| Találatok száma: 7360 üzenet |
|
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5320. Elküldve:
2008-12-28 13:24:42 |
[4451.] |
Muszáj hát. Millió oldalt becsukattak már azért, mert a kalózkodás melegágya volt. A tegnapi után pedig - amikor a fél ország itt rohadt közvetlen kulcsváltás után - már várom mikor fog ez feltűnni a Diginek is.
Ha elmegy az ember egy külföldi publikus angol nyelvű fórumra, meg lehet nézni: NDS és a Sky TABU. Nincs rá topic, nem lehet találni. Aki meg nyit egyet, hát úgy repítik hogy csak néz a levegőből, hogy most mi van.
Na ugyenezek a szabályok itt is érvényesek, csak nincs olyan feltétel nélküli vasszigor mint ott. Aztán ez egyesek szerint jó, mások szerint nem, a vélemények megoszlanak.
|
| |
|
[válaszok erre: #5324]
|
[előzmény: (5319) kampasat, 2008-12-28 13:19:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5317. Elküldve:
2008-12-28 13:05:16 |
[4452.] |
Hát, tetszik vagy nem tetszik, be kell ismerni hogy nem mondasz hülyeséget, van alapja a mondandódnak.
Akármi is történik majd (vagy nem történik majd), minden a fórum gazdájának engedélyével és beleegyezésével történik. A fórum életében komolyabb változtatásokról a döntést sosem úgy kell elképzelni, mint akár az én, akár LF privát döntését. Minden döntés közösen van meghozva, megbeszélés után. Mi csak javaslunk, a döntést a fórum gazdája hozza. Szerény kivételtől eltekintve ez mindig így történik, szóval akármi is lesz majd ennek a kulcsolós dolognak a végkimenete, arról a sat.hu fenntartója is tudni fog, nyugi :).
|
| |
|
[válaszok erre: #5321]
|
[előzmény: (5313) kampasat, 2008-12-28 12:27:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5302. Elküldve:
2008-12-27 23:43:46 |
[4453.] |
"Az egymás ócsárolása és állandó kritizálása
valóban elhatalmasodott.De sajnálni fogom
a baráti hangvételü üzenetváltásokat."
Sose tedd, remélhetőleg sehová sem mennek, most is jól elbeszélgetünk. Szerintem a konkrét műholdas témákban is jókat el lehet beszélgetni, szoktak/szoktunk is. Vagy ott az OFF TOPIC. Ne úgy képzelj el semmit, hogy bárki is árgus szemekkel figyeli mikor mit törölhet végre. Utálunk törölni, nem is tesszük ha nem muszáj. A fórum jó és baráti légkörének megtartása (sőt, talán mostanság már a 'megteremtése') elsődleges célja mindenkinek, és ebbe beza beletartoznak, sőt szerves részei a baráti hangvételű üzenetváltások. Közelebb hozzák egymáshoz az embereket, sőt még egy olyan közhelyet is megengedek magamnak most, hogy talán új barátságokat is szülnek.
Mindössze csak annyi határt terveznénk szabni ennek, hogy a Dreamboxos topicban ne a tegnap esti dugást vesézzék ki az emberek egymással, szóval ha bemegy vki egy topicba, az ne a 'Mi ez a szar?!?' felkiáltással hőköljön ki onnan:)
"kb 2 hónap után irtam nektek,hogy most akkor mi van."Utánanézünk",kaptam választ.
Ujjabb 2 hónap várakozás után regisztráltam magam
ezen a nick néven.
Azért ha lehet az ilyesmire is figyeljetek majd oda."
Ajjaj. A baj az, hogy tudom hogy ilyenre volt már példa, nem csak veled mással is. Nem fogok kifogásokat keresni, becsületesebb ha elismerem, hogy néha elcsesszük, néha előfordul, hogy soha többet nem jut eszünkbe a téma egy 3 napos tiltás után. Ezért utólag elnézésedet kérem, és elő-újévi fogadalomként én megfogadom, hogy erre a jövőben több figyelmet szentelek majd.
|
| |
|
[válaszok erre: #5304 #5313]
|
[előzmény: (5301) TonySoprano, 2008-12-27 23:14:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5300. Elküldve:
2008-12-27 23:04:25 |
[4454.] |
Bocs, lehet tényleg késő van már :)
|
| |
|
|
[előzmény: (5297) himi, 2008-12-27 23:02:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5299. Elküldve:
2008-12-27 23:04:01 |
[4455.] |
"Én Tony Soprano-nak adtam ki magam?
Ki leszek tiltava?
( És ezt most nem iróniából kérdeztem)"
(Nagy sóhaj:) )
De ha tényleg komolyan kérdezed: csak valódi és komoly dolgokra értendő az a pont. Of korsz ha én beregisztrálok Chuck Norris néven, akkor hiába kezdem majd el bizonygatni, hogy kiosztok néhány körbepörgőrúgást, effektíve kevesen lesznek a sat.hu fórumon akik ezt ténylegesen elhiszik majd nekem.
Ezt a pontot azért kellett beletenni, mert a fórum eddigi történetében sajnos volt már olyanra példa, hogy megjelent valaki, egy adott műholdas cég képviselőjeként kiadva magát, mindezt csak azért hogy néhány óra leforgása alatt kinyomozzuk, hogy valójában köze sincs ahhoz a személyhez, akinek kiadja magát. És hát az onnantól fogva becsületsértés, hitelrontás, fals információk terjesztése... ki-ki választhat, melyikért érdemli a tiltást.
|
| |
|
[válaszok erre: #5301]
|
[előzmény: (5295) TonySoprano, 2008-12-27 22:54:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5296. Elküldve:
2008-12-27 22:59:25 |
[4456.] |
"Pedig most kezedett kialakúlni egy értelmes fórum hangulat csak ép nem megfeleő topikban úgyhogy jól szét OFFoltuk ezt a hasznos topikot!"
Egyszer végre jó baráti hangulat van, még akkor lett volna ez szép, ha 24 órával korábban vagyunk, és ráfoghatjuk a karácsony szellemére :)
A topic hasznosságát azért már megkérdőjelezném:)
Mindenesetre jóéjt!
|
| |
|
[válaszok erre: #5297]
|
[előzmény: (5294) himi, 2008-12-27 22:54:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5291. Elküldve:
2008-12-27 22:45:53 |
[4457.] |
"csupan 1 dolog amit nemigazan ertek benne,az az,hogy ekezetes karakter.nekem nemet karaktertablam van es ezen kicsit nehezkes ekezettel irni."
Ugyan, ez nem probléma. Gondolom erre a sorra reagálsz:
"- Ne használj gügye nyelvezetet vagy érthetetlen, írásjelek nélküli mondatokat és csupa nagybetűket. Tanulj meg helyesen írni!"
Nem ékezetek nélküli, hanem írásjelek nélküli mondatok vannak említve. Természetes, hogy fizikai képtelenségre senkit sem kér a szabályzat, az interneten az ekezet nelkuli irasmod ugyanugy elfogadott, mint az ékezetes. Sőt néhány évvel ezelőtt - szerintem ti is emlékeztek rá - még az ékezet nélküli írás volt az alapeset, és az számított kuriózumnak, ha valahol lehetett már magyar ékezeteket használni. Fejlődik a világ, igaz sajnos nem mindig az előnyére.
Szóval a külföldi fórumtársaktól - de még a magyarországiaktól - sem várja el senki, hogy ékezettel írjon, ha nem akar/nem tud.
viszont nem ugyanaz az ékezet nélküli írás mintha én összevissza mondatjelek nélkül agyonn iromk vala mit ugze hogy teljesen mas ha irasjele ket nem hasznalok es a legalalpvetobb irasi dolgokrasem figyelek gyakorlatilag olvashadtatlan amit irokes eznem a karaktrerkeszletem hibaja
|
| |
|
|
[előzmény: (5286) sztar1, 2008-12-27 22:38:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5287. Elküldve:
2008-12-27 22:40:23 |
[4458.] |
"Ha nekem nem tetszik az új működési szabályzat következnények nélkül megszüntethetem tagságomat?"
Hátööö... :) most erre akármit válaszolok, rosszul jönnék ki asszem :P
Viszont viccet félretéve, ha valakinek olyan gondolata van, hogy valami a szabályzatban túl szigorú, vagy nem helyes hogy bennevan, azt most még megvitathatjuk, építő jellegű kritika bármikor jöhet, különösen azon tagoktól akik az évek során már sokszor bizonyították, hogy a fórum igen hasznos tagjai, jóformán itt laknak már
|
| |
|
[válaszok erre: #5290]
|
[előzmény: (5284) himi, 2008-12-27 22:33:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5281. Elküldve:
2008-12-27 22:26:44 |
[4459.] |
Röviden ha már itt tartunk egyébként, megreklámoznám kicsit az új szabályzatot, amelyet előreláthatólag 2009 január elsejével aktívan alkalmazni szeretnénk; a szabályzat megtalálható a fórum főoldalán a témák listája felett. Az év hátralévő néhány napjában valószínűleg csak mutatóban van ott kint (a durvább dolgokat kivéve), utána viszont aktívan alkalmazni szeretnénk.
Kérnénk mindenkit, hogy olvassa el, érzésünk szerint csak általános dolgok vannak benne, semmi olyan ami felhördülést váltana ki akárkiből. A megfogalmazás és összeállítás természetesen nem egyetlen ember műve; mindannyian - beleértve Posta Tibor fórumgazdát - részt vettünk az elkészítésében, felelősségteljesen átgondolva mit lehet és mit nem lehet beletenni.
Akinek kérdése van a szabályzattal kapcsolatban, tegye fel bátran akár PÜ-ben, akár itt (lévén ez mostantól már úgyis kb. disznóól topic, a megszűnése január 1-től nagyon valószínű.)
Aki nem él panasszal vagy kifogással az új szabályzat ellen az idei év során, azt elsejével úgy vesszük, hogy elfogadta azt.
Köszi.
|
| |
|
[válaszok erre: #5284]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5278. Elküldve:
2008-12-27 22:20:48 |
[4460.] |
Csak azt bombázzák, akinél tudják hogy érdemes.
Mióta én 25-én kiírtam ide, hogy senkinek nem küldök kulcsokat PÜ-ben, egy darabot nem kaptam kulcskérés céljával.
|
| |
|
[válaszok erre: #5280]
|
[előzmény: (5277) himi, 2008-12-27 22:17:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5276. Elküldve:
2008-12-27 22:15:13 |
[4461.] |
Igen, az elképzelhető hogy nem lesz egy egyszerű harc, főleg az elején. De majd legfeljebb sok kólát hozunk a gép elé :)
Valószínűleg január elsejétől lesznek itt ilyesmi változások, egyszerűen azért mert az egy szép időpont, és mindig mindenki akkortól változtat mindent:). Addig meg reménykedünk hogy DigiBácsi nem akarja minden délután ezt a cirkuszt eljátszani.
|
| |
|
|
[előzmény: (5275) sztar1, 2008-12-27 22:12:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5274. Elküldve:
2008-12-27 22:10:56 |
[4462.] |
"csak még annyit tennék hozzá,hogy arra is felkell készülni,hogy akkor ezekutan a Nagravision és nagra3 topikbol se legyen kunyeralo topik"
Az nem lesz, ma sem volt. LF igen tisztességes mennyiségű kulcskunyerálást szedett ki onnan a mai nap.
|
| |
|
[válaszok erre: #5275]
|
[előzmény: (5273) sztar1, 2008-12-27 22:07:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5272. Elküldve:
2008-12-27 22:07:34 |
[4463.] |
Hát ja... ez jól hangzik, elméletben. A gyakorlati példa viszont azt mutatja - a mai nap termése alapján is - hogy mindig lesznek olyanok, akik küldözgetni fogják a kulcsokat, ilyen-olyan magyarázattal. Van aki a jószívével magyarázza, van aki a segítőkészségével, és van aki sehogy sem magyarázza, csak csinálja.
A jószándékot egyébként én pl értékelem az emberekben, nincs is önmagában semmi rossz abban hogyha valaki szívesen segít a másiknak.
Csakhát ide vezet, ami ma is történt. Mint a galambok. Megetetsz egy galambot az ablakod előtt, megsimized hogy aranyos galambka... és nézel amikor másnap reggel már 29 másik társát is hívta, mondván hogy itt kaja van.
|
| |
|
|
[előzmény: (5270) kano, 2008-12-27 22:04:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5252. Elküldve:
2008-12-27 20:50:28 |
[4464.] |
Á, ne veszekedjünk szerintem emberek, meg egymást ne ölögessük itt.
Az biztos, és ebben szerintem mindenki egyetért aki a ma délutánt félig a netboard előtt töltötte, hogy egy új jelenség bukkant fel, amire korábban még nem volt példa errefelé. Ez pedig az a jelenség, amikor olyan mennyiségű freeleecher (az általam használt 'szakszó' alapján 'zombi') jelenik meg egy Digi kulcsváltáskor, hogy azzal már nem tud ez az egyébként igen gyors szerver sem megbírkózni.
A problémát tetézi, hogy ez globális netboard probléma, tehát amikor a sat.hu fóruma megáll a terhelés alatt, ugyanúgy megáll minden más fórum is, ami a netboard szerveren van, megáll a kutya.hu, meg nemtudom milyen nagyobb fórumok vannak még itt.
Bizonyára mi is húznánk a szánkat igen erőteljesen, ha kiderülne pl, hogy a kutya.hu fóruma olyan extrém forgalmat generál, hogy a mi fórumunk is használhatatlanná válik tőle.
Na ők ugyanígy éreznek velünk kapcsolatban, és igazuk van.
Mindenféleképpen valami hathatós lépést tenni kell, ez ügyben virtuálisan összeröffenünk majd Posta Tibivel és LF-el, mert innentől tényleg csak az választ el minket a fórum teljes összeomlásától, hogy a Digi még nem találta ki a folyamatos, 3 óránkénti kulcsváltást.
A fő bajt én - és csak a saját nevemben beszélek - ott látom, hogy az ország jórésze rászokott arra, hogy a kulcsváltásokkor egyből lehet jönni a sat.hu fórumra, és igaz hogy nyolcmillió alkalommal ki lettek téve a linkek ahol az új kulcsokat meg lehet találni, és ezek a linkek mind a mai napig működnek, de még mindig sokkal egyszerűbb és trendibb idejönni, és 'kérni'.
És ezek miatt az emberek miatt szívnak a hasznos tagok, mint a torkosborz.
Szívnak, mert használhatatlanul belassul a fórumuk, ezért nem tudnak értekezni a számukra hasznos és ontopic dolgokról. Szívnak az új hasznos tagok, mert a fél óra alatt 200-ra feldagadó várólistában képtelenek vagyunk kiszelektálni azt az egy vagy két tagot aki valóban hasznos tagja lenne a fórumnak, ezért a zombikhoz hasonlóan ők sem kerülnek be a csoportba, csak többszörös újrapróbálkozás és szívások árán.
Szívunk mi moderátorok is, mert PÜ-ben jönnek a szidalmak, az okoskodások, az anyázások, az 'itthagyom a fórumot' debil szövegek, és a végén ismét úgy tűnik az egész, mintha csak szándékosan mi akarnánk szivatni a tagokat, holott nem sok minden áll ennél távolabb a valóságtól.
Felmerültek itt jó ötletek tőletek az elmúlt 1 órában, hogy miket lehetne csinálni. Ezek tényleg jó ötletek, és ha módom/módunk volna rá, már most megcsinálnánk, egy baj van csak és ezzel most őszinte leszek: a netboard fórummotorja egy kalap szar. Akinek van egy másik fóruma, vagy ismeri a mai modern fórummotorkban rejlő korlátozó illetve védekező lehetőségeket, az körberöhögne minket, ha elmondanánk neki, hogy a netboard-on még a legalapabb szűréseket is sehogy, vagy irtózatosan nehezen lehet kivitelezni. Kulcsszavakat figyelni a hozzászólásokban? A netboard motorjával? Olyan mint rávenni a kölyködnek vett távirányíthatós repülőt a hangsebesség átlépésére.
Úgyhogy ezzel tulajdonképpen mindenki szív így vagy úgy.
Szóval összeülünk, valamit kitalálunk... személy szerint a kis virtuális kerekasztalnál az én javaslatom az ennek a topicnak, valamint a publikus kulcskunyerálásnak a végleges beszüntetése lesz. Mert - a fent leírt okok tekintetében - valamit tenni kell e jelenség ellen, ebben így vagy úgy, de gondolom mindenki egyetért.
|
| |
|
[válaszok erre: #5254 #5255 #5270 #5273]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5246. Elküldve:
2008-12-27 20:35:02 |
[4465.] |
Affenét. :) Csak azért nem lesz valaki kibannolva, mert 'beszót'. Nem istenek járnak errefelé, egyik oldalról sem.
Viszont ha részletesebben kifejtené hogy mi volt a problémája a hozzászólásommal, azt szívesen olvasnám.
|
| |
|
|
[előzmény: (5227) vizes, 2008-12-27 20:16:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5222. Elküldve:
2008-12-27 20:11:40 |
[4466.] |
"KWP
legyel szives lezarni ezt a topikot.csak olvasni lehessen!! aki meg mashol megmeri kerdezni / pl nagra topik vagy egyeb / az mehet is a kukaba szep nagy BAN-nal.
itt mar mas megoldas nincs!"
Meglássuk hallod. Nem is a kulcsok miatt, de ha minden kulcsváltásnál agyonvágják a teljes netboardot, akkor képzeljétek el mi lesz itt ha a digi kitalálja hogy minden nap vált kétszer majd.
Ilyenkor nem csak a sat.hu fórum lassul ám be, hanem az összes fórum ami a netboard szerveren található, magyarán elesszük az erőforrásokat minden más fórumtól is. Ez technikailag nagyon problémás lehet/lesz a netboard üzemeltetőjének, úgyhogy ha rendszeres lesz ez a ma tapasztalt jelenség, mindenféleképpen ki kell találni valami megoldást majd hosszútávra.
A legjobb az lenne, ha le tudnánk szoktatni a népet arról, hogy kulcsváltás után 0.4 másodperccel őrült módjára a sat.hu fórumra rohanjon, tudván hogy itt úgyis megkapja azonnal a segítséget.
|
| |
|
[válaszok erre: #5224 #5228]
|
[előzmény: (5214) sztar1, 2008-12-27 19:42:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5150. Elküldve:
2008-12-27 18:01:20 |
[4467.] |
Vissza az egész.
|
| |
|
[válaszok erre: #5161]
|
[előzmény: (5149) Janusys, 2008-12-27 18:00:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5143. Elküldve:
2008-12-27 17:50:47 |
[4468.] |
Nah, talán lenyugodtak a dolgok. A fórum ismét nyitva. A sok PÜ-ben anyázónak kollektívan üzenem, hogy aki az elmúlt órának a technikai okát nem tudta megérteni, és csak annyit látott belőle hogy szándékosan ki akarunk cseszni az emberekkel, azzal nem tudunk mit kezdeni. Jó szórakozást az életükhöz ahol mindig minden tökéletesen működik, és soha semmi rendkívüli beavatkozásra nincs szükség.
Az elmúlt fél órában 138-an, azaz egyszázharmincnyolcan próbáltak csoporttagok lenni :S
Ezzel valamit kezdenünk kell majd a jövőben, mert ha ez gyakori lesz, ennek a szervernek itt nem sok jót jósolok :S
|
| |
|
[válaszok erre: #5146]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5128. Elküldve:
2008-12-27 17:17:47 |
[4469.] |
És tudod mennyi 'új' tag baszogat most épp PÜ-ben, hogy most nem láthatja a fórumot, hiába regisztált? Őrültek háza ami itt van.
|
| |
|
[válaszok erre: #5129 #5130]
|
[előzmény: (5124) kex2, 2008-12-27 17:15:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5121. Elküldve:
2008-12-27 17:07:01 |
[4470.] |
Nem a kódot féltjük mi, felőlünk aztán kétpofára plakátolhatná mindenki.
A szerver erőforrásait féltjük azoktól, akik akinek az összes műholdas tudásuk kimerül annyiban, hogy 'AAAdjatok PÜ-ben kúúúúcsot mert béna gyökér vagyok megtalálni. "
Erről szól ez a sztori. A netboard meg gyakorlatilag meghalt ezek miatt a zombik miatt. Ezért kell most átmenetileg a következő néhány órára igen keményen beszabályozni, hogy kik olvashatják a fórumot (értsd: kik vehetik igénybe a szerver ezzel kapcsolatos erőforrrásait)
|
| |
|
[válaszok erre: #5122 #5124]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5104. Elküldve:
2008-12-27 16:51:56 |
[4471.] |
537-en vagyunk online, az átlag 50-60 helyett.
Az egész sat.hu zárva van átmenetileg a regisztrálatlanok elől, olvasásra is.
Az érdekes dolog viszont, hogy egy cseppet sem lett gyorsabb a szerver tőle, szóval itt vmi más disznóság van :S
|
| |
|
[válaszok erre: #5112 #5116]
|
[előzmény: (5103) K78, 2008-12-27 16:49:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5096. Elküldve:
2008-12-27 16:43:27 |
[4472.] |
Ejj emberek... ez tarthatatlan. Mármint az a része, hogy szó szerint agyonvágják a Netboard szervert a zombik.
Ez a topic - a következő néhány órában - csak bejelentkezett, sat.hu tagoknak olvasható. Hátha ez megoldja.
És bocs, erről most nem nyitunk vitát, áll a szerver :S
|
| |
|
[válaszok erre: #5103 #5107 #5109]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
5090. Elküldve:
2008-12-27 16:35:37 |
[4473.] |
Szomorúan tájékoztatok mindenkit, hogy a karácsonynak vége ==> A kizárólag kulcsokért regisztráló userek kick/ban rendszere ismét aktív.
Továbbá, a fórumra való regisztráció ismét lezárva a következő 24 órára.
Ez van.
|
| |
|
|
[előzmény: (5085) K78, 2008-12-27 16:32:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
4990. Elküldve:
2008-12-25 22:54:53 |
[4474.] |
Ezen már ne múljon
|
| |
|
|
[előzmény: (4988) himi, 2008-12-25 22:53:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360
|
4987. Elküldve:
2008-12-25 22:50:35 |
[4475.] |
( )
|
| |
|
[válaszok erre: #4988 #4989]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|