Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (81/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7360 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
1543. Elküldve: 2008-11-10 12:24:30 [4526.]

PPV-k mennek még, vagy még az sem?


Téma: Premiere Fórum: Sat
[válaszok erre: #1544 #1545] [előzmény: (1542) Gyu-La 51Géza, 2008-11-10 12:07:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
62883. Elküldve: 2008-11-10 12:23:44 [4527.]

Ezt most megkérded itt naponta?


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (62882) sonka83, 2008-11-10 12:23:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
10706. Elküldve: 2008-11-06 13:13:36 [4528.]

Meg.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (10705) hikjma, 2008-11-06 12:41:10]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
634. Elküldve: 2008-11-04 17:18:27 [4529.]

Azért remélem senki sem veszi komolyan.

Egy BÜDÖS SZÓ sem igaz abból ami azon az oldalon le van írva. Egy ügyesen megszerkesztett átverő oldal, amiért elismerésem hogy a fickó tudott úgy fogalmazni és prezentálni, hogy az már-már hihető amit ír.
(És LÉGYSZI, PLÍÍZ kíméljük meg egymást attól a hazugságtánctól, hogy megpróbál valaki meggyőzni, hogy Debizonyigaz,mert... )

Kurvanagy fakerék... az említett 'TST' résznél a srác egy debug eszközt alkalmaz ami virtuális rendszert hoz létre, a youtube videón amit belinkelt, a saját virtuális rendszerét próbálja hackelni.

Fake, hála az égnek.


Téma: Nagravision 3 Fórum: Sat
[válaszok erre: #635 #637] [előzmény: (633) br, 2008-11-04 16:21:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
627. Elküldve: 2008-11-04 00:30:15 [4530.]

Én voltam, ami azt illeti. Örömmel veszem ha megcáfolsz, és mutatsz egy olyan szoftot ami nyitja a Nagra3-at kommersz beltériken, úgy hogy azon a szoftveren sem időbomba, sem egyéb destruktív algoritmus nincs.
De addig is amíg ez nem történik meg, szerintem a fenti kiírás helyénvaló, mert így talán (és csak talán) nem kezd minden boldog-boldogtalan feltöltögetni szó szerint minden szart a beltérijére, és oroszrulettezik vele, hogy épp melyik fogja kinyírni.
De nyilván ez csak 1 javaslat, természetesen mindenkinek joga van abszolút olyan szoftvert felpakolni a beltérijére, amilyet csak akar. Neked is jogod van átmenni a piroson, a jelzés ellenére, csak aztán ha épp elüt a kamion, hát várhatod a kártérítést.


Téma: Nagravision 3 Fórum: Sat
[válaszok erre: #628 #629] [előzmény: (620) yaksi, 2008-11-03 20:35:31]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
1414. Elküldve: 2008-11-03 12:03:29 [4531.]

Kalóz Digi egy egész panzióban, központilag?

Ejj icon25.gif


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #1416] [előzmény: (1413) szervezkedő, 2008-11-03 12:01:38]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
422. Elküldve: 2008-11-03 08:48:44 [4532.]

Ez a nickje (bogyó20) is likvidálva, és mostantól figyelünk, hogy ne tudjon újra tartósan visszajönni.

"azt nem értem miért kell feljelentgetni nem csináltam semmit csak kérdeztem hogy mi faxx ez ? talán nagy bün ? "

Alapelvünk: ha valakit kirúgunk a fórumról, az ki van rúgva. Nem arról szól egy kirúgás, hogy egyik neveden kirúgunk, és másik néven folytathatod a fórumozást. Max néha addig, amíg a másik neved a stílusod alapján fel nem fedi a kiléted.


Téma: Echosmart DSB -792 LAN ethernet Fórum: Sat
[válaszok erre: #425] [előzmény: (404) bogyó20, 2008-11-02 19:35:36]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
10528. Elküldve: 2008-10-30 22:05:22 [4533.]

Ultravnc


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #10529] [előzmény: (10527) himi, 2008-10-30 21:59:26]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
1398. Elküldve: 2008-10-30 13:04:50 [4534.]

Izé... emberi nyelven ez mit takar?


Téma: Premiere Fórum: Sat
[válaszok erre: #1400] [előzmény: (1397) dimension75, 2008-10-30 13:03:47]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
412. Elküldve: 2008-10-24 13:32:39 [4535.]

Jah, ki volt húzva a konnektorból, épp szereltem csak otthagytam valamiért.

"Hasonló a müszaki beállitottsága a Tiédhez?"

Ugyanakkora kontár mint én icon25.gif


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
403. Elküldve: 2008-10-23 17:58:33 [4536.]

Szétszedtem a minap a Dreamboxot hogy megforrasszak benne egy részt ami azt eredményezte hogy a kijelző nem világított (írtam róla régebben egy másik topicban), és hát cicapajti itthon meg úgy gondolta, hogy tesz egy sétát... én meg fényképezővel lekaptam egy olyan pillanatot, amit nem egy egyszerű dolog kielemezni :)

Ehun e!

icon18.gif


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[válaszok erre: #404 #405 #409] [előzmény: (402) anas.tasia, 2008-10-21 07:28:14]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
1319. Elküldve: 2008-10-21 20:01:51 [4537.]

Hmm. Ok, most megfogtál. Erre a kérdésre nem tudom a választ, remélhetőleg valaki nálam hozzáértőbb megadja, mert így látva engem is érdekel.

Bár az első tippem valami technikai felelőtlenség a szolgáltató részéről.


Téma: Premiere Fórum: Sat
[válaszok erre: #1321 #1328] [előzmény: (1317) hackman25, 2008-10-21 19:55:56]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
1315. Elküldve: 2008-10-21 19:34:10 [4538.]

Rendben, de először mutass valami bizonyítékot arra, hogy valóban nyithatók. A "külföldi fórumokon valakik ezt írták" nem elég.

És ne érts félre, nem szándékosan akarok kötözködni veled, csak arra szeretnélek rávilágítani, hogy a saját érdekedben érdemes a híreknek utánajárni, mert a hallomásból kapott félinformációk nem igazán pontosak, és néhány ilyen hír után a tagok képesek lesznek az embert komolytalannak minősíteni. Nem csak ezen a fórumon, hanem bárhol.



Téma: Premiere Fórum: Sat
[válaszok erre: #1316 #1318] [előzmény: (1314) hackman25, 2008-10-21 19:28:36]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
1312. Elküldve: 2008-10-21 18:53:07 [4539.]

És láttad is ezeket a csatornákat nyitva emusan? Vagy csak olvastál róla valahol.

(Főleg hogy ezek a hírek a Sky Italiáról jöttek, nem a Viasatról, de majd legfeljebb kijavít vki ha tévedek.)

Úgyhogy az eredeti kérésem továbbra is áll: olvass vissza itt egy kicsit. Próbálj meg utánajárni valaminek, mielőtt feltétel nélkül mindenre ráugornál. Megéri hidd el.

Egyébként meg arról van szó, hogy a Premiere jelenleg lebutítva használja az NDS-t: nem kell hozzá elvileg előfizetői kártya, így nagyjából az egykori soft-VC-nek felel meg (ha ez mond neked vmit.)
Magyarán: a kódolási szisztémából szándékosan kihagytak egy réteget (a legfontosabbat.) Ahogy a teljes átállás megtörténik, ez a réteg is aktiválódik, és ismét full üzemmódban fog működni az NDS, és a mostani emu kb. addig tart valószínűleg.

Namost kétségtelen, ez TALÁN egy jó kezdeti lépés, amely alapján a hozzáértő kalózok tudnak majd lépni tovább (és ez most nagyon feltételes mód), de ez ami most történik, sajnos semmi esetre sem ér meg olyan kijelentést, hogy az NDS egy kicsit is fel lenne törve.

Ez a helyzet.
"HOPPÁ."


Téma: Premiere Fórum: Sat
[válaszok erre: #1313] [előzmény: (1308) hackman25, 2008-10-21 18:31:04]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
1306. Elküldve: 2008-10-21 18:27:43 [4540.]

Javaslom olvass utána a témával kapcsolatban azokból, amik le vannak írva itt korábbi hozzászólásokban.
Sajnos nem fogsz ennyire örülni, ha normálisan utánajársz.


Téma: Premiere Fórum: Sat
[válaszok erre: #1308] [előzmény: (1304) hackman25, 2008-10-21 18:19:24]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
61774. Elküldve: 2008-10-21 13:28:23 [4541.]

Wow... noel73 vagy vett egy szemüveget, vagy valaki feltörte az accountját icon33.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #61775 #61776] [előzmény: (61761) noel73, 2008-10-20 20:58:44]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
245. Elküldve: 2008-10-10 20:16:54 [4542.]

Nekem csak a sat.hu fórumára van jogosultságom ilyenekre, úgyhogy csak ezen fórum területéről.


Téma: Philips DSX6010/42D alternatív firmware Fórum: Sat
[válaszok erre: #246] [előzmény: (244) dezso0724, 2008-10-10 20:14:04]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
243. Elküldve: 2008-10-10 20:10:28 [4543.]

Ok.:) Szerintem elég egyértelmű a helyzet.
Nokia88 mostantól nem tagja ennek a fórumnak.
További nyugalmas fórumozást, SyruSS oldalának további jó működést!:)


Téma: Philips DSX6010/42D alternatív firmware Fórum: Sat
[válaszok erre: #244]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
44264. Elküldve: 2008-10-07 13:22:58 [4544.]

"mit szoktatok nézni?
Talán Falu TV-t?
Milyen ember az,aki a labdarúgást,meg a többi férfias sportot,box,autóverseny stb. nem szereti?"

Csak fordítottam magyarra a fentit.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #44271] [előzmény: (44261) Vico78, 2008-10-07 13:08:10]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
44252. Elküldve: 2008-10-07 12:25:10 [4545.]

Értem. Tehát aki nem szereti a hőn tisztelt és méltóságos 'focit' az vagy nő, vagy egy primitív köcsög, akinek nincs élete.
Gratulálok a világnézetedhez. Boldogok a lelki szegények.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #44258 #44261] [előzmény: (44248) Vico78, 2008-10-07 12:01:06]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
61060. Elküldve: 2008-10-05 22:47:07 [4546.]

Én értem miről beszélsz, de ugyanez fordítva is igaz?
Ha megkérdi valaki, hogy "nálatok is extrémül kockásodik a KígyóKrokodil csatorna?" akkor azt milyen jogalappal töröljük vagy rúgjuk ki?
Na mindegy, majd LF-el meg Posta Tibivel összedugjuk a fejünket.

A legjobb persze az lenne, ha a Digi elkezdene normálisan sugározni, és mindannyiunkat megkímélne ettől az egésztől.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #61062] [előzmény: (61059) noel73, 2008-10-05 22:41:42]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
61058. Elküldve: 2008-10-05 22:36:51 [4547.]

A baj a következő:

ki tud különbséget tenni hibabejelentés és hibabejelentés között? Ha most jön valaki, és beírja hogy 'kockásodik az rtlklub', azt honnan a fenéből lehet látatlanban megítélni, hogy a szokásos kockásodós-nyavajgásról van szó, vagy egy vadiúj aktuális hibáról amely még nem volt jelezve?
Ez ugyanis ebben az esetben szerintem elég nagy morális problémát vet fel.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #61059] [előzmény: (61057) noel73, 2008-10-05 22:31:17]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
61049. Elküldve: 2008-10-05 22:05:09 [4548.]

"és ismét csak fejet tudok hajtani tudásod és inteligenciád elött."

Azt azért nem kell, annyira nem vagyok jó. Csak mint mondtam, szeretek kultúráltan vitázni.:)
Viszont, mivel a többieket már - jogosan - untatja a dolog, javaslom fejezzük be végleg.

A holnapi naptól (holnap reggel 08:00-tól) fogva a személyeskedő, és a témába nem illő hozzászólások innen törölve lesznek. Jó ez így mindenkinek?
Ha valakinek még mondanivalója van az itt kialakult vitákkal kapcsolatban, a fenti dátumig még elmondhatja törlés nélkül.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #61051 #61057 #61071] [előzmény: (61047) noel73, 2008-10-05 21:57:08]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
61046. Elküldve: 2008-10-05 21:48:19 [4549.]

Na, akkor egy kis hangulatfokozásként...

ha már szerelőkről, kontárságról van szó, néhány éve felküldtem az alábbi kis cikket ide, az akkori fórumozók nem kis vihogására :), most mivel ismét aktuális, ilyesmi témák vannak a topicban, gondoltam hátha van valaki aki még nem látta, és tetszene neki...

KWP bemutatja: hogyan kell antennát szerelni a semmi közepére, azzal ami van? (wc-pumpa, sövénynyíró olló, stb.)

A cikk elolvasása után szabadon el lehet dönteni a következőt:
amiket a cikkben láttok/olvastok, az vajon kókány, hozzá nem értő munka... vagy épp ellenkezőleg, pont ahhoz kell a szakmai tudás, hogy jóformán a semmiből, a megfelelő eszközök nélkül is el tudd érni amit technikailag szeretnél?
A választ rátok bízom, a cikket mindenesetre

itt találjátok.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #61050] [előzmény: (61044) gombilaci, 2008-10-05 21:01:50]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
61043. Elküldve: 2008-10-05 20:36:22 [4550.]

Hát, ez teljesen jogos ahogy írod az orvos példával, csak nem teljesen erről van itt szó.
Nem azt írtam ám, hogy ha elfordul az antennád, akkor engem hívj a szerelő helyett, nem... csak azt mondtam, hogy itt a fórumon nagyon sok tag van akik évek óta itt vannak, és az eddigi hozzászólásaikkal többször bizonyították már a szakmai hozzáértésüket. És a legtöbbje ezek közül szimpla hobbiista, mert szerintem a legtöbb itteni tagnak nem ez a munkaköre a valós életben.

Ugyanakkor, nagyon sok olyan 'szerelő' van, akik - ahogy a komoly szerelők itt a fórumon többször értekeztek róla - botcsinálta szerelők, a semmiből lettek pillanatok alatt kiképezve, nem is érdekli őket a műholdazás, nem is tanulták soha... egyszerűen csak futószalagon gyorsan megtanultak annyit, ami ahhoz elég, hogy egy antennát gyorsan fel lehessen szerelni valahová. Ha megkérdeznéd tőle, hogy mit, és miért pont úgy csinálja ahogy csinálja, már nem tudna rá válaszolni.
Nekem is volt ilyen ismerősöm, egyik volt osztálytársamról van szó... 1-2 éve találkoztunk az utcán, megkérdem tőle mivel foglalkozik most? "Digi antennákat szerelek" - volt a válasz. Ismerem a srácot, és semmi bajom vele emberileg, de mivel X évig az osztálytársa voltam, tisztában vagyok vele, hogy soha semmilyen technikai dolog nem érdekelte különösebben, és amit csinált, azt világéletében félvállról, felületesen csinálta. Na és ez az ember most Digi antennákat szerel. Magamban csak arra gondoltam mikor ezt meghallottam, hogy részvétem azoknak, akiknek te fogod szerelni.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy itt ezen a fórumon rengeteg olyan ember van (többekközt néhány a vitapartnereid közül is), akiknek nincs szükségük szerelőre ahhoz, hogy egy antennát akár a semmiből is felrakjanak, és jobban megcsinálják, mint a hivatalos 'szerelők'.
Én magam sem vagyok pró... vannak hiányosságaim, sőt azt is elmondom, hogy néhány éve az egyik itteni fórumtagtól kaptam egy precíz leírást amelyben leírja, hogyan kell egy forgatómotoros szettet hibátlanul beállítani... és ezt a leírást én máig is használom, ha szükségem van rá, puskázok belőle.

Úgyhogy visszakérdezek:
ha hirtelen egyik napról a másikra a magyar állam elkezdene futószalagon, 2 hetes orvosi tanfolyamokat tartani, ahol szinte kivétel nélkül mindenki kapna a végén egy orvosi papírt... akkor te melyik orvost választanád? Azt, amelyiket a futószalagon 2 hét alatt képezték ki, és 0 tapasztalata van... vagy egy olyan embert akinek semmiféle orvosi papírja nincs, de tudod róla, hogy már jópár sikeres műtétet levezényelt?


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #61044 #61047] [előzmény: (61031) noel73, 2008-10-05 18:06:52]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7360
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023351907730103 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail