Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499683/4 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (116/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 95 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 2363 üzenet

kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12301. Elküldve: 2026-06-01 20:03:02 [1.]

Megvan a hiba oka.
Melegedés okozza, visszahűtve működik rendesen...
Olyan ventilátort kéne szereznem, ami vagy usb portról megy, vagy át van alakítva a tápja, úgy, hogy a tápdugóba jó legyen.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12302] [előzmény: (12298) kaja008, 2026-05-31 21:10:41]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12298. Elküldve: 2026-05-31 21:10:41 [2.]

Egy Octagon SF8008 Combo-n tapasztalom, hogy pár másodperccel bármelyik One kábel csatornára kapcsolva (ex-Digi hálózat) hirtelen elmegy a jel, 0%-ot mutat, csak enigma újraindítás segít.
Újraindítás után egyből ugyanez.
Semmit nem nyúltam bele a rendszerbe, eddig tökéletes volt.
DVB-C tuner drivert lehet valahogy frissíteni, vagy haldoklik a tuner? Vagy a szolgáltató állított valamit, amire érzékeny a tuner? OpenATV 7.6 van fent.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12301]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12277. Elküldve: 2026-05-17 10:33:01 [3.]

Sziasztok,

Az mitől lehet, hogy az Octagon SF8008-ba helyezett micro SD kártyán mindössze 11 GB-nyi felvétel van, de a rendszer (openATV 7.6) 78 GB-nyi foglalt helyet lát?
Megnéztem a /media/hdd mappámat, és nem találtam benne nagy méretű fájlokat. Szóval nem értem hova lett 67 GB-nyi hely...
A kártya 128 GB-os.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12279]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12155. Elküldve: 2026-03-20 06:38:35 [4.]

Nálam nincs sem streamlink-8.2.1+6.gb56cfa08d.dist-info mappa, sem _plugins.json (openATV 7.6), viszont érdekes, mert többszöri újraindításra most megy az ok.ru-s Netes TV például. Nem is értem...

Mindenesetre köszönöm, hogy nem felejtetted el, és foglalkoztál vele! icon2.gif


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (12154) Csuhi, 2026-03-19 20:15:46]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12146. Elküldve: 2026-03-16 06:27:16 [5.]

Sajnos nekem nem megy az alábbi linken szereplő okru.py-val, és anélkül sem.

https://github.com/streamlink/streamlink/blob/master/src/streamlink/plugins/okru.py

A legújabb 8.2.1-es streamlinkproxy van fent.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (12145) br, 2026-03-16 03:46:59]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12141. Elküldve: 2026-03-15 17:27:42 [6.]

Köszi, így már működik!

Ránéznél esetleg az alábbi linkre, hogy jó-e?
Ezzel korábban mentek, most nem.

#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//ok.ru/live/4742600793632:Netes TV
#DESCRIPTION Netes TV
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//ok.ru/video/8885300370976:Netes TV - Mesebox
#DESCRIPTION Netes TV - Mesebox


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12145] [előzmény: (12139) br, 2026-03-15 12:22:23]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12133. Elküldve: 2026-03-09 06:55:15 [7.]

Csak játszadoztam vele egy kicsit.
Frissítettem a streamlinkproxy-t a legújabb 8.2.1-re, így a Youtube live streamek mennek, viszont a catcast-os streamek meg nem...
Catcast.py és generic.py bemásolva, okru.py és okru.pyc pedig törölve.
Csak bip-bip van...
Mi lehet a gond?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12134 #12139 #12154] [előzmény: (12130) Csuhi, 2026-03-08 19:26:56]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12131. Elküldve: 2026-03-08 19:36:19 [8.]

Sajnos az a másik megoldás nálam nem megy, igaz egy másik boxban meg igen...szóval ezt én már kezdem elengedni, kevesebb türelmem van már hozzá, mint régebben...


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (12130) Csuhi, 2026-03-08 19:26:56]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12129. Elküldve: 2026-03-08 18:20:00 [9.]

Erre nem tudsz esetleg megoldást?
Bemásoltam az aktuális youtube.py-t a megfelelő helyre, de fekete a kép, azaz nem megy csatornalistából a youtube alapú Euronews...

"A Google kezdett tiltogatni.

Első körben próbáld meg frissíteni a youtube.py plugint, mert tegnap már nagyon ment a reklamáció és 10 órája frissítették! Hátha....

https://github.com/streamlink/streamlink/blob/master/src/streamlink/plugins/youtube.py";



Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12130] [előzmény: (11993) Csuhi, 2026-01-18 15:14:30]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12107. Elküldve: 2026-02-26 07:14:49 [10.]

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.
Streamlink természetesen telepítve van.
A probléma a szövegszerkesztőmmel volt, ASCII kódolásra volt állítva. És valóban a jó az UTF-8 w/o BOM.
Bár hozzáteszem, ezt (Crimson Editor) használom évek óta, és nem okozott eddig problémát...
Annyi baromságot hordott már nekem össze az AI manapság, hogy megfogadtam, hogy hanyagolom egy ideig...


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12108] [előzmény: (12104) drogos, 2026-02-25 19:59:52]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12102. Elküldve: 2026-02-25 18:47:31 [11.]

Én elhiszem, hogy nálad jó, és mindenki másnál, a kérdés arra vonatkozott, hogy én hol keressem a hibát.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12103 #12105 #12106] [előzmény: (12101) Csuhi, 2026-02-25 18:22:25]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
12100. Elküldve: 2026-02-25 18:13:14 [12.]

Az vajon miért van, hogy a hosszú "ó"-ra kifagy a box kék halállal?
Ha a DESCRIPTION utáni részben rövid o-val írom, azaz: Bunyo TV, akkor jó...
Octagon SF8008 Supreme + openATV 7.6


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #12101 #12104] [előzmény: (12093) Csuhi, 2026-02-25 09:11:00]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
11999. Elküldve: 2026-01-18 17:17:39 [13.]

Ahh, ok. Valóban.
Köszi!


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (11998) Csuhi, 2026-01-18 17:08:42]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
11997. Elküldve: 2026-01-18 16:29:19 [14.]

Más... icon21.gif
Vavoo 1.43 plugin nálatok nyit bármit is?
Most frissítettem, de semmit sem nyit..
Más bajom egyenlőre nincs... icon20.gif


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11998]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
11996. Elküldve: 2026-01-18 16:27:04 [15.]

Akkor nem tudom miért nem megy nálam...


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (11995) Csuhi, 2026-01-18 16:08:50]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
11994. Elküldve: 2026-01-18 16:02:34 [16.]

A frissített youtube.py-vel mennek újra, köszi!
A linkjeid viszont nem mennek.
Vagy lehet, hogy azok csak a régi youtube.py-vel mennek?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11995] [előzmény: (11993) Csuhi, 2026-01-18 15:14:30]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
11992. Elküldve: 2026-01-18 14:33:57 [17.]

Az EuroNews-t és Sky News-t eddig Youtube alapon csatornalistából néztem az alábbi linkekkel:

#SERVICE 5002:0:1:7B22:4948:36:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/https%3a//www.youtube.com/watch?v=jAn7L2Kt32U:EuroNews
#DESCRIPTION EuroNews

#SERVICE 5002:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/http%3a//www.youtube.com/watch?v=YDvsBbKfLPA:SKY NEWS
#DESCRIPTION SKY NEWS

Megnéztem, a linkek böngészőből működnek, de csatornalistából nem.
Változtatott valamit a Youtube?
DRM került rá esetleg?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11993]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
11982. Elküldve: 2026-01-10 08:49:52 [18.]

Valaki esetleg el tudta indítani az Antik TV-t archivCZSK pluginnal?
Beírva a bejelentkezési adatokat, utána login errort dob a plugin.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #11983]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
132335. Elküldve: 2025-12-01 10:48:44 [19.]

Köszi a tippet, a csehek piconját beraktam ehhez is.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #132366] [előzmény: (132320) sas2008, 2025-12-01 08:49:29]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
132319. Elküldve: 2025-12-01 08:16:52 [20.]

Valakinek esetleg egy fekete hátteres Canal+ Action piconja?


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #132320]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
287. Elküldve: 2025-12-01 08:14:48 [21.]

720p-ben...


Téma: One - kábeles szolgáltatások Fórum: Sat
[előzmény: (285) Barczik L, 2025-12-01 07:02:13]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
2883. Elküldve: 2025-11-14 15:25:02 [22.]

Egyébként meg IPTV-s linkre gondoltam... icon21.gif


Téma: Zenecsatik egyénileg Fórum: Sat
[válaszok erre: #2884] [előzmény: (2882) Csuhi, 2025-11-14 15:22:35]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
11748. Elküldve: 2025-11-14 15:14:26 [23.]

5002-vel jónak kell lennie, nálam is így működik egy Reolink video kaputelefon (D340W).


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (11745) garga pista, 2025-11-14 14:22:32]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
2866. Elküldve: 2025-11-11 09:48:54 [24.]

Tudna valaki egy csatornalistába illeszthető linket adni erre a NOW XMAS-re?


Téma: Zenecsatik egyénileg Fórum: Sat
[válaszok erre: #2867 #2873]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
20360. Elküldve: 2025-11-08 16:34:14 [25.]

Van.
Pl. OpenATV alatt:
Beállítások/Használat és Kinézet/Customize System Settings/Áramszünet után: készenléti állapot.


Téma: Vu+ beltéri egységek Fórum: Sat
[előzmény: (20359) butyiba, 2025-11-08 11:41:15]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 2363
    / 95 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023382902145386 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail