| Találatok száma: 7357 üzenet |
|
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
107786. Elküldve:
2019-06-24 14:00:57 |
[2126.] |
Nálad van a hiba.
|
| |
|
[válaszok erre: #107787]
|
[előzmény: (107785) kapazir, 2019-06-24 13:48:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
8867. Elküldve:
2019-06-20 17:43:38 |
[2127.] |
Hát, röviden összefoglalva azért, mert szar amit csinálunk.
Nem tudunk focizni. Itt-ott néha lehet egy kis szerencsénk (mert ez a jó eredmény ez mindössze szerencse, nem tudás), de alapvetően nem vagyunk komoly tényezők sehol.
Ez van.
|
| |
|
[válaszok erre: #8868 #8869]
|
[előzmény: (8866) alejandro27, 2019-06-20 17:39:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53655. Elküldve:
2019-06-20 17:12:08 |
[2128.] |
Még nagyobb Off jön akkor:
A Csaba Tv Békéscsabán egy független csatorna, szerintem olyan 30 éve már biztos működik.
Nem olyan rég indult egy második helyi televíziócsatorna, a 7.Tv, amely folyamatosan szívja át a munkatársakat, meg úgy tűnik, technikailag is kissé fejlettebb, mint a Csaba Tv. Viszont csak kábelhálózatokon vehető.
A Csaba Tv független, a 7.Tv igen erősen kormánypárti irányítású és támogatású.
Talán ez utóbbi mondat is lehet az oka annak, hogy a Csaba Tv mostanság elég süket fülekre talál, ha a csökkenő vételkörzetük problémájáról van szó. :(
|
| |
|
[válaszok erre: #53656]
|
[előzmény: (53654) Tom25, 2019-06-20 16:19:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53809. Elküldve:
2019-06-18 11:35:21 |
[2129.] |
"Be kell tölteni 2 decit tisztán és megy."
Ez ismerős a szombat estékről, úgyhogy valszeg a nyomtatónál is menni fog :D
Viccet félre téve, ahogy régebben is írtam, nekem mindig a fenntartási költségekkel voltak fenntartásaim (eh, de sziporkázok ma, bocsánat)... szóval hogy drága az üzemeltetése, meg a tinta bele.
|
| |
|
[válaszok erre: #53810]
|
[előzmény: (53808) egedi, 2019-06-17 19:44:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53652. Elküldve:
2019-06-17 22:03:33 |
[2130.] |
No, ma is tanultam valamit. Viccen kívül :)
Általában nem szokott gond lenni a Csaba Tv-vel, inkább az van hogy főleg az esti órákban van, hogy néha ki-kimarad az adás a lehető legváltozatosabb frekvenciákon.
A Komádira gondoltam, de egyelőre maradok még Csaba felé :)
|
| |
|
[válaszok erre: #53653 #53658]
|
[előzmény: (53651) EnJoe, 2019-06-17 18:38:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53649. Elküldve:
2019-06-17 17:22:52 |
[2131.] |
Nálam a Csaba Tv vétele problémás jelenleg valamiért. Kint vagyok Doboz-Szanazugban, ha Békés megyei vagy, akkor ez mond Neked valamit, cirka olyan 25 kmre vagyok a toronytól
Mindenhol 80-90% a jelminőség, a Csaba Tv önálló transzpondere ugrál 51 és 0 között, így az adás épp kvázi nézhetetlen. :(
Konkrétan a Gyula Tv, amelyik teljesen ellentétes irányban van az antenna irányához képest (antenna a csabai toronyra néz), 74%al jön stabilan.
|
| |
|
[válaszok erre: #53650 #53651 #53657]
|
[előzmény: (53647) erdoscsaba, 2019-06-12 22:08:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53805. Elküldve:
2019-06-17 13:49:39 |
[2132.] |
Mivel jobb ez, mint hasonló társaik?
|
| |
|
[válaszok erre: #53806]
|
[előzmény: (53804) gomey, 2019-06-17 13:31:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
3096. Elküldve:
2019-06-13 22:19:31 |
[2133.] |
PÜ-ben küldtem. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (3095) developer, 2019-06-13 21:53:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
24312. Elküldve:
2019-06-13 12:55:14 |
[2134.] |
Jaja. Ilyen időben ez a legjobb, amit tehet az ember.
|
| |
|
|
[előzmény: (24311) yechtech, 2019-06-13 12:31:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
24308. Elküldve:
2019-06-13 12:22:23 |
[2135.] |
Tehát úgy gondolod, hogy a nálunk lezajló 4 focimeccset az UEFA csak akkor fogja 4K-ben leközvetíteni a világnak, ha mi magunk is rendelkezünk 4K csatornával.
Nem túl elmés gondolatok... kicsit agyadra ment a 4K, nem? :)
u.i.: a világnak jelenleg millió és millió oka van, amiért már most is röhög rajtunk. A 4K-s közvetítés, vagy annak hiánya, nem fog bekerülni még a top10-be sem az okok közé, hidd el.
|
| |
|
[válaszok erre: #24311]
|
[előzmény: (24307) yechtech, 2019-06-13 12:19:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53644. Elküldve:
2019-06-12 22:00:40 |
[2136.] |
Mi a baj vele?
Nem kötekedés, csak most nem vagyok a környéken, de mivel 'földid' vagyok, érdekel mi a helyzet vele. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #53645 #53646]
|
[előzmény: (53643) erdoscsaba, 2019-06-12 21:57:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
119240. Elküldve:
2019-06-12 21:33:53 |
[2137.] |
Fenntartom, amit írok.
|
| |
|
|
[előzmény: (119239) miki2002, 2019-06-12 21:33:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
119236. Elküldve:
2019-06-12 20:25:23 |
[2138.] |
Egyszerű vagy Miki, mint a lejtő.
Mindenki tudja miről van szó az ilyen beírásaidban.
Ne erőlködj szerintem.
Mostanra már rég mindenkinek egyértelmű, hogy minden amit az MTVA csinál az a szemedben szent és kiváló, amit a Tv2 csinál azt se nagyon szidja senki, amit az RTL, az pedig gyalázat.
Az okát is mindannyian tudjuk. Nem mindenki birka itt, ne magadból indulj ki.
Gagyi amit csinálsz, és az is, ahogy csinálod.
|
| |
|
[válaszok erre: #119238 #119239]
|
[előzmény: (119235) miki2002, 2019-06-12 20:19:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
1245. Elküldve:
2019-06-09 11:27:04 |
[2139.] |
Mi?!?!?!
Família Kft UHD-ben?!?
Meg az 1977-es Kockás Fülű Nyúl UHD-ben?
Na ne röhögtessenek már. :)
Egyre hülyébbek ezek, lassan már nincs hova fokozni.
Egyre jobban látszik az egészen, hogy ez egy "megmutatjuk milyen modernek tudunk lenni" technikai prezentáció a nagyvilágnak, nem pedig egy gyakorlati célra teremtett valami. Ami mondjuk az első pillanattól ordít róla.
|
| |
|
[válaszok erre: #1246 #1247 #1250 #1256]
|
[előzmény: (1244) br, 2019-06-09 02:26:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
141. Elküldve:
2019-06-02 18:05:15 |
[2140.] |
Ha be van korlátozva a sebessége maximum 22 mbit(?) értékre... akkor úgy gondolom senkinek semmi köze, hogy én milyen protokoll szerint használom az elérhető sávszélességemet.
Most neked mivel lenne jó, ha én azt a 22 Mbitet (ami nem túl sok) masszív youtube-ozással meg egyéb feltöltéssel fognám le?
Téged ugyanúgy lassítana, vagy pont hogy ugyanúgy nem.
Hadd torrentezzen az ember, a rendelkezésére álló sávszélesség erejéig. Az meg már a szolgáltató felelőssége, hogy egy felhasználó ne tudja belassítani a többieket... de amíg a felhasználható sebességet korlátozza, ez nem következhet be.
|
| |
|
[válaszok erre: #143 #148]
|
[előzmény: (140) nfsu17, 2019-06-02 17:25:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
1176. Elküldve:
2019-05-30 20:57:38 |
[2141.] |
Szerintem ez most nem teljesen a 'mindenki törődjön a maga dolgával" téma. Meg is mondom miért.
Ha valaki otthon régi, elavult, hivatalosan is biztonsági kockázatnak minősített oprendszert használ, ez alapvetően az ő dolga, neki fogják ellopni az adatait, letitkosítani a meghajtóját bitcoinért cserébe, ezek engem mind-mind nem érdekelnének.
Viszont a szervereket amiket üzemeltetek, időnként DDOS-támadás éri elég nagy méretű... és a DDOS-támadást pontosan ezek a számítógépek hajtják végre a világ minden tájáról, ahol a kedves user épp szart bele a biztonságba, ezért nem is tud arról, és nem is érdekli, hogy mialatt ő lehet, hogy az m3-at nézi mosolyogva az XP-n, a háttérben az ő gépe (több ezer másik hasonlóan 'nemtörődöm' gazdájú géppel együtt) az én szervereimet támadja.
Ez viszont már engem is érint ha így van.
Ez a probléma ezzel a mentalitással. Hogy itt nem áll meg sajnos a "mindenki törődjön a maga dolgával", illetve csak limitált ideig.
|
| |
|
[válaszok erre: #1177]
|
[előzmény: (1174) miki2002, 2019-05-30 20:36:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53665. Elküldve:
2019-05-27 17:56:04 |
[2143.] |
Igen. Nézz csak meg egy foltozott utat Erdélyben a hegyekben. A szürke mind az 50 árnyalatát megtalálod az úton
Ezzel szoktunk poénkodni, amikor túrázunk arra.
|
| |
|
|
[előzmény: (53663) tottika, 2019-05-27 16:39:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53643. Elküldve:
2019-05-26 15:30:19 |
[2144.] |
Nem akarok kötekedni veled... de elolvastad egyáltalán a cikket?
Erősen a nem-re tippelek. :)
A bolygót nem fogjuk tönkre tenni, a bolygó utánunk is itt fog maradni, köszöni szépen 4-5000 év alatt (ami a bolygónk életében nem egy hosszú idő) megrázza magát, és miután mi eltűntünk, jól meglesz nélkülünk, persze a miattunk már kihalt fajokat leszámítva.
Mi leszünk azok akik eltűnünk innen, és nem lesz senki akinek hiányoznánk. A bolygó marad, azt nem kell félteni. Magunkat kéne.
A többi benne van a cikkben, javaslom ténylegesen elolvasni.
|
| |
|
[válaszok erre: #53645]
|
[előzmény: (53642) ITI, 2019-05-26 15:12:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53641. Elküldve:
2019-05-26 15:04:58 |
[2145.] |
A baj az, hogy ebben nem vagyok olyan biztos.
Én még egy olyan 50-60 évet terveznék élni ezen a bolygón, hacsak el nem üt a kamion holnap.
A lentiek alapján ez nem biztos, hogy olyan könnyű lesz. Persze remélem, hogy ez kissé felesleges riogatás, de sajnos az eddig tapasztaltak alapján hajlok elhinni, hogy nem az.
Itt most tényleg kívánom, hogy ne legyen igazam, igazuk.
|
| |
|
[válaszok erre: #53642 #53644]
|
[előzmény: (53640) ITI, 2019-05-26 14:50:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53632. Elküldve:
2019-05-25 21:26:19 |
[2147.] |
Pontosan.
Az EU ülésein ('Brüsszelben') hónapok óta már nem is téma a migráció, egyszerűen lekerült a napirendről.
Csak az itt élő rendkívül ostoba, fél kézzel manipulálható emberek hiszik el, hogy itt még mindig ugyanaz a válság van, mint pár éve amikor a keletinél tobzódott a nép.
Rég túl vagyunk már ezen, lejárt lemez, tegnapi hírek. A fidesz-agymosottak körein kívül ez már nem is téma régóta, sehol a világban.
Dehát mivel ezzel a riogatással már megnyertek egy választást, így most addig paszírozzák ugyanezt a képedbe, amíg csak látják, hogy ezzel a műanyag pánikkeltéssel esélyük van újra és újra és újra megnyerni.
És meg is fogják. Pont az ilyen félkegyelmű, önálló gondolkodásra tökéletesen alkalmatlan idióták miatt. :(
|
| |
|
[válaszok erre: #53633 #53638]
|
[előzmény: (53631) egedi, 2019-05-25 21:20:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
107739. Elküldve:
2019-05-25 20:31:36 |
[2148.] |
Értem, köszi. :)
Legyen igazad és induljon június 1-étől.
Picit csak ez azért furcsa, mert napok vannak már csak eddig a dátumig.
Reklámját pedig még sehol sem láttam. :(
|
| |
|
|
[előzmény: (107735) kovlaj122, 2019-05-25 17:11:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
107734. Elküldve:
2019-05-25 13:58:02 |
[2149.] |
Helló srácok-lányok!
Lehet tudni valami új hírt az induló Digimobilról? Mindjárt itt a június, több ismerősöm is várja (és engem kérdezget), hogy az az 1000 ft / 50 giga történet mikortól lesz vajon aktuális?
köszi. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #107736]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|