Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499723/44 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (75/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7357 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1378. Elküldve: 2006-01-19 17:10:38 [5151.]

Nem kéne baromságokat írogatni a fórumba, ok? icon51.gif
Külön a kedvedért megnéztem. 17:10 : nincs nyitva az égvilágon semmi.



Téma: Amos műholdak Fórum: Sat
[válaszok erre: #1379] [előzmény: (1377) sztar1, 2006-01-19 17:07:36]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1529. Elküldve: 2006-01-18 22:16:11 [5152.]

Egy aranyos kis sztori. Katonaságot riasztott a digitális beltéri :)

http://index.hu/tech/hardver/port3609/


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1653. Elküldve: 2006-01-18 12:28:30 [5153.]

Kérnénk mindenkit hogy maradjon a topic témájánál. A nem e témába (Pillanatnyilag KÓDOLATLAN de egyébként kódolt csatornák) tartozó hozzászólások a jövőben innen törölve lesznek.

Thank you and have a nice day.


Téma: Pillanatnyilag KÓDOLATLAN de egyébként kódolt csatornák Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
25295. Elküldve: 2006-01-17 13:48:52 [5154.]

Ööö, az igazság az, hogy ilyet nekem is ajánlottak már. Mármint, hogy az új 5-ös BIOSú kártyámat (ha lenne) felokosítják nekem. Nem éltem a lehetőséggel, mert a UPC-ről az a véleményem hogyha teljesen ingyen kapnám akkor is inkább visszautasítanám, de itt helyben (értsd: a valós életben, tehát nem az interneten keresztül) megkerestek már ezzel. És bár való igaz, hogy a saját szememmel nem láttam a dolgot, így 100%-ra nem állíthatom biztosra hogy igazat mondtak nekem, mindenesetre egy olyan ember mondta, akiben bízom annyira hogy tudjam, nem szokott alaptalan dolgokat mondani.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #25296 #25298] [előzmény: (25294) erdoscsaba, 2006-01-17 13:42:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
611. Elküldve: 2006-01-12 16:04:49 [5155.]

Semmi gond, mondtam hogy nem kritizálni akarok:). Csak beledöglött az Operám, de akkor utánanézek hátha nálam van a hiba.


Téma: MPEG2 rendszer Fórum: Sat
[előzmény: (610) Rönó, 2006-01-12 16:00:25]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
609. Elküldve: 2006-01-12 15:52:00 [5156.]

Nem kritizálni akarom, de szóljál légyszi az oldal készítőjének ha ismered, hogy a rohadt hóesése, meg a sok szar biszbasz flash meg animált gif olyannyira leterhelte a 2 Ghz-es processzoromat, hogy kénytelen voltam kilépni az Opera böngészőből, mert majdnemhogy az egér is szaggatott :( icon26.gif


Téma: MPEG2 rendszer Fórum: Sat
[válaszok erre: #610] [előzmény: (608) Rönó, 2006-01-12 15:48:35]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
25206. Elküldve: 2006-01-10 21:20:05 [5157.]

Hogyne. Meg még idén indul a KWP-sat nevű csomag is a Telstarról, FTA csomag lesz, tele pornóval.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #25212] [előzmény: (25203) ZOZIKA, 2006-01-10 21:05:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
25200. Elküldve: 2006-01-10 20:58:11 [5158.]

Szerintem elolvas az egyik topicban valami hozzászólást, aztán nagy ujjongva továbbadja mint hiteles információt, egy topikkal arrébb. icon26.gif


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (25199) erdoscsaba, 2006-01-10 20:56:22]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1932. Elküldve: 2006-01-09 12:06:50 [5159.]

www.lyngsat.com

Érik már az új linkes topic, a gyakorlati megvalósításának mikéntjén gondolkodom.


Téma: Viaccess Fórum: Sat
[válaszok erre: #1937] [előzmény: (1931) Torp, 2006-01-09 11:57:32]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
588. Elküldve: 2006-01-09 09:04:53 [5160.]

CCE-ből újabb verzió kellhet akkor gondolom, 2.67-ben nem igen van ilyen lehetőség, a kimenet pedig használhatatlan. :(. Meg gondolom a DVD-lejátszók legtöbbje sem zabálja a 4:2:2-t.


Téma: MPEG2 rendszer Fórum: Sat
[előzmény: (587) Kilyan, 2006-01-09 08:47:23]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
586. Elküldve: 2006-01-09 08:42:42 [5161.]

Na sziasztok!

Egy kérdésem lenne, ha hülyeséget kérdezek bocsi, de fontos.
4:2:2-es mpeget át lehet valahogy alakítani szabványos 4:2:0-ra? És ha igen, tud valaki ajánlani egy programot rá? Természetesen, lehetőleg minél kevesebb veszteséggel.

Köszi előre is!

bye!


Téma: MPEG2 rendszer Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
75. Elküldve: 2006-01-08 20:47:44 [5162.]

HUMORTÉVÉ

Hát, most hogy eltelt 1 hét a szilveszter óta, itt az ideje hogy eljöjjön Sylvester Stallone dublőrje, vagyis a pótszilveszter höhö :).

Ahogy ígértem, jön egy kis videó, egy válogatás a világ legnagyobb tv-bakijaiból, amitől szerintem a legtöbben betegre fogják röhögni magukat:)

Az első rész 22 perces, 180 megás, a következő helyen található:

Innen tölthető!

Ha tetszik, van még pár rész a tarsolyomban, és a fenti még nem is a legjobb:).
Jó röhögést mindenkinek! icon53.gif

u.i.: a fenti linket ne terjessze senki plíz. Nem azért mert titkos, hanem mert a tároló szerver elsősorban nem erre van kitalálva. Thanks.


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[válaszok erre: #76]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1285. Elküldve: 2006-01-08 13:30:43 [5163.]

icon36.gif Ezt a vitát ne itt folytassuk légyszíves, nem ide tartozik!


Téma: Amos műholdak Fórum: Sat
[válaszok erre: #1286] [előzmény: (1284) l_laszlo, 2006-01-08 13:29:25]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1012. Elküldve: 2006-01-07 23:37:02 [5164.]

Amikor az AD-s srácok megjelentek itt nemrég, szomorúan sejtettem, hogy nem fogják sokáig bírni a kiképzést. Vannak itt a sat.hu fórumon tagok akik igencsak rámenősek tudnak lenni :).

Kitartás fiúk, őszintén! icon32.gif


Téma: Antenna digital Fórum: Sat
[válaszok erre: #1024] [előzmény: (995) Boszorkánymester, 2006-01-07 19:20:26]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
25133. Elküldve: 2006-01-06 14:58:21 [5165.]

Ha esetleg unjátok a zenei stílustalanságot, vagyis hogy mindenhonnan ugyanaz szól, leírom az én zenei kínálatomat, amiből összeáll.
Ha valami dallamos kis mai zenét akarok, de nem feltétlenül Britnit vagy Whitnit vagy valami DJ-vel kezdődő dolgot, akkor az Express holdon 53 fok keleten sugározik a 1-Muz, egy szerintem kiváló orosz interaktív zenecsatorna, non-stop.

Ha szolid, netán klasszikusabb (értsd: régi jó!) számokat akarok hallgatni, arra ott a Vault, 28 fok keleten, FTA.

Klasszikus, illetve nyugtató zenéhez a Classic FM TV, szintén 28 fok keleten.

Ha pedig valami normális, hozzám közelálló jó kis vad zenét szeretnék hallgatni, akkor... régebben ott volt a Total Rock rádió műholdon a Sky-nál ingyen, sajnos az utóbbi hónapokban már leszedték onnan nagy bánatomra, interneten azonban továbbra is on-line hallgatható a www.totalrock.com címen.

Plusz ugye az MP3-ak, de az már nem ide tartozik.

A fentiekkel együtt pedig az égvilágon semmi szükségem se Rádió 1-re, se semmi vele ekvivalens szintű maszlagra.

Hátha valakinek segítettem, vagy tippet adtam.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
116. Elküldve: 2006-01-06 10:34:13 [5166.]

Hát akkor ez 3 nap parkolópálya azt hiszem. icon72.gif
Az azonos topicok pedig ha nem is törölve, de összevonva.


Téma: Columbia beltérik Fórum: Sat
[válaszok erre: #117 #118]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
247. Elküldve: 2006-01-06 00:40:40 [5167.]

Olvasnivaló estére:

"Kamu szöveggel reklámozzák a csatornát"

http://index.hu/kultur/media/sport19934/


Téma: Sport Klub Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1539. Elküldve: 2006-01-05 23:35:18 [5168.]

icon25.gif Főoldal, vagyis a topicok listájának az alján, "Új téma létrehozása". Picit kutatni kell de ottvan icon32.gif


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[előzmény: (1537) LZsolt, 2006-01-05 23:13:59]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1534. Elküldve: 2006-01-05 22:47:32 [5169.]

"Ugyanakkor ahogy így itt volt ez a Boldog ünnepet topic az lenne a konstruktív javaslatom hogy esetlegesen ilyen formában lehetne egy olyan topicot csinálni ahová be lenne írva az összes fontos oldal és mindig az lenne legfelül azok számára akik tényleg kezdők és nem tudják mit hol kell keresni."

Kiváló ötlet! icon32.gif
Valaki kezdjen bele összeírni az ilyen oldalakat, persze ha tudok én is besegítek. Aztán majd kiemeltté tesszük!


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[válaszok erre: #1537] [előzmény: (1533) LZsolt, 2006-01-05 22:34:55]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
341. Elküldve: 2006-01-04 23:41:37 [5170.]

Pokier: privát üzenet ment, ha érdekel a dolog.


Téma: Skyview 2CI+Free-X modullal Fórum: Sat
[előzmény: (337) pokier, 2005-11-29 16:37:40]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
361. Elküldve: 2006-01-04 19:25:47 [5171.]

És még az MGM-et is be tudtam ma üzemelni. Épp nagyon jó film megy rajta, Kathy Bates pedig egy kiváló színésznő.
Hát, műholdazás szempontjából szép a mai nap icon46.gif


Téma: Ki mit néz ma?? Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1482. Elküldve: 2006-01-04 18:48:10 [5172.]

Yupp, megerősítve. Működik a D+ ismét. Nem véletlenül a Taquliák a kedvenc PPV-csatijaim :). Szép munka volt, akárki csinálta.


Téma: Nagravision Fórum: Sat
[válaszok erre: #1483]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
844. Elküldve: 2006-01-04 18:31:41 [5173.]

E pillanatban próbálom Dream alatt szóra bírni a dolgot.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #845] [előzmény: (843) TNC, 2006-01-04 18:26:03]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
842. Elküldve: 2006-01-04 18:23:32 [5174.]

Nem is vitatkozom mert lehet hogy igazad van. Ebben az esetben viszont próbálja ki valaki, akinek van SS kártyája, mert nálam sajnos nincs ilyen.


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #843] [előzmény: (841) TNC, 2006-01-04 18:22:35]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
839. Elküldve: 2006-01-04 18:15:46 [5175.]

Hát amennyiben a seca2 emut ráveszed hogy Nagra2-t is dekódoljon... icon72.gif . Merthogy leszedtem, seca2 emut tartalmaz a file. Mondjuk már azon is meglepődtem, hogy valami .exe file nincs benne :)


Téma: One DTH (műholdas szolgáltatás) Fórum: Sat
[válaszok erre: #841] [előzmény: (838) dzsimi3, 2006-01-04 18:12:10]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7357
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.021913051605225 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail