Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499724/45 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (120/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 7357 üzenet

KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53439. Elküldve: 2019-03-11 21:39:54 [2251.]

Jajj szálljál már le rólam, ne erkölcs-csőszködjél felettem, mert le se szarom :)
Digikábel topicban hülyét csináltál már magadból annyira, hogy túlzottan sokat nem adok a véleményedre, ne haragudj.

u.i.: igen, a HÜLYÉKET és az OSTOBÁKAT mindig is kiröhögtem, és mindig is ki fogom röhögni. Toszok rá magasról, hogy ez neked szimpatikus-e.
Ugyanígy, ha én viselkedek hülyén vagy ostobán, más is kiröhöghet engem.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53446] [előzmény: (53435) Egon, 2019-03-11 08:22:50]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53026. Elküldve: 2019-03-10 17:30:31 [2252.]

Bugos a szoftver :)
Bugosan írták meg a kínaiak, elfelejtették rendesen eldugni a lehallgatás nyomait :)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #53030] [előzmény: (53025) marcsello, 2019-03-10 13:46:00]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53423. Elküldve: 2019-03-09 20:42:15 [2253.]

Ó, te nem emlékszel, hogy amikor a tesztüzem után a végleges induláskor átálltak Mpeg2-ről Mpeg4-re, milyen hisztit levágtak az idióták, még itt ezen a fórumon is.

Itt ment, ömlött a rinya, az Antenna Hungaria volt a világ legnagyobb szemétláda, sátán által vezetett cége, hogy ilyen galád módon kitolt a tesztidőszakra DVB-T boxot vásárlókkal.

Mondjuk én már akkor is kiröhögtem ezeket az embereket, de képzeld mekkora rinyát csaptak volna, ha még T2-re is váltanak ugyanazzal a mozdulattal.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53424 #53432 #53435] [előzmény: (53421) exchange, 2019-03-09 20:31:22]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3872. Elküldve: 2019-03-08 15:48:53 [2254.]

Nincs jogosultsága a hozzászólás megtekintésére!

[válaszok erre: #3874] [előzmény: (3871) exchange, 2019-03-08 15:43:40]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3929. Elküldve: 2019-03-04 19:11:41 [2255.]

Egy kb vételi helyet tudsz még rá mondani? Hogy kb mennyire vagyunk messzire egymástól.


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #3930] [előzmény: (3928) bogtoj, 2019-03-04 19:03:26]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3925. Elküldve: 2019-03-04 17:24:42 [2256.]

Az igazság az, hogy van egy olyan sanda gyanúm, hogy egy nagyon picit ferde az ívem. Minél távolabb vagyok az origótól, egy nagyon pici, tényleg csak lehelletnyi csúszás lehet a pályán.
Ez olyan kelet 50 fok után szokott megmutatkozni kissé észrevehetőbben, előtte max az ilyen nagyon gyenge vételnél, ahol 1% is sokat számít, itt látható.

Szóval elképzelhető, hogy Bogtoj jobban fogja látni ugyanezt a holdat, ugyanakkor már csak összehasonlításképp is kíváncsi leszek az ő eredményeire.


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #3926] [előzmény: (3924) Merlot, 2019-03-04 17:13:58]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3922. Elküldve: 2019-03-04 15:40:19 [2257.]

Bár Bogtoj nem vagyok, de 150-es gibi itt is van, ránéztem a helyzetre a kedvedért.

Itt most (Budapest) az van nálam, hogy csak a 11.142 jön 25,5 fok keletről, ez ilyen 5,5 dB-el, 34%-al stabil képet produkálva.
A másik DVB-S transzpondernek (11.604) így a délutáni órákban egyelőre nyoma sincs, akár csak bármely S2-es transzpondernek.


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #3924] [előzmény: (3919) Merlot, 2019-03-03 22:16:45]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3607. Elküldve: 2019-02-28 22:49:05 [2258.]

Akkor bocsánat :)
Azt hittem ez a hold viszonylag egyszerűen vehető azoknak, akik rendelkeznek C-s szettel.
De akkor nem :)


Téma: C sávos vétel Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3602. Elküldve: 2019-02-28 18:57:32 [2259.]

Ó, na ezt nem tudtam. Nehezen fogható a 46 fok keleti C-sáv?


Téma: C sávos vétel Fórum: Sat
[válaszok erre: #3603 #3604] [előzmény: (3601) chucky, 2019-02-28 17:40:37]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3600. Elküldve: 2019-02-28 15:53:57 [2260.]

Ne tolongjatok ennyire :)


Téma: C sávos vétel Fórum: Sat
[válaszok erre: #3601] [előzmény: (3599) KWP, 2019-02-27 11:40:33]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
3599. Elküldve: 2019-02-27 11:40:33 [2261.]

Helló!

Saját kíváncsiságom kielégítésére volna egy kérdésem a C-sávhoz hozzáférő tagok valamelyikéhez :)

Van ugye a Reuters Live Tv 22 fok nyugaton, ami tele van élő feedekkel a világ eseményeiről, nem mellesleg kb már ez az egyetlen 'csatorna' amit rendszeresen nézek a műholdas kínálatból.

És van sok további hasonló Reuters csatorna a világ körül, ebből még egy van ami hazánkban is vehető, 46 fok keleten C-sávban.

4050 V , DVB-S2, 8PSK, 30000, 5/6 a vételi paraméterei.

Valaki aki hozzáfér ehhez a frekvenciához, megnézné és összehasonlítaná nekem, hogy a két sugárzás (22W és 46E) egyforma-e, vagy esetleg a két műholdon eltér egymástól a sugárzott műsor?

Köszönöm szépen előre is :)


Téma: C sávos vétel Fórum: Sat
[válaszok erre: #3600]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53359. Elküldve: 2019-02-26 19:49:47 [2262.]

Ahogy mondod, tévedtél. :)


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[előzmény: (53358) miki2002, 2019-02-26 19:26:35]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
52969. Elküldve: 2019-02-26 17:01:26 [2263.]

Semennyi. Átverés az egész.

Vannak emberek akik annyira unatkoznak, hogy unalmukban úgy gondolják, jó ötlet az internetet feltölteni csupa semmire sem jó, értéktelen szeméttel.
Esetleg pénzt kap a megnézések után, ezért igyekszik minél hangzatosabb témájú, de valójában teljesen üres, semmiről sem szóló anyagot készítsen.

A fenti videó is ilyen, sok ezer másik társával együtt.
Nincs ingyen internet. Főleg nem valami csavarhúzó-hajszárító-fogkefe otthoni tákolmánnyal.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #52970] [előzmény: (52966) canalsat, 2019-02-26 15:24:48]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53357. Elküldve: 2019-02-26 11:03:06 [2264.]

Nem értem amit kérdezel.

Azt írják páran, hogy szarul működik a csabai adótorony, elképzelhető a technikai hiba.
Azt is írják, hogy ha így van, ezt szinte lehetetlen lesz a call centerrrel megértetni.

Erre javasoltam egy lehetséges megoldást.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53358] [előzmény: (53356) miki2002, 2019-02-26 05:35:04]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
53355. Elküldve: 2019-02-25 23:52:39 [2265.]

Szarvas Péter polgármester felé jelezzétek. Elég nyitott a problémák megoldására. Ha elegen jelzitek felé ahhoz, hogy elhigyje, hogy tényleg probléma van, akkor megkeresi majd az AH-t az ügyben, az meg többet fog érni mint 100 call-center hívás.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #53356] [előzmény: (53354) erdoscsaba, 2019-02-25 22:26:23]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
13644. Elküldve: 2019-02-24 21:56:24 [2266.]

Nálam sem az igazi, be van akadva a Now&Next. Azt hittem csak az Android tv szarakodik ismét (néha szokott, úgyhogy nem is tulajdonítottam az egésznek semmi jelentőséget), de ezek szerint nem.


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[előzmény: (13638) mlaszlo, 2019-02-24 17:44:04]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
52961. Elküldve: 2019-02-24 15:34:23 [2267.]

Töröld róla a partíciót és hozd létre újra. File legyen a talpán, ami túléli :D


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #52962] [előzmény: (52958) canalsat, 2019-02-23 22:04:46]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
13580. Elküldve: 2019-02-19 11:11:15 [2268.]

icon32.gif

Nincs előttem a router, de látatlanban valamilyen Wifi Security részben keresném. Ha tudsz és van kedved, küldj pár screenshotot a menüről :)


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[előzmény: (13578) Barczik L, 2019-02-19 11:09:36]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
13579. Elküldve: 2019-02-19 11:10:04 [2269.]

Hülye kérdés, de megkérdem: a Digi Online használatához (telefonon való tévénézéshez) mennyi a minimális sávszélesség ami kell?

Jóbarátom olyan helyre költözött, ahol nagyon kemény 2, azaz kettő megabit áll a rendelkezésére (én már kiröhögtem, nektek nem szükséges :) ), és kíváncsi hogy ez elengedő lenne-e, vagy csak szívna a szolgáltatással.

Köszi. :)


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[válaszok erre: #13589]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
13577. Elküldve: 2019-02-19 11:03:09 [2270.]

Ez utóbbit azért kétlem.
Magyar nyelved nem lesz, a wifi jelszó viszont módosítható, meg is enné a fene, ha nem lehetne. :)

Kis angoltudást tessék szépen felszedni :)


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[válaszok erre: #13578] [előzmény: (13576) gomey, 2019-02-19 10:54:42]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
13523. Elküldve: 2019-02-16 10:19:23 [2271.]

Jogos.
Inkább azt találom furcsának, hogy - szerintük - erre olyan tömeges igény van, hogy megéri egy egész televíziócsatornát indítani rá.
Oda-vissza lement a Dallas már majdnem az összes magyar televízión, van ahol naponta 3-at adtak (Story tv), én úgy gondolom, hogy mostanra már csak az nem látta a sorozatot, aki tényleg nem akarta.
Ezért is állok furcsán az előtt, hogy valami új dolgot a Dallassal reklámozunk úgy, mintha ez most valami hatalmas nagy durranás, vagy újdonság lenne.


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[válaszok erre: #13526 #13527] [előzmény: (13522) csiri bá, 2019-02-16 10:16:37]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP


Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
13519. Elküldve: 2019-02-16 10:02:19 [2272.]

Azért csesszék meg. 2019-ben egy televíziócsatornát a Dallassal reklámozni... meg hogy ez legyen a fő húzóerő... Akármilyen jó sorozat is volt 40 évvel ezelőtt, 2019-ben nem érzi ezt egy kicsit cikinek senki? :S


Téma: DIGIKÁBEL Fórum: Sat
[válaszok erre: #13521 #13522 #13525]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 7357
    / 295 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022071123123169 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail