| Találatok száma: 7357 üzenet |
|
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
14123. Elküldve:
2019-08-08 15:45:21 |
[2101.] |
Oké, köszönöm.
Holnap megírom mit hoznak ki.
|
| |
|
[válaszok erre: #14129]
|
[előzmény: (14122) net_user, 2019-08-08 13:46:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
14121. Elküldve:
2019-08-08 13:24:34 |
[2102.] |
Az holnap derül ki, ha gondolod megírom majd.
Ma csak lefixáltuk hogy mehet a bekötés. Mondjuk nagy kő esett le a szívemről ezzel is :)
|
| |
|
[válaszok erre: #14122 #14126]
|
[előzmény: (14120) net_user, 2019-08-08 13:22:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
14119. Elküldve:
2019-08-08 12:56:11 |
[2103.] |
Akkó elbeszéltünk egymás mellett :)
Permi kérdezte hogy illegális osztás? Azt hittem (vagy fene tudja mennyire hittem jól), hogy azt kérdezte, nem-e jó nekem adott szituban az "illegális osztás", vagyis gondolom, hogy a szomszédtól továbbhúzzuk a már kiépített szolgáltatást.
Na erre írtam, hogy ez főleg azért jelentene nekem problémát, mert frusztrálna, ha a fő router nem nálam, hanem a szomszéd házában lenne, ezáltal ki lennék téve az ő mindenkori szeszélyének, kedvének, bénaságának. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #14120 #14124]
|
[előzmény: (14118) net_user, 2019-08-08 12:50:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
14117. Elküldve:
2019-08-08 12:26:55 |
[2104.] |
Így már annyira nem tudom mire gondolok, hogy azt se tudom miről beszélgetünk épp :)
Miért akarnék én az utcai elosztóval bármit is kezdeni?
|
| |
|
[válaszok erre: #14118]
|
[előzmény: (14116) net_user, 2019-08-08 12:23:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
14115. Elküldve:
2019-08-08 12:11:41 |
[2105.] |
Nem szeretek közösködni :D
Idegesít ha a routert nem én felügyelem :)
|
| |
|
[válaszok erre: #14116]
|
[előzmény: (14114) Permi, 2019-08-08 12:09:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
14113. Elküldve:
2019-08-08 11:50:35 |
[2106.] |
Ti nyertetek.
Meg tudják oldani, a szerelő riogatott túl egy kicsit mindössze.
|
| |
|
[válaszok erre: #14114]
|
[előzmény: (14112) KWP, 2019-08-07 23:03:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
14112. Elküldve:
2019-08-07 23:03:50 |
[2107.] |
Na holnap kiderül.
Azért kérdezem csak ezeket, mert a szerelő ilyesmivel riogatott, hogy benne van a pakliban. Remélem csak túlzott. Holnap megtudom.
|
| |
|
[válaszok erre: #14113]
|
[előzmény: (14111) champ, 2019-08-07 20:28:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
14110. Elküldve:
2019-08-07 19:28:38 |
[2108.] |
Értem.
Mi történik, ha esetleg ott sem találnak már szabad lyukat?
(Olyan utcákban, ahol sok a körudvar, sokan laknak egy udvaron belül, és ezzel a Digi a hálózat tervezésekor nem számolt, ez megtörténhet.)
|
| |
|
[válaszok erre: #14111]
|
[előzmény: (14109) bojsza, 2019-08-07 18:05:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
14108. Elküldve:
2019-08-07 17:50:35 |
[2109.] |
Sziasztok!
A kérdésem a következő volna:
Ha egy adott családi házas övezetben az utcai (oszlopon lévő) szekrényben nincs több szabad hely új optikai kábel bekötésére, akkor a Digi mit lép ilyenkor, amikor kiderül hogy van még ház az oszlop környékén ami bekötést szeretne?
Bővíti a szekrény kapacitását, vagy elhajtja az ügyfelet? Mi a helyzet akkor, ha előzetes felmérés már történt, a szerződés meg lett kötve, és a bekötéskor szembesül a szerelő, hogy nem tudja ide bekötni, helyhiány miatt? A szerelő az állítása szerint ilyenkor bead egy bővítési igényt.
Ezt a Digi hogyan kezeli le?
Köszi.
|
| |
|
[válaszok erre: #14109]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53715. Elküldve:
2019-08-06 20:54:10 |
[2110.] |
Nem láttam, de szívesen megnézném. Tudsz mondani konkrét címet esetleg a témáról?
|
| |
|
|
[előzmény: (53714) miki2002, 2019-08-06 19:53:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53713. Elküldve:
2019-08-06 18:33:01 |
[2111.] |
Igen.
Bizonyos része egy nagy képmutatás az egész környezetvédelemnek.
Nagyon sok fényképet látunk szemétdombokról, hogy hová kerülnek a műanyag poharaink, zacskóink stb.
A megunt, esetleg végleg tönkrement elektronikai cikkeinkkel mi a helyzet, azt ki és hol gyűjti?
Kicsit offtopic itt... dehát na.
|
| |
|
[válaszok erre: #53714 #53717]
|
[előzmény: (53712) mlaszlo, 2019-08-06 18:30:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53708. Elküldve:
2019-08-06 16:15:06 |
[2112.] |
Az van itt szerintem, hogy valóban kezd átalakulni a piac.
Ha új televízióra vágysz, ma már egyre nagyobb képernyős darabokból válogathatsz, ráadásul mindenki szereti a nagy képernyőt, így szerintem vadiúj tv vásárlásakor - néhány kivétellel - 43 col alá már csak az megy, akinek valami nagyon nyomós oka van erre.
Szóval egyre több és több embernél van a lakásban olyan méretű kijelző, ami 10-15 éve még félig űrtechnikának tűnt.
Ezeken a tévéken pedig minden újabb tévégenerációval egyre csak szarabb és szarabb a vacak minőségű műsorokat nézni.
Itt van a magam példája pl. Persze azon, hogy én mennyire vagyok reprezentatív mintája a lakosságnak, nyilván lehetne sokat vitatkozni.
De ami engem illet, egy 49 colos 4K-s tévével rendelkezem... szerintem ez még nem az óriás luxus kategória, ez a felsőbb része a jelenlegi 'átlagos' kategóriának.
Viszont én már egy ideje ott tartok, hogy ezen a tévén már nem szívesen nézek SD adást.
Egy SD adás ezen a kijelzőn engem már inkább idegesít, mintsem szórakoztat. Bánom is én milyen bitrátával nyomják.
2019-ben idehaza már csak akkor nézek SD-ben valamit, ha végképp nincs lehetőségem ugyanazt jobb minőségben megnézni.
Ezzel szerintem egyre többen vannak/lesznek így, ahogy a jó minőségű és méretű kijelzők napról napra megfizethetőbbé válnak.
A lineáris televíziózás pedig teljesen a haláltusáját vívja, igaz ennek a nyomai még csak bizonyos rétegeknél megfigyelhetők. De ebbe bele se megyek, mert sose lenne vége a hozzászólásnak.
|
| |
|
[válaszok erre: #53709 #53710]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
4223. Elküldve:
2019-08-02 11:45:15 |
[2113.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #4224]
|
[előzmény: (4217) Johnyopen, 2019-08-02 08:32:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
4202. Elküldve:
2019-07-28 21:35:05 |
[2114.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #4203 #4205]
|
[előzmény: (4192) sky_digital, 2019-07-28 14:48:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
4187. Elküldve:
2019-07-28 13:51:51 |
[2115.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (4186) mbovo, 2019-07-28 13:49:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
4184. Elküldve:
2019-07-28 13:35:24 |
[2116.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #4188 #4190]
|
[előzmény: (4181) mbovo, 2019-07-28 13:16:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
4179. Elküldve:
2019-07-28 13:01:33 |
[2117.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (4178) zoltan32x, 2019-07-28 07:26:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
4176. Elküldve:
2019-07-27 00:52:18 |
[2118.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
4136. Elküldve:
2019-07-25 19:50:13 |
[2119.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
|
[előzmény: (4118) zoltan32x, 2019-07-25 08:32:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
4113. Elküldve:
2019-07-24 20:58:48 |
[2120.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #4114]
|
[előzmény: (4112) petersk, 2019-07-24 18:54:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53959. Elküldve:
2019-07-23 22:27:12 |
[2121.] |
Nagyon jó olvasmány, köszönöm! :)
|
| |
|
|
[előzmény: (53957) @malacka@, 2019-07-23 21:21:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
4100. Elküldve:
2019-07-21 21:32:00 |
[2122.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #4101]
|
[előzmény: (4093) zoltan32x, 2019-07-21 19:10:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
2726. Elküldve:
2019-07-12 21:38:47 |
[2123.] |
... vagyis, hogy az EU szeretné rendeletbe foglalni, hogy hamarosan minden EU polgár igénybe vehesse bármely EU tagország televíziós szolgáltatásait.
Valóban volt egy ilyen pletyka vagy terv... nem tudom mi lett belőle, eléggé csend van a témában.
Plusz csavar az ügyben, hogy ugye az angolok a Brexittel épp úton vannak kifelé az EU-ból, tehát elképzelhető, hogy ha az EU a jövőben meg is hoz egy ilyen szabályt, a Sky UK-val kapcsolatban semmivel nem leszünk előrébb emiatt.
|
| |
|
[válaszok erre: #2730]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
1356. Elküldve:
2019-06-26 14:10:25 |
[2125.] |
--------------------
Na gyerekek, tényleg kérlek, kérünk most már Titeket, hogy hagyjátok abba, kicsit túllőtt a célon mindenki.
Ezzel a hozzászólással húzzunk egy csíkot (lásd fent), és aki e felett újraindítja a politikai vitát, kap egy hét bant. Politikai nézetétől teljesen függetlenül.
Saját felelősségre kipróbálható.
Béke.
|
| |
|
[válaszok erre: #1358 #1359]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|