Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9453923/48 Témák: 18941 Tagok: 112568 Legújabb tag: ZsoJe2 Online: (99/1
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Kor idézetek és nyugdíjas idézetek

(üzenet: 5, Hobbi)
 

ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
5. Elküldve: 2022-06-19 19:52:19,

Kor idézetek és nyugdíjas idézetek

[1.]

Kor nyugdíjas idézetek?:

Idézet:



Nos, a Blow-hoz 20-ról 60-ra kellett öregednem, formába kezdtem, majd később zsírpárnákat tettem fel. Ray Liotta

Elképzelhetetlen, hogy egy francia középkorúan megérkezzen szifilisz és a Becsületrend Keresztje nélkül. Andre Gide

Szeretem a felnőtté váló történeteket, amelyekben van küzdés. Áron Pál

Rövid nyugdíjas idézetek

Az életkort nem évekkel mérik. A természet nem egyenlően osztja el az energiát. Vannak, akik öregnek és fáradtan születnek, míg mások hetvenévesen erősödnek. Dorothy Thompson

Teljesen rajongok a new age és az önsegítő könyvekért. Dolgoztam egy könyvesboltban, és ezt a részleget adtak nekem, és bekerültem ebbe. Egyszerűen imádtam a pozitív gondolkodás erejét, elengedni magad. Jason Mraz

Nyugdíjas kolléga búcsúztatása

Szerintem meg kellene emelnünk azt az életkort, amikor a fiatalkorúak fegyvert tarthatnak. George W. Bush

Abban a korban, amikor más gyerekek, úgy képzelem, megtapasztalták első „érzésüket” egy személy, vagy a művészet, vagy a vallás iránt, én ragaszkodó, jóságos, sőt jámbor voltam: ez alatt azt értem, hogy anyám hatására, Odaadó voltam a Gyermek Jézusnak. Pierre Teilhard de Chardin

Gratulálok a nyugdíjazáshoz

Ha a gyermekeket pusztán faji hovatartozásuk miatt elválasztják a hasonló korú és képzettségűektől, az kisebbrendűségi érzést kelt a közösségben elfoglalt státuszukat illetően, ami olyan hatással lehet szívükre és elméjükre, amelyet valószínűleg soha többé nem lehet visszavonni. Earl Warren

A mi korunk lényegében egy tragikus kor, ezért nem vagyunk hajlandók tragikusan felfogni. DH Lawrence

Egy kort nem azért neveznek Sötétnek, mert a fény nem világít, hanem azért, mert az emberek nem hajlandók látni. James A. Michener

Elköszönés a kollégáktól nyugdíjba vonuláskor vers

Indoklásom az, hogy a legtöbb velem egykorú ember sok időt tölt azzal a gondolattal, hogy mit fog csinálni a következő öt vagy tíz évben. Azt az időt, amit ők az életükön gondolkodnak, én csak italozással töltöm. Amy Winehouse

Bármikor viselhetsz feketét. Bármely életkorban hordhatod. Szinte bármilyen alkalomra viselheti; egy „kis fekete ruha” elengedhetetlen a női ruhatárban. Christian Dior

Elérkezel egy bizonyos életkorhoz, és elkezdesz összehasonlítani, és kényelmetlenül érezni magad a testedben. És akkor eljutsz egy olyan helyre, ahol elkezded szeretni magad, elfogadni magad, ünnepelni és tisztelni magad. Wunmi Mosaku

Miért jó nyugdíjasnak lenni vicces

Minden műalkotás korának gyermeke, és sok esetben érzelmeink anyja. Ebből következik, hogy a kultúra minden korszaka saját művészetet hoz létre, amelyet soha nem lehet megismételni. Wassily Kandinsky

Az oktatás hiánya, az idős kor, a rossz egészségi állapot vagy a diszkrimináció – ezek a szegénység okai, és a támadás a gyökerekhez való eljutás útján támadható meg. Robert Kennedy

A swing szavazókat inkább „idióta szavazóknak” nevezik, mivel nincsenek filozófiai elveik. Tizennégy évesen vagy konzervatív vagy liberális, ha IQ-ja nagyobb, mint egy kenyérpirító. Ann Coulter

Vicces ajándék nyugdíjba vonulásra

Az új igényeknek új technikákra van szükségük. A modern művészek pedig új utakat és új eszközöket találtak kijelentéseik megfogalmazására... a modern festő nem tudja kifejezni ezt a kort, a repülőgépet, az atombombát, a rádiót a reneszánsz vagy bármely más múltbeli kultúra régi formáiban. Jackson Pollock

Ez a szabadalmak kora a testek megölésére és a lelkek megmentésére szolgáló új találmányoknak. Mindezt a legjobb szándékkal terjesztették. Lord Byron

Menő idézetek

Időtlen éned nem öregszik, és nem fél a jövőtől. Gondolkodj el fizikai éneden és minden javain, és gyakorolj békésen nevetni az egészen. Wayne Dyer

18 vagy 60 évesen más valaki? Szerintem az ember ugyanaz marad. Hayao Miyazaki

Nagyon egészséges tudni, hogyan kell öregedni, és nem félni az öregedéstől. Evelyn Lauder

Nyugdíjas lettem vers

A boldog szerelmesek órájának minden pillanata megér egy unalmas és közös élet korszakát. Aphra Behn

Az irodalom nagy kora talán mindig a fordítások nagy kora. Ezra Pound

A beszéd messze a legelérhetőbb élvezet. Pénzben nem kerül semmibe, ez mind haszon, befejezi tanulmányainkat, barátságainkat alapítja és ápolja, és bármely életkorban és szinte bármilyen egészségi állapotban élvezhető. Robert Louis Stevenson

Nyugdíjas búcsúztató meghívó

Mozgásainkat, érzéseinket folyamatosan figyeljük, mert a megfigyelés a digitális kor üzleti modellje. Katharine Viner

A középkor az, amikor széles elméd és keskeny derekad kezdenek helyet cserélni. E. Joseph Cossman

A bátor és bölcs emberek jelentős cselekedeteire lesz szükség, hogy elkerüljük, hogy továbbra is felvilágosult és önző idiótákként csapódjunk be az űrkorszakba. Fritz Zwicky

Nyugdíjba vonulási nyugdíjas köszöntő képeslap

Az öregség értéke attól függ, hogy ki éri el. Egyes korai teljesítményű férfiak számára ez haszontalan. Mások számára, akik késve fejlődnek, ez csak lehetővé teszi számukra, hogy befejezzék a munkát. Thomas Hardy

Egy nő, aki megmondja a korát, mindent elmond, én pedig nem mondom el. Zsa Zsa Gábor

Soha nem gondoltam volna, hogy 80 évesen feljuthatok a Mount Everest tetejére. Ez a világ legjobb érzése, bár teljesen kimerült vagyok. Még 80 évesen is egész jól bírom. Yuichiro Miura

Legjobb munkatárs idézetek

Ebben a korban nem érdekel, hogy taktikailag vagy hadműveletileg mennyire vagy briliáns: ha nem tudsz harmóniát - még ördögi harmóniát sem - teremteni a csatatéren a szolgálati vonalakon, a koalíción és a nemzeti vonalon, valamint a polgári/katonai vonalakon átívelő bizalom alapján, haza kell menned, mert a vezetésed elavult. Jim Mattis


Nyugdíjas búcsú

Már nem az információs korszakot éljük. Az információkezelés korszakát éljük. Chris Hardwick

Amikor a 40-es éveink életciklusát néztük, az idős embereknél kerestük a bölcsességet. 80 évesen azonban megnézünk más 80 éveseket, hogy lássuk, ki lett bölcs és ki nem. Sok idős ember nem lesz bölcs, de te sem leszel bölcs, hacsak nem öregszel. Erik Erikson

Köszönet idézet főnöknek

A robotok betakarítják, főzik és felszolgálják ételeinket. Dolgoznak majd a gyárainkban, vezetik az autóinkat és sétáltatják a kutyáinkat. Akár tetszik, akár nem, a munka kora a végéhez közeledik. Gray Scott

Az atomkorszak terrorja nem az új hatalom erőszakossága, hanem az ember ehhez való alkalmazkodásának, elfogadásának sebessége. EB fehér

Nyugdíjas búcsúztatóra meghívó

Nem számít, milyen bőrszín, nem, vallás, életkor, szexuális irányultság stb., mindenkinek azonos szabadságjogokkal és szabadságjogokkal kell rendelkeznie. Lance Bass

Elérsz egy bizonyos életkort, és rájössz: „Hűha: vannak fiatalabbak, akik ezt jobban csinálják, mint én, és engem ne hagyjanak ki – nem akarok lemaradni. én is meg akarom csinálni. Hová mész? Részese akarok lenni. Ted Danson

[Példakép idézet/url]

Az aranykorban élők általában panaszkodnak, milyen sárgán néz ki minden. Randall Jarrell

Szeretem a jól öregedő dolgokat – azokat, amelyek nem randevúznak, kiállják az idő próbáját, és a legjobbak élő példáivá válnak. Giorgio Armani

[url=https://noinet.hu/nyugdijba-vonulas-idezet-170-nyugdijba-vonulas-idezetek/]Nyugdíjba vonulás


Nem hiszem, hogy kevesebb információval kellene rendelkeznünk a világon. Az információs korszak nagy előrelépéseket hozott az orvostudományban, a mezőgazdaságban, a közlekedésben és sok más területen. De a probléma kettős. Egyrészt több információval támadnak meg bennünket, mint amennyit bármelyikünk kezelni tud. Kettő, a túlterhelésen túl a túl sok információ gyakran rossz döntésekhez vezet. Daniel Levitin


Búcsúzás nyugdíjas kollégától

Minden komikus dühös. A kor dühít. Elégedetlen vagyok, hogy már nem tudom kinyitni a csomagokat. Mérges vagyok, amiért a könyvtárak megszűntek. Utálom a gyerekeket a repülőn. Nagyon sekély vagyok, ezért általában apróságok. Hogy őszinte legyek, azt hiszem, valószínűleg dühös voltam a születésem napján, a pelenkákra vagy ilyesmire. Joan Rivers

Pedagógus nyugdíjba vonulás vers

Az iskolában nem voltam zseni, és 10. osztályos koromban, amikor bentlakásos voltam, vizesvödröket hordtam a lány jégkorongcsapatnak. Hosszú hajú, szemüveges, pattanásos gyerek voltam, aki a zeneközpontban próbált megtanulni gitározni és zongorázni. Nem voltam sportoló 13 vagy 14 évesen, amikor elkezdték nagyon gyorsan dobni a labdát. Michael Weatherly

Nyugdíj vicces

Az ipari korból a technológiai korszakba való átmenet érdekessége az, hogy folyamatosan új médiát találunk fel: filmeket, lemezeket, rádiót, televíziót, internetet és most már e-könyveket – és az egyik legérdekesebb dolog egy új feltalálásban. A médium figyeli, hogy újra feltalálja magát, ahogy behatol a kultúrába. David Gerrold

Ha olyan helyzetbe kerülsz, hogy valóban hatni tudj azokra a fiatalokra, akik egy nap irányítani fogják a világot, ha már fiatalon az életükbe kerülhetsz, és pozitív hatást érhetsz el, az szerintem gyönyörű. Zendaya


Meghívó szöveg nyugdíjas búcsúztatóra

Szerencsés dolog, hogy valakinek minden korban volt elég egyénisége és elég bátorsága ahhoz, hogy kiálljon saját meggyőződése mellett. Robert Green Ingersoll

Egy másik hitem; hogy mindenki más velem egykorú felnőtt, én viszont csak álruhában vagyok. Margaret Atwood Az aranykor az volt, amikor az emberek kezdték megérteni, mi az a hip-hop és hogyan kell használni. Akkor volt szerencsém feljönni. Mindenki eredeti akart lenni és tartalmas lenni; valamennyire tudatos volt... Volt egy feddhetetlenség, amit az emberek tiszteltek. Rakim

Ajándék nyugdíjba vonuló pedagógusnak
Az öregedési folyamatot nem tudod megállítani. Csak annyi olaj van, amit a testére kenhet. Mindig próbáltam követni a koromat. Ha egy kicsit fiatalabbra vagy idősebbre van szüksége a részhez, akkor valószínűleg megúszom. Angie Dickinson

Nyugdíjas tanár búcsúztatása

Azt gondolhatjuk, hogy digitális korban élünk. Vannak azonban olyan dolgok, amelyeket a technológia soha nem helyettesít. Katie Hopkins

Az egyetlen dolog, ami minden embert összeköt, kortól, nemtől, vallástól vagy etnikai hovatartozástól függetlenül, az az, hogy mindannyian úgy gondoljuk, hogy átlagon felüli vezetők vagyunk. Dave Barry

Vicces versek időseknek

Az emberek azt mondják, hogy a nőknek nem szabad hosszú hajuknak lennie egy bizonyos kor felett, de én soha nem tettem azt, amit mindenki mond. Jane Seymour

Tégy hülyének, csak így érheted el az öregséget. Friedrich Durrenmatt

Munkahelyi csalódás idézetek

Örülök, hogy Jézus Krisztus nem hagyta, hogy 20 éves koromban elveszítsem a fogam. Mert azon töprengtem, mi lenne, ha 18 vagy 20 éves koráig megtartanád a tejfogaidat, aztán elveszítenéd őket? Ez elég rosszul nézne ki. Metta

Ajándék nyugdíjba vonulás alkalmából

Világbéke A nagykorú férfiak túl sokat tiltakoznak, túl sokáig tanácskoznak, túl keveset kalandoznak, túl korán bánnak meg, és ritkán hajtják haza az üzletet a teljes időszakra, de megelégszenek a siker középszerűségével. Dale Carnegie

Menő idezetek

A nagyszüleid a nagy gazdasági világválság idején értek nagykorúvá, amikor a mindennapi élet a nélkülözésről és az áldozatvállalásról szólt, amikor az akkori gazdasági viszonyok olyan súlyosak és olyan könyörtelenek voltak, hogy az amerikai álom elég könnyen elhalványulhatott volna. Tom Brokaw

Munkahelyi búcsú idézetek

Be kell vennem a fényvédőt. Nagyon fontos a ráncok csökkentésében, de azért is, hogy megvédjen a naptól. Bármilyen bőrtípusú is legyen, bármilyen életkorban is éljen, szerintem a fényvédő a kulcsfontosságú. Sufe Bradshaw

Nyugdíj búcsúztató ajándék

Szerintem jó dolog kecsesen megöregedni. Rendben, elveszíted a fiatalságot, egy bizonyos állóképességet és harmatos ragyogást, de amit emberként belül nyersz, az csodálatos: a bölcsesség, az elfogadás és a lelki béke. Ez egy tisztességes csere. Cherie Lunghi

Nyugdíjas búcsúztatóra

Ami az életkort illeti, egyszerűen úgy érzem, hogy a pubertás bárki életének legszörnyűbb időszaka. Sam Smith

Az egyik dolog, amit megtanulsz a futballban, hogy csak annyira vagy jó, mint az utolsó kirándulásod. Nem szeretek elmélkedni azon, amit a múltban csináltunk. Egyrészt nem vagyok túl jó mesemondó. csalódást okoznék neked. Ha eljön az ideje, beszélek a régi szép időkről. De ez az öregség, a múltban való mulatozás jele. Chuck Noll

Pedagógus búcsúztató beszéd

Jobban szeretjük a világjogot az önrendelkezés korában, mint a világháborút a tömeges kiirtások korában. John F. Kennedy

Az olaszok tudják, hogy a stílus számít, nem a divat. Az olasz stílusnak nincsenek társadalmi vagy korhatárai. Stefano Gabbana

Pedagógus búcsúztató vers

Egy igazán nagyszerű könyvet érdemes fiatalon, ismét éretten és még egyszer idős korban olvasni, ahogy egy szép épületet látni kell reggel, délben és holdfényben. Robertson Davies

Olyan korban élünk, amikor a hagyományos nagy témákat - az emberi formát, a tájat, az újabb hagyományokat, mint az absztrakt expresszionizmust - naponta leértékeli a kereskedelmi művészet. Andy Warhol

Születésnapi köszöntő tanárnak

Félek az időskori szegénységtől. Van egy vízióm arról, hogy ugrásban élek és macskaeledelt eszek. Ez azért van, mert szabadúszó vagyok, és soha nem volt megfelelő munkám. Nincs nyugdíjam, a megtakarításaim is egyre fogynak. Mindig azt hittem, valaki csak jön és vigyáz rám. Jenny Eclair

A 21. század nagy paradoxona az, hogy ebben a hatalmas technológiai korszakban a legnagyobb probléma, amellyel nemzetközi szinten szembesülünk, az emberi lélek problémái. Ralph Peters


Búcsúszöveg

A hangszerkészítés új aranykorához érkezhetünk. Yo-Yo

Ma Csak 40 évesen adtam ki első regényemet. Addig novellákat írtam. AB Yehoshua

Senki sem várja el, hogy túlzottan megbízzon a testében ötven éves kora után. Alexander Hamilton

A tanulás izgalma elválasztja a fiatalságot az öregségtől. Amíg tanulsz, nem vagy öreg. Rosalyn Sussman Yalow

Nem kell, hogy emlékeztessen a koromra. Van egy hólyagom, hogy megcsinálja nekem. Stephen Fry

A fiatalság ostoba, hiábavaló állapot, az öregség a félelmekkel és a bajokkal hemzseg; Ez az egyszerű áldás, amit a sorstól kérek – Ezer év a középéletből. Carolyn Wells

A technológia és a tudomány korát éljük, amely bizonyítékokat követel, és mégis titokra vágyunk. De amikor Isten titkot ad nekünk, akkor durva közöny vagy gyermeki érvelés által igyekszünk elpusztítani azt. Angelica anya Sok ember számára a 20. életév az, amikor először érik el a felnőttkort, és ez egy ideálokkal és álmokkal teli időszak. De amikor 20 éves voltam, sok szerencsétlenség jött. Egy évet töltöttem a kórházban, és nem tudtam megmozdulni, és kénytelen voltam sokat gondolkodni. Lee Min-ho

Nyugdíjba vonulásra ajándék

Apám dominikai származású, anyám Puerto Ricó-i, és 10-11 évesen kezdtem el a bachatát. Amikor elkezdtem hallgatni, az volt a híre, hogy jópofa emberek zenéje. Azt hittem ezen változtatni kell. Bronxban születtem és nőttem fel, és tudtam, hogy ha menő vagy, csinálsz valami menőt. Rómeó Santos

A '60-as évek végén és a '70-es években volt egy bestseller könyv, Harold Robbins "Kalandorok" címmel. A főszereplő neve Dax volt. Bárki, aki nagyjából velem egykorú, és Dax nevű, abból a könyvből származik. Dax Shepard Nem az életkor, hanem a képességek alapján szerzi meg a bölcsesség. Plautus



***************************************************************************************************************









Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
4. Elküldve: 2022-06-19 16:29:48,

Kor idézetek és nyugdíjas idézetek

[2.]

Kor nyugdíjas idézetek?:

Idézet:



Szerintem nagyon fontos tehetség, hogy kecsesen tudjunk öregedni. Nekem már késő. Clint Eastwood

Nem kerülhetjük el az életkort. Az öregedést azonban elkerülhetjük. Folytassa a tennivalókat. Légy aktív. Az élet fantasztikus abban, ahogy alkalmazkodik az igényekhez; ha használod az izmaidat és az elmédet, azok sokkal tovább maradnak ott. Charles H. Townes

A globalizáció, az azonnali, valós idejű média és televízió korszakában a világon mindenki felismeri, hogy a magas energiafelhasználás magas életszínvonalat és gazdagságot jelent. John Olver

Az ember nem hal meg a szerelemtől, a májától, de még csak nem is az öregségtől; férfi létére hal meg. Miguel de Unamuno


Búcsúztató szöveg nyugdíjba vonulásra

Emlékszel a kifejezésre: „Az életkorod szerint járj el, ne a cipőméreteddel?” Ez rám nem vonatkozott, mivel 12 éves koromig ugyanazok voltak, amikor a lábam nem nőtt. Judy Gold

Egyesek azt mondják, hogy a lovagság kora elmúlt, a romantika szelleme meghalt. A lovagság kora soha nem múlt el, mindaddig, amíg a földön egy tévedés jóvátehetetlenül marad. Charles Kingsley

Megtanítani, hogyan kell élni bizonyosság nélkül, de anélkül, hogy megbénítaná a tétovázás, talán a legfőbb dolog, amit a filozófia a mi korunkban megtehet azokért, akik tanulmányozzák. Bertrand Russell


Nyugdíjazásra idézet

Úgy tűnik, hogy a zseniális korszakot az erőfeszítések korának kell követnie; lázadás és pazarlás a tisztaság és a kemény munka által. Virginia Woolf

Nem bánom, hogy idősebb vagyok. Büszke vagyok a koromra. Sokat elértem. Ugyanez a helyzet a Mick and the Stones-szal. Tisztelni és tisztelni kell őket. Nem furcsa, hogy most tovább élünk, sokkal kevésbé tiszteljük az öregséget? Talán kevésbé értékes áru? Jerry Hall

Noha a digitális korszak sokat tett világunk javításáért, drámai módon megváltoztatta társadalmi struktúránkat, gyakran még jobban elszigetelve minket egymástól. Dean Ornish

Ha elérsz egy bizonyos kort, nincs visszaút. Brian Clough

Fiatalon nem a győzelem a legfontosabb... az a fontos, hogy magabiztosan fejleszthessünk kreatív és képzett játékosokat. Arsene Wenger


Nyugdíjas meghívó szöveg

Amikor elmúltam 50, megtanultam uralkodni az érzelmeimen. Mahmúd Darwish

Nagyon nehéz a nagykorúvá válni a mai társadalomban, ahol a társadalom azt akarja, hogy 16 éves koráig meghozza a döntést arról, hogy mit szeretne kezdeni az életével. A legtöbb gyerek nem tudja, mit akar csinálni. Hogyan tudták? Még nem éltek a való világban. Rooney Mara

A tapasztalat egy olyan kinyilatkoztatás, amelynek fényében lemondunk fiatalkori tévedéseinkről az idősebbek számára. Ambrose Bierce

A pereskedés átveszi a középkorú szex helyét. Gore Vidal

Mindig azt olvasom, hogy az emberek arrogánsnak tartanak. Azt mondják, beképzelt vagyok, rossz jellem. Fiatal korom óta ez volt. De amikor találkoznak velem, azt mondják: "Ez a kép nem illik hozzád." Zlatan Ibrahimovic



Nyugdíjas pedagógus búcsúztató beszéd

Az életkor érzés kérdése, nem évek. Washington Irving

Az apámat... elvitték Kentuckyból... Indianába, nyolcadik évemben... Vad régió volt, sok medvével és más vadállattal még mindig az erdőben. Ott nőttem fel... Persze amikor nagykorú lettem, nem sokat tudtam. Valahogy mégis tudtam olvasni, írni és titkosítani... de ez minden. Abraham Lincoln

A korral együtt jár a józan ész és a bölcsesség. Nas Minden ember életének egy pontján szüksége lesz egy asszisztált orvosi eszközre – legyen szó a szemüvegéről, a kontaktusairól, vagy ahogy öregszik, és csípőprotézis, térdprotézis vagy pacemaker van. A protézis generáció körülöttünk van. Aimee Mullins

A zene nagyon fiatal korom óta mindig is az életem hatalmas részét képezte, és ma is nagyon erőteljes és természetes módja annak, hogy kapcsolatba lépjek az emberekkel és a gyermekeimmel. Thalia



Nyugdíjba vonuláshoz idézetek
Az életkor nem minden romlás; a benne lévő friss élet érése, duzzadása az, ami elsorvad és szétreped a héj. George MacDonald

Ebben a médiával átitatott, többfeladatos, mindig bekapcsolt korban sokan elfelejtettük, hogyan kapcsolódjunk ki, és hogyan merüljünk el teljesen a pillanatban. Elfelejtettük, hogyan kell lassítani. Nem meglepő, hogy ez a gyorsan előretörő kultúra az étrendünktől és az egészségünktől a munkánkig és a környezetig mindenre hatással van. Carl Honore

A nők hazudnak a korukat illetően; a férfiak hazudnak a jövedelmükről. William Feather


Meghívó nyugdíjba vonulás alkalmából

Úgy gondolom, hogy a mai világ legnagyobb betegsége a szeretetlenség érzése. Tudom, hogy tudok szeretetet adni egy percre, fél órára, egy napra, egy hónapra, de tudok adni. Nagyon örülök ennek, ezt akarom csinálni. Diana hercegnő

Inkább legendának tűnsz, ha fiatalon sok mindent elérsz. Lil Yachty

Minden korosztály az újszülött évet tartotta a legalkalmasabb időszaknak az ünnepi vidámságra. Walter Scott


Nyugdijba vonulás alkalmából vers

12 éves koromban olvastam Iqbal Masih-ról, egy gyerek rabszolgáról, aki megszökött a szőnyeggyárból, ahol négyéves kora óta szövőszékhez volt láncolva. Iqbal egy gyermekmunka-ellenes keresztes hadjáratot vezetett, amely a világ hírlapjaira került, beleértve azt is, amelyik először felkeltette a figyelmemet. Craig Kielburger

Miért kell a társadalomnak felelősséget éreznie csak a gyermekek oktatásáért, és nem minden korosztálybeli felnőtt oktatásáért? Erich Fromm

Szerintem a szerelem bármely életkorban megtörténhet... nincs kora. Shah Rukh Khan

Még mindig a kor régi paradigmájával élünk, mint ívben. Ez a régi metafora: Megszületsz, középkorodban érsz a csúcsra, és fogyatkozásba süllyedsz. Jane Fonda


Búcsú idézetek nyugdíjba vonuláskor

Egy nő azt mondja az orvosának: "Rossz a hátam." Az orvos azt mondja: "Ez az öregség." A nő azt mondja: "Második véleményt kérek." Az orvos azt mondja: "Rendben, te is csúnya vagy." Tommy Cooper

Nem leszek konzervatív a korral. Elizabeth Cady Stanton

Soha nem tudhatod, mikor élsz egy aranykort. Alexander Payne

Az öregkort nem az ember lelki és testi képességeinek kudarca nehezíti, hanem az emlékek terhe. W. Somerset Maugham



Nyugdíjba vonulás alkalmából idézetek

A korai életkorban kialakult helytelen étkezési szokások egy életre valós egészségügyi következményekkel járnak. Richard J. Codey

Számomra az életkor nem befolyásolja, mennyire lehet játékos vagy szórakoztató az élet. Brit Morin Igyekeztünk nem öregedni, de az idő tombolt. Pete Townshend

A filmekhez való csatlakozás vagy nem csatlakozás volt a legnagyobb döntés, amit meg kellett tennem. Két évet végeztem biogenetikai mérnökként, közgazdász végzettséggel és aranyérmes voltam. Ötéves koromtól Bharatanatyam táncos is voltam, és mindig megnyertem a legjobb színésznő díjat az iskolában. Végül úgy döntöttem, hogy a lelkemért teszek dolgokat, és a cselekvés mellett döntöttem. Amisha Patel


Nyugdíjas búcsúztató beszéd

Középiskolába jártam, ami jó volt, mert nem sok velem egykorú emberrel kerültem kapcsolatba, és nem is voltak igazán barátaim. Millió ismerősöm volt és egyetlen barátom sem. Macaulay Culkin

A költő a barlangi emberek között létezett; az atomkor emberei között fog létezni, mert ő az ember velejárója. Még a vallások is a költészet igényéből születtek, ami lelki szükséglet, és a költészet kegyelméből él az isteni szikra örökké az emberi kovakőben. Szent János Perse

16 éves koromban megkaptam a "Jamon, Jamon"-t. Persze hazudnom kellett a koromról. És hazudnom kellett a szüleimnek a forgatókönyv tartalmáról. Penelope Cruz


Nyugdíjba vonulásra

Ebben a korban nyugodt életet kellene folytatnom. Aung San Suu Kyi

Ha a Fortnite-ot játszod, és elmúltál 13 éves, akkor pszichés problémáid vannak. Valami baj van veled. Dr. tiszteletlenség Meglepő észrevenni, hogy az ember már kiskorától kezdve a legnagyobb elégedettséget a függetlenség érzésében találja. Kinyilatkoztatásként jelenik meg az önmagunknak való elégedetlenség felemelő érzése. Maria Montessori

Az igazság az, hogy az elmúlt néhány ezer év történelme széles körben megismétlődött különböző emberek vagy intézmények – freudi módon – kísérletei arra, hogy újra felfedezzék Európa elveszett gyermekkorát, a béke és a jólét eme aranykorát a rómaiak alatt. egységesíteni azt. Boris Johnson


Vicces nyugdíjas szövegek

Mindig fizettem jövedelemadót. Csak akkor tiltakozom, amikor eléri azt a szakaszt, amikor megfenyeget, hogy öregkoromra nem marad semmi – ami jövő kedden vagy szerdán kezdődik. Noel Coward

Teljes szívemből üvöltöttem a családomnak: „Egyedj! Edd meg! Jön az öregség! Cher Életkortól függetlenül gyászoljuk azokat, akiket szerettek és elveszettek. A gyász a tiszta szeretet egyik legmélyebb megnyilvánulása. Russell M. Nelson

Az életkor relatív. A tapasztalat relatív. És azt hiszem, az intenzitást gyakran összekeverik az érettséggel. Laura Marling


Vicces nyugdijas bucsuztató versek

Isten több fordítót alkalmaz; egyes darabokat a kor, másokat a betegség, másokat a háború, másokat az igazságszolgáltatás fordít. John Donne

Az öregség nem betegség - ez erő és túlélés, diadal mindenféle viszontagságon és csalódáson, megpróbáltatáson és betegségen. Maggie Kuhn

A végső tanulság az, hogy életkorunktól vagy nyugdíjszámlánk nagyságától függetlenül nincs mentesség az integráció és a szétesés állandó ciklusaival szemben, amelyek során alázatosak vagyunk, és remélhetőleg ismét jogot találunk a világgal szemben. David Whyte


Nyugdíjas idézetek versek

A szorongás korunk nagyrészt annak az eredménye, hogy a mai munkát a tegnapi eszközökkel és a tegnapi koncepciókkal próbáltuk elvégezni. Marshall McLuhan

A nyomtatott képregények olvasásának élménye soha nem fog változni, de most, a digitális kornak köszönhetően, sokféleképpen lehet élvezni ugyanazt a történetet. A digitális képregények természetesen sokféleképpen interaktívak lehetnek, lehetővé téve az olvasó számára, hogy a történet résztvevőjének érezze magát. Stan Lee

A szüleim szerencsére kiskoromtól kezdve nagyon erős munkakedvet neveltek belém. Matthew Gray Gubler


Idézetek nyugdíjasoknak

A jogosultság korát éljük, szemben a megvilágosodással. Bill Bailey

A középosztálybeli sikerek képlete egyszerű: fejezze be a középiskolát; ne legyen gyermeke 20 éves kora előtt; és megházasodni a gyerekvállalás előtt. Larry Elder

A felnőtté válás története egyfajta viccsé vált. Ezt érdemes kamatoztatni, és ez fájdalmas, mert amikor nagykorú leszel – amikor valami ilyesmin megy keresztül – a műfaj annyira értelmes. Mae Whitman



Nyugdíj vers

Az 1940-es években egy afrikainak utazni bonyolult folyamat volt. Minden tizenhat éven felüli afrikainak kötelező volt az anyanyelvi ügyek osztálya által kiadott „bennszülött igazolványt” viselnie, és azt minden fehér rendőrnek, köztisztviselőnek vagy munkáltatónak fel kellett mutatnia. Ennek elmulasztása letartóztatást, tárgyalást, börtönbüntetést vagy pénzbírságot jelenthet. Nelson Mandela

A kor nem hoz bölcsességet, a kor ráncokat. Estelle Getty

A tervezési folyamat általában egy fantáziaként kezdődik, olyan ötletekkel, amiket álmodom és elképzelek. Ezek az ötletek azáltal válnak valóra, hogy különféle összetevőket egyesítünk, a menyasszonyom életmódjától, életkorától és nemi vonzerejétől kezdve a legfinomabb szövetek és hímzések textúráiig, amelyeket az indiai családi gyáraimban gyártunk. Naeem Khan


Kellemes nyugdíjas éveket

A küldetés célját előzetesen alaposan meg kell érteni, és a férfiakat a személyes elhivatottság érzésével kell inspirálni, amely nem ismer korlátokat... A csúcstechnológia és a Jedi-lovagok korában gyakran figyelmen kívül hagyjuk a személyes részvétel szükségességét, de ezt saját felelősségünkre tesszük. William H. McRaven

Az egyik kor filozófiái a következő abszurditásaivá váltak, és a tegnap ostobasága a holnap bölcsességévé. Vilmos Osler 27 vagy 28 éves vagy? Nagyon nehéz ilyen korban élni. Amikor semmi sem biztos. Együttérzek veled. Haruki Murakami


Nyugdíjba vonulás elköszönés

Korábban az életkor és az életszakasz hasonlósága alapján választottam barátokat, de rájöttem, hogy ezek rossz kritériumok. Megpróbálni az életet kizárólag a saját korunkbeli többiekkel együtt élni, olyan, mintha serpa nélkül próbálnánk megmászni a Mt. Everestet. Kicsit veszélyes. Glennon Doyle Melton

Nos, a Blow-hoz 20-ról 60-ra kellett öregednem, formába kezdtem, majd később zsírpárnákat tettem fel. Ray Liotta

Elképzelhetetlen, hogy egy francia középkorúan megérkezzen szifilisz és a Becsületrend Keresztje nélkül. Andre Gide


Nyugdíjas búcsúztató

Szeretem a felnőtté váló történeteket, amelyekben van küzdés. Áron Pál

Az életkort nem évekkel mérik. A természet nem egyenlően osztja el az energiát. Vannak, akik öregnek és fáradtan születnek, míg mások hetvenévesen erősödnek. Dorothy Thompson

Teljesen rajongok a new age és az önsegítő könyvekért. Dolgoztam egy könyvesboltban, és ezt a részleget adtak nekem, és bekerültem ebbe. Egyszerűen imádtam a pozitív gondolkodás erejét, elengedni magad. Jason Mraz

Szerintem meg kellene emelnünk azt az életkort, amikor a fiatalkorúak fegyvert tarthatnak. George W. Bush


Nyugdíjas köszöntők

Abban a korban, amikor más gyerekek, úgy képzelem, megtapasztalták első „érzésüket” egy személy, vagy a művészet, vagy a vallás iránt, én ragaszkodó, jóságos, sőt jámbor voltam: ez alatt azt értem, hogy anyám hatására, Odaadó voltam a Gyermek Jézusnak. Pierre Teilhard de Chardin

Ha a gyermekeket pusztán faji hovatartozásuk miatt elválasztják a hasonló korú és képzettségűektől, az kisebbrendűségi érzést kelt a közösségben elfoglalt státuszukat illetően, ami olyan hatással lehet szívükre és elméjükre, amelyet valószínűleg soha többé nem lehet visszavonni. Earl Warren



Nyugdíjbavonulás köszöntő

A mi korunk lényegében egy tragikus kor, ezért nem vagyunk hajlandók tragikusan felfogni. DH Lawrence

Egy kort nem azért neveznek Sötétnek, mert a fény nem világít, hanem azért, mert az emberek nem hajlandók látni. James A. Michener

Indoklásom az, hogy a legtöbb velem egykorú ember sok időt tölt azzal a gondolattal, hogy mit fog csinálni a következő öt vagy tíz évben. Azt az időt, amit ők az életükön gondolkodnak, én csak italozással töltöm. Amy Winehouse



Jókívánság nyugdíjas évekre

Bármikor viselhetsz feketét. Bármely életkorban hordhatod. Szinte bármilyen alkalomra viselheti; egy „kis fekete ruha” elengedhetetlen a női ruhatárban. Christian Dior

Elérkezel egy bizonyos életkorhoz, és elkezdesz összehasonlítani és kényelmetlenül érezni magad a testedben. És akkor eljutsz egy olyan helyre, ahol elkezded szeretni magad, elfogadni magad, ünnepelni és tisztelni magad. Wunmi Mosaku


Nyugdíjas versek köszöntők

Minden műalkotás korának gyermeke, és sok esetben érzelmeink anyja. Ebből következik, hogy a kultúra minden korszaka saját művészetet hoz létre, amelyet soha nem lehet megismételni. Wassily Kandinsky

Az oktatás hiánya, az idős kor, a rossz egészségi állapot vagy a diszkrimináció – ezek a szegénység okai, és a támadás a gyökerekhez való eljutás útján támadható meg. Robert Kennedy


Nyugdíjas vers vicces

A swing szavazókat inkább „idióta szavazóknak” nevezik, mivel nincsenek filozófiai elveik. Tizennégy évesen vagy konzervatív vagy liberális, ha IQ-ja nagyobb, mint egy kenyérpirító. Ann Coulter

Az öregedés egyik pozitívuma, hogy elfelejti a korát. Aztán rájössz, hogy fiatalabb vagy, mint gondoltad. Michael McIntyre


Nyugdíjba vonulási ajándék

A tervezési folyamat általában egy fantáziaként kezdődik, olyan ötletekkel, amiket álmodom és elképzelek. Ezek az ötletek azáltal válnak valóra, hogy különféle összetevőket egyesítünk, a menyasszonyom életmódjától, életkorától és nemi vonzerejétől kezdve a legfinomabb szövetek és hímzések textúráiig, amelyeket az indiai családi gyáraimban gyártunk. Naeem Khan

Meghívó nyugdíjas búcsúztatóra

16 éves koromban megkaptam a "Jamon, Jamon"-t. Persze hazudnom kellett a koromról. És hazudnom kellett a szüleimnek a forgatókönyv tartalmáról. Penelope Cruz

Ebben a korban nyugodt életet kellene folytatnom. Aung San Suu Kyi

Ha a Fortnite-ot játszod, és elmúltál 13 éves, akkor pszichés problémáid vannak. Valami baj van veled. Dr. tiszteletlenség Meglepő észrevenni, hogy az ember már kiskorától kezdve a legnagyobb elégedettséget a függetlenség érzésében találja. Kinyilatkoztatásként jelenik meg az önmagunknak való elégedetlenség felemelő érzése. Maria Montessori


Ajándék nyugdíjba vonulásra

Az igazság az, hogy az elmúlt néhány ezer év történelme széles körben megismétlődött különböző emberek vagy intézmények – freudi módon – kísérletei arra, hogy újra felfedezzék Európa elveszett gyermekkorát, a béke és a jólét eme aranykorát a rómaiak alatt. egységesíteni azt. Boris Johnson

Mindig fizettem jövedelemadót. Csak akkor tiltakozom, amikor eléri azt a szakaszt, amikor megfenyeget, hogy öregkoromra nem marad semmi – ami jövő kedden vagy szerdán kezdődik. Noel Coward


Nyugdíjas búcsúztató vicces

Teljes szívemből üvöltöttem a családomnak: „Egyedj! Edd meg! Jön az öregség! Cher Életkortól függetlenül gyászoljuk azokat, akiket szerettek és elveszettek. A gyász a tiszta szeretet egyik legmélyebb megnyilvánulása. Russell M. Nelson

Az életkor relatív. A tapasztalat relatív. És azt hiszem, az intenzitást gyakran összekeverik az érettséggel. Laura Marling Isten több fordítót alkalmaz; egyes darabokat a kor, másokat a betegség, másokat a háború, másokat az igazságszolgáltatás fordít. John Donne

Versek nyugdíjas napra

Az öregség nem betegség - ez erő és túlélés, diadal mindenféle viszontagságon és csalódáson, megpróbáltatáson és betegségen. Maggie Kuhn

A végső tanulság az, hogy életkorunktól vagy nyugdíjszámlánk nagyságától függetlenül nincs mentesség az integráció és a szétesés állandó ciklusaival szemben, amelyek során alázatosak vagyunk, és remélhetőleg ismét jogot szerezünk a világgal szemben. David Whyte

A szorongás korunk nagyrészt annak az eredménye, hogy megpróbáltuk a mai munkát a tegnapi eszközökkel és a tegnapi koncepciókkal elvégezni. Marshall McLuhan


Nyugdíjas pedagógus búcsúztató vers

A nyomtatott képregények olvasásának élménye soha nem fog változni, de most, a digitális kornak köszönhetően, sokféleképpen lehet élvezni ugyanazt a történetet. A digitális képregények természetesen sokféleképpen interaktívak lehetnek, lehetővé téve az olvasó számára, hogy a történet résztvevőjének érezze magát. Stan Lee

A szüleim szerencsére kiskoromtól kezdve nagyon erős munkakedvet neveltek belém. Matthew Gray Gubler


Búcsú nyugdíjas kollégától

A jogosultság korát éljük, szemben a megvilágosodással. Bill Bailey

A középosztálybeli sikerek képlete egyszerű: fejezze be a középiskolát; ne legyen gyermeke 20 éves kora előtt; és házasodj össze a gyerekvállalás előtt. Larry Elder

A felnőtté válás története egyfajta viccsé vált. Ezt érdemes kamatoztatni, és ez fájdalmas, mert amikor nagykorú leszel – amikor valami ilyesmin megy keresztül – a műfaj annyira értelmes. Mae Whitman


Nyugdíjas köszöntő idézetek

Az 1940-es években egy afrikainak utazni bonyolult folyamat volt. Minden tizenhat éven felüli afrikainak kötelező volt az anyanyelvi ügyek osztálya által kiadott „bennszülött igazolványt” viselnie, és azt minden fehér rendőrnek, köztisztviselőnek vagy munkáltatónak fel kellett mutatnia. Ennek elmulasztása letartóztatást, tárgyalást, börtönbüntetést vagy pénzbírságot jelenthet. Nelson Mandela

A kor nem hoz bölcsességet, a kor ráncokat. Estelle Getty


Nyugdíj búcsúztató

A küldetés célját előzetesen alaposan meg kell érteni, és a férfiakat a személyes elhivatottság érzésével kell inspirálni, amely nem ismer korlátokat... A csúcstechnológia és a Jedi-lovagok korában gyakran figyelmen kívül hagyjuk a személyes részvétel szükségességét, de ezt saját felelősségünkre tesszük. William H. McRaven

Az egyik kor filozófiái a következő abszurditásaivá váltak, és a tegnap ostobasága a holnap bölcsességévé. Vilmos Osler 27 vagy 28 éves vagy? Nagyon nehéz ilyen korban élni. Amikor semmi sem biztos. Együttérzek veled. Haruki Murakami


Rövid nyugdíjas idézetek

Korábban az életkor és az életszakasz hasonlósága alapján választottam barátokat, de rájöttem, hogy ezek rossz kritériumok. Megpróbálni az életet kizárólag a saját korunkbeli többiekkel együtt élni, olyan, mintha serpa nélkül próbálnánk megmászni a Mt. Everestet. Kicsit veszélyes. Glennon Doyle Melton

***************************************************************************************************************






Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
3. Elküldve: 2022-06-19 00:23:34,

Kor idézetek és nyugdíjas idézetek

[3.]

Kor nyugdíjas idézetek?:

Idézet:



Itt jön a 40. Koromnak érzem magam, és megrendeltem a Ferrarit. Megkapom az egész életközépi válságcsomagot. Keanu Reeves

Nem a fiatalok degenerálódnak; addig nem rontják el őket, amíg az érett korúak már a korrupcióba süllyednek. Montesquieu

Már fiatalon is nagyon kíváncsi voltam a világra, és nem tudom, mikor tudatosult bennem, hogy más kultúrák különböző vallásokban hisznek, és a kérdésem az volt: 'Nos, miért nem mennek el Akkor a mennyország? Brad Pitt

Nyugdíjas köszöntő vicces

Az aranykor előttünk van, nem mögöttünk. A zelóta Simon Az embernek nincs a Lelkétől eltérő teste; mert az úgynevezett Test a Lélek egy része, amelyet az öt Érzék észlel, a Lélek legfőbb behatolása ebben a korban. William Blake

Kijózanító gondolat, hogy amikor Mozart velem egyidős volt, két éve halott volt. Tom Lehrer

Nem számít, hány éves vagy. Szexinek nézhet ki és jól érzi magát, és ez nem kell, hogy csak a fiatalok ajándéka legyen. Bármilyen korosztálynak ajándék lehet, akár időseknek is, bármi legyen is az manapság. Carol Alt

Nyugdijba vonulasi bucsuztato

A kor nem számít, ha az anyag nem öregszik. Jean Paul

Ha valóban az elfojtás volt az alapvető kapocs a hatalom, a tudás és a szexualitás között a klasszikus kor óta, akkor magától értetődő, hogy csak jelentős költséggel szabadulhatunk meg tőle. Michel Foucault

Legyen rendszeres munka- és játékidő; tegyen minden napot hasznossá és kellemessé, és annak megfelelő felhasználásával bizonyítsa be, hogy megérti az idő értékét. Akkor a fiatalság gyönyörű lesz, az öregség kevés megbánást hoz, és az élet szép siker lesz. Louisa May Alcott

Nyugdijas koszontok

Az új elfoglaltság vagy egy új olvasási pálya megnyitásának öröme a fiatalság élénkségét és újszerűségét még az idős korig is átadja. Isaac D'Izraeli

Sokan azt hiszik – és én is hiszem –, hogy Isten kijelölt erre a munkára. Idős korom ellenére nem akarom feladni; Isten iránti szeretetből dolgozom, és minden reményemet belé fektetem. Michelangelo

Nyugdijas koszonto

A kor nem zavar. Sok hősöm idősebb srác volt. A hátralévő évek hiánya az, ami sokkal nehezebben nehezedik rám, mint a korom. David Bowie

Eljön egy pillanat, ami csak ritkán jön el a történelemben, amikor kilépünk a régiből az újba; amikor egy kor véget ér; és amikor egy régóta elfojtott nemzet lelke kiszólásra talál. Jawaharlal Nehru

Ha szeretni valakit, az felszabadítja a szeretőt éppúgy, mint a szeretett személyt. És ez a fajta szerelem az életkorral jön. Maya Angelou

Nyugdíjas évekre jókívánság

A szex 90 évesen olyan, mint egy kötéllel medencébe lőni. George Burns

Mindenki az életkorról beszél, de nem az életkorról. Ez a munkamorálról szól. A győzelem soha nem öregszik. Lisa Leslie

Elárulom, nincs jobb az életben, mint későn virágzónak lenni. Hiszem, hogy a siker bármikor és bármely életkorban megtörténhet. Salma Hayek

Az életkor elkerülhetetlen. Az öregedés nem. Marv Levy

Nyugdíjba vonulás jókívánság

Az életkor szigorúan az anyag feletti gondolkodás kérdése. Ha nem bánod, nem számít. Jack Benny

Kőkorszak. Bronzkor. Vaskor. Az emberiség egész eposzát az általuk használt technológia alapján határozzuk meg. Reed Hastings

Nagyon meglepett, hogy a bitcoin nem népszerűbb Indiában, tekintettel az itteni erős aranykultúrára. Én Gold 2.0-nak hívom. Minden tulajdonsága megvan azon kívül, hogy nem kézzelfogható, és a megfoghatóság kevésbé fontos a digitális korban. Brock Pierce

Nyugdíjba vonulásra nyugdíjas idézetek

Minden kornak megvan a maga költészete; A történelem körülményei minden korban kiválasztanak egy nemzetet, egy fajt, egy osztályt, hogy felvegyék a fáklyát azáltal, hogy olyan helyzeteket teremtenek, amelyeket csak a költészeten keresztül lehet kifejezni vagy meghaladni. Jean-Paul Sartre

Humoros nyugdíjas búcsúztatóra szöveg

Nem számít, hány éves vagy, vagy milyen körülmények között élsz, különleges vagy, és még mindig van valami egyedi ajánlatod. Az életednek, amiatt, aki vagy, van értelme. Barbara De Angelis

Az életkorral együtt jár a legfontosabb kincsed, az egészséged megértése és megbecsülése. Oprah Winfrey

A „szépség” olyan valutarendszer, mint az aranystandard. Mint minden gazdaságot, ezt is a politika határozza meg, és a modern korban Nyugaton ez az utolsó, legjobb hitrendszer, amely érintetlenül tartja a férfi dominanciát. Naomi Wolf

Nyugdíjas búcsúztatóra vers

A kor nem tesz minket gyerekessé, ahogy egyesek mondják; igazi gyerekeknek talál bennünket. James Anthony Froude

Ha valaki azt gondolja, hogy szívesebben szeretne a történelem egy másik részében lenni, az valószínűleg nem túl jó történelemtanuló. Az élet a régi időkben szívás volt. Az emberek nagyon keveset tudtak, és valószínűleg fiatalon meghalsz valamilyen szörnyű betegségben. Valószínűleg már nem lenne foga. Különösen szörnyű lenne, ha nő lennél. Elon Musk

Egészséges, hosszú életű fajhoz tartozom, és az elménk az életkorral javul. William Butler Yeats

Nyugdíjas jókívánságok

A Mindenható számítógép korában a drónok a tökéletes harcosok. Lelkiismeret-furdalás nélkül ölnek, viccelődés nélkül engedelmeskednek, és soha nem árulják el gazdáik nevét. Eduardo Galeano

Ez korunk átka, a legfurcsább aberrációk sem gyógyírnak az unalomra. Stendhal

Azt hiszem, korunkban a legjobban a modorunk hiányzik. Bizonyos értelemben olyan régimódinak hangzik. De még a rossz embereknek is volt jó modora régen, és az illem összetart egy közösséget, és az illem összetart egy családot; bizonyos értelemben összetartják a világot. Nancy péntek


Vicces nyugdíjas versek

Az információs korban nem tanítanak filozófiát, mint a feudalizmus után. Te hajtod végre. Ha Arisztotelész ma élne, lenne egy talkshow-ja. Timothy Leary

Jól néz ki, amikor lát valakit, aki 51 évesen duplán rúg. Nagyon klassz, hogy az emberek tudják, hogy 50 felett rugalmasak tudunk maradni. Jean-Claude Van Damme

Ez a kor jobban gondol egy aranyozott bolondra, mint egy szálkás szentre a bölcsesség iskolájában. Thomas Dekker

Mint mondtam, csak kompetens vagyok. De a hozzá nem értés korában ez rendkívülivé tesz. Billy Joel

Búcsúztató nyugdíjba vonulás alkalmából

Pillanatnyilag szívesebben szeretnék egy korombeli gyönyörű nő lenni, mint kétségbeesetten 30 évesnek kinézni. Demi Moore

A mocsok és az öregség, biztos vagyok benne, egyet fog érteni, erős őrzője a tisztaságnak. Geoffrey Chaucer

Egy olyan korban, ahol minden és mindenki az üveg és a levegő hálózatán keresztül kapcsolódik össze, senki – egyetlen vállalkozás, szervezet, kormányzati szerv, ország – nem egy sziget. Minden érdekelt félnek helyesen kell cselekednünk, és így teremthet értéket a részvényesek számára. És egy biztos: egyetlen szervezet sem lehet sikeres egy kudarcos világban. Don Tapscott

Idézetek nyugdíjba vonuló tanárnak

Anyukám független nővé nevelt, és ha van valami, amit akarok az életben, akkor annak járok. És hogy senki sem tarthat vissza. Az egyetlen ember, aki erre képes volt, én voltam. Ez a lényege annak, aki vagyok, és ezt már nagyon fiatalon belém véste, így egész életemben független, erős ember voltam. Liz Carmouche

Ó, szerelmem, ha sajnálom azt a kort, amikor az ember megízlel téged, az nem a gyönyör órája miatt van, hanem az azt követőé. Jean-Jacques Rousseau

Boldog vagyok, hogy ilyen fiatalon olyan rendezőkkel dolgozhattam együtt, mint Anurag Kashyap, Vishal Bhardwaj és Nikhil Advani. Huma Qureshi

Nyugdijba vonulási versek

A mi felelősségünk az életben, hogy ne heverjünk, és ne várjuk, hogy megtörténjenek a dolgok. A mi felelősségünk az életben a munka. Az élet kivonul, és elintézi a dolgokat. Amikor az emberek azt mondják, hogy 50 évesen túl vannak a dombokon, nem értem. Herschel Walker

Alapvetően, amikor eléritek az én koromat, az életben elért sikereit valójában azon fogjátok mérni, hogy azok közül, akiket szeretnétek, hogy szeressenek, valójában hányan szeretnek téged. Warren Buffett



Nyugdíjas búcsúztató szöveg vicces

A szintézis új korszakához közeledünk. A tudás nem lehet pusztán egy végzettség vagy készség... tágabb látásmódot, kritikai gondolkodási és logikai levezetési képességeket igényel, amelyek nélkül nem tudunk konstruktív fejlődést elérni. Li Ka-shing

A technológiai kor gyermekei vagyunk. Megtaláltuk a rutinmunkánk nagy részének egyszerűbb módjait. Már nem a nyomtatás az egyetlen módja a könyvek sokszorosításának. Az olvasásuk azonban mit sem változott. Lawrence Clark Powell

Az emberek nem harcolnak a zászlóért vagy az országért, a tengerészgyalogságért, a dicsőségért vagy bármilyen más absztrakcióért. Küzdenek egymásért. És ha átvészelnéd ezt a megpróbáltatást, méltósággal megöregednél. William Manchester


Nyugdíjas kártya – fantasztikus előnyökkel jár ne hagyja ki

Az idős kornak megvannak a maga korlátai és kihívásai, de ezek ellenére az utolsó éveink lehetnek életünk legkifizetődőbb és legteljesebb élményei közé tartoznak. Billy Graham

Az innováció korát éljük, amikor a digitális technológia megoldásokat kínál a problémákra, még mielőtt észrevennénk, hogy szükségünk van rájuk. Nap mint nap látjuk, ahogy új utazási, étkezési és vásárlási módokat találunk. David Lidington

Ahhoz, hogy továbbra is jó új munkahelyeket vonzunk, több szakmai képzésbe és oktatásba kell befektetnünk, hogy a fiatalokat és a munkavállalókat minden életkorban felkészítsük a ma és a holnap munkáira. Roy Cooper

Nyugdíjas búcsúztatóra szöveg

Amit Youth kristálynak tartott, Age rájön, hogy az harmat volt. Robert Browning

A kor ajándékot adott nekem; csak megadta azt, amire mindig is vágytam, hogy az a nő legyek, akiről már álmodoztam. Aki tud pihenni és keményen dolgozni, és igazán állandó társa, állandó, gyengéd feleség lehet magamnak. Anne Lamott

Csak három dolog ölhet meg egy gazdát: a villámlás, a traktorban való felborulás és az öregség. Bill Bryson

Nyugdíj köszöntő

Apám bátorított minket, hogy kudarcot valljunk. Felnőttként megkérdezte tőlünk, miben buktunk el azon a héten. Ha nem lenne valamink, csalódott lenne. Már kiskoromban megváltoztatta a gondolkodásomat, hogy a kudarc nem az eredmény, a kudarc nem próbálkozás. Ne félj a kudarctól. Sara Blakely

Bár a jazz korszak folytatódott, egyre kevésbé vált az ifjúság ügyévé. A folytatás olyan volt, mint egy gyerekbuli, amit az idősebbek vettek át. F. Scott Fitzgerald

Az a véleményem, hogy fiatalabb korban nagyobb az optimizmusod és több a fantáziád stb. Kevesebb az elfogultságod. APJ Abdul Kalam

Nyugdíjba vonulási idézetek

A csillagok elhalványulnak, maga a nap is elhomályosul a korral, és a természet elsüllyed az évek alatt, de te felvirágsz halhatatlan fiatalságban, sértetlenül az elemek háborúi közepette, Az anyag roncsai és a világok összeroppanása. Joseph Addison

Te vagy a gerinced kora. Olyan rugalmas vagy, mint a gerinced. Ez átkerül az életed más területeire. Diane Lane

Nem jó idős korban nagy változásokat végrehajtani. Charles Spurgeon

Nyugdíjas köszöntő szöveg

Szerintem nagyon fontos tehetség, hogy kecsesen tudjunk öregedni. Nekem már késő. Clint Eastwood

Nem kerülhetjük el az életkort. Az öregedést azonban elkerülhetjük. Folytassa a tennivalókat. Légy aktív. Az élet fantasztikus abban, ahogy alkalmazkodik az igényekhez; ha használod az izmaidat és az elmédet, azok sokkal tovább maradnak ott. Charles H. Townes

A globalizáció, az azonnali, valós idejű média és televízió korszakában a világon mindenki felismeri, hogy a magas energiafelhasználás magas életszínvonalat és gazdagságot jelent. John Olver


Nyugdíjba vonulás meghívó nyugdíjas búcsúztatóra
Az ember nem hal meg a szerelemtől, a májától, de még csak nem is az öregségtől; férfi létére hal meg. Miguel de Unamuno

Emlékszel a kifejezésre: „Az életkorod szerint járj el, ne a cipőméreteddel?” Ez rám nem vonatkozott, mivel 12 éves koromig ugyanazok voltak, amikor a lábam nem nőtt. Judy Gold

Egyesek azt mondják, hogy a lovagság kora elmúlt, a romantika szelleme meghalt. A lovagság kora soha nem múlt el, mindaddig, amíg a földön egy tévedés jóvátehetetlenül marad. Charles Kingsley


Nyugdijas idezetek

Megtanítani, hogyan kell élni bizonyosság nélkül, de anélkül, hogy megbénítaná a tétovázás, talán a legfőbb dolog, amit a filozófia a mi korunkban megtehet azokért, akik tanulmányozzák. Bertrand Russell

Úgy tűnik, hogy a zseniális korszakot az erőfeszítések korának kell követnie; lázadás és pazarlás a tisztaság és a kemény munka által. Virginia Woolf

Nem bánom, hogy idősebb vagyok. Büszke vagyok a koromra. Sokat elértem. Ugyanez a helyzet a Mick and the Stones-szal. Tisztelni és tisztelni kell őket. Nem furcsa, hogy most tovább élünk, sokkal kevésbé tiszteljük az öregséget? Talán kevésbé értékes áru? Jerry Hall


Idézetek nyugdíjas búcsúztatóra vicces

Noha a digitális korszak sokat tett világunk javításáért, drámai módon megváltoztatta társadalmi struktúránkat, gyakran még jobban elszigetelve minket egymástól. Dean Ornish

Ha elérsz egy bizonyos kort, nincs visszaút. Brian Clough

Fiatalon nem a győzelem a legfontosabb... az a fontos, hogy magabiztosan fejleszthessünk kreatív és képzett játékosokat. Arsene Wenger

Idézetek nyugdíjba vonuláshoz

Amikor elmúltam 50, megtanultam uralkodni az érzelmeimen. Mahmúd Darwish

Nagyon nehéz a nagykorúvá válni a mai társadalomban, ahol a társadalom azt akarja, hogy 16 éves koráig meghozza a döntést arról, hogy mit szeretne kezdeni az életével. A legtöbb gyerek nem tudja, mit akar csinálni. Hogyan tudták? Még nem éltek a való világban. Rooney Mara

A tapasztalat egy olyan kinyilatkoztatás, amelynek fényében lemondunk fiatalkori tévedéseinkről az idősebbek számára. Ambrose Bierce A pereskedés átveszi a középkorú szex helyét. Gore Vidal


Tanár nyugdíjas búcsúztató

Mindig azt olvasom, hogy az emberek arrogánsnak tartanak. Azt mondják, beképzelt vagyok, rossz jellem. Fiatal korom óta ez volt. De amikor találkoznak velem, azt mondják: "Ez a kép nem illik hozzád." Zlatan Ibrahimovic Az életkor érzés kérdése, nem évek. Washington Irving

Az apámat... elvitték Kentuckyból... Indianába, nyolcadik évemben... Vad régió volt, sok medvével és más vadállattal még mindig az erdőben. Ott nőttem fel... Persze amikor nagykorú lettem, nem sokat tudtam. Valahogy mégis tudtam olvasni, írni és titkosítani... de ez minden. Abraham Lincoln


Ötletek nyugdíjas búcsúztatóra

A korral együtt jár a józan ész és a bölcsesség. Nas

Minden ember életének egy pontján szüksége lesz egy asszisztált orvosi eszközre – legyen szó a szemüvegéről, a kontaktusairól, vagy ahogy öregszik, és csípőprotézis, térdprotézis vagy pacemaker van. A protézis generáció körülöttünk van. Aimee Mullins

A zene nagyon fiatal korom óta mindig is az életem hatalmas részét képezte, és ma is nagyon erőteljes és természetes módja annak, hogy kapcsolatba lépjek az emberekkel és a gyermekeimmel. Thalia

Jókívánság nyugdíjasnak

Az életkor nem minden romlás; a benne lévő friss élet érése, duzzadása az, ami elsorvad és szétreped a héj. George MacDonald

Ebben a médiával átitatott, többfeladatos, mindig bekapcsolt korban sokan elfelejtettük, hogyan kapcsolódjunk ki, és hogyan merüljünk el teljesen a pillanatban. Elfelejtettük, hogyan kell lassítani. Nem meglepő, hogy ez a gyorsan előretörő kultúra az étrendünktől és az egészségünktől a munkánkig és a környezetig mindenre hatással van. Carl Honore

Nyugdíjas jókívánság

A mi felelősségünk az életben, hogy ne heverjünk, és ne várjuk, hogy megtörténjenek a dolgok. A mi felelősségünk az életben a munka. Az élet kivonul, és elintézi a dolgokat. Amikor az emberek azt mondják, hogy 50 évesen túl vannak a dombokon, nem értem. Herschel Walker

Alapvetően, amikor eléritek az én koromat, az életben elért sikereit valójában azon fogjátok mérni, hogy azok közül, akiket szeretnétek, hogy szeressenek, valójában hányan szeretnek téged. Warren Buffett

Nyugdíjas vers

A szintézis új korszakához közeledünk. A tudás nem lehet pusztán egy végzettség vagy készség... tágabb látásmódot, kritikai gondolkodási és logikai levezetési képességeket igényel, amelyek nélkül nem tudunk konstruktív fejlődést elérni. Li Ka-shing

A technológiai kor gyermekei vagyunk. Megtaláltuk a rutinmunkánk nagy részének egyszerűbb módjait. Már nem a nyomtatás az egyetlen módja a könyvek sokszorosításának. Az olvasásuk azonban mit sem változott. Lawrence Clark Powell

Nyugdíjas búcsúztató zene

Az emberek nem harcolnak a zászlóért vagy az országért, a tengerészgyalogságért, a dicsőségért vagy bármilyen más absztrakcióért. Küzdenek egymásért. És ha átvészelnéd ezt a megpróbáltatást, méltósággal megöregednél. William Manchester

Az idős kornak megvannak a maga korlátai és kihívásai, de ezek ellenére az utolsó éveink lehetnek életünk legkifizetődőbb és legteljesebb élményei közé tartoznak. Billy Graham

Az innováció korát éljük, amikor a digitális technológia megoldásokat kínál a problémákra, még mielőtt észrevennénk, hogy szükségünk van rájuk. Nap mint nap látjuk, ahogy új utazási, étkezési és vásárlási módokat találunk. David Lidington

Nyugdíjba vonulásra versek

Ahhoz, hogy továbbra is jó új munkahelyeket vonzunk, több szakmai képzésbe és oktatásba kell befektetnünk, hogy a fiatalokat és a munkavállalókat minden életkorban felkészítsük a ma és a holnap munkáira. Roy Cooper

Amit Youth kristálynak tartott, Age rájön, hogy az harmat volt. Robert Browning

A kor ajándékot adott nekem; csak megadta azt, amire mindig is vágytam, hogy az a nő legyek, akiről már álmodoztam. Aki tud pihenni és keményen dolgozni, és igazán állandó társa, állandó, gyengéd feleség lehet magamnak. Anne Lamott


Szép idézetek nyugdíjba vonulás alkalmából

Csak három dolog ölhet meg egy gazdát: a villámlás, a traktorban való felborulás és az öregség. Bill Bryson

Apám bátorított minket, hogy kudarcot valljunk. Felnőttként megkérdezte tőlünk, miben buktunk el azon a héten. Ha nem lenne valamink, csalódott lenne. Már kiskoromban megváltoztatta a gondolkodásomat, hogy a kudarc nem az eredmény, a kudarc nem próbálkozás. Ne félj a kudarctól. Sara Blakely

Nyugdíjas évek idézetek

Bár a jazz korszak folytatódott, egyre kevésbé vált az ifjúság ügyévé. A folytatás olyan volt, mint egy gyerekbuli, amit az idősebbek vettek át. F. Scott Fitzgerald

Az a véleményem, hogy fiatalabb korban nagyobb az optimizmusod és több a fantáziád stb. Kevesebb az elfogultságod. APJ Abdul Kalam

Nyugdíjba vonulásra boldog nyugdíjas éveket

A csillagok elhalványulnak, maga a nap is elhomályosul a korral, és a természet elsüllyed az évek alatt, de te felvirágsz halhatatlan fiatalságban, sértetlenül az elemek háborúi közepette, Az anyag roncsai és a világok összeroppanása. Joseph Addison

Te vagy a gerinced kora. Olyan rugalmas vagy, mint a gerinced. Ez átkerül az életed más területeire. Diane Lane

Nem jó idős korban nagy változásokat végrehajtani. Charles Spurgeon

***************************************************************************************************************







Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
2. Elküldve: 2022-06-18 21:34:55,

Kor idézetek és nyugdíjas idézetek

[4.]

Kor nyugdíjas idézetek?:

Idézet:



Soha nem kellett volna 40 éves korig élnünk. Arra lettünk építve, hogy 30 évesen önmegsemmisítsük, akár rák, akár mentális betegség miatt. Mindannyian túllépünk a lejárati dátumunkon. Douglas Coupland

A fiatalság nem igényel okot az élethez, csak ürügyekre van szüksége. Jose Ortega és Gasset

Az öregségre az a válasz, hogy lefoglaljuk az elmét, és úgy éljük tovább az életét, mintha az végtelen lenne. Mindig is csodáltam Csehovot, amiért új házat épített, amikor tuberkulózisban haldoklott. Leon Edel


Idézetek nyugdíjba vonuló pedagógusnak

Az öregség és az árulás mindig legyőzi a fiatalságot és a tombolást. David Mamet

A fiatalság baklövés; A férfiasság küzdelem, az öregség megbánás. Benjamin Disraeli

A magabiztosság az élet kulcsa. Ne félj te lenni! Stílusban és személyiségben nagyon különbözök sok korombeli gyerektől, és ez rendben van velem. És ha te rendben vagy vele, mindenki más is így lesz. Csak légy önmagad. Leo Howard

Az egyes korok uralkodó eszméi mindig is uralkodó osztályának eszméi voltak. Karl Marx

Ha a fiatalság tudná; ha a kor tehetné. Sigmund Freud


Vicces nyugdíjas búcsúztató

Azt hiszem, amikor eltalál az ötvenéves kor teljes rémülete, maradj otthon és sírj egy jót. Josh Billings

Mindaddig, amíg bármely felnőtt azt hiszi, hogy ő is, akárcsak a régi szülők és tanárok, képes befelé nézni, saját fiatalságára hivatkozva, hogy megértse az előtte lévő fiatalokat, addig elveszett. Margaret Mead

Az ősz hajszálak számomra úgy tűnnek, mint a hold lágy fénye, amely ezüstössé teszi az élet estéjét. Jean Paul

Idős korunkban fizetünk a fiatalság túlzásaiért. JB Priestley

Az időskori tanácsok ostobaság; Mert mi lehet abszurdabb, mint növelni az útra szánt tartalékainkat, minél közelebb kerülünk utunk végéhez. Marcus Tullius Cicero

A fiatalok felmondása az idősek higiéniájának elengedhetetlen része, és nagyban segíti a vérkeringést. Logan Pearsall Smith

Soha nem szabad felfedned valódi életkorodat. Eve Arnold


Nyugdíjba vonulásra idézetek

A középkor az az idő, amikor az ember mindig azon gondolkodik, hogy egy-két hét múlva olyan jól érzi magát, mint valaha. Don Marquis

Ahhoz, hogy ellenálljunk az öregség ridegségének, egyesíteni kell a testet, az elmét és a szívet. És ahhoz, hogy ezeket párhuzamosan erővel tartsuk, gyakorolni, tanulni és szeretni kell. Alan Bleasdale

Az életkor első felismerése pontosan a 36. születésnapomon történt. Fogalmam sincs, hogy ezen a napon miért néztem a tükörbe, és jöttem rá, hogy az arcom már nem tűnik fiatalnak. Paulina Porizkova

Mélységesen tiszteli az öregséget. Főleg ha palackozva van. Gene Fowler

A józan ész a tizennyolc éves korig szerzett előítéletek gyűjteménye. Albert Einstein

Idézet nyugdíjba vonulás alkalmából

A kor csak egy szám. Ez teljesen lényegtelen, kivéve persze, ha véletlenül egy üveg bor vagy. Joan Collins

A szerelemnek nincs kora, nincs határa; és nincs halál. John Galsworthy

Ápolja minden boldog pillanatát; finom párnát készítenek öregségre. Booth Tarkington

Be kell vallanom, nagyon korán születtem. Groucho Marx

Mert a kor nem kevesebb, mint maga a fiatalság, bár más ruhában, S ahogy az esti szürkület elhalványul Az eget csillagok töltik, nappal láthatatlanok. Henry Wadsworth Longfellow

Húsz évesen az akarat uralkodik; harminc évesen az esze; negyven évesen pedig az ítélet. Benjamin Franklin

A kor nem számít, hacsak nem vagy sajt. Luis Bunuel

Jókívánságok nyugdíjba vonulás alkalmából

Soha ne tudjuk meg, mi az öregség. Tudasd velünk, milyen boldogságot hoz az idő, ne számold az éveket. Ausonius

De a lovagiasság kora elmúlt. A szofisztikusok, a közgazdászok és a kalkulátorok sikere sikerült; és Európa dicsősége örökre kialszik. Edmund Burke

Ma senki sem bízik a hatalomban. Korunk egyik fő jellemzője. Bármerre is nézel, ott vannak hazug politikusok, elferdült bankárok, korrupt rendőrök, csaló újságírók és kettős üzletet folytató médiabárók, baljós gyerekszórakoztatók, rothadt és kapzsi energiacégek és ellenőrizetlen biztonsági szolgálatok. Adam Curtis


Nyugdijba vonulasi koszontok

Házasságkötéskor tedd fel magadnak ezt a kérdést: Hiszel abban, hogy idős korodig jól tudsz majd beszélgetni ezzel a személlyel? A házasságban minden más átmeneti. Friedrich Nietzsche

A rossz hír nem a bor. Nem javul az életkorral. Colin Powell

Szerintem mindenkinek négy dologra van szüksége az életben. Kortól függetlenül mindenkinek szüksége van valamire. Mindenkinek szüksége van valakire, akit szerethet. Mindenkinek szüksége van valamire, amiben reménykedhet, és természetesen mindenkinek szüksége van valakire, akiben hihet. Lou Holtz

Nyugdíjba vonulás vers

Az „életkor” egy éves időtartam elfogadása. De az érettség az évek dicsősége. Martha Graham

Azok, akik az életkorral fejlődnek, magukévá teszik a személyes növekedés és a személyes eredmények erejét, és a fiatalságot bölcsességgel, az ártatlanságot megértéssel, a céltalanságot pedig az önmegvalósítással kezdik helyettesíteni. Bo Bennett

Nem az a kérdés, hogy hány évesen szeretnék nyugdíjba menni, hanem az, hogy milyen jövedelemmel. George Foreman

Jókívánságok nyugdíjas évekre

Jobb bátran átmenni abba a másik világba, valami szenvedély teljes dicsőségében, mint elhalványulni és elsorvadni a korral. James Joyce

A házasság nem az életkortól függ; a megfelelő személy megtalálásáról van szó. Sophia Bush

Minden életnek van terve és célja, értéke, helyétől, korától, nemétől vagy fogyatékosságától függetlenül. Sharron-szög

Nem az információs korszakban élünk, hanem a szórakoztatás korában. Tony Robbins

A szex élvezetének nincs korhatára. Egyre jobb lesz. Florence Henderson

Egy tőzsdeügynök arra buzdított, hogy vegyek olyan részvényt, amely minden évben megháromszorozza az értékét. Azt mondtam neki: "Az én koromban nem is veszek zöld banánt." Claude Pepper

Vicces idézetek nyugdíjba vonulásra

A bölcsesség nem feltétlenül a korral jár. Néha az életkor magától megjelenik. Tom Wilson

Minden nagy építész – szükségszerűen – nagy költő. Bizonyára nagyszerű eredeti tolmácsa korának, korának, korának. Frank Lloyd Wright

A fogyasztás és a materializmus korában kék égen és színes levegőn közlekedem. James Turrell

Minden kornak megvan a maga történetmesélési formája, és a videojátékok kultúránk hatalmas részét képezik. Figyelmen kívül hagyhatja vagy felkarolhatja a videojátékokat, és átitathatja őket a legjobb művészi minőséggel. Az embereket ugyanúgy lenyűgözik a videojátékok, mint ahogy mások szeretik a mozit vagy a színházat. Andy Serkis

Vers nyugdíjba vonulásra

Egy lánynak születésétől 18 éves koráig jó szülőkre van szüksége. 18 és 35 év között jó megjelenésre van szüksége. 35 és 55 között jó személyiségre van szüksége. 55 éves korától jó pénzre van szüksége. Sophie Tucker

Már nagyon korán megértettem, hogy a természetben mindent éreztem, amit a gyülekezetben kellene éreznem, de soha nem éreztem. Az erdőben járva éreztem, hogy kapcsolatba kerülök az univerzummal és az univerzum szellemével. Alice Walker

Jókívánság nyugdíjba vonulóknak

De a lovagiasság kora elmúlt. A szofisztikusok, a közgazdászok és a kalkulátorok sikere sikerült; és Európa dicsősége örökre kialszik. Edmund Burke

Szerintem a kor nem számít. Krikettben, ha megvan a képességed, folytathatod a játékot. Dale Steyn

Van egy évjárat, ami a korral és a tapasztalattal jár. Jon Bon Jovi

A társadalom ellensége a középosztály, az élet ellensége pedig a középkorú. Orson Welles

Idezetek nyugdijas búcsúztató

Az öregség nem csata; az öregség mészárlás. Philip Roth

Koromhoz képest nagyon érett vagyok, de sok tekintetben ártatlan is. Kirsten Dunst

A kor nem akadály. Ez egy korlát, amit az elmédben szabsz meg. Jackie Joyner-Kersee

A „régi szép idők” minden korban mítosznak számítottak. Akkoriban senki sem gondolta, hogy jók. Hiszen minden korszak olyan válságokból állt, amelyek elviselhetetlennek tűntek az őket átélő emberek számára. Brooks Atkinson

Nyugdíj búcsúztató idézetek

Az egyik kor eretneksége a következő kor ortodoxiájává válik. Helen Keller

Számomra az öregség mindig tíz évvel idősebb nálam. Bernard Baruch

Az idős kor termése a korábban biztosított áldás visszaemlékezése és bősége. Marcus Tullius

Cicero Az ember fiatalon szereti a húst, amit korában nem tud elviselni. William Shakespeare

A kórosan romantikusok kivételével mindenki felismerte, hogy ez nem a kis ember kora. John Kenneth Galbraith

Nyugdíjas idézetek vicces

11 évesen zsidó iskolába jártam. beszélek jiddisül. Az angliai egyház protestáns tagja vagyok. Apám katolikus, anyám protestáns volt. A feleségem muszlim. Michael Caine

Egyesek megöregednek, mások érnek. Sean Connery

Hat évesen szakács akartam lenni. Hét évesen Napóleon akartam lenni. És az ambícióim azóta is folyamatosan nőnek. Salvador Dali

Az öregség a legváratlanabb minden dolog közül, ami egy férfival történik. Leon Trockij

Legyen most különc. Ne várja meg az öregkort, hogy lilát viseljen. Regina Brett

Versek nyugdíjba vonulásra

A születésnap csak egy olyan nap, amikor munkába mész, és az emberek szeretetet adnak neked. Az életkor csak egy lelkiállapot, és annyi idős vagy, amennyinek gondolod. Számolnod kell az áldásaiddal, és boldognak kell lenned. Abhishek Bachchan

Az életkor az anyag feletti gondolkodás kérdése. Ha nem bánod, nem számít. Satchel Paige

Az életkor ráncosítja a testet. A leszokás ráncosítja a lelket. Douglas MacArthur

A mi korunkban nincs olyan, hogy „elzárkózunk a politikától”. Minden kérdés politikai kérdés, és maga a politika hazugság, kijátszás, ostobaság, gyűlölet és skizofrénia tömege. George Orwell

Nyugdíjas búcsúztató versek

Keresztény családban születtem, evangélikus gyülekezetben nőttem fel. Gyerekkorom óta a hitem volt életem középpontja, de 16 évesen teljesen átadtam az életemet Krisztusnak. Ekkor, tinédzserként kezdtem felfogni Krisztus igaz szeretetének és megbocsátásának fogalmát. Michele Bachmann

Senki ne késlekedjen a bölcsesség keresésében, amikor fiatal, és ne fáradjon bele annak keresésébe, amikor megöregedett. Mert a lélek egészsége szempontjából egyetlen kor sem túl korai vagy túl késői. Epikurosz

Minél idősebb leszek, annál inkább nem bízom abban az ismerős tanban, hogy az életkor bölcsességet hoz. HL Mencken

Nyugdíjba vonulásra vers

Most van a szorongás kora. WH Auden

Egy nő kora nem számít semmit. A legjobb dallamokat a legrégebbi hegedűkön játsszák. Ralph Waldo Emerson

A kor az, aminek gondolod. Annyi idős vagy, amennyinek gondolod magad. Muhammad Ali

A biotechnológia jutalma óriási – megoldja a betegségeket, felszámolja a szegénységet, kecsesen öregszik. Sokkal menőbben hangzik, mint a Facebook. George M. Church

Az emberek pletykálnak. Az emberek bizonytalanok, ezért beszélnek másokról, nehogy róluk beszéljenek. Rámutatnak mások hibáira, hogy jól érezzék magukat. Szerintem ez minden életkorban vagy társadalmi osztályban jelen van. Blake Lively

Versek nyugdíjas búcsúztatóra

Az életkor és a méret csak számok. A ruhákhoz való hozzáállás az, ami megváltoztatja. Donna Karan

Az életkor előrehaladtával az elme és a szív tompasága lép fel. Jiddu Krishnamurti

Az emberek annyira el vannak foglalva az Amerikai Álomról való álmodozással, arról fantáziálnak, hogy mik lehetnek vagy van joguk lenniük, hogy mindannyian alszanak a kapcsolónál. Következésképpen az emberi tévedés korát éljük. Firenze királya

Nyugdíjba vonulásra idézet

A kor csak egy szám. Az élet és az öregedés a legnagyobb ajándék, amit valaha kaphatunk. Cicely Tyson

A játékban a gyermek mindig átlagéletkora, napi viselkedése felett van; játékban olyan, mintha egy fejjel magasabb lenne nála. Lev Vigotszkij

Az információ a modern kor oxigénje. Átszivárog a szögesdróttal borított falakon, átlendül a villamosított határokon. Ronald Reagan

Bár a fiatalság szeretetet és rózsát adott, a kor mégis barátokat és bort hagy nekünk. Thomas Moore

Idézetek nyugdijba vonuláskor

A fiatal nőket egészen kicsi koruktól kezdve arra tanítják, hogy az élet könnyebb lesz, ha csak felkapcsolod a bájos mosolyt, és nagyon keveset tudsz mondani, önelégültek, engedelmesek és édesek. Amber Heard

Nem ismerem a kort, a fáradtságot vagy a vereséget. Rose Kennedy

Iskolából kikerülő vagyok. Így hát 16 évesen Mumbaiba költöztem, hogy szerencsét próbáljak valami üzletben. Gautam Adani

A habozás az életkorral egyenlő arányban nő a kockázathoz képest. Ernest Hemingway

Future olyan számomra, mint egy idősebb testvér, Thug pedig inkább egy velem egyidős testvér. Metro Boomin

Idézet nyugdíjba vonuláshoz

Abban a korban vagyok, amikor az étel átvette a szex helyét az életemben. Valójában most tükröt tettem a konyhaasztalom fölé. Rodney Dangerfield

Nem számít hány éves vagy, csak most. Tehát mindig arról van szó, hogy a pillanatban éljek és a pillanatban legyek... Nem vagyok hajlandó hagyni, hogy ezek a számok meghatározzanak engem, és igyekszem minden napomat pozitívan nézni. Christie Brinkley

Az idős kor nem olyan rossz, ha figyelembe vesszük az alternatívát. Maurice Chevalier

Nyugdíjba vonuló idézetek

A pap minden országban és minden korban ellenséges volt a Libertyvel szemben. Thomas Jefferson

Versenyképes ping-pong játékos voltam. Ifjúsági versenyeken játszottam, 13 éves kor alatt. Jimmy O. Yang

A poliészter korában nőttem fel. Amikor megérintettem a valódi selymet, pamutot és bársonyot, a nem szintetikus anyagok érzése magával ragadott. Tudom, hogy fontos, hogy hogyan néz ki a ruha, de ugyanolyan fontos, hogy milyen érzés a bőrödön. Colleen Atwood

Vers nyugdíjba vonulónak

Minden fiatal, aki huszonegy évesen nőtlen, veszélyt jelent a közösségre. Brigham Young

Emberként a mi nagyságunk nem annyira abban rejlik, hogy képesek vagyunk újraalkotni a világot – ez az atomkorszak mítosza –, hanem abban, hogy képesek vagyunk újjáépíteni önmagunkat. Mahatma Gandhi

A kecses és tiszteletreméltó öregkor a halhatatlanság gyermekkora. Pindar

Boldog nyugdíjas éveket idézetek

Nemcsak a kereskedelemben, de az ötletek világában is korunk egy igazi végkiárusítást hajt végre. Mindent olyan piszok olcsón meg lehet kapni, hogy az ember azon tűnődik, hogy a végén akar-e valaki licitálni. Soren Kierkegaard

A fiatalok nem tudhatják, hogyan gondolkodik és érez az életkor. De az öregek bűnösek, ha elfelejtik, milyen volt fiatalnak lenni. JK Rowling

Néha azt gondolom, hogy könnyebb lenne elkerülni az öregséget, fiatalon meghalni, de akkor soha nem töltenéd be az életed, igaz? Soha nem ismernéd meg teljesen. Marilyn Monroe

Vicces nyugdíjas köszöntő

Ahelyett, hogy életkor, nem, bőrszín, osztály vagy vallás szerint sztereotípiák elé állítanák őket, a gyerekeknek lehetőséget kell biztosítani arra, hogy megtanulják, hogy az egyes tartományokon belül egyes emberek utálatosak, mások pedig gyönyörködtetőek. Margaret Mead

Ha szeretsz valakit, akkor szeretsz valakit. Nem számít; kor, szín, hajrá! Sam Taylor-Johnson

Aki nyugodt és boldog természetű, az aligha fogja átérezni a kor nyomását, de az ellenkező beállítottságú számára a fiatalság és a kor egyformán teher. Plató

Nyugdíjba vonulásra szöveg

14 éves korom körül nagyon elkedvetlenítettem az edzőt. Ez volt az első ifjúsági klubcsapatom focizás közben. Akkor azt mondta nekem, hogy nem vagyok elég jó ahhoz, hogy a csapatban játsszak, és soha nem fogok belemenni a játékba. Alex Morgan

Olyan korban élünk, egy olyan korszakban, ahol annyi a negativitás, annyi az erőszak a világon, annyi a nyugtalanság és az emberek háborúznak, hogy a szerelem szót szerettem volna népszerűsíteni, és a piros a szeretetet jelenti. Elton John

A kor nem számít, hacsak nem vagy sajt. Billie Burke

Aki feleségül veszi ennek a kornak a szellemét, az a következőben özvegyen találja magát. William Inge

Idézetek nyugdíj

Mindannyiunkat az formál, ahol felnőttünk, bár ez a formálás különböző formákat ölt. Nem hinném, hogy kétséges, hogy a winnipegi nagykorúság felnyitotta a szemem és megéhezett – ha az efféle metaforák keverésével meg tudom cáfolni az igazi írói állításokat. Guy Gavriel Kay

Nem hiszek a boldog végekben, de hiszek a boldog utazásokban, mert végső soron nagyon fiatalon meghalsz, vagy elég sokáig élsz ahhoz, hogy lásd a barátaid halálát. Ez aljas dolog, az élet. George Clooney

Idézet nyugdíj

A New Age értékei a tudatos evolúció, a nem felekezeti társadalom, a nem katonai kultúra, a globális megosztás, a környezet gyógyítása, a fenntartható gazdaságok, az önrendelkezés, a társadalmi igazságosság, a szegények gazdasági felhatalmazása, szeretet, együttérzés a cselekvésben, túllépés vallási fundamentalizmus, a nacionalizmuson túlmutató - szélsőséges nacionalizmus, kultúra. Deepak Chopra

Nyugdíjas köszöntő vers

Nem leszek fiatalabb. Nem leszel fiatalabb, szóval igen. Megöregedsz. Tracy Morgan

Szuper nagy dolog fiatal koruktól kezdve a világ valóságának való kitettség. Bill Gates

Az egyik szép dolog az öregedésben, hogy megérted, hogy életed több aspektusát is integrálhatod. Fiatalon azt gondolod, hogy mindennek binárisnak kell lennie, hiszen pontosan így érzed magad abban a korban. Min Jin Lee

Nyugdíjas vicces idézetek

A punkot erre a napra és korra teremtettem. Látod Britney-t nyakkendőben sétálni és punkot énekelni? Kizárt. Ez amit csinálok. Olyan vagyok, mint egy Sid Vicious az új generáció számára. Avril Lavigne

A bölcs elme kevésbé gyászol azért, amit a kor elvesz; mint amit maga után hagy. William Wordsworth

Nyugdijas bucsuztato szoveg

Tizenkét évesen születtem egy MGM telken. Judy Garland

Az egész természetet megmagyarázni túl nehéz feladat egyetlen embernek vagy akár egyetlen korosztálynak sem. Sokkal jobb, ha egy kicsit magabiztosan teszel, a többit pedig másokra hagyod, akik utánad jönnek. Isaac Newton

A képeskönyvek mindenkinek szólnak, életkortól függetlenül, nem olyan könyvek, amelyeket idősödésünk során el kell hagyni. A legjobbak káprázatos rést hagynak a képek és a szavak között, amelyet az olvasó fantáziája tölt be, és így tovább növeli a könyvolvasás izgalmát. Anthony Browne

Köszöntő nyugdíjba vonulás alkalmából

A kor csak egy szám, és a tehetséged soha nem fog cserbenhagyni. Nincs lejárati dátuma. Madhuri Dixit

Bármi, amiről nem tudsz lemondani, amikor már túlélte a hasznosságát, birtokba veszed, és ebben a materialista korban nagyon sokunk birtokában van a javaink. Békezarándok Már fiatalon tudtam, hogy színészkedni akarok. A színészet mindig könnyű volt számomra. Nem hiszek az eleve elrendeltségben, de hiszek abban, hogy ha egyszer eljutsz oda, ahova mész, akkor ott leszel. Morgan Freeman

Búcsú nyugdíjba vonuláskor

Milyen fiatalon lehet meghalni az öregségtől? Steven Wright

Az öregség az, amikor a májfoltok megjelennek a kesztyűn keresztül. Phyllis Diller

Tudom, amikor felnőttem, úgy volt, ha kint világos volt, menj ki. Nos, most, a számítógépek és mindenek technológiai korszakában, mindenki bent van, gyakorlatilag mindenhova megy, ahol akar, gyakorlatilag kapcsolatokat ápol, gyakorlatilag átutazza a környéket, gyakorlatilag arra a szigetre megy. Matthew McConaughey

Vicces idézetek nyugdíjas búcsúztatóra

Tudományos korunk megköveteli, hogy definíciókat, méréseket és statisztikákat adjunk, hogy komolyan vegyék. Az életben azonban a legtöbb fontos dolgot nem lehet pontosan meghatározni vagy mérni. Meghatározhatjuk vagy mérhetjük például a szerelmet, a szépséget, a barátságot vagy a tisztességet? Dennis Prager

***************************************************************************************************************



Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ozon23



Tagság: 2021-04-28 17:38:20
Tagszám: #137305
Hozzászólások: 1184
1. Elküldve: 2022-06-18 17:49:54,

Kor idézetek és nyugdíjas idézetek

[5.]

Kor idézetek és nyugdíjas idézetek?:

Idézet:



Az életkor az elme kérdése, mint az anyag. Ha nem bánod, nem számít. Mark Twain

A negyven az ifjúság öregkora; ötven az öregkor ifjúsága. Victor Hugo

Az igazi terror az, ha egy reggel felébredsz, és rájössz, hogy a középiskolai osztályod irányítja az országot. Kurt Vonnegut

Létezik a fiatalság forrása: az elméd, a tehetséged, a kreativitásod, amit az életedbe hozol, és azoknak az embereknek az élete, akiket szeretsz. Amikor megtanulod megérinteni ezt a forrást, valóban legyőzött kor lesz. Sophia Loren

nyugdíjba vonulás idézet

A férfiak olyanok, mint a bor – egyesek az ecethez fordulnak, de a legjobbak javulnak az életkorral. János pápa XXIII

Örömmel jelenthetem, hogy belső gyermekem még kortalan. James Broughton

Az öregedés nem elveszett fiatalság, hanem a lehetőségek és az erő új szakasza. Betty Friedan

Senki sem öregszik pusztán azzal, hogy több évet él. Úgy öregszünk meg, hogy elhagyjuk eszméinket. Az évek ráncosíthatják a bőrt, de a lelkesedés feladása ráncosítja a lelket. Samuel Ullman



humoros nyugdíjas búcsúztató szövegek

A diplomata olyan férfi, aki mindig emlékszik egy nő születésnapjára, de soha nem emlékszik a korára. Robert Frost

A fiatalság titka az, hogy élj becsületesen, egyél lassan, és hazudj a korodról. Lucille Ball

A kor nem véd meg a szerelemtől. De a szerelem bizonyos mértékig megvéd az öregedéstől. Anais Nin Az öregek mindent elhisznek, a középkorúak mindent sejtenek, a fiatalok mindent tudnak. Oscar Wilde


nyugdíjas idézetek

A felnőttek elavult gyerekek. Dr. Seuss

A régész a legjobb férj egy nőnek. Minél idősebb lesz, annál jobban érdeklődik iránta. Agatha Christie

Az öreg elmék olyanok, mint a vén lovak; gyakorolnia kell őket, ha működőképes állapotban szeretné tartani őket. John Adams

Az életkor legbiztosabb jele a magány. Annie Dillard

Az öregkor sok örömének egyike a dolgok feladása. Malcolm Muggeridge


nyugdíjba vonulás idézetek

A negyven az ifjúság öregsége, az ötven az öregség ifjúsága. Hosea Ballou

Az időskorra való felkészülést legkésőbb tinédzserkorban kell elkezdeni. A 65 éves korig céltalan élet nem válik nyugdíjba vonuláskor hirtelen betelté. Dwight L. Moody

Legyen éber, hogy felismerje a csúcspontját élete bármely szakaszában. Muriel Spark

Amit a legtöbb ember erénynek tart, 40 éves kor után egyszerűen energiavesztés. Voltaire

idézetek nyugdíjba vonulásra

Aki abbahagyja a tanulást, az öreg, akár húsz, akár nyolcvan éves. Bárki, aki folyamatosan tanul, fiatal marad. A legnagyobb dolog az életben, hogy fiatalon tartsd az elmédet. Henry Ford

A középkor az, amikor az életkor a középkor körül kezd megmutatkozni. Bob Hope

Ne feledd, ha már túl vagy a dombon, kezdesz felgyorsulni. Arthur Schopenhauer

boldog nyugdíjas éveket kívánok

Az öregség, hidd el, jó és kellemes dolog. Igaz, finoman levesznek a színpadról, de akkor egy olyan kényelmes elülső bódéban részesülsz, mint néző. Konfuciusz

Az infláció az, amikor tizenöt dollárt fizetsz a tízdolláros hajvágásért, amelyet öt dollárért kaptál, amikor volt hajad. Sam Ewing

Ahogy öregszem, egyre kevésbé figyelek arra, amit a férfiak mondanak. Csak nézem, mit csinálnak. Andrew Carnegie



idézet nyugdíjba vonulásra

Az életkor nem számít, hacsak nem vagy sajt. Helen Hayes Az öregség olyan, mint minden más. Ahhoz, hogy sikeres legyen, fiatalon kell kezdenie. Theodore Roosevelt

Nem az számít, hogy hány éves vagy, hanem az, hogy hány éves vagy. Jules Renard

Próbáld meg fiatalon és remegőn tartani a lelkedet egészen idős korig. George Sand

A természet olyan arcot ad neked, mint húsz évesen; rajtad múlik, hogy megérdemled-e azt az arcot, amilyen ötven évesen van. Coco Chanel

idézet nyugdíjba vonulás

Talán a legboldogabb korszak az életben a leggyakrabban a középkorban van, amikor a fiatalság buzgó szenvedélyei kihűlnek, és az életkori fogyatékosságok még nem kezdődtek el; ahogy látjuk, hogy az árnyékok, amelyek reggel és este olyan nagyok, délben szinte teljesen eltűnnek. Eleanor Roosevelt

Sajnos egy bizonyos kor után minden férfi felelős az arcáért. Albert Camus

Az öregség olyan, mint egy viharon átrepülő repülőgép. Ha egyszer felkerülsz a fedélzetre, már nem tudsz mit tenni. Golda Meir

idézetek nyugdíjas búcsúztatóra

A trükk az, hogy úgy nő fel, hogy nem öregszik meg. Casey Stengel

Hagyd, hogy öregedj, ne az irigység, rajzolj ráncokat az arcodra. Thomas Browne

Fiatalkorban a nappalok rövidek és az évek hosszúak. Idős korban az évek rövidek és a nappalok hosszúak. Pál pápa VI

nyugdíjas versek idézetek

A fiatalság a természet ajándéka, de az életkor műalkotás. Stanislaw Jerzy Lec

Belül mindig egyidősek vagyunk. Gertrude Stein

Nem lehet megöregedni, de nem is kell megöregedni. George Burns

A fiatalságot elpazarolják a fiatalokra. George Bernard Shaw

Az életkor figyelembe veszi; ifjúsági vállalkozások. Rabindranath Tagore

nyugdíjas búcsúztató idézetek

Az öregség nem helye a nővéreknek. Bette Davis

Az életkor nagyon magas ár az érettségért. Tom Stoppard

Ne szelíden menj bele abba a jó éjszakába, hanem haragudj, haragudj a fény haldoklása ellen. Dylan Thomas

Senki sem olyan idős, mint azok, akik túlélték a lelkesedést. Henry David Thoreau

Az öregedő férfiból újra gyerek lesz. Szophoklész

nyugdíjas búcsúztató vers

A harminc olyan furcsa volt számomra. Valójában meg kellett ismernem azt a ténnyel, hogy most sétáló és beszélő felnőtt vagyok. CS Lewis

Ránctalanul tartani a szívet, bizakodónak, kedvesnek, derűsnek, áhítatosnak lenni - ez az öregség feletti diadal. Thomas Bailey Aldrich

Az öregség hajótörés. Charles de Gaulle

Nem hiszem el, hogy valaki megöregszik. Úgy gondolom, hogy az élet korai szakaszában az történik, hogy egy bizonyos életkorban az ember egy helyben áll és stagnál. TS Eliot

boldog nyugdíjas éveket

Ha öreg vagy, ne saját magadat próbáld megváltoztatni, hanem a környezetedet. BF Skinner

Minden ember sokáig akar élni, de senki sem akar öreg lenni. Jonathan Swift

Fiatalkorban nehézségekbe ütközünk. Idős korunkban nehézségek futnak be bennünk. Josh Billings

Az életkor csak azt mutatja meg, milyen gyerekek maradunk. Johann Wolfgang von Goethe

nyugdíjas búcsúztató szöveg

Az öregedés nem több, mint egy rossz szokás, amelyet egy elfoglalt embernek nincs ideje kialakítani. Andre Maurois

Az öregség hirtelen jön, és nem fokozatosan, ahogy gondolják. Emily Dickinson

Ó düh! Ó kétségbeesés! Ó, kor, ellenségem! Pierre Corneille

Ahogy a férfiak öregszenek, úgy drágulnak a játékok. Marvin Davis

nyugdíj idézet

A nagy titok, amelyben minden idős ember osztozik, az az, hogy hetven-nyolcvan év alatt tényleg nem változtál. A tested megváltozik, de te egyáltalán nem változol. És ez természetesen nagy zűrzavart okoz. Doris Lessing

Az ember tudja, mikor öregszik, mert kezd hasonlítani az apjára. Gabriel Garcia Marquez

Az, hogy gyönyörű nőkkel veszem körül magam, fiatalon tart. Hugh Hefner

Szeretnék kecsesen megöregedni. Jó testtartást akarok, egészséges akarok lenni és példakép lenni a gyerekeimnek. Fullánk A fiatalság a legjobb idő a gazdagságra, és a legjobb idő a szegénységre. Euripidész

nyugdíjas búcsúztató szövegek

A középkor az, amikor szombat este otthon ülsz, csörög a telefon, és reméled, hogy nem neked való. Ogden Nash

Annyira gondoskodnunk kell az öregségről, hogy ne legyen sürgős szükséglete ennek a világnak, hogy felszívja azt a következőről szóló meditációból. Szörnyű látni, ahogy a dotage szikár kezei kasszát készítenek a sírból. Pearl S. Buck

Szerintem a nőknek el kellene kezdeniük elfogadni a korukat. Mi az alternatívája az öregedésnek? Meghalsz. Nem tudom megváltoztatni a születésem napját. De tudok vigyázni a bőrömre, a testemre, az elmémre, és megpróbálom élni az életemet és boldog lenni. Olivia Munn

19 évesen minden lehetséges, és a holnap barátságosnak tűnik. Jim Bishop

idézetek nyugdíjba vonuló kollégának

Amikor a kecsesség és a ráncok összekapcsolódnak, az imádnivaló. Kimondhatatlan hajnal van a boldog öregkorban. Victor Hugo

Az életkor négy dologban a legjobbnak tűnik; régi fát legjobb elégetni, régi bort inni, régi barátokat, akikben megbízhatunk, és régi szerzőket olvasni. Francis Bacon

Az igazán ijesztő a középkorban az a tudat, hogy majd kinősz belőle. Doris Day

A 40 éves feleségről az a véleményem, hogy egy férfinak képesnek kell lennie arra, hogy két 20-asért lecserélje, akár egy bankjegyet. Warren Beatty


nyugdíjas idézet

Nem hagyod abba a nevetést, mert öregszel. Megöregedsz, mert abbahagyod a nevetést. Maurice Chevalier

Minden betegség egybe fut, az öregségbe. Ralph Waldo Emerson

Egy nőnek 30 éves kora előtt meg kell szereznie a vagyonát; vagy 30 éves kora után dolgozik; vagy férjhez menni. Anna Held

Soha senki sem elég idős ahhoz, hogy jobban tudjon. Holbrook Jackson Minden negyven feletti férfi gazember. George Bernard Shaw

nyugdíj idézetek

Több erőfeszítést tettünk annak érdekében, hogy segítsünk az embereknek elérni az idős kort, mint hogy segítsünk nekik élvezni ezt. Frank A. Clark

Az idős kornak elég a maga deformitása. Ez soha nem növelheti a satu deformálódását. Eleanor Roosevelt

Ahogy én helyeslem azt a fiatalt, akiben van valami az öregből, úgy nem kevésbé örülök annak az öregnek, akiben van valami a fiatalságból. Aki ezt a szabályt követi, lehet, hogy testében öreg, de eszében soha nem lehet. Marcus Tullius Cicero

Hetvennek lenni nem bűn. Golda Meir

jókívánság nyugdíjba vonuláshoz

Ahogy öregszünk, a testünk rövidül, és az anekdotáink hosszabbak. Robert Quillen

Szerintem az egész életed az arcodban látszik, és erre büszkének kell lenned. Lauren Bacall

Bármit mond is a költő, szónok vagy bölcs, az öregség akkor is öregség. Sinclair Lewis

Azok, akik mélyen szeretnek, soha nem öregszenek meg; meghalhatnak öregségbe, de fiatalon. Dorothy Canfield


nyugdíjas búcsúztató idézet

Fisher Nincs olyan, hogy öregség, csak bánat van. Fay Weldon

A kor nem véd meg a szerelemtől. De a szerelem bizonyos mértékig megvéd az öregedéstől. Jeanne Moreau

Minden alkalommal, amikor portrét festek, elveszítek egy barátot. John Singer Sargent

A fiziológusok szerint az öregség hajlamos a testre csontképződésre. Olyan ritka, mint kellemes találkozni olyan idős emberrel, akinek nincs megcsontosodott a véleménye. Bob Wells


nyugdíjas búcsúztató szövegek kollégának

Egy nő, aki elmondja valódi korát, olyan, mint egy vevő, aki egy örmény szőnyegkereskedőre bízza végső árát. Mignon McLaughlin

Nem érdekel a kor. Azok az emberek, akik azt mondják a korukról, buták. Annyi idős vagy, amennyinek érzed magad. Henri Frederic Amiel

Harminc után a testnek megvan a saját elméje. Bette Midler

Amikor New Yorkba vagy bármely európai országba megyek, azt mondják: "Nawal, miért nem kapsz arcplasztikat?" Azt mondom nekik: „Büszke vagyok a ráncaimra. Minden ránc az arcomon életem történetét meséli el. Miért kellene titkolnom a koromat? Nawal El Saadawi


nyugdíjas búcsúztatóra idézetek

Az öregség a legváratlanabb minden dolog közül, ami egy férfival megtörténhet. James Thurber

Szomorú megöregedni, de szép érni. Brigitte Bardot

Számomra az öregség mindig tizenöt évvel idősebb nálam. Bernard Baruch

Milyen szakadatlanok és nagyok azok a bajok, amelyekkel az elhúzódó öregség tele van. CS Lewis

vers nyugdíjas búcsúztatóra

Az elmék nagyon különböző korokban érnek. Stevie Wonder

Az élet záró évei olyanok, mint egy maskarás buli vége, amikor ledobják a maszkokat. Cesare Pavese

A felnõtt olyan gyerek, akinek rétegei vannak. Woody Harrelson

Senki sem kerülheti el az öregedést, de a produktív öregedés valami más. Katharine Graham

nyugdíjba vonulás köszöntő

A középkor az a kínos időszak, amikor az Atya Idő kezdi utolérni az anyatermészetet. Harold Coffin

Ha húsz évesen nem lettél lázadó, nincs szíved; ha harmincra nem váltál le, akkor nincs eszed! Kevin Spacey

Idős korunkban olyanok vagyunk, mint egy köteg levél, amelyet valaki küldött. Már nem a múltban vagyunk, megérkeztünk. Knut Hamsun


nyugdijas éveket nyugdíjba vonulás idézet

A fiatalság az, amikor megengedik, hogy későn ébren maradj szilveszterkor. A középkor az, amikor kénytelen vagy. Bill Vaughan

Úgy végzel, ahogy megérdemled. Idős korban el kell viselned az arcot, a barátokat, az egészséget és a megszerzett gyerekeket. Viorst Judit

Az életkor nem különösebben érdekes téma. Bárki megöregedhet. Csak annyit kell tennie, hogy elég sokáig él. Don Marquis

Az öregség kiváló alkalom a felháborodásra. Az a célom, hogy minden héten legalább egy felháborító dolgot mondjak vagy tegyek. Louis Kronenberger

vicces nyugdíjas idézetek

Amikor betöltöttem a 60-at, ez egyáltalán nem zavart. Yoko Ono

Ránctalanul tartani a szívet, bizakodónak, kedvesnek, derűsnek, áhítatosnak lenni, vagyis diadalmaskodni az öregség felett. Amos Bronson Alcott

A ráncoknak csak azt kell jelezniük, hol volt mosolyog. Mark Twain

Ha egy nemes élet előkészítette az öregséget, akkor nem a hanyatlásról árulkodik, hanem a halhatatlanság első napjairól. Muriel Spark

Nem az teszi szomorúvá az öregséget, hogy az örömeink, hanem a reményeink szűnnek meg. Jean Paul

Olyan fiatal vagy, mint az önbizalmad, annyi idős, mint a félelmeid; olyan fiatal, mint a reményed, olyan öreg, mint a kétségbeesésed. Samuel Ullman

nyugdíjas köszöntő

A negyvenéves korban az a szép, hogy jobban tudja értékelni a huszonöt éves férfiakat. Colleen McCullough

Megújulni minden. Mi mást kívánhatna az ember, mint hogy visszakapja fiatalságát? George Lucas

A kor olyan, mint a szerelem, nem lehet elrejteni. Thomas Dekker

A szemérmetlenség a fiatalság dísze, de az öregség szemrehányása. Arisztotelész Nem érzem magam öregnek. Délig nem érzek semmit. Ekkor jön el a szunyókálásom ideje. Bob Hope


nyugdíjazás idézet

Soha nem leszek öreg. Számomra az öregség mindig 15 évvel idősebb nálam. Francis Bacon

A kényelmes időskor a jól eltöltött fiatalság jutalma. Ahelyett, hogy szomorú és mélabús hanyatlási kilátásokat hozna, reményt adna nekünk az örök fiatalsághoz egy jobb világban. Maurice Chevalier

Tudod, hogy öregszel, amikor a fekete könyvedben minden név után MD van. Harrison Ford

Az öregedési folyamat szilárdan a markában tart, ha soha nem támad kedved hógolyót dobni. Doug Larson

Hatvanöt évesen nyugdíjba vonulni nevetséges. Hatvanöt éves koromban még voltak pattanásaim. George Burns

Van egy öregedésgátló lehetőség, de ennek belülről kell jönnie. Susan Anton


nyugdíjas versek

A tiszteletreméltóság árnyalatai kezdenek bezárulni az őszülő fej körül. Mason Cooley

Az életkor határozza meg, mennyire értékes vagy. Jane Elliot

Mindig van valami konkrét pillanat, amikor tudatára ébredünk, hogy fiatalságunk elmúlt; de évekkel később tudjuk, hogy sokkal később volt. Mignon McLaughlin

Nem félek az öregedéstől. Shelley Duvall

Az életkor előrehaladtával az ember energiáinak felosztása egyre fontosabbá válik. Hume Cronyn

Ha idősebb leszel, két dolog talán mindennél fontosabb: az egészség és a pénz. Helen Gurley Brown

idézet nyugdíjas búcsúztatóra

Ahogy természetesen öregszik, a családja egyre jobban megjelenik az arcodon. Ha ezt tagadod, megtagadod az örökségedet. Frances Conroy

Ötven igazi szomorúsága nem az, hogy annyit változol, hanem az, hogy olyan keveset változol. Max Lerner

A zsenialitás titka abban rejlik, hogy elviszi a gyermek szellemét az idős korba, ami azt jelenti, hogy soha ne veszítse el a lelkesedést. Aldous Huxley

Szerintem bármin lehet gúnyt űzni, kivéve olyan dolgokat, amelyeken az emberek nem tudnak segíteni. Nem tudnak segíteni a fajukon, a nemükön vagy a korukon, ezért inkább nevetségessé teszed az igényességüket vagy az egójukat. Az ötleteket kigúnyolhatod – az ötleteknek nincsenek érzései. Kinevethetsz egy gondolatot, amelyet valaki birtokol, anélkül, hogy megbántanád. Ricky Gervais



nyugdíjba vonulás idézetek vicces

Fiatalon tanulunk; korban értjük. Marie von Ebner-Eschenbach

Különlegességünk különlegessé tesz, értékessé tesz az érzékelést – de magányossá is tehet. Ez a magány különbözik az „egyedülléttől”: magányos lehetsz még akkor is, ha emberek vesznek körül. Az érzés, amiről beszélek, abból az érzésből fakad, hogy soha nem tudjuk teljesen megosztani az igazságot, hogy kik vagyunk. Ezt már kiskoromban élesen megtapasztaltam. Amy Tan Az oktatás a legjobb ellátás az időskor számára. Arisztotelész

A feleségek fiatal férfiak szeretői, középkorúak társai és idős férfiak ápolónők. Francis Bacon

A középkor fiatalság könnyelműség nélkül, a kor pedig hanyatlás nélkül. Doris Day

Úgy látom, hogy az ember annyi idős, mint a munkája. Ha a munkája visszatartja attól, hogy előrelépjen, akkor előre tekint a munkára. William Ernest Hocking


nyugdíj búcsúztató szöveg

Az egyik a sok dolog közül, amit soha senki nem mond neked a középkorról, hogy ez olyan szép változás a fiatalsághoz képest. Dorothy Canfield Fisher

Míg az ember társaságot talál magában és elfoglaltságaiban, nem érezheti magát öregnek, függetlenül attól, hogy milyen évei vannak. Amos Bronson Alcott

Az öregség növeli az erénynek járó tiszteletet, de semmit sem vesz el a bűn által ihletett megvetésből; csak a hajat fehéríti. Ira Gershwin

Amikor olyan voltam, mint te, huszonegy éves bizalmában tornyosulva, alig sejtettem, hogy negyvenkilenc évesen leszek, ami most vagyok. Sarah Orne Jewett

A fiatalság nagy pírban van, mint a nyár végének forró napjai; és kellemes álmok árasztják el lelkedet, mint a füstös légkör, amely egy augusztusi nap táját fürdeti. Donald G. Mitchell


idézetek nyugdíjba vonulás alkalmából

Teljesen felizgulok az öregedés miatt Amerikában. Willard Scott

Nem akarok küzdeni az öregedés ellen; Szeretnék jól vigyázni magamra, de a plasztikai sebészet meg minden? Nem érdekel. Christine Lahti

Az egyik a sok dolog közül, amit soha senki nem mond neked a középkorról, hogy ez olyan szép változás a fiatalsághoz képest. William Feather

***************************************************************************************************************



(TÉMANYITÓ)
Kiváló dolgozó
ozon23 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Kor idézetek és nyugdíjas idézetek

(üzenet: 5, Hobbi)
 
    / 1 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012318849563599 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail