| Találatok száma: 7357 üzenet |
|
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53439. Elküldve:
2019-03-11 21:39:54 |
[2251.] |
Jajj szálljál már le rólam, ne erkölcs-csőszködjél felettem, mert le se szarom :)
Digikábel topicban hülyét csináltál már magadból annyira, hogy túlzottan sokat nem adok a véleményedre, ne haragudj.
u.i.: igen, a HÜLYÉKET és az OSTOBÁKAT mindig is kiröhögtem, és mindig is ki fogom röhögni. Toszok rá magasról, hogy ez neked szimpatikus-e.
Ugyanígy, ha én viselkedek hülyén vagy ostobán, más is kiröhöghet engem.
|
| |
|
[válaszok erre: #53446]
|
[előzmény: (53435) Egon, 2019-03-11 08:22:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53026. Elküldve:
2019-03-10 17:30:31 |
[2252.] |
Bugos a szoftver :)
Bugosan írták meg a kínaiak, elfelejtették rendesen eldugni a lehallgatás nyomait :)
|
| |
|
[válaszok erre: #53030]
|
[előzmény: (53025) marcsello, 2019-03-10 13:46:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53423. Elküldve:
2019-03-09 20:42:15 |
[2253.] |
Ó, te nem emlékszel, hogy amikor a tesztüzem után a végleges induláskor átálltak Mpeg2-ről Mpeg4-re, milyen hisztit levágtak az idióták, még itt ezen a fórumon is.
Itt ment, ömlött a rinya, az Antenna Hungaria volt a világ legnagyobb szemétláda, sátán által vezetett cége, hogy ilyen galád módon kitolt a tesztidőszakra DVB-T boxot vásárlókkal.
Mondjuk én már akkor is kiröhögtem ezeket az embereket, de képzeld mekkora rinyát csaptak volna, ha még T2-re is váltanak ugyanazzal a mozdulattal.
|
| |
|
[válaszok erre: #53424 #53432 #53435]
|
[előzmény: (53421) exchange, 2019-03-09 20:31:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
3872. Elküldve:
2019-03-08 15:48:53 |
[2254.] |
Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!
|
| |
|
[válaszok erre: #3874]
|
[előzmény: (3871) exchange, 2019-03-08 15:43:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
3929. Elküldve:
2019-03-04 19:11:41 |
[2255.] |
Egy kb vételi helyet tudsz még rá mondani? Hogy kb mennyire vagyunk messzire egymástól.
|
| |
|
[válaszok erre: #3930]
|
[előzmény: (3928) bogtoj, 2019-03-04 19:03:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
3925. Elküldve:
2019-03-04 17:24:42 |
[2256.] |
Az igazság az, hogy van egy olyan sanda gyanúm, hogy egy nagyon picit ferde az ívem. Minél távolabb vagyok az origótól, egy nagyon pici, tényleg csak lehelletnyi csúszás lehet a pályán.
Ez olyan kelet 50 fok után szokott megmutatkozni kissé észrevehetőbben, előtte max az ilyen nagyon gyenge vételnél, ahol 1% is sokat számít, itt látható.
Szóval elképzelhető, hogy Bogtoj jobban fogja látni ugyanezt a holdat, ugyanakkor már csak összehasonlításképp is kíváncsi leszek az ő eredményeire.
|
| |
|
[válaszok erre: #3926]
|
[előzmény: (3924) Merlot, 2019-03-04 17:13:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
3922. Elküldve:
2019-03-04 15:40:19 |
[2257.] |
Bár Bogtoj nem vagyok, de 150-es gibi itt is van, ránéztem a helyzetre a kedvedért.
Itt most (Budapest) az van nálam, hogy csak a 11.142 jön 25,5 fok keletről, ez ilyen 5,5 dB-el, 34%-al stabil képet produkálva.
A másik DVB-S transzpondernek (11.604) így a délutáni órákban egyelőre nyoma sincs, akár csak bármely S2-es transzpondernek.
|
| |
|
[válaszok erre: #3924]
|
[előzmény: (3919) Merlot, 2019-03-03 22:16:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
3607. Elküldve:
2019-02-28 22:49:05 |
[2258.] |
Akkor bocsánat :)
Azt hittem ez a hold viszonylag egyszerűen vehető azoknak, akik rendelkeznek C-s szettel.
De akkor nem :)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
3602. Elküldve:
2019-02-28 18:57:32 |
[2259.] |
Ó, na ezt nem tudtam. Nehezen fogható a 46 fok keleti C-sáv?
|
| |
|
[válaszok erre: #3603 #3604]
|
[előzmény: (3601) chucky, 2019-02-28 17:40:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
3600. Elküldve:
2019-02-28 15:53:57 |
[2260.] |
Ne tolongjatok ennyire :)
|
| |
|
[válaszok erre: #3601]
|
[előzmény: (3599) KWP, 2019-02-27 11:40:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
3599. Elküldve:
2019-02-27 11:40:33 |
[2261.] |
Helló!
Saját kíváncsiságom kielégítésére volna egy kérdésem a C-sávhoz hozzáférő tagok valamelyikéhez :)
Van ugye a Reuters Live Tv 22 fok nyugaton, ami tele van élő feedekkel a világ eseményeiről, nem mellesleg kb már ez az egyetlen 'csatorna' amit rendszeresen nézek a műholdas kínálatból.
És van sok további hasonló Reuters csatorna a világ körül, ebből még egy van ami hazánkban is vehető, 46 fok keleten C-sávban.
4050 V , DVB-S2, 8PSK, 30000, 5/6 a vételi paraméterei.
Valaki aki hozzáfér ehhez a frekvenciához, megnézné és összehasonlítaná nekem, hogy a két sugárzás (22W és 46E) egyforma-e, vagy esetleg a két műholdon eltér egymástól a sugárzott műsor?
Köszönöm szépen előre is :)
|
| |
|
[válaszok erre: #3600]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53359. Elküldve:
2019-02-26 19:49:47 |
[2262.] |
Ahogy mondod, tévedtél. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (53358) miki2002, 2019-02-26 19:26:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
52969. Elküldve:
2019-02-26 17:01:26 |
[2263.] |
Semennyi. Átverés az egész.
Vannak emberek akik annyira unatkoznak, hogy unalmukban úgy gondolják, jó ötlet az internetet feltölteni csupa semmire sem jó, értéktelen szeméttel.
Esetleg pénzt kap a megnézések után, ezért igyekszik minél hangzatosabb témájú, de valójában teljesen üres, semmiről sem szóló anyagot készítsen.
A fenti videó is ilyen, sok ezer másik társával együtt.
Nincs ingyen internet. Főleg nem valami csavarhúzó-hajszárító-fogkefe otthoni tákolmánnyal.
|
| |
|
[válaszok erre: #52970]
|
[előzmény: (52966) canalsat, 2019-02-26 15:24:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53357. Elküldve:
2019-02-26 11:03:06 |
[2264.] |
Nem értem amit kérdezel.
Azt írják páran, hogy szarul működik a csabai adótorony, elképzelhető a technikai hiba.
Azt is írják, hogy ha így van, ezt szinte lehetetlen lesz a call centerrrel megértetni.
Erre javasoltam egy lehetséges megoldást.
|
| |
|
[válaszok erre: #53358]
|
[előzmény: (53356) miki2002, 2019-02-26 05:35:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
53355. Elküldve:
2019-02-25 23:52:39 |
[2265.] |
Szarvas Péter polgármester felé jelezzétek. Elég nyitott a problémák megoldására. Ha elegen jelzitek felé ahhoz, hogy elhigyje, hogy tényleg probléma van, akkor megkeresi majd az AH-t az ügyben, az meg többet fog érni mint 100 call-center hívás.
|
| |
|
[válaszok erre: #53356]
|
[előzmény: (53354) erdoscsaba, 2019-02-25 22:26:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
13644. Elküldve:
2019-02-24 21:56:24 |
[2266.] |
Nálam sem az igazi, be van akadva a Now&Next. Azt hittem csak az Android tv szarakodik ismét (néha szokott, úgyhogy nem is tulajdonítottam az egésznek semmi jelentőséget), de ezek szerint nem.
|
| |
|
|
[előzmény: (13638) mlaszlo, 2019-02-24 17:44:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
52961. Elküldve:
2019-02-24 15:34:23 |
[2267.] |
Töröld róla a partíciót és hozd létre újra. File legyen a talpán, ami túléli :D
|
| |
|
[válaszok erre: #52962]
|
[előzmény: (52958) canalsat, 2019-02-23 22:04:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
13580. Elküldve:
2019-02-19 11:11:15 |
[2268.] |
Nincs előttem a router, de látatlanban valamilyen Wifi Security részben keresném. Ha tudsz és van kedved, küldj pár screenshotot a menüről :)
|
| |
|
|
[előzmény: (13578) Barczik L, 2019-02-19 11:09:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
13579. Elküldve:
2019-02-19 11:10:04 |
[2269.] |
Hülye kérdés, de megkérdem: a Digi Online használatához (telefonon való tévénézéshez) mennyi a minimális sávszélesség ami kell?
Jóbarátom olyan helyre költözött, ahol nagyon kemény 2, azaz kettő megabit áll a rendelkezésére (én már kiröhögtem, nektek nem szükséges :) ), és kíváncsi hogy ez elengedő lenne-e, vagy csak szívna a szolgáltatással.
Köszi. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #13589]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
13577. Elküldve:
2019-02-19 11:03:09 |
[2270.] |
Ez utóbbit azért kétlem.
Magyar nyelved nem lesz, a wifi jelszó viszont módosítható, meg is enné a fene, ha nem lehetne. :)
Kis angoltudást tessék szépen felszedni :)
|
| |
|
[válaszok erre: #13578]
|
[előzmény: (13576) gomey, 2019-02-19 10:54:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
13523. Elküldve:
2019-02-16 10:19:23 |
[2271.] |
Jogos.
Inkább azt találom furcsának, hogy - szerintük - erre olyan tömeges igény van, hogy megéri egy egész televíziócsatornát indítani rá.
Oda-vissza lement a Dallas már majdnem az összes magyar televízión, van ahol naponta 3-at adtak (Story tv), én úgy gondolom, hogy mostanra már csak az nem látta a sorozatot, aki tényleg nem akarta.
Ezért is állok furcsán az előtt, hogy valami új dolgot a Dallassal reklámozunk úgy, mintha ez most valami hatalmas nagy durranás, vagy újdonság lenne.
|
| |
|
[válaszok erre: #13526 #13527]
|
[előzmény: (13522) csiri bá, 2019-02-16 10:16:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

KWP
Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357
|
13519. Elküldve:
2019-02-16 10:02:19 |
[2272.] |
Azért csesszék meg. 2019-ben egy televíziócsatornát a Dallassal reklámozni... meg hogy ez legyen a fő húzóerő... Akármilyen jó sorozat is volt 40 évvel ezelőtt, 2019-ben nem érzi ezt egy kicsit cikinek senki? :S
|
| |
|
[válaszok erre: #13521 #13522 #13525]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|