Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499684/5 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (80/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7357 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
5076. Elküldve: 2019-04-07 19:46:41 [2201.]

Félek nem teljesen sikerült megértened, amit írtam.


Téma: Szakemberek segítsenek! Fórum: Sat
[előzmény: (5058) Benedek012, 2019-04-07 15:07:39]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53189. Elküldve: 2019-04-07 14:56:17 [2202.]

"A bèkessèg èrdekèben abbahagytam az emf Ghost Recordert."

Offtopic: ezt jól tetted. Nem játék az ilyesmi.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (53188) marcsello, 2019-04-07 14:17:50]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
13762. Elküldve: 2019-04-07 14:53:24 [2203.]

Minek?

Mire jó ez az adat?
Ha Digis vagy, be tudod kapcsolni a készüléket, és ha máshogy nem, tollal-papírral le tudod jegyzetelni magadnak a listát 1-2 perc alatt.

Ha meg nincs hozzáférésed a Digi kábelhálózatához, akkor mire jó ez az információ?


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[válaszok erre: #13763] [előzmény: (13761) Gombi32, 2019-04-07 13:19:29]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
5057. Elküldve: 2019-04-07 14:48:20 [2204.]

Nézd, ha nagyobb tükör oda nem rakható, tehát maradnod kell a 80-asnál, akkor abban igazad van, hogy ebből kell kihozni azt, amit lehet.

Nem vagyok teljesen képben azzal kapcsolatban, hogy egy ekkora tükör mennyire elegendő az 1 fokos skandináv adók vételére (elegendő-e egyáltalán), ezt majd valaki más megmondja.
Viszont az biztos, hogy neked az egyetlen lehetőséged az, ha a tükröt a lehető legpontosabban, lehetőleg milliméter pontosan ráállítod a holdra, amennyire ez fizikailag lehetséges.

Ha így működni fog a téma, vagyis ez elegendőnek bizonyul ahhoz, hogy a hold stabilan jöjjön, akkor nyertél.
Ha viszont nem, akkor sajnos nem nagyon van mit tenni.

Semmiféle közbeiktatott erősítő, meg 700 db-es fej nem fog tudni ezen segíteni. Ha kicsi a holdra a tükör, hát sajnos kicsi.

Erősítőknek ebben a szituációban semmi jelentősége, fejből meg ha találsz egy jobbat a mostaninál, az talán ha 3-4%-ot jelenthet maximum(!). Ha pedig már ezen a 3%-on múlik a vétel, ott már rég megette a fene az egészet, ami plusz százalékot a jobb fej behoz, azt a fátyolfelhő majd el is viszi.

Ebben az esetben nem lesz más megoldás, mint egy nagyobb tükör. Ha ez semmiképp sem megoldható, akkor félek, hogy ez veszett ügy.


Téma: Szakemberek segítsenek! Fórum: Sat
[válaszok erre: #5058] [előzmény: (5056) Benedek012, 2019-04-07 12:06:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53185. Elküldve: 2019-04-06 22:11:39 [2205.]

Mert hülye.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (53183) Zoli049, 2019-04-06 22:02:46]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53184. Elküldve: 2019-04-06 22:11:26 [2206.]

A probléma a következő:

Ezeket a leveleket (az esetek 99%-ában) automata robotok küldik.
El ne tessék képzelni, hogy ott ül valahol egy bajszos faszi a világ másik végén, és unalmában nyomkodja a Send gombot.

Ezek masszív robotok, amik több ezer, több tízezer címből álló listákra küldenek levelet minden másodpercben.
Pont le fogja nemérdekelni a robot, hogy te mennyit és miket válaszolsz vissza a valószínűleg nem létező feladói címre. :)

Időnként persze figyelheti is valaki a visszajelzéseket, hiszen mint írtam, egy olyan e-mailcím amit tudhatóan olvas valaki, ez jóval értékesebb a feketepiacon mit az, amelyről nem tudható, hogy olvassa-e valaki.

Úgyhogy én nagyon nem javaslom a válaszolást ezekre a levelekre, hacsak nem akarod a mailcímedet még nagyobb szarba pakolni.

Hidd el, a spamlevelek küldőit iszonyúan nem érdekli, hogy te mennyi és milyen válaszokat küldesz rá. Nem kell abban a tévhitben élni, hogy a spamlevelek azért maradtak el hirtelen, mert valaki az asztalra csapott dühében, amiért megoldhatatlan probléma elé állítottad :)

Nem javaslom a kéretlen szemétre való bármilyen választ.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #53186] [előzmény: (53182) Zoli049, 2019-04-06 22:01:33]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
7565. Elküldve: 2019-04-06 21:14:35 [2207.]

Kevés térerővel jön neki a skandináv csomag a tükrével, és azt képzeli, hogyha mindenféle erősítőket pakol a kábelre, azok hirtelen felhúzzák majd neki a térerőt.
Nem teljesen érti meg, hogy a kicsi tükör (vagy annak rossz beállítása miatt) a jel be sem jön már a rendszerébe, nincs mit erősíteni. Olyan mintha a nullát próbálná szorozgatni különböző számokkal, szép végeredményre várva.


Téma: Fej minőség vagy tükör méret? Fórum: Sat
[válaszok erre: #7566 #7567 #7569] [előzmény: (7564) ITI, 2019-04-06 21:12:07]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
64903. Elküldve: 2019-04-06 18:42:09 [2208.]

És mit csináljak ezzel az infóval? :)
Igazából nem érdekel, hogy eladom-e, 2 éve itt pihen, elfér még 2 újabb évet, de mostmár azért is olcsóbban fogom kínálni, mint te a tiedet :)


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (64901) Benedek012, 2019-04-06 16:50:00]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
64900. Elküldve: 2019-04-06 16:49:08 [2209.]

Budapest. Elvileg 20. kerület, de beviszem a belvárosba alkalomadtán, ha erre van igény.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #64905] [előzmény: (64890) gomey, 2019-04-06 15:58:55]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
64889. Elküldve: 2019-04-06 15:28:45 [2210.]

Most miért kötözködtök amúgy? :)

Jó kis szombat délutáni olvasmány, csak az okát nem értem.
Ha valaki egy ezresért akar eladni valamit, és neki megéri emiatt hozzászólást írni, hát miért ne tenné?

Ugyanez igaz a Benedekre is. Ha ő 3500-ért akar valamit eladni, miért ne tenné? 35 000-ért is adhatná, legfeljebb a nyakán marad.

Egyébként nekem meg van egy használatlan Black Inverto fejem.

Alig pár napot volt használva mert lecseréltem egy BU-ra, szóval gyakorlatilag teljesen új, dobozával mindennel.

2.000 ft-ért odaadom annak akinek kell, plusz ha szükséges akkor postaköltség.
Nem azé' mer ebből fogok meggazdagodni, hanem mert nekem lom, ugyanakkor mivel kiválóan működő fej, a kukába dobni nincs szívem.
Na. :)


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #64890 #64894]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53178. Elküldve: 2019-04-06 13:02:43 [2211.]

Bocsánat, de a legrosszabb tanács, hogy bármilyen választ küldj ezeknek.

Választ kapnak tőled --> látják, hogy az e-mailcím működik, olvassa valaki --> 5x-ösét fogod kapni a jövőben a spamnek, sőt megjelölik a címedet "rendszeresen olvasott"-nak, amikor majd eladják a többi spammelőnek.

Ha van lehetőség, csinálj szűrőt ami automatikusan a kukába dobja ezeket a leveleket, ennél többet nem tehetsz.

A jövőben pedig ügyelj, hogy e-mailcímedet hol és milyen helyeken adod meg, nagy valószínűséggel valahol megadtad nemrég, ahol nem kellett volna. icon50.gif


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #53179] [előzmény: (53176) Zoli049, 2019-04-05 20:40:40]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53166. Elküldve: 2019-04-04 15:44:17 [2212.]

"Fotelka" néven nálam már nyerő a szolgáltatásuk :)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #53169] [előzmény: (53163) miki2002, 2019-04-04 10:26:10]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53161. Elküldve: 2019-04-03 22:42:30 [2213.]

Ezzel csak megint az lesz a baj, amit egyszer átbeszéltünk itt a fórumon.

Hogy lesz Magyarországon is 3-4 ilyen streaming-szolgáltató, viszont mindegyik a saját filmjeit fogja exkluzívan nyomatni.

Szóval ha tényleg szabadságra vágysz, nem pedig arra, hogy azt nyomozgasd, hogy a téged érdeklő film melyik banda tulajdona, akkor vagy előfizetsz az összesre (és úgy már elég borsos összeg fog kijönni havonta), vagy marad a szolgáltatás, aminek neve hasonlít a spanyol szupernyomozóéra :)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (53160) Gabywap, 2019-04-03 22:36:14]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
364. Elküldve: 2019-04-02 23:46:32 [2214.]

Ha már témánál vagyunk, meg tudja nekem mondani valaki, hogy az HBO Go-n található tartalmak milyen felbontásúak, esetleg a bitrátát is? Puszta kíváncsiság. Köszi.


Téma: Kódolatlan HBO Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
13737. Elküldve: 2019-04-01 23:45:12 [2215.]

Beetetős időszak volt.
Egyébként kár érte: reklámok nélkül még én is be-beültem egy filmre elé, ha pont olyan ment, ami érdekelt.
Így viszont a legelső reklámblokkig bírom, és tovakapcs.


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[válaszok erre: #13738] [előzmény: (13732) visual, 2019-04-01 21:56:58]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
118841. Elküldve: 2019-04-01 21:31:34 [2216.]

Bátorkodom javasolni ez esetben az HBO Go szolgáltatást. Kb. ugyanaz a kínálata mint a lineáris HBO csatornáknak (új sorozatrészeket is beleértve), viszont szép HD minőségben érhető el az összes program.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #118845] [előzmény: (118837) natomail, 2019-04-01 12:37:31]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3911. Elküldve: 2019-04-01 21:29:09 [2217.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #3912 #3913] [előzmény: (3909) zoltan32x, 2019-04-01 21:21:22]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3907. Elküldve: 2019-04-01 21:07:01 [2218.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #3909] [előzmény: (3906) zoltan32x, 2019-04-01 20:53:15]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
770. Elküldve: 2019-03-31 22:05:07 [2219.]

Talán azzal értek legjobban egyet akik azt írják, hogy ezzel a váltással pont azoktól veszik el a csatornát, akinek szólna.

A retro-műsorokat főként idősebb korosztály nézi, nézte. Az a korosztály, akik nem interneteznek, és korukból adódóan már nem is nagyon fognak.
Számukra ez a csatorna megszűnik létezni.
Okosabb lett volna talán kódolatlanná tenni, és berakni a MindigTv ingyenes kínálatába. Akkor valóban a 'köz'-t szolgálta volna. A közszolgálat pedig elvileg nem a pénzről szól, így hát teljesen mindegy, hogy veszteséges vagy nyereséges a csatorna.

Bár egy kezemen meg tudom számolni életemben hányszor néztem az M3-on valamit, azért kár érte. Jó dolog volt.


Téma: M3 retrocsatorna Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
761. Elküldve: 2019-03-31 16:29:42 [2220.]

Mindenben természetesen nem lehet, és nem is szabad politikát látni.
Van azonban egyre növekvő terület, ahol sajnos muszáj, még akkor is, ha az ember ezt nem akarná.
A Hír Tv / Echo Tv pont egy kiválóan tipikus példája ennek, annak ellenére, hogy az M3-hoz valóban nincsen köze közvetlenül.

Ez a fórum a legnagyobb magyarországi televíziózással és médiahelyzettel foglalkozó fórum - ez utóbbi pedig már egy ideje sajnos(!) olyan szinten át van szőve a politikával, hogy ha az ezzel kapcsolatos utalásokat bárki törölni kezdené a legelső említéskor, az már nem moderáció lenne: cenzúrának hívnák.
Amire én nem vagyok hajlandó. Nem akarom elnyerni a tiszteletét azoknak, akiktől akkor kapnám ezt meg, ha cenzúrába kezdenék.


Téma: M3 retrocsatorna Fórum: Sat
[előzmény: (759) miki2002, 2019-03-31 16:16:41]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
758. Elküldve: 2019-03-31 16:10:10 [2221.]

Ilyesmit olvasva őszintén gondolkodom azon, hogy ez csak a 'kötelező' szöveg, vagy valóban ilyen ostoba vagy.

Remélem csak az első, mert attól függetlenül, hogy ilyen téren nem értünk egyet, egy értelmes embernek gondollak.

Ha viszont ezt a kérdést szívből-lélekből komolyan kérdezted, ez a feltételezés részemről ment is a levesbe. :S


Téma: M3 retrocsatorna Fórum: Sat
[válaszok erre: #759] [előzmény: (740) miki2002, 2019-03-31 13:02:18]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
64819. Elküldve: 2019-03-28 12:29:59 [2222.]

A tényállás az, hogy a moderáció technikai eszközei megvannak nálam továbbra is, de aktívan már nem moderátorkodom (nem nyálazok át minden topic minden hozzászólását, és azt sem szeretném ha bárki privilégiumos tagként kezelne, ezért 'félne' tőlem egy vitában.)
LF-el nem tudom mi van.

Természetesen ha valami különösen sértő vagy ide nem illő tartalmat találtok, írhattok nekem PÜ-ben (Merlot: elég a PÜ :P ), és ha komoly gáz van, szívesen segítek. Szokott is erre példa lenni néha.

Ettől az azzur tagtól pl. most valóban érdemes elbúcsúzni, ki is hajítom.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (64804) miki2002, 2019-03-26 19:18:20]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3887. Elküldve: 2019-03-27 14:57:19 [2223.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #3888] [előzmény: (3886) net_user, 2019-03-27 10:59:56]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
24258. Elküldve: 2019-03-27 13:12:24 [2224.]

Ismételni tudom magam: magadon segíts, ne a világot próbáld megmenteni.
Az előbbi talán menni fog, a másikhoz egyszerűen kevés vagy. Törődj bele :)


Téma: Magyar Televízió HD Fórum: Sat
[válaszok erre: #24259] [előzmény: (24249) feri, 2019-03-27 06:42:46]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
24243. Elküldve: 2019-03-26 14:40:36 [2225.]

Jogos, ahogy Conan sem ugyanaz már.
Csak példaként hoztam őket :)


Téma: Magyar Televízió HD Fórum: Sat
[előzmény: (24242) gomey, 2019-03-26 14:38:46]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7357
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.025389194488525 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail