Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499724/45 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (77/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7357 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4271. Elküldve: 2006-02-14 11:59:01 [5126.]

Helló!

Mivel óriási nagy a káosz a topicban, többen egyetértenek abban, hogy csinálni kéne valamit! Úgyhogy készült egy DigiTv - forgalmazók listája topic, amely mint a neve is mutatja, egy megbízható forrása szeretne lenni a DigiTv-s forgalmazóknak (és egyúttal leveszi ezt a terhet erről a topicról).

Kérünk mindenkit, hogy a forgalmazók neveit, elérhetőségeit ezentúl a másik topicba írjátok, innen (ha az ötlet pozitív fogadtatásra talál) a jövőben törölve lesznek. Az eddig ide beírt forgalmazók nevei természetesen átmásolhatók abba a topicba.

Megértéseteket köszönjük, és további jó fórumozást!



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #4276 #4281]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1. Elküldve: 2006-02-14 11:56:24 [5127.]

Hell!

Az utóbbi napokban extrém mértékben megszaporodtak a DigiTv-vel kapcsolatos hozzászólások a fórumban. Ez nyilván egy érthető jelenség a szituációt ismerve, azonban igazuk van azoknak is, akik szerint a topicon belül eluralkodott a káosz.
Úgyhogy arra gondoltunk, jót tenne a nagy DigiTv topicnak egy virtuális szétrobbantás, hogy átláthatóvá tegyük a hozzászólásokat, valamint elkülönítsük a hasznos információkat a privát véleményektől.

Ennek jegyében, ennek kezdeteként hoztuk létre ezt a topicot, amely az ismert DigiTv-s forgalmazók listájáról szól, mivel ez a legégetőbb probléma jelenleg.

Kérünk mindenkit, hogy a forgalmazók listáját, neveit ezentúl CSAK ebbe a topicba írjátok, ne pedig a fő DigiTv-s topicba. (Az eddig oda beírt forgalmazók adatait át lehet másolni ide is természetesen.).

Ugyanakkor ez a topic ne szóljon másról, csakis a forgalmazókról, azok elérhetőségeiről. Erre figyelni fogunk a későbbiekben, hogy így legyen.
Legyen ez a topic egy megbízható forrása az országos forgalmazói listának!

Köszönet, és további jó fórumozást mindenkinek!

--AntiChaos System activated ;)


Téma: DigiTv - forgalmazók listája Fórum: Sat
[válaszok erre: #3 #6] (TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
914. Elküldve: 2006-02-14 11:42:53 [5128.]

"Ez alapján NEM fogadták el."

És ez mit jelent számunkra a gyakorlatban? (Azon kívül hogy ismét megmutatták szakmai színvonalukat a tisztelt "urak" odafent.)


Téma: Földfelszíni tv-adások vétele hazánkban és Európában Fórum: Sat
[előzmény: (913) Kardos Attila, 2006-02-14 08:45:55]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3676. Elküldve: 2006-02-11 19:20:07 [5129.]

Szia!

Érdekes téma egyébként, szerintem este az Off Topicba írok majd még ezzel kapcsolatban véleményt, csak most offline leszek picit.

helló!


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (3674) mpali, 2006-02-11 19:15:29]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3672. Elküldve: 2006-02-11 18:07:39 [5130.]

Ööö, két dolog a cikkel kapcsolatban: az egyik, hogy nem tudom mi köze van ennek a Digitv-hez, miért ebbe a topicba kellett írni?
De ha már ide írtad, ide válaszolok: nem tisztem védeni a UPC-t de ez ügyben most az egyszer megteszem. Én úgy érzem, hogy minden esetben a felhasználó a felelős a számítógépe tisztaságáért, nem pedig az internetszolgáltató. Mindenki saját magának KELL gondoskodnia arról hogy a gépe tiszta legyen, arra vírusok ilyesmik ne költözzenek be, vagy ha már megtették, gondoskodnia kell a kiirtásáról. Most komolyan, ha a saját gépemből levelezőszervert csinálok, és onnan küldözgetek levelet a szolgáltató teljes megkerülésével, akkor mit vártok, a szolgáltató mit tegyen? Mit tud tenni? Semmit. Szóval ez a cikk SzVSz baromság, egy olyanért támadja a netszolgálatót, amiről az aztán tényleg nem tehet.
Persze ez itt továbbra is offtopic, úgyhogy vonuljunk át Off Topicba ha folytatni akarjuk.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #3674] [előzmény: (3669) mpali, 2006-02-11 17:17:24]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1732. Elküldve: 2006-02-11 18:00:47 [5131.]

Igen, HA olyan nyalábra teszik őket, amelyek foghatóak lesznek itt is.


Téma: Pillanatnyilag KÓDOLATLAN de egyébként kódolt csatornák Fórum: Sat
[előzmény: (1731) Rockstar, 2006-02-11 17:56:17]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3465. Elküldve: 2006-02-09 21:50:58 [5132.]

Kérnénk mindenkit, hogy másik fórumokról ne osszunk feleslegesen véleményt, különösen negatívat ne! Nem célja senkinek sem (hiszem hogy ezt a többi fórum nevében is mondhatom) hogy fórumok közti vitaháború induljon. Ugyanígy, ha mondanivalód van egy olyan hozzászólással kapcsolatban, amely másik fórumon keletkezett, akkor a választ is oda írd, hiszen hogy néz ki az, hogy egy párbeszéd egyik oldala itt, a másik ott olvasható? Ebből kavarodás, mi több félreértések keletkezhetnek.

Köszi mindenkinek!

És mivel ilyen szürreális bürokrata félelmeim vannak, lefordítom magyar nyelvre a fenti részt:
NEM azt kérjük, hogy ne említsétek meg a többi fórumot. (csak mert lefogadom hogy volt aki szerette volna így értelmezni.). Csak annyit kérünk, hogy az esetleges negatív véleményeket más fórumokról ne itt írjátok ki, mert ők is tiszteletben tartják ezt a tulajdonképpen iratlan szabályt.

köszi!



Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
25671. Elküldve: 2006-02-07 23:33:44 [5133.]

"Tud valaki valami konkrétumot az új magyar műholdas szolgálltatóról. DigiTv"

Igen, egy egész topic van róla, benne több ezer hozzászólással ugyanitt. icon9.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (25670) dioszet, 2006-02-07 23:09:27]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3280. Elküldve: 2006-02-07 12:20:21 [5134.]

Újabb kis olvasnivaló a DigiTv témájával kapcsolatban:

http://index.hu/kultur/media/digi4006/

Mondjuk semmi új információt nem tartalmaz...


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #3286 #3300]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
87. Elküldve: 2006-02-03 12:21:47 [5135.]

:)

Ezt most találtam a Funpic legújabb feltöltései között.

RTL időjárásjelentés, egy "kicsit" hisztérikus csajjal :)

http://www.funpic.hu/files/pics/00027/00027468.wmv




Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
2777. Elküldve: 2006-02-02 14:19:18 [5136.]

Talán ha visszaolvasnál ebben a topicban, megtalálnád a választ.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[előzmény: (2776) mmodjo, 2006-02-02 14:18:18]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1554. Elküldve: 2006-02-01 11:01:30 [5137.]

Mindenféle politikától mentesen, most mintha úgy hallottam volna, hogy módosítani fognak a médiatörvényen, mert talán a legutóbbi alkalommal 4 évre érvényesítették azt, ami most lejárt. Ha ez valóban így van, hátha a karikáinkat is felülbírálja valami idióta odafent.


Téma: Amos műholdak Fórum: Sat
[válaszok erre: #1556] [előzmény: (1551) erdoscsaba, 2006-02-01 10:42:58]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1525. Elküldve: 2006-01-28 01:20:34 [5138.]

A kép objektumnak van egy olyan tulajdonsága, hogy a karakteres böngészők számára egy rövid megjegyzést lehet írni a képhez. Ez az ALT. Na megpróbálok ide HTML kódot írni, meglátjuk a fórummotor lehány-e...

Nem. K*rva fórummotor nem hagyja.

Csináltam 1 képet úgyhogy.

Az ALT="tesztszöveg" paraméter a lényeg. Ilyen egyszerű.

Ez a legegyszerűbb megoldás. Ha ennél többre/bonyolultabbra vágysz az is megoldható persze, de az már nehezebb.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #1526 #1527] [előzmény: (1524) hikjma, 2006-01-28 00:05:59]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
160. Elküldve: 2006-01-27 15:36:37 [5139.]

Jó persze világos hogy így van, de nem ez a "hivatalos" módja az elintézésnek. Legalábbis nem ez a topic :)


Téma: Mediavox Tv Fórum: Sat
[válaszok erre: #161] [előzmény: (158) jános bácsi, 2006-01-27 14:57:55]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1517. Elküldve: 2006-01-27 14:10:22 [5140.]

Total Commander --> csoportos átnevezés.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #1518] [előzmény: (1516) hikjma, 2006-01-27 14:06:04]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1707. Elküldve: 2006-01-27 12:04:56 [5141.]

Azért mert NTSC, és valószínűleg nálad a beltéri nem szereti.


Téma: Pillanatnyilag KÓDOLATLAN de egyébként kódolt csatornák Fórum: Sat
[előzmény: (1706) Permi, 2006-01-27 00:39:47]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
157. Elküldve: 2006-01-27 11:59:33 [5142.]

Ezt a vitát valóban nem itt kellene folytatni.
És arról sem kellene elfeledkezni, hogy egy üzlet - legyen az akár a Médiavox, akár a Sat.hu, akár bármely más - nem köteles az üzletének működtetéséről, belső szervezési információiról beszámolni sem nektek, sem más külső személynek.


Téma: Mediavox Tv Fórum: Sat
[válaszok erre: #158 #159] [előzmény: (154) yaksi, 2006-01-26 23:44:54]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1950. Elküldve: 2006-01-26 11:45:10 [5143.]

További viták elkerülése érdekében:

Ahogy én tudom(!) a most beíró Minimee nem egyenlő azzal a személlyel, aki korábban Mini Me néven írogatott. A névhasonlóság a véletlen műve.

Remélem eléggé politikailag korrekt voltam.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #1951]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
54. Elküldve: 2006-01-24 14:10:34 [5144.]

Hi!

Igazad van abban hogy 15 pénzért valóban az SS2 a legjobb beruházás. De engem pl. zavar hogy a sz.gépnek járnia kell tv-nézéshez.


Téma: HBO dekodolas Fórum: Sat
[válaszok erre: #55 #61] [előzmény: (53) LZsolt, 2006-01-24 14:00:40]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1741. Elküldve: 2006-01-24 13:47:29 [5145.]

3403-schild-internet-klo.jpg

Egyébként tényleg nem tudom hová siettek. Ha 28-a a hivatalos dátum, szerintem lesz megfelelő tájékoztatás az ügyben.
Nyilván a szolgáltatónak is érdeke, hogy minél egyszerűbben elérhetővé tegye a szolgáltatást.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #1742] [előzmény: (1735) sztar1, 2006-01-24 13:41:56]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
86. Elküldve: 2006-01-24 00:03:16 [5146.]

Lesz még:)


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[előzmény: (84) Statmux, 2006-01-23 23:40:59]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
85. Elküldve: 2006-01-24 00:02:59 [5147.]

Itt nem késik. Szerintem frissíts kodeket.


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[előzmény: (83) oldboy3, 2006-01-23 18:19:57]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
81. Elküldve: 2006-01-22 15:13:54 [5148.]

HUMORTÉVÉ

És akkor itt van a videó, amelyről valójában beszéltem pár hónapja.

A Most Outrageous sorozatnak egy különkiadása, amely kizárólag az élő tv-adásban lezajlott bakikkal foglalkozik. Az összes rész közül ez a legjobb, úgyhogy baromira ajánlom mindenkinek aki vihogni akar öntudatlanul:). Akinek esetleg a múltkori rész nemigen nyerte volna el tetszését, ezt a különkiadást az is töltse le, EZ az abszolút legjobb:).
Nem egy nagy minőség, mert videókazettáról lett grabbelve, ráadásul egy félresikerült NTSC-PAL konverzión keresztülment, de élvezhető.
Kötelező darab:)

LIVE TV Special

Van még. Bőven :). De ez a legjobb rész az összes közül.


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[válaszok erre: #83 #84]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1277. Elküldve: 2006-01-19 23:30:56 [5149.]

Én ezt azért Nora9-nek nem mondanám így oda, ismervén valamennyire a szakmai részét. icon25.gif

Besides, annak amit írt, mi köze van bármilyen technikai dologhoz?

jóéjt :)


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #1281] [előzmény: (1276) ZOZIKA, 2006-01-19 23:16:24]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1380. Elküldve: 2006-01-19 17:17:09 [5150.]

A kettőnk közül valamelyikünknek biztos.

osdshot.jpg


Téma: Amos műholdak Fórum: Sat
[előzmény: (1379) sztar1, 2006-01-19 17:12:42]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7357
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022244930267334 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail