Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499683/4 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (145/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7357 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
22. Elküldve: 2005-12-15 11:56:05 [5226.]

Helló!

Hát, megköszönném ha valami címet/URL-t előkeresnél. Igazából az NBC feed kell 15 fok nyugaton, lassan másfél éve hogy kódolták és mostmár hiányzik, kulcs pedig (legalábbis publikus) nincs.


Téma: BISS-E Fórum: Sat
[válaszok erre: #23] [előzmény: (21) jfk, 2005-12-15 11:48:25]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
24790. Elküldve: 2005-12-15 11:47:09 [5227.]

10_15_Anettka_leszbikus_k.jpg


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (24787) TNC, 2005-12-15 11:37:20]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
24770. Elküldve: 2005-12-14 19:05:16 [5228.]

"Ami nem jön: Cool, Club, Reality, Paprika,..."

A Realityből jön egy full kódolatlan verzió 28 fok nyugaton, amely - szerintem - jobb műsorokat ad mint a UPC-s. (Pl. adta Michael Moore Awful Truth c. sorozatát amit az európai verzió nem mondhat el magáról). Igaz, magyar hang nincs.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (24763) chromax, 2005-12-14 17:55:14]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
20. Elküldve: 2005-12-14 11:45:26 [5229.]

Köszi!!

Tudom hogy rettentő sok idő, de két dologból indulok ki:
Az egyik, hogy - amint más csatornák ismert BISS kódjait elnézem, - legtöbb helyen törekednek az egyszerűségre, a karakterek valami sormintát követnek amit mintha egy 3 éves gyerek talált volna ki - nem kizárt, hogy más (nem publiknak szánt) BISS alapú átjátszócsatornák is ezen a szinten vannak).
A másik, hogy a szerencse is közbejátszhat:)


Téma: BISS-E Fórum: Sat
[válaszok erre: #21] [előzmény: (19) hontal, 2005-12-14 11:38:28]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
18. Elküldve: 2005-12-14 10:46:58 [5230.]

Hey yo!

Létezik egy oroszok által készített program, amely BFH módszerrel megpróbálja a BISS-t feltörni, egy beletöltött kódolt .ts file-on. Ezt a progit azonban sehol sem lelem az interneten, nincs meg valakinek? monobiss.exe, vagy ilyesmi a neve, ahogy utánaolvasgattam.
(igen, BISS-t akarok törni, tudom hogy soká tart, de időm mint a tenger :) ). Sőt ha egy linuxos verzió van hozzá, az még jobb...:)


Téma: BISS-E Fórum: Sat
[válaszok erre: #19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
399. Elküldve: 2005-12-13 13:10:49 [5231.]

Összevonva. icon26.gif


Téma: Sportmusorok Fórum: Sat
[előzmény: (404) poxi, 2005-12-13 12:59:03]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53. Elküldve: 2005-12-11 21:10:31 [5232.]

Electro Outlet: NEM AJÁNLOM ŐKET!

Rettentően megjártam velük egyszer!
Egy digitális házimozis hangfalszettet rendeltem tőlük. Leküldték ide vidékre a hivatalos képviselőjükhöz. Elmentem, kifizettem, átvettem. Itthon kinyitom az egyébként rohadtul nem gyári dobozt... mit látok? Egy rózsaszín papír, miszerint a debreceni Metro VISSZADOBTA a terméket, merthogy hibás, a hiba leírása: "nem működik". Bekapcsoltam, és valóban nem működött. Vagyis, ezek a szemétládák minden zokszó nélkül elpasszoltak nekem egy olyan terméket, amelyet még a Metro is visszadobott, mert _gyári hibás_. Kivertem a cirkuszt náluk, visszakaptam a pénzemet, és nem ajánlom senkinek, hogy bármit is vásároljon ott.


Téma: Új TV-t , de milyet? fontos szempontok !!! Fórum: Sat
[előzmény: (45) siemensguru, 2005-12-11 19:07:41]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
24. Elküldve: 2005-12-11 18:08:03 [5233.]

PÜ ment


Téma: Smackdown feeds Fórum: Sat
[válaszok erre: #25] [előzmény: (23) Don, 2005-12-11 18:02:19]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
38. Elküldve: 2005-12-11 17:45:12 [5234.]

Biztos? Ha kiég az égő, megveheted a projektort mégegyszer, annyiba kerül a csere.
Arra a napra várok amikor majd a LED-es projektorok megjelennek. Szarér-hugyér ki lehet majd hozni, technikailag már ma is lehetséges lenne piacra dobni, csak hát ugye minek adjunk valamit 30.000 ft-ért, ha eladhatjuk ugyanazt 150.000-ért is icon30.gif


Téma: Új TV-t , de milyet? fontos szempontok !!! Fórum: Sat
[válaszok erre: #41] [előzmény: (36) fiat1954, 2005-12-11 17:35:02]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1532. Elküldve: 2005-12-10 16:33:02 [5235.]

Jó persze a többi sem jobb, de ezt vhogy különösen utálom


Téma: M2 (digitális) Fórum: Sat
[előzmény: (1530) chromax, 2005-12-10 15:42:16]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1529. Elküldve: 2005-12-10 15:35:10 [5236.]

"Azoknak írom le akik esetleg hisznek nekem, hogy ma voltam az RTL új székházban és nagyon szép lesz az RTL új arculata is. Karácsony előtt meg is jelennek vele, eltűnik a NANÁ-s design végre 3 év után."

Ezzel az a baj, hogy csak a régi arculat tűnik el, nem pedig az egész csatorna. Nem tudnak olyan arculatot csinálni, amellyel engem rávennének, hogy egyáltalán behangoljam a moslék csatornájukat a televíziómon. Persze ez már offtopic.


Téma: M2 (digitális) Fórum: Sat
[válaszok erre: #1530] [előzmény: (1528) Brendon28, 2005-12-10 15:24:11]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1525. Elküldve: 2005-12-10 14:53:11 [5237.]

Pssszt... icon74.gif
Ne kezdjük előlről a keresztbeköpködést... ha lesz valami az MTV pakkból úgyis lesz, ha meg nem, hát az is ki fog derülni. icon9.gif


Téma: M2 (digitális) Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
143. Elküldve: 2005-12-09 12:57:13 [5238.]

Azért, mert a fórummotor a mai nap beírt hozzászólásokat pirossal jelöli. Tehát minden ami piros, a mai nap (éjfél óta) íródott.


Téma: Viva és Vivaplus > kódolt lesz?? Fórum: Sat
[válaszok erre: #144] [előzmény: (142) Kardos Attila, 2005-12-09 12:55:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
141. Elküldve: 2005-12-09 12:51:31 [5239.]

Privátban, nyugodtan megbeszéltük a dolgot a beíróval.


Téma: Viva és Vivaplus > kódolt lesz?? Fórum: Sat
[előzmény: (139) Kardos Attila, 2005-12-09 12:46:53]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1371. Elküldve: 2005-12-07 19:34:11 [5240.]

http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=3802687

Voalla!

(Ja és nem én árulom, és nem is ismerem az illetőt :) )


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (1370) ghw, 2005-12-07 18:51:08]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1492. Elküldve: 2005-12-05 22:36:09 [5241.]

"Na azért a 5632-es adások nem olyan rosszak. Pl: BBC Prime a HB-n."

Személyesen tanúsítom - feedeket nézve - hogy 5632-ből ha jól csinálják, ki lehet hozni olyan minőséget hogy a fületeket fogjátok és az állaitokat keresitek ha nézitek. (állatokat írtam az előbb de az félreérthető:) ) Olyan minőségű adásokat láttam 5632-ben sugározva, hogy néhányat elraktam emlékbe, mondván "így is lehet adást sugározni".


Téma: M2 (digitális) Fórum: Sat
[válaszok erre: #1493] [előzmény: (1490) TNC, 2005-12-05 21:44:38]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1355. Elküldve: 2005-12-05 19:39:56 [5242.]

icon75.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (1354) erdoscsaba, 2005-12-05 19:38:31]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1353. Elküldve: 2005-12-05 19:29:33 [5243.]

Boldog santa.jpg -t!


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
119. Elküldve: 2005-12-05 19:22:34 [5244.]

"ki szereti az elvont alternativ zenét? én biztos nem!"

Jelentkezem. Szerintem egy páran követnek, akik szeretik az elvont alternatív zenét, kicsit többre tartják a diszkós tüc-tücnél. Mindenesetre ne csináljunk zenei ízlésvitát, annak sose lenne vége.


Téma: Viva és Vivaplus > kódolt lesz?? Fórum: Sat
[válaszok erre: #125] [előzmény: (113) trance85, 2005-12-05 18:53:36]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1346. Elküldve: 2005-12-04 00:47:50 [5245.]

Ha elfogadsz egy javaslatot, vegyél inkább két hálókártyát. Akármilyen vacak is jó, valami használtkereskedésben szerintem max 1000 ft/db áron adnak egyet, veszel kettőt, aztán azzal lehet normális tempóban másolni, játszani is. A mai játékok közül már nem támogatja semmi a soros portos multiplayert. A másik, hogy LPT meg főleg COM porton az átvitel olyannyira lassú, hogy hamarább célhoz érsz ha az adatokat floppyn átviszed egyik gépről a másikra, mert biz isten gyorsabb.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #1347 ] [előzmény: (1344) zidane2005, 2005-12-04 00:39:46]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
7. Elküldve: 2005-12-03 15:20:59 [5246.]

"Kérem a moderátorokat, hogy töröljék e felesleges topic-ot, és helyezzék át egy már meglévő topic-ba!"

Hagyjátok az ilyen dolgokat ránk, hogy mi megy új topicba és mi törlődik! És főleg ne anyázzátok emiatt egymást. Akkor inkább engem privátban, az én anyám jól bírja a csuklást icon25.gif
Ha nincs aktivitás egy topicban (vagyis felesleges, esetleg holtpontra jut), úgyis lesüllyed magától, ezt Ti is tudjátok.


Téma: DIGITAL beltérik /4000, 4100/ Fórum: Sat
[válaszok erre: #9 ] [előzmény: (4) l_laszlo, 2005-12-03 14:48:09]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
18. Elküldve: 2005-12-03 00:28:31 [5247.]

K.Tibor és TNC: na urak, magánban tessék mán folytatni ezt a magasröptű beszélgetést icon25.gif


Téma: UPC vagy AD? Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
1320. Elküldve: 2005-11-30 00:36:46 [5248.]

Szerintem Telstar 15 fokon megy még.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #1321 ] [előzmény: (1319) hikjma, 2005-11-30 00:34:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
24480. Elküldve: 2005-11-29 22:01:55 [5249.]

Helló!

Igen, működik a dolog. A dolog feltétele, hogy legyen tiszta vételed az Astra műholdra, de Németben ez nem probléma. A szett működni fog odakint is, csak ezt ne kösd a UPC orrára. Fizess be egy évet előre, vagy bankszámláról egyenlítsd a havi számlát.

sok sikert!


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (24478) enisz, 2005-11-29 21:56:53]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
24477. Elküldve: 2005-11-29 21:52:42 [5250.]

Viszont ez az igazi Demon hidd el nekem, az igazi írta. Ezt láthatod onnan, hogy a regisztrációja 2003-01-09-kor volt, tehát nem új nick, (erre én vállalok garanciát hogy ez ugyanaz a nick aki korábban is írt ide), valamint hogy az rdi-saton MODERÁTORI státusszal szóról szóra ugyanezeket leírta.
_Ő_ az igazi Demon, hidd el nekem, függetlenül hogy a másik helyen valaki tényleg beugatott aki nem ő volt. Ez itt a real demon, az rdi-sat moderátora:)


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (24476) szapityu, 2005-11-29 21:48:40]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7357
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023548126220703 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail