| Találatok száma: 2363 üzenet |
|
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12301. Elküldve:
2026-06-01 20:03:02 |
[1.] |
Megvan a hiba oka.
Melegedés okozza, visszahűtve működik rendesen...
Olyan ventilátort kéne szereznem, ami vagy usb portról megy, vagy át van alakítva a tápja, úgy, hogy a tápdugóba jó legyen.
|
| |
|
[válaszok erre: #12302]
|
[előzmény: (12298) kaja008, 2026-05-31 21:10:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12298. Elküldve:
2026-05-31 21:10:41 |
[2.] |
Egy Octagon SF8008 Combo-n tapasztalom, hogy pár másodperccel bármelyik One kábel csatornára kapcsolva (ex-Digi hálózat) hirtelen elmegy a jel, 0%-ot mutat, csak enigma újraindítás segít.
Újraindítás után egyből ugyanez.
Semmit nem nyúltam bele a rendszerbe, eddig tökéletes volt.
DVB-C tuner drivert lehet valahogy frissíteni, vagy haldoklik a tuner? Vagy a szolgáltató állított valamit, amire érzékeny a tuner? OpenATV 7.6 van fent.
|
| |
|
[válaszok erre: #12301]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12277. Elküldve:
2026-05-17 10:33:01 |
[3.] |
Sziasztok,
Az mitől lehet, hogy az Octagon SF8008-ba helyezett micro SD kártyán mindössze 11 GB-nyi felvétel van, de a rendszer (openATV 7.6) 78 GB-nyi foglalt helyet lát?
Megnéztem a /media/hdd mappámat, és nem találtam benne nagy méretű fájlokat. Szóval nem értem hova lett 67 GB-nyi hely...
A kártya 128 GB-os.
|
| |
|
[válaszok erre: #12279]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12155. Elküldve:
2026-03-20 06:38:35 |
[4.] |
Nálam nincs sem streamlink-8.2.1+6.gb56cfa08d.dist-info mappa, sem _plugins.json (openATV 7.6), viszont érdekes, mert többszöri újraindításra most megy az ok.ru-s Netes TV például. Nem is értem...
Mindenesetre köszönöm, hogy nem felejtetted el, és foglalkoztál vele!
|
| |
|
|
[előzmény: (12154) Csuhi, 2026-03-19 20:15:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12141. Elküldve:
2026-03-15 17:27:42 |
[6.] |
Köszi, így már működik!
Ránéznél esetleg az alábbi linkre, hogy jó-e?
Ezzel korábban mentek, most nem.
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//ok.ru/live/4742600793632:Netes TV
#DESCRIPTION Netes TV
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//ok.ru/video/8885300370976:Netes TV - Mesebox
#DESCRIPTION Netes TV - Mesebox
|
| |
|
[válaszok erre: #12145]
|
[előzmény: (12139) br, 2026-03-15 12:22:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12133. Elküldve:
2026-03-09 06:55:15 |
[7.] |
Csak játszadoztam vele egy kicsit.
Frissítettem a streamlinkproxy-t a legújabb 8.2.1-re, így a Youtube live streamek mennek, viszont a catcast-os streamek meg nem...
Catcast.py és generic.py bemásolva, okru.py és okru.pyc pedig törölve.
Csak bip-bip van...
Mi lehet a gond?
|
| |
|
[válaszok erre: #12134 #12139 #12154]
|
[előzmény: (12130) Csuhi, 2026-03-08 19:26:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12131. Elküldve:
2026-03-08 19:36:19 |
[8.] |
Sajnos az a másik megoldás nálam nem megy, igaz egy másik boxban meg igen...szóval ezt én már kezdem elengedni, kevesebb türelmem van már hozzá, mint régebben...
|
| |
|
|
[előzmény: (12130) Csuhi, 2026-03-08 19:26:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12129. Elküldve:
2026-03-08 18:20:00 |
[9.] |
Erre nem tudsz esetleg megoldást?
Bemásoltam az aktuális youtube.py-t a megfelelő helyre, de fekete a kép, azaz nem megy csatornalistából a youtube alapú Euronews...
"A Google kezdett tiltogatni.
Első körben próbáld meg frissíteni a youtube.py plugint, mert tegnap már nagyon ment a reklamáció és 10 órája frissítették! Hátha....
https://github.com/streamlink/streamlink/blob/master/src/streamlink/plugins/youtube.py";
|
| |
|
[válaszok erre: #12130]
|
[előzmény: (11993) Csuhi, 2026-01-18 15:14:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12107. Elküldve:
2026-02-26 07:14:49 |
[10.] |
Köszönöm szépen mindenkinek a választ.
Streamlink természetesen telepítve van.
A probléma a szövegszerkesztőmmel volt, ASCII kódolásra volt állítva. És valóban a jó az UTF-8 w/o BOM.
Bár hozzáteszem, ezt (Crimson Editor) használom évek óta, és nem okozott eddig problémát...
Annyi baromságot hordott már nekem össze az AI manapság, hogy megfogadtam, hogy hanyagolom egy ideig...
|
| |
|
[válaszok erre: #12108]
|
[előzmény: (12104) drogos, 2026-02-25 19:59:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12102. Elküldve:
2026-02-25 18:47:31 |
[11.] |
Én elhiszem, hogy nálad jó, és mindenki másnál, a kérdés arra vonatkozott, hogy én hol keressem a hibát.
|
| |
|
[válaszok erre: #12103 #12105 #12106]
|
[előzmény: (12101) Csuhi, 2026-02-25 18:22:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
12100. Elküldve:
2026-02-25 18:13:14 |
[12.] |
Az vajon miért van, hogy a hosszú "ó"-ra kifagy a box kék halállal?
Ha a DESCRIPTION utáni részben rövid o-val írom, azaz: Bunyo TV, akkor jó...
Octagon SF8008 Supreme + openATV 7.6
|
| |
|
[válaszok erre: #12101 #12104]
|
[előzmény: (12093) Csuhi, 2026-02-25 09:11:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
11999. Elküldve:
2026-01-18 17:17:39 |
[13.] |
Ahh, ok. Valóban.
Köszi!
|
| |
|
|
[előzmény: (11998) Csuhi, 2026-01-18 17:08:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
11997. Elküldve:
2026-01-18 16:29:19 |
[14.] |
Más...
Vavoo 1.43 plugin nálatok nyit bármit is?
Most frissítettem, de semmit sem nyit..
Más bajom egyenlőre nincs...
|
| |
|
[válaszok erre: #11998]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
11996. Elküldve:
2026-01-18 16:27:04 |
[15.] |
Akkor nem tudom miért nem megy nálam...
|
| |
|
|
[előzmény: (11995) Csuhi, 2026-01-18 16:08:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
11994. Elküldve:
2026-01-18 16:02:34 |
[16.] |
A frissített youtube.py-vel mennek újra, köszi!
A linkjeid viszont nem mennek.
Vagy lehet, hogy azok csak a régi youtube.py-vel mennek?
|
| |
|
[válaszok erre: #11995]
|
[előzmény: (11993) Csuhi, 2026-01-18 15:14:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
11992. Elküldve:
2026-01-18 14:33:57 |
[17.] |
Az EuroNews-t és Sky News-t eddig Youtube alapon csatornalistából néztem az alábbi linkekkel:
#SERVICE 5002:0:1:7B22:4948:36:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//www.youtube.com/watch?v=jAn7L2Kt32U:EuroNews
#DESCRIPTION EuroNews
#SERVICE 5002:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/http%3a//www.youtube.com/watch?v=YDvsBbKfLPA:SKY NEWS
#DESCRIPTION SKY NEWS
Megnéztem, a linkek böngészőből működnek, de csatornalistából nem.
Változtatott valamit a Youtube?
DRM került rá esetleg?
|
| |
|
[válaszok erre: #11993]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
11982. Elküldve:
2026-01-10 08:49:52 |
[18.] |
Valaki esetleg el tudta indítani az Antik TV-t archivCZSK pluginnal?
Beírva a bejelentkezési adatokat, utána login errort dob a plugin.
|
| |
|
[válaszok erre: #11983]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
132335. Elküldve:
2025-12-01 10:48:44 |
[19.] |
Köszi a tippet, a csehek piconját beraktam ehhez is.
|
| |
|
[válaszok erre: #132366]
|
[előzmény: (132320) sas2008, 2025-12-01 08:49:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
132319. Elküldve:
2025-12-01 08:16:52 |
[20.] |
Valakinek esetleg egy fekete hátteres Canal+ Action piconja?
|
| |
|
[válaszok erre: #132320]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
287. Elküldve:
2025-12-01 08:14:48 |
[21.] |
720p-ben...
|
| |
|
|
[előzmény: (285) Barczik L, 2025-12-01 07:02:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
2883. Elküldve:
2025-11-14 15:25:02 |
[22.] |
Egyébként meg IPTV-s linkre gondoltam...
|
| |
|
[válaszok erre: #2884]
|
[előzmény: (2882) Csuhi, 2025-11-14 15:22:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
11748. Elküldve:
2025-11-14 15:14:26 |
[23.] |
5002-vel jónak kell lennie, nálam is így működik egy Reolink video kaputelefon (D340W).
|
| |
|
|
[előzmény: (11745) garga pista, 2025-11-14 14:22:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
2866. Elküldve:
2025-11-11 09:48:54 |
[24.] |
Tudna valaki egy csatornalistába illeszthető linket adni erre a NOW XMAS-re?
|
| |
|
[válaszok erre: #2867 #2873]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

kaja008

Tagság: 2003-12-27 11:51:55 Tagszám: #7868 Hozzászólások: 2363
|
20360. Elküldve:
2025-11-08 16:34:14 |
[25.] |
Van.
Pl. OpenATV alatt:
Beállítások/Használat és Kinézet/Customize System Settings/Áramszünet után: készenléti állapot.
|
| |
|
|
[előzmény: (20359) butyiba, 2025-11-08 11:41:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|