Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499738/1 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (57/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7357 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
137. Elküldve: 2006-07-28 21:26:29 [4901.]

Ja hát aktuális volt éppen akkor :)


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[előzmény: (133) rézdrót, 2006-07-26 21:16:25]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
136. Elküldve: 2006-07-28 21:26:01 [4902.]

Höhö... +1 :)


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[előzmény: (135) psycohol, 2006-07-28 21:25:23]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
2532. Elküldve: 2006-07-27 17:58:29 [4903.]

Tisztában vagytok azzal, hogy ez hány lehetséges kombináció, vagy csak úgy ontjátok magatokból a hülyeségeket? icon27.gif

Ha másodpercenként 70.000-et ki tud próbálni, akkor tart a dolog kb. 200 évig non-stop.


Téma: Viaccess Fórum: Sat
[válaszok erre: #2534] [előzmény: (2526) QuadroSat, 2006-07-27 14:57:03]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
132. Elküldve: 2006-07-26 16:05:16 [4904.]

icon53.gif icon53.gif És a hosszú óóóót :)


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[előzmény: (131) Sasfioka, 2006-07-26 15:54:14]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
129. Elküldve: 2006-07-26 15:22:40 [4905.]

Újabb gyöngyszem a kedvenc csatornámról :)

Telemédia forever


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[válaszok erre: #130 #131]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
437. Elküldve: 2006-07-26 14:56:04 [4906.]

Egyszer ezt elmagyarázta nekem valaki, hogy miért jó nekik hogy ilyen amatőr kérdéseket tesznek fel ezekben a szarokban. Pl. Viva SMS-kvíz vagy mi a lónak a nemesebbik fele.
Ha egyszerűen csak annyi lenne a feladat, hogy be kell telefonálni, majd a betelefonálók közül véletlenszerűen kiválasztunk valakit aki nyert... akkor az tulajdonképpen egy szerencsejáték. És mint olyan, a Szerencsejáték felügyelet bejön a képbe, adók, díjak, miegymás.
AZONBAN! Ha valami kérdésre kell válaszolni, és csak a kérdésre helyesen válaszolók nyerhetnek, az már műveltségi játék, nem pedig szerencsejáték, és a felügyelet nem jön be a képbe.
Ezért szoktak valami rettentő idióta kérdést berakni, de általában igyekeznek olyat, amit a halott is meg tud válaszolni a sírjából, ha erősen ráütsz.


Téma: Viva és Vivaplus > kódolt lesz?? Fórum: Sat
[előzmény: (433) LZsolt, 2006-07-25 22:02:49]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
21200. Elküldve: 2006-07-26 14:32:16 [4907.]

Aha, értem mostmár jobban az okait. Köszi.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #21202] [előzmény: (21198) Kardos Attila, 2006-07-26 14:24:34]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
21196. Elküldve: 2006-07-26 14:17:07 [4908.]

Hát igen, ez az egész egy nagyon nagy hiba. Javítsatok ki ha tévedek, de mintha a műholdas alap-szakzsargon is úgy tartaná, hogy 90 centisnél kisebb tükröt soha, semmilyen körülményeknél nem érdemes használni, mert ott már az interferenciák is nagymértékben befolyásolhatják a vételt, vagyis jóval nagyobb mértékben, mint 90 centi és afölött.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #21198] [előzmény: (21195) aspys, 2006-07-26 14:13:07]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
21193. Elküldve: 2006-07-26 14:04:11 [4909.]

Srácok, egy sima mezei 110-es tükröm van a kezdetek óta, és gyakorlatilag sosem volt gondom semmilyen olyan csatorna vételével, amit publikus célokra szántak nekünk.
Úgyhogy rohadt egyszerű a megoldás: nagyobb tükör kell, 110 elég, ha normálisan be van állítva. Nincs az az átlagos vihar, ami elcseszné a dolgokat nálam (kivéve nyáron ezek az átlagosnál nagyobb viharok, de olyankor még a kábeltv-n is elmennek az adások, akik nálam nagyobb tükröket használnak).
Kicsi a Digi által adott antenna. Ennyi a probléma, semmi más, nem kell mást belemagyarázni szerintem.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #21195 #21197] [előzmény: (21188) aspys, 2006-07-26 13:11:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
429. Elküldve: 2006-07-25 20:56:55 [4910.]

Hagyjad, nagyanyám rendszeresen győzködik hogy telefonáljunk már, mert alig van telefonáló pedig milyen egyszerű a kérdés... nagyjából ugyanezek az idős nyugdíjasok a célközönség, őnekik bármilyen baromságot be lehet már adni.

De azért okulásként leírom: egyszer(!) tapasztalat szerzésének céljából felhívtam ezeket a szarokat (haver telefonjáról természetesen icon25.gif ), a helyzet a következő:
mialatt a tv-ben a kutyát sem kapcsoltak be a műsorba idestova 2-3 perce, a telefonban felhívás után AZONNAL közölte egy hang, hogy "sajnos ön nem nyert, próbálkozzon újra". Tehát itt arra megy a játék valójában, hogy egyáltalán bekerülj az adásba.
szánalmas.hu


Téma: Viva és Vivaplus > kódolt lesz?? Fórum: Sat
[válaszok erre: #430] [előzmény: (426) westbam, 2006-07-25 20:44:00]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
746. Elküldve: 2006-07-22 19:07:18 [4911.]

Asszem leváltottak 5-ös bios-ú kártyákra, azóta csend és sötétség honol.


Téma: Cryptoworks Fórum: Sat
[válaszok erre: #748] [előzmény: (745) Jipi, 2006-07-22 19:05:10]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
2357. Elküldve: 2006-07-20 17:12:14 [4912.]

Heey, nem vetted az iróniát a szövegemben :). Irónikusan írtam amit írtam, nem sértegetni akartalak. Elnézést ha úgy jött le.
Azt akartam érzékeltetni, amit az ilyen artisjus meg hasonló bandák gondolnak rólunk, felhasználókról. icon70.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #2358] [előzmény: (2356) zidane2005, 2006-07-20 17:03:51]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
2355. Elküldve: 2006-07-20 16:51:48 [4913.]

Azért, mert te alapjáraton egy tolvaj vagy, aki kétségkívül kizárólag azért vesz ilyen cuccokat, hogy rajta a jogvédett műalkotásokat (győzike, majka kaka, kozsó) soxorosítsa és kalózkodjon belőle. Mi más célja lehetne egy ilyen vásárlásnak?
Mindenki kalóz, és mindenki dögöljön meg! Kivéve azon önzetlen művészeinket, akik szabadidejüket feláldozva ellátnak minket igényes alkotásokkal (győzike, majka kaka, kozsó).
icon49.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #2356] [előzmény: (2352) zidane2005, 2006-07-20 15:11:52]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
9895. Elküldve: 2006-07-19 13:51:03 [4914.]

A kérdés az, hogy a rohadt nagy meleget mennyire bírja ez a cucc? Megolvadás, deformálódás, ilyesmi.
Engem is érdekelne egy házilag összetákolt projektor úgymond szaré' hugyé' , de olyat szeretnék aminek az alkatrészeit nem kellene havonta lecserélgetni.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #9896 #9897] [előzmény: (9890) KrapulaX, 2006-07-18 21:57:41]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
20964. Elküldve: 2006-07-16 19:02:31 [4915.]

Az állítólagos "barátodnak" pedig - aki egyébként te magad vagy, erős a gyanúm hogy semmiféle barát nincs - üzenem/üzennénk, hogy ha valamit tényleg alaptalannak vélt, akkor publikus cirkusz helyett célravezetőbb megkeresni PÜ-ben, ahol meg tudjuk beszélni az ilyesmiket nyugodtan, és tudunk találni közös megoldást. Sokan, több alkalommal is fordultak már ilyenkor hozzám valamint LF-hez is, és úgy érzem mindenki tanúsíthatja, hogy amennyiben ő normális hangnemben érkezik, kommunikál, úgy mi is hasonló normális hangnemben szoktunk válaszolni, a problémát megbeszélni ha kell.
Viszont az óvodás cirkuszolásokra, gyerekes "bosszúhadjáratokra", köcsögölésekre (amiket ma itt csináltál) zéró a tolerancia.
És ez szerintem így van helyén.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #20965] [előzmény: (20962) jampi10, 2006-07-16 18:29:39]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
20963. Elküldve: 2006-07-16 18:38:54 [4916.]

Hát, hogy jampi kiről beszélt, azt nem lehet tudni (tippünk sincs az a helyzet, de komolyan!), viszont hogy egy bejegyzéssel nőtt a tiltólista a mai nap, az is biztos. Valaki kitalálja ki az, és akkor rábólintok? :)


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #20967] [előzmény: (20957) jampi10, 2006-07-16 17:37:00]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
20945. Elküldve: 2006-07-16 14:42:52 [4917.]

De nem ám. Mi se tudjuk jampi barátunk kiről beszél, de mivel ez volt a regisztrációja utáni legelső hozzászólása, valószínűleg nem is igazán érdekel, sőt, levonható belőle a következtetés.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (20944) taurus, 2006-07-16 14:40:12]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
9842. Elküldve: 2006-07-12 15:26:18 [4918.]

Nade 180.000? icon27.gif Két Dreambox ára :)


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #9843] [előzmény: (9841) DE-MAX., 2006-07-12 15:22:17]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
20756. Elküldve: 2006-07-11 16:46:12 [4919.]

Tőle idéztem a sírást szó szerint, idézem "Én inkább azért sírnék, hogy csináljanak már valamit az 12643-as Tp-vel mert..."


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (20752) makso, 2006-07-11 16:00:58]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
20751. Elküldve: 2006-07-11 15:34:37 [4920.]

És mi lenne akkor, ha a sírás helyett inkább visszabillentenéd a tükrödet a helyére? Gyorsabb és praktikusabb megoldás lenne.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #20752] [előzmény: (20750) latency, 2006-07-11 15:32:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
2160. Elküldve: 2006-07-11 00:48:40 [4921.]

Ez a TVU jó tipp volt, köszi. Frankó :).
De valószínűleg csak béta teszt, utána fizetős lesz :(


Téma: Pillanatnyilag KÓDOLATLAN de egyébként kódolt csatornák Fórum: Sat
[előzmény: (2158) szutyok, 2006-07-10 23:26:42]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
2300. Elküldve: 2006-07-09 19:00:02 [4922.]

Remélem Rakal, azért nem olyan univerzális távirányítót javasolsz nekem megvételre, amelynek ilyen a használati utasítása!

icon25.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #2304]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
2295. Elküldve: 2006-07-09 00:54:06 [4923.]

Az hogy foglalt a többi PCI sín, nem elég kifogás. Cseréld meg egy másik kártyáddal.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #2296] [előzmény: (2294) psycohol, 2006-07-08 22:01:21]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
2399. Elküldve: 2006-07-08 13:53:40 [4924.]

Hát hiába szidják egyesek a UPC-t vagy a DigiTv-t minőségileg, a helyzet az, hogy nézem a HotBirdös Eurosportot Viaccessen keresztül (ez ha jól tudom valamiféle mesterfeedje akar lenni a csatornának), és a Tour De France ami épp megy rajta... hát valami csapnivaló minőség. 55 centis tévén a látvány olyannyira gusztustalan, hogy elment a kedvem a nézésétől.
Ha már így adják fel ők a műholdra, miből gondoljuk hogy egy újrafeladás után szebb lesz?
Hová tűnt innen a régi, tökéletes minőségű Eurosport, amin az olimpia megnyitóját szemgyönyörködtető minőségben lehetett végigélvezni?


Téma: Viaccess Fórum: Sat
[válaszok erre: #2400]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
2285. Elküldve: 2006-07-08 01:01:44 [4925.]

Na várjál, de ahhoz először venni kell egy ilyet. :)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (2284) rakal, 2006-07-08 01:01:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7357
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.020860910415649 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail