Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499727/48 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (72/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7357 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
11339. Elküldve: 2006-03-13 17:26:24 [5076.]

Fight+ -ra ne vegyél mérget. Bekódolták azt már, jól megszivatva minket.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #11340] [előzmény: (11329) 3dhazard, 2006-03-13 16:52:44]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
8594. Elküldve: 2006-03-12 23:46:24 [5077.]

Igen, mert volt aki megszívta. Ez a gond ezzel. Akármekkora bődületes ökörséget írsz be poén gyanánt, mindig lesz legalább két hülye aki megszívja. Lásd annakidején én meg a PowerVU-s Sokol rádió, de előlről ne kezdjük :)


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (8590) smart, 2006-03-12 19:45:37]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
11226. Elküldve: 2006-03-12 19:28:42 [5078.]

mpali: csesszél ki vele! Ha tudsz, csinálj egy screenshotot (akár fényképezőgéppel is), amin egyszerre látható a Digitv beltéri menüje, háttérben az ATV-vel.

Én látatlanban is hiszek neked, ezért a fenti módszer szerintem egyértelmű bizonyíték lenne.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (11225) mpali, 2006-03-12 19:27:12]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1527. Elküldve: 2006-03-10 15:25:27 [5079.]

Veszek egy alufóliával bélelt sisakot, hogy az én fejembe ne láthass be :) icon75.gif


Téma: XXX adok Fórum: Sat
[előzmény: (1522) skystar, 2006-03-10 03:23:37]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4730. Elküldve: 2006-03-09 20:23:11 [5080.]

Köszi!


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4727. Elküldve: 2006-03-09 19:44:21 [5081.]

Kérdés emberek, szerintem ezt még nem kérdezték:
64 bites oprendszer alatt (WinXP 64) működik a Skystar 2-es kártya, vagy még tosztak drivert kiadni ilyesmi alá, és marad a 32 bites?

kösz!


Téma: SkyStar 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #4728 #4729]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1738. Elküldve: 2006-03-08 23:13:56 [5082.]

Az ára 250 dollár. Európában nehézkes használni az NTSC tunerje miatt, de szerintem található rá megoldás. Magyarországi használatát szerintem legfőképp a szar lassú internetkapcsolatok akadályozzák. (128 kbit kimenőre nem lehet tv-nézést alapozni).


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (1737) sztar1, 2006-03-08 20:53:09]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1735. Elküldve: 2006-03-08 10:00:18 [5083.]

Éhez mit szóltok itten? :

http://www.slingmedia.com/slingbox/

Ha működik, már csak egy amerikai rokont kell találni akire rá lehet ezt a vackot tukmálni, aztán hajrá!


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #1737]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
27. Elküldve: 2006-03-05 23:20:44 [5084.]

Bár nem ebbe a topicba illik, de...

22 nyugat:
11657H 5632 auto 512/650 ID: BTNA Wash Stream 4

A spanyol riporternő épp a szemem láttára leosztotta az amerikait, amiért az olyan hangosan ordít a mikrofonba, hogy zavarja a spanyolok adását :)


Téma: Smackdown feeds Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
35. Elküldve: 2006-03-04 19:36:03 [5085.]

Te, a helyzet az, hogy nekem egyetlen éjszakára lenne szükség erre a "feature"-re. Ezért nem fogok egy fillérrel sem több pénzt kiadni, mint amennyit feltétlenül szükséges.


Téma: Műholdvevőt vennék, de milyet ? Fórum: Sat
[előzmény: (32) Relooker, 2006-03-04 14:38:05]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
31. Elküldve: 2006-03-04 13:44:48 [5086.]

Sux. Akkor venni kell twin fejet? Szomorú. Köszi mindenesetre, hogy megnézted.


Téma: Műholdvevőt vennék, de milyet ? Fórum: Sat
[előzmény: (30) rakal, 2006-03-04 13:25:46]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
27. Elküldve: 2006-03-04 13:09:14 [5087.]

Analógban meg lehetett csinálni, nem? Egy háztartáson belül volt több analóg szett, aztán ment minden.
Még olyan szerencsém is van, hogy még a polarizáció is azonos.


Téma: Műholdvevőt vennék, de milyet ? Fórum: Sat
[előzmény: (26) rakal, 2006-03-04 13:01:07]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
24. Elküldve: 2006-03-04 12:30:08 [5088.]

Helló!

A következő a móka nálam:
pár hét múlva szükségem lenne arra, hogy egy műholdas adást rögzítsek, míg egy másikat nézek. Hála az égnek a két adás ugyanazon a műholdon van. A Dreambox nem képes erre, különböző transzponderekről van szó, ráadásul 4:2:2 az adás.
Hogyan lehetne ezt megoldani? A következőre gondoltam:
szerzek egy Skystar 2-es kártyát. Egy sima mezei kettéosztóval kettéosztom a fejből jövő kábelt, egyik osztást a Dreambe, másikat a Skystar kártyába dugom.
És a Dreammel felveszem az adást ami kell, míg a Skystar2 segítségével nézem a másikat. Forgatni, ilyesmit nem kell, mert egyazon holdon van a két műsor.

A kérdésem az, hogy a fenti dolog működik, avagy van valamilyen buktatója neki?

Köszönöm előre is!


Téma: Műholdvevőt vennék, de milyet ? Fórum: Sat
[válaszok erre: #25 #32]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1723. Elküldve: 2006-03-03 16:49:18 [5089.]

http://index.hu/kultur/media/ortt0303/

Kezeket összetenni és imádkozni, hátha ezek a mocskok eltűnnek végre.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
281. Elküldve: 2006-03-03 12:48:29 [5090.]

Azok szerelnek Csabán is?


Téma: DigiTv - forgalmazók listája Fórum: Sat
[válaszok erre: #282 #283] [előzmény: (280) soth64, 2006-03-03 11:54:40]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
260. Elküldve: 2006-03-02 13:53:12 [5091.]

Sok-sok forgalmazót felsoroltatok már, viszont bár egyenlőre nem érint a dolog, kezdem kellemetlenül érezi magamat, hogy a saját lakhelyemről, Békés megyéről nem írt senki még semmit ilyen téren.


Téma: DigiTv - forgalmazók listája Fórum: Sat
[válaszok erre: #263 #280]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1706. Elküldve: 2006-03-01 23:06:55 [5092.]

Ilyet csinált a Voipbuster is egy időben. A vezetékes számokra ingyen lehetett telefonálni, de egy percenként bontott. 1 euró átutalásával végtelen lett a hívások hossza. Persze ez tesztidőszak volt, ennek már vége. Félek ez is erre a sorsra fog jutni.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (1703) hikjma, 2006-03-01 21:35:30]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
9102. Elküldve: 2006-03-01 14:40:06 [5093.]

"S micsináljunk ha a Digi Tv valamely döntésének politikai háttere van, vagy, mint most, hogy a Digi Tv felé intézett támadás mögött a politika áll? Akkor ne beszéljünk róla?"

Szerintem a legtöbben értették mire vonatkozik amit írtam.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #9103 #9104] [előzmény: (9100) razi, 2006-03-01 14:23:17]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
9095. Elküldve: 2006-03-01 12:52:51 [5094.]

A következő politizálót pedig 3 nap parkolópályára tesszük. Az új, nemrég beiratkozott tagoknak tudniuk kell, hogy - néhány igen kellemetlen tapasztalat után - a politika a fórum területén a legszigorúbban tiltott, és általában azonnali részleges vagy teljes kizárással jár. Nem akarunk ok nélkül drasztikusak lenni, de megvannak a jó okaink rá. Úgyhogy ez volt az egyetlen figyelmeztetés.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #9096 #9100 #9105] [előzmény: (9094) punto, 2006-03-01 12:42:40]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
9091. Elküldve: 2006-03-01 12:13:02 [5095.]

Ezt a DigiTv vs. UPC topicba légyszíves. A nem ideillő hozzászólások még ma délután ki lesznek pucolva innen, addig írjátok át őket a megfelelő topicba ha gondoljátok.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
8672. Elküldve: 2006-02-27 14:39:12 [5096.]

"Kis kémkedés otthonról a fotelből..."

Volt rá példa pár éve. Node ez itt már offtopic.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (8648) SAT VADÁSZ, 2006-02-27 13:49:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
8671. Elküldve: 2006-02-27 14:38:16 [5097.]

"az sem jelent Magyarország számára nemzetbiztonsági kockázatot."

Nemzetbiztonsági kockázatot. joker.gif
És ezek felesküdtek arra, hogy információkkal tájékoztatják az országot.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (8640) s_light, 2006-02-27 13:40:21]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
8632. Elküldve: 2006-02-27 13:15:50 [5098.]

"Na én most beszéltem az mtv online főszerkesztőjével a Mucsi Csabával kémműhold ügyben..."

Höhö én is neki írtam :)


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #8635] [előzmény: (8630) SAT VADÁSZ, 2006-02-27 13:07:40]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
8607. Elküldve: 2006-02-27 11:42:33 [5099.]

"Kissé erősen fogalmaztál"

Hát úgy voltam vele hogy vegyék már picit észre magukat.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #8609] [előzmény: (8606) sorcy, 2006-02-27 11:39:21]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
8605. Elküldve: 2006-02-27 11:30:36 [5100.]

Az MTV-nek ment a következő levél alig 2 perce:

"Üdvözletem!

A weboldalon a híradó rovatban megjelent "Kémműholdon jön a DigiTV?"
cikkre reagálnék röviden, a következőket:

Maguk ellenőriznek is egy hírt mielőtt felküldenek, vagy csak úgy
vaktában felküldik, hogy legyen valami?
Csak mert a cikk akkora orbitális baromságokat és valótlan
idiótaságokat közöl, hogy az egész műholdas szakma jelenleg a maguk
cikkén röhög. Higyje el nem túlzok, [...] valóban ezen a cikken röhög
mindenki.
A DigiTv adásait a nyugati 1 fokos pozícióban lévő Intelsat műholdon
továbbítják, amely ugyanolyan kereskedelmi műhold, mint bármely más.
Titkos dokumentumokat szabványtalan paraméterekkel rendelkező
katonai műholdakon szoktak továbbítani, azt pedig higyje el nyugodtan,
hogy maguk a büdös életbe nem tudnák meg.

Szóval jó lenne nem csak írni az orbitális marhaságokat, hanem legalább
egy minimálisat utánanézni, hogy a dolognak legalább 1%-nyi
valóságtartalma legyen. Mondjuk kizárólag magukat járatják le az ilyen
f*szságokkal.
[...]"

Ha jön válasz, a válasz tartalmát összefoglalva felküldöm ide.



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #8606 #8610 #8613 #8618] [előzmény: (8604) sorcy, 2006-02-27 11:25:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7357
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022992849349976 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail