Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499680/1 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (91/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7357 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4620. Elküldve: 2019-10-07 19:31:16 [2051.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[előzmény: (4597) crofti28, 2019-10-07 16:58:11]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
119794. Elküldve: 2019-10-07 00:18:34 [2052.]

Gratulálj nekik amiért beindították a bullshit generátort.
Amikor 2 percen át mozog a szád, mégsem mondasz semmit.

http://www.vancso.hu/bullshit/


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #119795] [előzmény: (119793) Péter41, 2019-10-06 23:41:46]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
54700. Elküldve: 2019-10-02 15:41:40 [2053.]

Ez mind szép és jó, de az alapján amit elmondott, ott valami nagyon komoly hardveres hiba van. Talán a fej tört le vagy sérült meg.
Ebben az esetben nincs az a szoftver, ami segíteni tudna.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54701 #54707] [előzmény: (54699) net_user, 2019-10-02 14:57:53]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
54684. Elküldve: 2019-10-01 12:30:10 [2054.]

"Ha sok, akkor már sokezres tétel. "

Bocsánat, senki zsebében nem tisztem kutakodni, de erre reagálnék, hogy "sokezres" tétel.

Mennyi az a sok ezer? 15 ezer forint? Mert kb ennyiért lehet kapni egy olyan 500 gigás külső USB merevlemezt.

Ritka az amikor valakinek annyi kritikus mentenivaló adata van, ami nem fér el ekkora tárhelyen. (Filmek, zenék nyilván nem tartoznak ebbe a kategóriába, az pótolható az internetről bármikor.)

Nem neked szól konkrétan amit írok, úgyhogy ne Te sértődj meg rá, csak épp nálad jutott eszembe, de erről a "sokezres tétel a biztonsági másolat" kérdéséről az jutott eszembe, hogy aki itt is eljátssza, hogy 300 forint spórolásért az anyját is... na az utána ne sírjon, ha odavan több évnyi emléke, munkája.

Ha meg tényleg kritikus az anyag, és el kell vinni Kürtékhez, azok meg a visszaállítás után kiszámlázzák a félmillió forintos tételt... hát rögtön más szemmel nézne vissza az ember a 15.000 forintos backup merevlemezre, amellyel megspórolta volna ezt az egészet :)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54685 #54688 #54720 #55408] [előzmény: (54678) gomey, 2019-10-01 08:59:28]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
54672. Elküldve: 2019-09-30 23:43:18 [2055.]

Hát e' nem hangzik jól.
Hallgasd meg közelebb hajolva működés közben, hogy hallasz-e fura, ismétlődő kattogásokat a merevlemezből. Ha igen, az instant kuka.
Ha nem, akkor egy fokkal még jobb lehet a helyzet, de az általad leírtak alapján nem túl rózsás.

Én is jártam így, sőt szerintem mindenki járt már így, aki életében foglalkozott már komolyabban informatikával. Azóta megtanultam a kritikus dolgokat többször, gyakrabban, több helyre is elmenteni :)

Talán még annyi, hogy ha valami nagyon kritikus volt rajta, aminek a hiánya az életed, vagy karriered végét is jelentheti, a Kürt Kft (google megtalálja) valószínűleg vissza tudja hozni neked az adatokat, igaz rendkívül borsos áron. Szerintem nem fogod ezt az opciót bevállalni, de a rend kedvéért ideírtam, hogy van egy ilyen lehetőség is.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #54673 #54674] [előzmény: (54670) gomey, 2019-09-30 10:59:54]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
65520. Elküldve: 2019-09-25 13:27:32 [2056.]

Szia.

Akartam írni egy PÜ-t neked, de úgy tűnik le vagyok tiltva.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #65521 #65522] [előzmény: (65519) zoltan32x, 2019-09-25 13:05:51]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
65518. Elküldve: 2019-09-25 12:46:24 [2057.]

Na akkor ahogy pár hónapja megsejtettem Neked a fórumon, nem nagyon jött be ez a 'veszek egy androidos IPTV vevőt, aztán lesz ami lesz' történet :)


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #65519] [előzmény: (65517) zoltan32x, 2019-09-25 12:25:03]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53941. Elküldve: 2019-09-24 15:14:41 [2058.]

Nyáron is megcsinálják, egész évben. Szinte folyamatosan kódolatlan valami 2 hétig.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (53940) WAMPIRE, 2019-09-24 14:57:38]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53939. Elküldve: 2019-09-24 14:02:11 [2059.]

Beszéltem a supporttal. Közölték, hogy a legújabb chipset már nem támogatja az RGB-t scarton keresztül sem, mindössze a manualban maradt benne tévesen ez a beállítási lehetőség.
Azt mondták, erre nem lesz megoldás.
Szomorú vagyok.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (53937) Babilon5, 2019-09-21 19:19:21]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53935. Elküldve: 2019-09-21 16:06:36 [2060.]

Na, folytatom a sztorit:)

Triax tr 63 cuccot vettem, a strong helyett. Médialejátszója elég korrekt, szinte mindent lejátszik, meg vagyok vele elégedve, dvb-t2 vevőként is megállja a helyét, Hevcet is tud, frankó.
Ez mostmár maradni fog szerintem, kitartok mellette.

DE!
A user guide szerint tudnia kellene az RGB-t scarton át, van a menüjében egy beállítás, hogy cvbst óhajtanék, vagy rgbt.
Na ez a beállítási menüpont - a user guideal ellentétben - nekem nincs ott. Mindent próbáltam, sehogy sincs ott.
Mivel CRT tévén van a cucc, hatalmas képminőségbeli különbség van a CVBS és az RGB között, szóval nagyon szeretném előcsalni, főleg hogy még a manual is azt írja, hogy ennek mennie kéne.
Firmware upgraddel MEGINT az a helyzet, hogy ami a megvásárolt gépemen van, az annyira új (1.0.23), hogy a gyártó oldalán is csak a 18as van.
Lehet megpróbálom ennek ellenére ezt ráerőltetni mégis, remélve hogy a menüpont előjön, és semmi más nem csesződik el vele.
Van esetleg valakinek valami egyéb ötlete erre? :)


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53936]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4435. Elküldve: 2019-09-21 12:59:25 [2061.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[előzmény: (4433) Benedek012, 2019-09-21 12:48:03]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4429. Elküldve: 2019-09-20 20:57:37 [2062.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[előzmény: (4428) BAMBOX, 2019-09-20 20:30:16]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4407. Elküldve: 2019-09-19 16:45:39 [2063.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[előzmény: (4395) Benedek012, 2019-09-18 13:44:52]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
4393. Elküldve: 2019-09-18 12:57:26 [2064.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #4394 #4395] [előzmény: (4392) Benedek012, 2019-09-18 12:56:32]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
20408. Elküldve: 2019-09-16 14:46:03 [2065.]

Értem.
Na, akkor ez egy harmadik kategória :)
Zene szerepel a videóban, de attól még az egy videó, a formátumát tekintve :). Még akkor is, ha 2 órán át csak egy állókép van benne, és a háttérben szól a zene. Az egy videófile.

Azt érdemes lehet tudni, hogy a kompatibilitás nem mindig az erőssége azoknak az eszközöknek, amiknek elsődleges célja nem a médialejátszás.
Ha veszel egy kifejezetten médialejátszó hardvert, ott a gyártó jó esetben törekedni fog arra, hogy minél több féle formátumot lejátsszon a hardvere.
Ugyanakkor pl. egy műholdvevő esetében, a gyártó elsősorban arra koncentrál, hogy a készülék a fő feladatát, a műholdvételt hibátlanul ellássa... az pedig, hogy mellesleg a chip képes lejátszani a videótartalmat nem csak műholdas, de helyi forrásból is, ez csupán csak egy extra. És általában így is tekintenek, extraként erre a funkcióra. Ebből (meg a használt chipből adódóan) a kompatibilitás messze nem olyan jó, mint egy rendes médialejátszóé.

Röviden összefoglalva ez kb. azt jelenti, hogy lesznek videóformátumok amiket jól fog vinni, és lesznek amiket valószínűleg sehogy sem, vagy csak komolyabb hibákkal. Továbbra is valószínűnek tartom, hogy nem a filemérettel lesz a gond, hanem a benne lévő videó kódolási módjával.

Sok lehetőséged nincs ezzel kapcsolatban sajnos, felsorolom azt a néhányat:
- Az egyik, hogy kinyomozod milyen típusú videókat szeret, és milyet nem szeret a beltéri. A jövőben pedig elfogadod, hogy a file-ok egy csoportja menni fog, egy másik csoportja pedig nem.
- Ha a fenti felállás semmiképp sem tetszik, akkor a problémát bár megoldani nem lehet, megkerülni talán igen: azon file-okat amik nem jól mennek, át kell konvertálni olyasmi formátumba, ami jól működik. Itt ismét segít, ha már rájöttél mik működnek és mik nem.
- Vagy venni egy új célhardvert, külön a médialejátszásra.

Írhatnám, hogy várj egy szoftverfrissítésre, de egyrészt azt írod régóta nincs ilyen, másrészt ha a probléma hardveres eredetű, akkor semmilyen szoftveres frissítés ezt a problémát nem fogja orvosolni.

Szerintem ezek a lehetőségeid a témában. El kell fogadni, hogy ez a box ennyit tud, hiszen nem ez az elsődleges profilja.


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #20409 #20410] [előzmény: (20407) gyurkabá, 2019-09-16 14:35:42]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
20406. Elküldve: 2019-09-16 12:50:27 [2066.]

Bocsánat, távol álljon tőlem a kötözködés, tényleg nem annak szánom, de a 20389-ben azt írtad, 100 Mbyte feletti HD videók. Egy szót sem írtál zenékről.

A zenék formátuma rendszerint ugye mp3, nem pedig mp4. Most nem tudom, hogy az előző hozzászólásodban az ezzel kapcsolatos említés az csak egy elírás, vagy tényleg vannak olyan mp4 file-jaid, amelyek csak zenét (audiósávot) tartalmaznak. Elvileg létezhet, gyakorlatban még nem találkoztam velük.

Ha a 100 megás mp3-ak esetében lefagy a gép vagy rosszul működik, ott érdemes volna megnézni a zenék hosszát is. (Egy 100 megás mp3 már egész komoly hosszúságú is lehet.) Elképzelhető, hogy nem a file méretével, hanem az idejével van esetleg baja.

Persze az is előfordulhat, hogy igazad van, és olyan vacakul lett a gép szoftvere megoldva, hogy egy bizonyos fileméret felett pl. túlcsordulás történik a szoftverben, ez meg egy sor problémát tud magával hozni.
Érdemes volna külföldi fórumokon körülnézni, mást is érint-e ugyanez a hiba.

Ezek voltak a tippjeim.


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #20407] [előzmény: (20405) gyurkabá, 2019-09-16 11:24:26]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
20403. Elküldve: 2019-09-16 00:19:04 [2067.]

Na, először is. Fogalomzavar van.

Mi az, hogy "100 felett" vannak a videóid?

100 mi felett?
Amit te akarsz írni az valószínűleg az, hogy 10 giga felett (és abból sehogy sem lesz 100, megában főleg).

Aztán.
Mivel a 20398-as hozzászólásodban írtad, hogy egy 11,2 gigás file-t gond nélkül visz a gép, így jó eséllyel nem a méret lesz a ludas, nem erre kell keresgélni.

Amikor Miki azt írta, hogy nézd meg a filmed adatait, ez alatt nem azt értette, hogy nézd meg a rendezőjét és a főszereplők nevét, hanem hogy a technikai adatait. Milyen kodekkal van tömörítve, milyen tulajdonságokkal, stb. Itt lehet a kutya elásva, hogy van esetleg valami olyasmi kodek, amit a géped valamiért nem eszik meg. Előfordul az ilyesmi.

A személyes jótanácsom mindentől függetlenül, hogy érdemes mondjuk USB segítségével fizikailag átvinni a file-t arra a gépre amivel játszani akarod... ezek az "átstreamelem a pc-ről" marhaságok, ezek teljesen komolytalan szoftverek, és azon kívül hogy valószínűleg kizárólag minőségromlással tudják átstreamelni, egy sor vadiúj hiba forrása lehet. Én biztosan beruháznék (ha nincs) egy USB-s merevlemezre, és odavinném mindig, ahol le akarom játszani a filmet. Nem bohóckodnék ilyen streamelgetős idegbosszantással. Ez persze csak személyes vélemény.


Téma: AMIKO Fórum: Sat
[válaszok erre: #20405] [előzmény: (20402) gyurkabá, 2019-09-15 23:31:42]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53901. Elküldve: 2019-09-14 14:32:50 [2068.]

"A szabadon fogható adások sugárzási módja (T1 H264) nem fog változni, ez benne volt a hírlevélben. Szóval így téged nem érint a változás, ha nem nézel előfizetős tartalmat. "

Ja igen, ez így teljesen jogos, így már értem miért álltok értetlenül a dolgaim előtt, bocsánat. :) Kihagytam a legfontosabb részletet.

A cserét egy T2-es boxra azért preferálom, mert a román/szerb határ közelében van használva a box, így itt a T2-es box elkapja a külföldi csatornákat is.
HEVC pedig azért kell, mert ugyebár akkor "ha lúd, legyen kövér is", ha már elhatároztam, hogy veszek egy újat, akkor az lehetőleg ismerje az épp aktuális legújabb technikát, jövőbeli kompatibilitás biztosítása céljából. :)


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53902] [előzmény: (53900) azbest, 2019-09-14 14:27:51]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53899. Elküldve: 2019-09-14 14:06:37 [2069.]

A trükkje az a dolognak nálam, hogy egyrészt nem akarok előfizetni semmire (így nem kapok STB-t se senkitől, nem is örülnék neki), és tévécserét sem tervezek a következő 2-3-4 évben.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53900] [előzmény: (53897) EnJoe, 2019-09-14 13:38:44]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53888. Elküldve: 2019-09-14 03:34:29 [2070.]

Köszi a tippet.
Jónak tűnik, egyelőre egy helyen tudok belekötni, a Scart (és emiatt valószínűleg az RGB) hiányába. Úgyhogy még körülnézek a piacon, de észben tartom ezt is, köszi. :)

Erről esetleg van valakinek véleménye?

https://bolt.sat.hu/triax-tr-63-dvb-t2-hd-fta-foldi-vevo-2914


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53889 #53890 #53895] [előzmény: (53887) Gabywap, 2019-09-14 02:39:00]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53886. Elküldve: 2019-09-14 02:13:15 [2071.]

Ehh, köszi a válaszokat, de ez bukta :S

Utánaolvastam, valami szlovák oldal legalját kellett feltúrni, azt is google fordítóval átfordítani magyarra, hogy el tudjam olvasni hogy ugyanezzel a jelenséggel találkozott az ottani tesztelő is.
Ez ilyen. Ha csak tévét akarsz nézni vele, kiválóan teszi a dolgát. Ha médialejátszónak is szeretnéd használni, egy nagy kalap szar.

Innentől már csak egy kérdésem van:
milyen olyan DVB-T2 vevőt javasoltok, amire egyszerre igaz, hogy
- tűrhető áron van
- T2/HEVC kompatibilis
- tényleg jók a médialejátszós adottságai
- van rajta SCART kimenet

Köszönöm az esetleges tippeket :)


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53887 #53891]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53882. Elküldve: 2019-09-13 20:24:06 [2072.]

Na vettem egy ilyen srt8209 csodaboxot a T2es vételre. Minden jó, minden szép rajta, egyetlen problémám van: a médialejátszója értékelhetetlen.
A leírása szerint vinnie kéne az mkv, mp4 stb formátumokat gond nélkül, ezt ugye a box hardveres képességei is alátámasztják... a gond csak az, hogy nem teszi. Nem is látja ezeket a fileokat.

Komolyan, belépek a medialejátszóba, kiválasztom hogy filmeket szeretnék nézni (van zene, kép, film), a rádugott usbs merevlemezt felismeri, az alkönyvtárak közt navigálok rendesen... De belépek egy alkönyvtárba amelyben található egy film... És üresnek látja a könyvtárat. Nincs mit kiválasztani, nincs mit elindítani, mert egyszerűen nem lát fileokat a könyvtárban. Nyilván a file valójában ott van, a könyvtár nem üres, csak ez a szar nem látja.

Próbáltam mindenféle beállítást (elég fapados, nem sok mindent lehet), semmi nem vezetett eredményre. Firmware frissítés úgyszintén nem opció, mivel ami az enyémen rajta van (1.3.6) újabb, mint bármi amit az interneten találok. (Mindenhol 1.3.2 van)

Mivel a cucc felhasználási helye egy nyaraló, ahol ezt tervezem az egyetlen dobozkának, így nekem kritikus fontosságú, hogy tudjak rajta filmeket is nézni. Biztos nem fogok egy másik eszközt is beszerezni csak emiatt.

Szóval a kérdésem az volna, hogy ez tényleg ilyen használhatatlanul szar, vagy van ennek valami trükkje?

A többi része egyébként jó, kiválóan működik, jól veszi a szomszéd ország t2 adásait... de sajnos ha hétfőig nem sikerül megoldást találjak arra, hogy lejátssza a filmjeimet, akkor hétfőn megy vissza a feladónak a boltba.

Ha van ötletetek, megköszönöm. Akár net_user Google félisten tudása is bejöhet, mert bár végiggúgliztam mindent e témára sikertelenül, hátha itt a megoldás a kezemben, csak nem veszem észre.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53883 #53884 #53885] [előzmény: (53873) net_user, 2019-09-07 16:50:41]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
371. Elküldve: 2019-09-13 14:06:02 [2073.]

"Tehát akkor a Vodafone+UPC összeborulás után jön a DIGI(+Invitel)+Telenor összeborulás a nemzeti lobogó alatt? Érdekes... "

Nagyon remélem, hogy nem.

Vagyis hogy őszinte legyek, tulajdonképpen annyira nem érdekel. Ha az internetszolgáltatásuk minősége és ára nem változna (továbbra is jön az atomstabil gigabit, potom összegért), onnantól nekem megfelelne. Az, hogy a televíziószolgáltatás terén mit művelnének, irgalmatlanul nem tudna érdekelni, még az sem ha kiraknák az összes ellenzéki csatornát és csak a propagandagépek maradnának.
Politikai szempontból természetesen zavarna, de ami a gyakorlati oldalát illeti rohadtul nem tenné, mert se nem nézek már nagyon lineáris tévét, se nem az alapján döntöm el kire szavazzak, hogy melyik féltől látok több tévécsatornát.

Ha meg gyanússá válna, hogy ezek azért csinálják a nemzeti hálózatot, hogy kémkedjenek utánam, hát használok valami VPN-t.

Nem sok értelmét látom nemzeti kábelszolgáltatónak.


Téma: DigiMobil Fórum: Sat
[előzmény: (370) d97es, 2019-09-13 13:59:10]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
16921. Elküldve: 2019-09-10 00:38:50 [2074.]

Ezen ne múljon :)

fakopancs-magyar-kartya-02.jpg


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #16922 #16923] [előzmény: (16920) Natik, 2019-09-10 00:08:42]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7357
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023555994033813 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail