| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93212. Elküldve:
2013-09-04 15:59:25 |
[15851.] |
Igazán átjavíthatnád, nem új hsz -t írni.
Skin# 5
Szerkeszt, töröl. 30percig!
|
| |
|
|
[előzmény: (93211) boxman, 2013-09-04 15:37:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
36797. Elküldve:
2013-09-04 06:29:16 |
[15852.] |
Elég nagy reflektor szerintem mögötte a rézlemez.
|
| |
|
[válaszok erre: #36798]
|
[előzmény: (36796) szandricska, 2013-09-04 00:31:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
36794. Elküldve:
2013-09-03 22:29:23 |
[15853.] |
Tedd ki a botantennát az erkélyre.
|
| |
|
|
[előzmény: (36788) gurabli, 2013-09-03 18:34:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
50710. Elküldve:
2013-09-03 22:03:45 |
[15854.] |
Kártyaolvasó vagy nem, modul fogadó vagy nem?
|
| |
|
|
[előzmény: (50708) yaksi, 2013-09-03 21:55:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4500. Elküldve:
2013-09-03 22:00:50 |
[15855.] |
Ne kapcsold ki.
|
| |
|
|
[előzmény: (4499) maxabo300, 2013-09-03 21:31:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
50707. Elküldve:
2013-09-03 21:52:39 |
[15856.] |
Orton micsoda?
Miért Orton, miért nem Opticum?
Mire okosított?
Többféle lehetőség van, de ha magyar csatornákra gondolsz, akkor felejtsd el.
Minek okosított, te is megcsinálhatod!
|
| |
|
[válaszok erre: #50708]
|
[előzmény: (50704) Barna Imre, 2013-09-03 20:35:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
36781. Elküldve:
2013-09-02 20:40:20 |
[15860.] |
Ha jól működik akkor minek.
Mostanában nem használtam, de nekem a 7 -es van.
|
| |
|
[válaszok erre: #36783]
|
[előzmény: (36778) vakegér1276, 2013-09-02 19:31:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
36780. Elküldve:
2013-09-02 20:37:53 |
[15861.] |
Ha beszereled a szűrőt légyszíves írd meg az eredményt!
Köszönöm!
|
| |
|
[válaszok erre: #36782]
|
[előzmény: (36779) nocsakk, 2013-09-02 20:23:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4493. Elküldve:
2013-09-02 20:27:28 |
[15862.] |
Már többször leírtam!
Ha valaki SW -t akar cserélni, elötte készítsen mentést.
A mentésből vissza teheti a csatlistát, illetve ha nem tetszik az új akkor vissza lehet tenni a régit.
A boot és rádió logo cserélhető, a menü kinézete olyan amilyen.
http://data.hu/get/4870490/Menu_kinezete.pdf
|
| |
|
|
[előzmény: (4489) zoloka84, 2013-09-02 19:28:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4492. Elküldve:
2013-09-02 20:09:19 |
[15863.] |
Elnézést, de te kérdezted:
Idézet:
| Amúgy érdemes/lehet-e nekem emu-sal foglalkoznom?
| |
Fenntartom a válaszom, ha nem tudod mi az, akkor nem.
A kérdésedből legalábbis úgy éreztem, hogy nem tudod miről van szó.
Ha még az SW cserét sem próbáltad, nem biztos hogy jó ötlet lenne most nekiállni, csak az EMU miatt, mert lehet hogy ma már nem nézel vele semmit.
Persze a te dolgod eldönteni mit szeretnél és neked kell megcsinálni is.
Természetesen segítséget kapsz több lelkes és hozzáértő fórumozótól.
Még akár tőlem is.
|
| |
|
[válaszok erre: #4494]
|
[előzmény: (4490) Egon, 2013-09-02 19:33:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93161. Elküldve:
2013-09-02 19:09:36 |
[15865.] |
Átírtam 30 -ról 28 -ra és működik!
|
| |
|
|
[előzmény: (93160) Barczik L, 2013-09-02 16:52:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
36777. Elküldve:
2013-09-02 19:05:30 |
[15866.] |
Ezt te írtad a 36718 -ban.
Idézet:
| GSM csillapítot beszerzem.
| |
Most akkor beszerezted, vagy mint most írod nem vagv rá hajlandó költeni?
Napok óta csak szórakoztál a segítőkész fórumozókkal?
|
| |
|
[válaszok erre: #36779]
|
[előzmény: (36776) nocsakk, 2013-09-02 18:38:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4484. Elküldve:
2013-09-02 18:57:49 |
[15867.] |
Neked nem.
Ha nem tudod mit jelent az EMU és eddig nem hiányzott, akkor nem kell neked.
|
| |
|
[válaszok erre: #4490]
|
[előzmény: (4482) Egon, 2013-09-02 18:16:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4483. Elküldve:
2013-09-02 18:54:28 |
[15868.] |
A Digi is olyat használ az nem tudom jót vagy rosszat jelent, mert a régi beltérik nem valami jók voltak.
Leírni nem kell, majd kiderül milyen hosszú életűek lesznek, csak nekem nem kellene azért vettem inkább a 8240 -et.
|
| |
|
[válaszok erre: #4486]
|
[előzmény: (4481) ITI, 2013-09-02 18:00:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4479. Elküldve:
2013-09-02 17:42:52 |
[15869.] |
Minden beltérim belső tápos.
|
| |
|
|
[előzmény: (4477) jampy, 2013-09-02 17:15:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93158. Elküldve:
2013-09-02 16:41:14 |
[15870.] |
Azt nem tudom állítani.
|
| |
|
[válaszok erre: #93159 #93160]
|
[előzmény: (93157) sat_2joco, 2013-09-02 16:35:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93155. Elküldve:
2013-09-02 16:24:55 |
[15871.] |
Amit a Google fordítóval kibetűztem, hogy 30000 -ről 28000 -re állítsam át a Mooz HD TP -t a boxban.
Az AXN -ről nem írnak.
|
| |
|
[válaszok erre: #93156 #93157]
|
[előzmény: (93152) attila.scourgeofgod, 2013-09-02 11:38:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4476. Elküldve:
2013-09-02 16:09:06 |
[15872.] |
Vitatkozni nem tudok és nem is akarok, mert Amiko tápot még nem javítottam, de Yumatu és Opticum tápot már igen.
Mindkettőben volt:
3,3V
5V
12V
22V
Több készülék rajzát is tanulmányoztam, nem ritka a 30V sem.
Arra most nem emlékszem, de lehet hogy az 5 és 12V +- volt.
Reklamálni majd egy év után fognak, addig nem szokott gond lenni és persze függ a használattól is.
|
| |
|
|
[előzmény: (4472) djbagi, 2013-09-02 07:50:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4471. Elküldve:
2013-09-02 04:29:14 |
[15873.] |
Szerintem kempingezőknek találták ki.
12V -os külső tápos, de mivel a fejnek 18V -is kell, valami táp áramkör mégis csak van benne.
Elég beteg dolognak tartom, állandó használatra én nem venném meg.
A belső kapcsolóüzemű táp előállítja a szükséges feszültségeket és ha kiszárad valamelyik kondi, mert az a leggyakoribb hiba, azt könnyű cserélni.
|
| |
|
[válaszok erre: #4472 #4477]
|
[előzmény: (4469) bamba, 2013-09-01 21:25:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
36765. Elküldve:
2013-09-02 04:14:26 |
[15874.] |
36717 hsz.
|
| |
|
[válaszok erre: #36767]
|
[előzmény: (36761) cxc, 2013-09-01 22:55:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|