| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
875. Elküldve:
2013-08-26 21:41:35 |
[15926.] |
Pontosan!
Előfizetés nélkül csak a törésre alapozni butaság. Ez jó hobbinak, de nem a család TV nézésére.
Persze TV -t nézni villany nélkül is lehet gyertyával!
|
| |
|
[válaszok erre: #876]
|
[előzmény: (874) Csúcsamatőr, 2013-08-26 21:21:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
31813. Elküldve:
2013-08-26 20:00:10 |
[15929.] |
Biztos hülye vagyok, már sokan írták, de az eleje is a MindigTV -ről szól!
Idézet:
| Már néhány MindigTv-s vevővel próbálkoztam, de egyikről sem tudok olyan jó SD képet kapni mint amit a HHD-s gyári boxon keresztül kapok. A HD felbontások még csak-csak elmennek, de amikor pl az MTV1 nem HD felbontású műsort sugároz akkor a DVB-t boxok képe sokkal elmosodottabb a HHD-shez képest
| |
Na de mindegy, a közszolgálati csatornáknak úgysincs köze a HelloHD -hoz csak a többi HD -nak!
|
| |
|
|
[előzmény: (31810) kugyu21, 2013-08-26 18:11:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
873. Elküldve:
2013-08-26 19:52:58 |
[15930.] |
Ennyi erővel kártyával is adhatta volna ami két nap múlva lejár!
Abban sem lett volna semmi probléma?
|
| |
|
[válaszok erre: #874 #881]
|
[előzmény: (871) RiCheta, 2013-08-26 19:48:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
31809. Elküldve:
2013-08-26 17:58:25 |
[15931.] |
Talán mert ezt írtad!
AIdézet:
| konkrét kérdésem tehát az hogy az általam próbált földi boxok minősége (felkonvertálása, tunerje, stb) gyengébb a HHD-s boxénál, vagy a legdrágábbat véve sem fogok tudni olyan képet kapni mint a HHD-től, mert a két rendszer olyan, hogy a MindigTv eleve "gyengébb" jelből gazdálkodik (a reklámok szerint rohadt jónak kellene lennie)?
| |
|
| |
|
[válaszok erre: #31810]
|
[előzmény: (31801) kugyu21, 2013-08-26 17:08:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4375. Elküldve:
2013-08-26 15:01:29 |
[15935.] |
Nálam kártyával megy.
|
| |
|
|
[előzmény: (4374) szabozo12, 2013-08-26 14:32:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28158. Elküldve:
2013-08-26 13:20:32 |
[15936.] |
Ennyi választ ilyen rövid idő alatt nem sokan kapnak!
Mi lett az eredménye?
Működik vagy nem?
|
| |
|
[válaszok erre: #28159]
|
[előzmény: (28151) samanki911, 2013-08-25 22:09:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28145. Elküldve:
2013-08-25 20:11:19 |
[15939.] |
Ami rajta van, ha az FTA csatornák jól mennek!
|
| |
|
[válaszok erre: #28169]
|
[előzmény: (28144) somaaa5, 2013-08-25 19:21:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8526. Elküldve:
2013-08-25 20:05:26 |
[15940.] |
8518 hsz és ott még az adatok is jók!
|
| |
|
|
[előzmény: (8524) figyusz200, 2013-08-25 18:31:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4367. Elküldve:
2013-08-25 11:50:52 |
[15941.] |
Nem teljesen, más a Main kódja.
Amiko 06020A00, Yumatu 06020100.
Átírva gondolom ugyan az az SW jó.
|
| |
|
[válaszok erre: #4368]
|
[előzmény: (4366) jampy, 2013-08-25 11:47:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4365. Elküldve:
2013-08-25 11:41:06 |
[15942.] |
Nem kell leírni az Ali Chippes boxokat, csak mert ez most a cél, hogy ne lehessen lejátszani máson a felvételt.
Van még olyan aminek a felvétele nem kódolt!
|
| |
|
|
[előzmény: (4364) pityu54, 2013-08-25 11:36:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4363. Elküldve:
2013-08-25 11:32:02 |
[15943.] |
Ez teljesen nem igaz!
Van Ali Chippes amivel működik a felvétel más boxon is és PC -n is.
Tudtommal az Amiko 8800 is olyan, de a Yumatu mini Full HD biztos.
Akinek ilyen célra kell, az vásárlás elött tájékozódjon.
|
| |
|
[válaszok erre: #4364 #4366 #4370]
|
[előzmény: (4362) jampy, 2013-08-25 10:59:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
36630. Elküldve:
2013-08-24 19:36:45 |
[15944.] |
Idézet:
| A Filmbox az viszont 100%, hogy nem
| |
Ezt hogyan mered így kijelenteni?
Te döntöd el, vagy látnok vagy?
100% hogy holnap nem lesz vagy 100% hogy a következő 5 - 10 évben nem lesz?
|
| |
|
[válaszok erre: #36652]
|
[előzmény: (36629) Misi1995, 2013-08-24 16:42:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|