál egy olyan holtidő, amikor egy vírusirtó MÉG nem ismeri fel. Aztán hogy ez pár óra, pár nap, vagy pár hét... ez már a vírusirtók készítőjének munkamorálján múlik.

De általánosságban elmondható, hogy mire egy vírusirtóba bekerül egy új vírus definíciója, addigra már az a vírus egy szépet fertőzött a neten.
Valószínűleg ezzel az új szarral is ebben a holtidőben vagyunk éppen, és hát ezúttal mi voltuk a szerencsés nyertesek, akik szívhatnak miatta. A NOD-nak természetesen elküldtük a mintát.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (11589) kex2, 2009-01-14 13:42:50]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11588. Elküldve: 2009-01-14 13:37:59 [4408.]

Én kizárólag NOD32-re esküszöm. Sokmindent próbáltam már, nálam semmi nem verte kenterbe, semmilyen téren.

Sőt amikor egyszer beleakadtam valamibe, amit nem ismert fel a NOD... elküldtem nekik elemzésre... 24 óra múlva már felismerte. Ennyire gyorsan és jól dolgoznak.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #11589] [előzmény: (11587) kex2, 2009-01-14 13:36:27]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11585. Elküldve: 2009-01-14 13:10:56 [4409.]

Nem tudjuk hol jött be. Már csak azt látjuk, hogy szétesett az egész háló, és istentelen munka kiirtani. A switch amelyik összeköti a mi épületünket a szomszéd épülettel (jó drága másfél millás Cickó), folyamatosan DOS támadást érzékel a szomszéd (fertőzött) épület felől, ezért hiába indítjuk újra, 5 percen belül ismét lekapcsol.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #11586] [előzmény: (11584) kex2, 2009-01-14 13:02:36]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11583. Elküldve: 2009-01-14 12:42:52 [4410.]

Engedjétek meg, hogy egy közcélú FIGYELMEZTETÉST írjak most mindenkinek, a fórumtól eltérő témában!

Egy új vírus van az interneten, amely pusztít mint a disznó. Conflicker a neve, és az is keményen megszívja aki az otthoni gépére bekap egyet, aki viszont hálózatban van több géppel, annak különösen részvétem lesz a beszerzéséhez.
Jelen pillanatban a vírus a windows egyik legújabb biztonsági rését használja ki, és elviekben a legjobb vírusirtó a NOD32 még nem igazán bánik el vele. Felismeri egy bizonyos módosulását, de mire felismeri, addigra már rég késő.

Mielőtt most körberöhögnétek a fenti postért, elmondanám, hogy nálam jobban talán senki sincs tisztában azzal, hogy mennyi FAKE vírusriasztás van az interneten, pl. az iwiw üzenőfalain naponta jönnek ezek a sületlenségek, olyasmi szavakkal hogy 'leirthatatlan, különösen veszélyes, KÜLDD TOVÁBB MINDENKINEK" meg hasonló.
A helyzet viszont az, hogy én egy rendszergazda vagyok aki gyakorlatban végzi a hivatását, szóval megbízhattok bennem annyira, hogy ha én küldök ilyet, az nem a szokásos iwiw-közszemét, hanem igenis komoly valóságalapja van.
Itt vagyok a munkahelyen, a társépületünk teljes belső hálózatát gallyra vágta, az ottani rendszegazdák most éppen vért izzadnak azért, hogy a hálózatot szegmensenként lekapcsolják, és valahogy eltüntessék ezt a szart. Itt a melóhelyen kb. 15 perccel ezelőtt kiadtunk egy határozatot, melyben minden dolgozónak szigorúan megtiltottuk a pendrive-ok használatát, akár fegyelmi terhe mellett is.

Amiket a vírus csinál, a hivatalos információk szerint:
- egyrészt szétkúrja a windowst, a felhasználó egy idő után nem tud bejelentkezni, csak többszöri próbálkozásra. (Valószínűleg ez nem az eredeti cél, inkább egy programozási hiba miatti mellékterméke a vírusnak)
- Az internetről elkezd további vírusokat és trójaiakat betépni a gépre, a 80-as porton simán kimegy, úgyhogy a tűzfalak csak részben fogják meg
- A helyi hálózaton körülnéz, és ami gépeket talál rajta, megpróbálja azokat is feltörni, és ha sikerül neki, felmegy azokra is.
- Botnet hálózatba csatolja a gépet, a gépedet utána a távoli botnet gazdája tetszőlegesen irányíthatja majd, és szervezett támadások résztvevőjévé alakíthatja a gépedet, a tudtod nélkül
- A vírusirtókat nem engedi lefrissíteni

Egyenlőre ezeket tudjuk.
A Microsoft tud a problémáról (már decemberben tudott), kiadott egy fixet hozzá, ami elvileg befoltozza azt a rést amit a vírus kihasznál. Hangsúlyozom, hogy ez a fix _megelőzésre_ szolgál, vagyis ha a vírus már bentvan, akkor az alábbi fix lóf.szt sem ér, ide kiraktam:

http://wwe.hu/~kiss/virus/

Itt egy 700 Kbyte-os fix magyar nyelvű XP rendszerekhez, szóval akinek nincs bekapcsolva az automatikus frissítés, jó ötlet lehet feltenni a fenti patch-et a gépére.

És hogy bizonyítékot is adjak mindenkinek, hogy holmiféle iwiw üzenőfalas köcsögségekkel ellentétben valóban nem a semmibe dumálok, prezentálom a valóságalapot a szavaim bizonyítására, itt az F-Secure hivatalos helyzetjelentése a dologról:

http://www.f-secure.com/weblog/archives/00001576.html


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #11584 #11592]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
6250. Elküldve: 2009-01-06 21:47:51 [4411.]

2992280a485e574c6827db59db032922.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (6249) cz80, 2009-01-06 21:46:17]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
6196. Elküldve: 2009-01-05 10:43:20 [4412.]

Ő legalább linket kér, nem PÜ-ben a kódokat icon2.gif


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
84. Elküldve: 2009-01-05 08:50:23 [4413.]

Höhö...

http://homar.blog.hu/2009/01/05/az_ember_akinek_beleegett_az_rtl_klub_logoja_a_tevejebe#more858190


Téma: Nyílt panaszlevél az ORTT-nek Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
357. Elküldve: 2009-01-03 04:04:32 [4414.]

Na egy kis újévi exkluzív ajándék tőlem :)

Valamelyik éjjel (talán 1 hete? Kardos Ati pontosabban meg tudja mondani, sőt ahogy látom szó is volt róla) fellőtték az új HotBird és Eutelsat W2M műholdat, és rátaláltam a teljes fellövési adásra a neten.

700 MByte, MKV formátum, csaknem 2 teljes órás, néhány napig a következő helyre felraktam és onnan tölthető aki szereti az ilyet:

Ide klikkelve letölthető a teljes 2 órás műsor

Felhívnám viszont mindenki figyelmét, hogy a többszálas letöltés TILTVA van, az első szálon engedni fogja a szerver a letöltést, minden további szálra csak hibát fog visszadobni. A szerver terhelhetősége ugyanis nem végtelen.
Továbbá sat.hu exkluzív a dolog, vagyis a fenti linket bemásolva az interneten bármilyen más fórumra vagy weboldalra, a letöltés nem fog elindulni. KIZÁRÓLAG ebből a topicból, a fenti linkre rákattintva, és letöltésmanagerek használata nélkül működik. Nyugalom, a szerver stabil, ha nálad nincs gond, nem fog megszakadni.

Jó szórakozást!

sat2_www.kepfeltoltes.hu_.png


Téma: Műholdak fellövése Fórum: Sat
[válaszok erre: #362]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
18905. Elküldve: 2009-01-02 22:14:30 [4415.]

Én ha ad valaki egy Dreamboxra írt emut amiről azt állítja, hogy ez valszeg kinyitja a Nagra 3-at, szívesen veszem a fáradtságot és kipróbálom. Image-et nem (Media Markt: hülye azért nem vagyok), plugint bármikor. (Érdemes lenne egyébként tudni, hogy a pluginoknak vajon milyen joguk van egy Dreambox rendszerben? Elvileg lehetséges olyan plugint írni, ami a Gemini-hez hasonló módon agyonveri a bootloadert?)

Az egyik oka amiért itt lehurrognak embereket az az, hogy mindenki összevissza felküldözget minden vackot amit talál. Nincs baj azzal ha valaki felküld valamit, hogy 'kipróbáltam, működik'. Vagy 'nem működik, de szerintem csak én vagyok a béna, mert...'.
De annak, hogy "most épp ezt találtam, valaki próbálja ki működik-e" annak nincs sok értelme, és azzal senkinek nem segítesz semmit. Már akkor kamu szaga van amikor felküldöd ide. Főleg hogy mind tapasztalatból tudjuk, hogy tele van az internet rosszindulatú emberekkel, akik minden eszközt megragadnak arra, hogy a saját trójaikat, vírusaikat a gyanútlan felhasználók között elterjesszék. Gondolod hogy pont ezt a lehetőséget hagynák ki? Eddig sem tették.

"a külföldi fórumokon,már figyelmeztetnek arra hogy itt a sat.hun nem lehet ilyen dolgokat megbeszélni mert rögtön lehurogják"

Külföldi idegennyelvű fórumokon arról folyik idegen nyelven az értekezés, hogy a szegény magyar sat.hu-ra ne küldjön fel senki semmit, mert lehurrogják érte? Na neeee icon27.gif


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[előzmény: (18898) lala5, 2009-01-02 21:18:49]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
18888. Elküldve: 2009-01-02 20:41:05 [4416.]

"Ha létezik is akkor dream 8000 re dobnák ki gondolom."

Ugyanaz az összes doboz ebből szempontból. A hardver-architektúra más a két gépnél, de alapvetően ugyanolyan linux fut rajtuk, szóval az a réteg ami a hardvertől független plugineket kezeli, teljesen ugyanaz.
Ha ezt kiadják DM8000-en, én be fogom tudni indítani a 7000-semen is. Nyilván nem mindennel van így, vannak hardverfüggő pluginek, de biztos vagyok benne, hogy egy emulátor nem az.


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[válaszok erre: #18893] [előzmény: (18884) szapityu, 2009-01-02 20:08:52]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
18887. Elküldve: 2009-01-02 20:38:57 [4417.]

Amindenit, ha ez igaz. :)

Boldog Új Évet :)


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[előzmény: (18886) lala5, 2009-01-02 20:37:45]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
5950. Elküldve: 2009-01-02 19:05:06 [4418.]

"Szóval szerintem figyelemfelkeltésnek jó ez a logó."

Igen de pont ahogy írod, megtévesztésnek is. Tényleg azt a látszatot kelti, hogy te most épp a HD-s verziót nézed. És aki nem ért hozzá, az ezt gond nélkül elhiszi.

Szerintem sokkal célravezetőbb lenne kiírni a műsor alatt, hogy 'Adásunkat HD formátumban is élvezhetik itt és itt." Pont ahogy te is javaslod.


Téma: Austriasat Magyarország Fórum: Sat
[válaszok erre: #5953] [előzmény: (5948) szokolof, 2009-01-02 18:44:08]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
1464. Elküldve: 2009-01-02 17:09:06 [4419.]

"A meccs 1/3-ában 1pixel alá csökkent a korong mérete! Ezt már zoom-mal sem lehet visszahozni! Ki marad le miről?"

Sose gondoltál arra, hogy esetleg nagyobb megjelenítőt kellene vásárolnod? Netán újabbat.


Téma: Magyar Televízió HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #1492] [előzmény: (1462) hoffmannj, 2009-01-02 16:30:41]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
18878. Elküldve: 2009-01-02 15:27:44 [4420.]

Ez szuper, de akkor most magyarul is leírhatnád ám. icon52.gif


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[előzmény: (18877) pirobi, 2009-01-02 15:22:31]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
5976. Elküldve: 2009-01-02 15:23:12 [4421.]

Ez jó :)
Pont olyan mint az R1-es kézi forgató.
R1 ki és forgasd meg! :)


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #5977 #5978 #5980] [előzmény: (5971) joco41, 2009-01-02 15:03:00]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
11404. Elküldve: 2008-12-31 20:58:04 [4422.]

Nekem van egy ismerősöm... december 23-án a késő éjszakai órákban hunyt el hosszú betegség után az édesanyja.
Na ezek után kívánjon neki valaki boldog karácsonyt :S
Úgyhogy értékeljük amink van. Amíg van.

Buék!


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (11401) sagem1, 2008-12-31 20:26:18]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
5830. Elküldve: 2008-12-31 19:54:47 [4423.]

"Hát ez már kicsit átment Apostoli példabeszéddé!"

Bocsi, nem annak szántam. :)
Csak gondoltam leírom amit érzek, kicsit őszintén.
Tudod, amikor a részeg télapó leesik a szánjáról, és a szarvasok ráhajtanak a szánnal szegény télapóra, az is mit mond? "Ami a szívemen, az a szánom". :)


Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[előzmény: (5828) zrajmund, 2008-12-31 19:52:25]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
5826. Elküldve: 2008-12-31 19:43:58 [4424.]

Boldog új évet mindenkinek előre is!

(Különösképpen a mai adag hordának, akik szokás szerint ellepték a fórumot új kulcsokért.
Jól őrizzék meg a kapott kulcsot, mert ha minden jól megy, ez volt minden idők ABSZOLÚT legutolsó alkalma, hogy ők e fórumon ilyen egyszerűen hozzájutottak az új kulcshoz.)

Egyúttal, a fentitől függetlenül szeretném megragadni az alkalmat, hogy minden kedves sat.hu tagnak kellemes és boldog, sikerekben gazdag új évet kívánjak.

A jövő évben mindenkinek azt javasolnám itt a fórumon, hogy próbáljon meg egy kicsit türelmesebb lenni a másikhoz (ezt én is igyekszem majd betartani ha úgy adódik), 2009-ben próbáljuk meg mindannyian a fórumot visszaterelni abba a mederbe amiben 2008-ban már nem igazán volt benne: egy baráti, jó hangulatú fórummá, amely mentes a személyeskedő üzenetektől.
Próbáljuk meg egy kicsikét elfelejteni az esetleges korábbi sérelmeket... hogy ki mikor 'szólt be', ki mikor mondott olyat ami nekem személy szerint nem tetszett... és adjunk a másik fórumozónak egy tiszta lapot, és a hozzászólásaiban arra figyeljünk AMIT mond, ne pedig azt, hogy KI mondja.

Én ami engem illet, köszönöm minden fórumozó idei tevékenységét, a sok hasznos és színvonalas hozzászólást mellyel emelték 2008-ban is a nívóját ennek a fórumnak... azt is köszönöm hogy türelmesek voltatok velünk az évben, hiszen akármiről is volt szó, mindig kialakult egy ún. 'fórum hangja', akiknek a használt eszközökről néha ugyan más véleményük volt mint nekünk, de alapvetően a céljaik megegyeztek a mi céljainkkal: normalizálni a fórum légkörét, és egy olyan hellyé tenni a fórumot, ahová a legtöbb ember szívesen eljár, az életében szívesen részt vesz.

Úgyhogy Boldog Új Évet kívánok mindenkinek aki ezt most olvassa... most pedig álljatok fel a számítógép elől, a tv elől, kapcsoljátok ki mindkettőt, és menjetek szórakozni végre!:)
Én magam ezt fogom csinálni!

Egészségetekre! icon48.gif




Téma: Dili Elvonó Fórum: Sat
[válaszok erre: #5827 #5831]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
659. Elküldve: 2008-12-30 13:56:51 [4425.]

Köszi.


Téma: BISS-E Fórum: Sat
[válaszok erre: #660] [előzmény: (658) embertelen, 2008-12-30 13:54:31]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7360
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022900104522705 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail