szerintem is reménytelenek. Egyébként van egy sanda gyanúm, hogy Csobánkán meg Pomázon is miért szedik le az összes plakátot: szerintem a pomázi menhelyesek, hogy ne rontsuk az üzletet!
Merre laksz Rézikém? Pomázon is szoktam rakni a HÉV állomásnál, és a Delta Kisállatklinikán is. Pomázon viszonylag sokáig szoktak kint lenni a plakátok! Engem a HÉV vonala bosszant, hogy nem lehet sehova se kirakni!
Csobánkán tényleg eltünnek a plakátok, de van, amikor tovább fennvan! Háát, reméljük a legjobbakat! Megpróbálok bekunyizni plakátot a helyi CBA-ba, bár a főnőknéni elég markotányos asszonyság!!
Én plakátolok Csobánkán, mert ott lakom! Múltkor olvastam, hogy a III. kerületben nem nagyon vannak plakátolók. Én szoktam az útvonalamon tenni plakátokat. Igaz elég nehéz jó helyet találni, mert például a HÉV vonalán mindig leszedik. A legtutibb az 1-es villamos vonala. (Árpád híd és Bécsi út között) Mostantól rakok az óbudai Fressnapfba, és a Szöcskevár játszóházban is mindig van!!
VALAKI!!!!!!!! Egy 1 év körüli kuvasz lány vár segítségre!!! Nemrég sikerült neki ideiglenes helyet találni, de onnan most kirakták az utcára!!!!! Segítsetek!!!!