Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499727/48 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (88/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7357 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
7860. Elküldve: 2006-02-23 23:46:35 [5101.]

Felhívnánk a tisztelt fórumozók figyelmét, hogy péntektől a UPC-vel kapcsolatos hozzászólásokat igyekezzenek csak a Digitv vs. UPC, avagy a UPC topicba írni. Innen a pénteki naptól kezdve törölve lesznek, és ugyanez igaz azokra a hozzászólásokra is, amelyek egyéb okokból offtopicnak számítanak e topic témájával kapcsolatban.

Köszönet, és jóéjt mindenkinek!



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
7480. Elküldve: 2006-02-22 16:14:59 [5102.]

Helló!

Na újból belerobbantottunk picit e topicba, hogy az információkat átláthatóbbá próbáljuk tenni. Ajánljuk figyelmetekbe az újonnan indult DigiTv vs. UPC topicot, amelyben (illetve a jövőben remélhetőleg majd ott) kivesézhetitek a két szolgáltatás közti különbséget, a kettejük között zajló versenyt, ilyesmiket. Nem kell a szátokba rágni miről van szó, tudjátok Ti azt nagyon jól :). Még mindig nagy itt a káosz, ezért bontottunk ismét altopicot.
Péntekig légyszi minden érintett próbálja magát hozzászoktatni az új topichoz, és e szerint postoljon.

Köszönet!



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1. Elküldve: 2006-02-22 16:12:16 [5103.]

A DigiTv topic hozzászólásait olvasva (amely még mindig rengeteg napi hozzászólást termel :) ) azt hiszem érdemes elindítani egy ilyen topicot, mert minden második hozzászólás erről szól.
Szerintem nem szükséges konkrétan leírni miről szól ez a topic, mindenki tudja mérlegelni, hogy a hozzászólása kizárólag a DigiTv-ről szól-e, vagy a DigiTv és a UPC közti versenyről, a két szolgáltaás összehasonlításáról.
A csütörtöki nap lehet még egyfajta átszoktató türelmi nap amíg minden érintett megszokja ezt az új topicot, péntektől viszont a DigiTv topicból törölve lesznek az immár nem odaillő hozzászólások.
A cél az, hogy akik újonnan a DigiTv miatt beirakoznak a fórumra (és mostanában nincsenek ezek kevesen), azok a DigiTv topicban valóban az adott szolgáltatással kapcsolatos információkhoz juthassanak, és ne kelljen sok-sok maszlagot elolvasnia hozzá. Ha pedig a két szolgáltatás közül érdekli a jobbik, úgy átjön ebbe a Topicba.

Továbbá, figyelünk arra továbbra is, hogy ez a topic ne legyen egyfajta "dühöngő" egyes tagok számára, így a kultúrszociális arcát legyen kedves mindenki továbbra is magasba emelni:).

Köszi, és további jó fórumozást mindenkinek!

--sat.hu team



Téma: DigiTv vs. UPC Fórum: Sat
(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
6894. Elküldve: 2006-02-20 21:30:48 [5104.]

Még ha a modora nem is elsőosztályú :), abban az egyben viszont igaza van Zozikának, hogy a UPC-vel kapcsolatos dolgok valóban nem ebbe a topicba illenek. Talán az utóbbi 1-2-3 napban valamicskét csökkent itt a káosz, jó lenne ha ez a tendencia fennmaradna.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #6897] [előzmény: (6879) ZOZIKA, 2006-02-20 21:09:46]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
179. Elküldve: 2006-02-20 21:25:15 [5105.]

Nya nekiálltak az indexen is leosztani az rtl-klubot. Hangzottak el érdekes dolgok is, unalmas óráitokban az rtl-fanok benézhetnek, netán hozzá is szólhatnak a témához. Meg Chuck Norrishoz :)

Index anti-RTLKlub, Chuck Norris témája


Téma: RTL (korábban RTL Klub) Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
6869. Elküldve: 2006-02-20 21:02:05 [5106.]

Ugyaaan, elég hosszú ideje fórumozok már. Egy ly-j cserét már észre sem veszek. icon25.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #6871 #6877] [előzmény: (6866) varage s.a., 2006-02-20 20:58:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
6864. Elküldve: 2006-02-20 20:55:52 [5107.]

"az astra most érte el azt a szintet tavaly hogy mostmár csak gyengül minöségileg is"

Mi, elkoptak a transzponderek wazze? icon27.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #6865 #6866 #6868] [előzmény: (6825) ZOZIKA, 2006-02-20 20:20:04]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
51. Elküldve: 2006-02-20 16:42:37 [5108.]

icon75.gif


Téma: Premiere Fórum: Sat
[válaszok erre: #52] [előzmény: (45) henif, 2006-02-20 12:54:47]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
6700. Elküldve: 2006-02-20 16:38:57 [5109.]

Nem lehet hogy központilag cseszték el az rtl központban a teletextet?


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (6694) yaksi, 2006-02-20 16:26:22]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
44. Elküldve: 2006-02-20 10:38:38 [5110.]

Emut akarok! icon34.gif


Téma: Premiere Fórum: Sat
[válaszok erre: #45 #49 #61] [előzmény: (43) payton, 2006-02-20 09:23:33]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
6496. Elküldve: 2006-02-20 09:15:14 [5111.]

Ez vicces, mert nálunk a kábeltv-n sincs most teletextje a ratyiklubnak. Ők pedig tudtommal a UPC Directből veszik (annak ellenére hogy trékábel :) ).


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (6491) yaksi, 2006-02-20 01:03:38]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1643. Elküldve: 2006-02-18 22:41:55 [5112.]

Persze, mennek azok. Két dolgot tehetsz. A nulladik lehetőség, hogy átállítod a beltérit NTSC módra. De gondolom ha ennyire egyszerű lenne, nem lenne probléma. Az első opció, hogy szerzel egy PAL-NTSC konvertert. Ilyen hardver elvileg létezik, neten utána lehet nézni, semmit nem tudok róla. A másik megoldás az az amit írsz, számítógépen keresztül. Úgy is működni fog, bár a gépnek non-stop mennie kell.
A harmadik opció esetleg, hogy nekemadod azt a másfél méteres NTSC tv-t, cserébe én adok neked egy 55 centis, ám PAL televíziót :)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #1646] [előzmény: (1641) zolcsi68, 2006-02-18 22:12:07]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
5510. Elküldve: 2006-02-17 11:42:14 [5113.]

Ha ilyet mondott valaki, hát az nagyot hazudott.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (5509) mmodjo, 2006-02-17 11:41:16]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
5459. Elküldve: 2006-02-17 10:35:09 [5114.]

Hogy is fogalmazzak szépen... copyrightjogok miatt a Sky szexuálisan túlkényeztetné a DigiTv-t attól félek. Az említett csatornák nem véletlenül vannak olyan műhold olyan nyalábján, amit nem lehet elvileg fogni Európában.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (5458) birdito, 2006-02-17 10:32:40]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
5457. Elküldve: 2006-02-17 10:22:53 [5115.]

De, sőt még Sky One is lesz hamarosan icon72.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #5464] [előzmény: (5454) birdito, 2006-02-17 10:12:05]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1623. Elküldve: 2006-02-16 23:59:54 [5116.]

Több is van, én pl. őt szeretem: http://javascript.internet.com


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #1624 #1627] [előzmény: (1622) hikjma, 2006-02-16 23:55:31]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
2239. Elküldve: 2006-02-16 23:18:43 [5117.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
42. Elküldve: 2006-02-16 22:33:34 [5118.]

Mintha lemaradtam volna valamiről... icon27.gif


Téma: Premiere Fórum: Sat
[válaszok erre: #43] [előzmény: (41) payton, 2006-02-16 22:32:27]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
5387. Elküldve: 2006-02-16 22:25:42 [5119.]

Ha lesz Sci Fi channel, b@ssza isten előfizetővé válok! Ezt itt most megígérem, szavamon foghattok majd!


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #5390] [előzmény: (5361) szbarna, 2006-02-16 21:43:41]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4950. Elküldve: 2006-02-16 00:54:25 [5120.]

icon34.gif

Viccet félretéve, semmi komoly dologra nem kell gondolni. Csak olyan dolgok fognak eltűnni amik annyira offtopicok, hogy észre sem fogjátok venni a hiányukat.

Rengeteg, extrémül sok új tagja lett a fórumnak az utóbbi napokban a DigiTv kapcsán, (ami egyáltalán nem baj, sőt ezúton üdvözlünk minden új, napokban regisztrált tagot itt a sat.hu fórumon), viszont moderátori szempontból emiatt egy kicsit újfajta világnézetre van szükség. De továbbra is azon vagyunk/leszünk, hogy a fórum egyformán használható, és hasznos legyen mindenki számára.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (4946) varage s.a., 2006-02-16 00:44:16]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4940. Elküldve: 2006-02-16 00:38:57 [5121.]

" Különben meg nem arról volt szó, hogy ebbe a topicba ne írjunk a upc-ről? Vagy szídni lehet?"

Holnap du. (csütörtökön) takarítunk itt. 36 oldalt dumáltatok össze az utóbbi két napban, ami egy dícséretreméltó eredmény:), csak 00:37-kor ne kelljen elkezdeni megmoderálni senkinek:). Holnap du. zutty!, nekiesünk és ami nem illik ide, kuka művek.

jóéjt addigis, menjetek Ti is aludni :) icon74.gif


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #4943 #4946] [előzmény: (4925) Laci082, 2006-02-16 00:23:35]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4695. Elküldve: 2006-02-15 15:09:01 [5122.]

Ha így van, akkor sem tudja hogy ki voltam, szóval nem valószínű hogy pozitív diszkriminációban lett volna részem :)


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (4693) makso, 2006-02-15 15:06:50]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4692. Elküldve: 2006-02-15 15:06:01 [5123.]

"Egyébként ha nem hiszed, hivd fel nyugodtan a Triatronicot (96/326-490) és érdeklődj, garantáltan olyat kapsz, amit nem raksz ki az ablakba!"

A poén kedvéért az előbb felhívtam a fenti számot, és érdeklődtem a szolgáltatás iránt. Valóban egy nő vette fel a telefont, azonban teljesen normális hangsúllyal válaszolt a kérdéseimre, egy rossz szavam nem lehet. Szóval...?



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #4693 #4696] [előzmény: (4686) meoboss, 2006-02-15 14:50:08]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4630. Elküldve: 2006-02-15 13:09:08 [5124.]

No akkor, megpróbáljuk folytatni a topic észheztérítését!

Kérnénk mindenkit, hogy a UPC-vel kapcsolatos hozzászólásokat, témákat a UPC nevű topicba írjátok! Összehasonlításokra ez nem vonatkozik egyenlőre (nemtudom láttok-e esetleg értelmét egy Digitv vs. UPC topicnak), de ami kizárólag a UPC-ről szól ebben a topicban, mostantól törölve lesz, a rá adott válaszokkal együtt.

További jó fórumozást mindenkinek!




Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #4631 #4633]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
25810. Elküldve: 2006-02-14 12:39:19 [5125.]

Igen, tényleg káosz van az utóbbi napokban. Rengeteg új tag regisztrált kifejezetten a DigiTv miatt a napokban, szóval hirtelen egyszercsak baromi sokan lettünk. Keresünk megoldásokat a helyzet megoldására, és a használhatóság visszaállítására, kezdetnek daraboljuk a DigiTv topicot értelmes logikai részekre.
Persze ez itt off, bocs.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (25809) nhari, 2006-02-14 12:32:57]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7357
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.02348804473877 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail