|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 Besszie

Tagság: 2004-12-07 11:47:26 Tagszám: #14360 Hozzászólások: 118466 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Biggi

Tagság: 2007-02-20 13:50:22 Tagszám: #41827 Hozzászólások: 247 |
18959. Elküldve: 2010-03-20 20:24:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218002.] |
Cidri a német juhász szuka szerencsésen hazakerült.
Köszönöm!
Gamba képei
|
| | |
[előzmény: (18789) Biggi, 2010-03-18 09:55:37] |
|
Haladó
|
|
 BJuli

Tagság: 2005-11-17 20:16:32 Tagszám: #23843 Hozzászólások: 4833 |
18958. Elküldve: 2010-03-20 20:11:22, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218003.] |
"Gödön találtunk egy Golden retrivel kan kutyust! Barna bőr nyakörv van a nyakában, az emberekkel nagyon barátságos. Jelenleg a Zöld menedék állatalapítványnál van."
Megtaláló elérhetősége: 06-30-906-1995
allatok.info
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18957. Elküldve: 2010-03-20 20:10:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218004.] |
Akkor most jövök egy örömhírrel, ami egyébként az előzményeit tekintve nagy felháborodás számomra.
Az alábbi beírás 03.06-án kelt:
Idézet:
| Pontosan 4 hónap telt el azóta, hogy az akkor másfél éves sárhegyi(sarplaninec) kutyusunk, kerítés felett átugorva elindult utánunk. Sharpy chippes, regisztrált kutyus. A Vérmezőn megtalálták még aznap, mivel állatorvos nem találta benne a chipet, magukkal vitték Budakalász-Ezüsthegyre, ott éjszakázott. Innen másnap egy barna nyakörvvel meglógott. Mi is és a megtalálói is azonnal a neten, több fórumon is keresni kezdtük és plakátoltunk, állatorvosokat, menhelyeket,sintéreket kerestünk fel, de hiába. Február végén bukkantam egy netes hírdetésre, hogy találtak egy hasonló kutyát az elvesztést követő harmadik napon Békásmegyeren, a Csobánka téren, ami az elvesztés helyéhez igen közel van, barna nyakörvvel. Tovább nyomozva eljutottam a megtalálóhoz, aki fotóink alapján azonosította. Tőle tudtuk meg, hogy egy nap után leadta a III.ker.Csillaghegy, ....... u. állatorvosi rendelőben. Egy hét telt el azóta, hogy személyesen felkerestem a rendelőt és kértem, hogy megnézhessem az időközben elhelyezett kutyát, azonosítás végett. Eddig csak különféle kifogást és halogatást, igérgetést kaptam, de a befogadó elérhetőségét nem. A befogadás-elhelyezés körülményeire vonatkozó feljegyzéseket, vagy fényképet sem mutattak, ezért érthetetlen és elfogadhatatlan számunkra ez az eljárás.
Ha valaki tud ezügyben javaslatot adni, kérem, segítsen! :!:
| |
Ennyi volt a gazdi segítségkérése 03.06-án. Én már előtte is tartottam a gazdival a kapcsolatot, aki bulldogként kereste kutyáját. SZERENCSÉRE. A kutya ma visszakerült Heves megyéből. Az elvesztő kutyáját fent nevezett rendelő alapítványa 4!!!!! NAP UTÁN PASSZOLTA TOVÁBB és bár először nem akarták elismerni, h az úr kutyáját vitték be hozzájuk és adták ők tovább, de szerencsére ezt a gazdit nem lehett könnyen lerázni. Felvilágosítottam a jogairól és arról is, hogy egy talált kutyával hogyan kellett volna eljárjanak. Olyat már hallottam, h egy chippet nem találnak meg, de a talált kutya gazdáját (aki ugye nem is egy szakadt kutya volt) nagyon is illett volna keresniük. Nem utolsó sorban a gazda még épp jókor érkezett, mert érzéseim szerint ettől a kutyától hamarost megszabadultak volna. Úgy fogadták a gazdát, h jó, h jött,mert túl nagy a kutya.....
De minden jó, ha jó a vége. És ennek az ügynek több, mint 4 hónap után jó vége lett. Sharpy ma hazatért.
|
| | | [válaszok erre: #18960 #18964] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 J.Zsuzsa

Tagság: 2002-12-06 00:00:00 Tagszám: #516 Hozzászólások: 26576 |
18956. Elküldve: 2010-03-20 19:58:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218005.] |
Ezt felejtsétek el. IGY NEM SZABAD KUTYÁT MENTENI.
|
| | |
[előzmény: (18942) noarnoar, 2010-03-20 15:50:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rajna

Tagság: 2006-02-13 18:15:54 Tagszám: #26999 Hozzászólások: 1262 |
18955. Elküldve: 2010-03-20 19:00:31, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218006.] |
Kérésre:
Bejelentő segítséget kér,Csepel Cirmos sétány és környékén ma már másodszor látott 2 Kaukázusi vagy arra nagyon hajazó nagytestű kutyát.Az egyik zsemle,a másik zsemle-fehér színű. A telefonáló kapott egy számot vmi Piroskáét de az ki van kapcsolva.Ha esetleg tudnátok elérhetőséget,hogy kihez vagy hova tartozik ez a környék,akkor szívesen felhívná a bejelentő. Egy telszám is elég lenne,jöhet pü-ben is. Köszi.
Üdv: Rajna
|
| | | [válaszok erre: #18975] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
18954. Elküldve: 2010-03-20 18:45:22, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218007.] |
|
| | |
[előzmény: (18952) Gabs, 2010-03-20 18:33:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabs

Tagság: 2007-03-27 08:15:59 Tagszám: #43244 Hozzászólások: 267 |
18953. Elküldve: 2010-03-20 18:39:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218008.] |
miért nem látszanak a képek?????
|
| | | [válaszok erre: #18955] |
[előzmény: (18952) Gabs, 2010-03-20 18:33:37] |
|
Haladó
|
|
 Gabs

Tagság: 2007-03-27 08:15:59 Tagszám: #43244 Hozzászólások: 267 |
18952. Elküldve: 2010-03-20 18:33:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218009.] |
TALÁLT
Ma (2010.03.20.) délután találták az M0-áson az autópálya dolgozói ezt a gyönyörű, kedves és TÜZELŐ vörös-fehér szukát, amint elütött párját őrizte az úton. Annak akit elütöttek volt nyakörve (őt nem láttam), neki sajnos nincs. Egy év körüli (picivel fiatalabb) nagyon jól ápolt staff vagy keveréke kislány. Kedves, bújós és jó kondiban van. Tuti van gazdája!
SOS segítség kellene, mert holnap vagy holnapután gyepmester fogja elvinni az szmiklósi mérnökségről.
Ha valaki biztos el tudná vinni pár napon belül, akkor légyszi hívjon, mert talán el tudom intézni hogy addig maradhasson.
Köszönet!
06-70-702-2878
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-20 18:38:42]
|
| | | [válaszok erre: #18953 #18954 #18982 #18989 #18997] |
|
|
Haladó
|
|
 Csipogó

Tagság: 2006-02-24 12:28:21 Tagszám: #27562 Hozzászólások: 1244 |
18951. Elküldve: 2010-03-20 18:09:28, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218010.] |
Elveszett!!
Szigethalmon 03.12.-én egy nagy testű kan, 1 éves kutya. Német juhász és kaukázusi keverék, nagy maci fejű, ugra-bugra gyerek. Orra fekete, meg a háta is egészen sötét színű barnás, de majdnem feketébe hajlik, egyébként lábai barnák. Farka végén pár szál szűr fehér és a tappancsán is a lábujjai, mintha festékes lenne....fehérek.
Nyakörv, sárga oltási bilétával volt a nyakában.
Gazdi száma: 70/459-6893
" Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca NEM ő...
Ő az arca mögött van - láthatatlan..."
|
| | | [válaszok erre: #18976 #19050] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsuzsanka

Tagság: 2010-02-10 09:12:02 Tagszám: #82224 Hozzászólások: 92 |
18950. Elküldve: 2010-03-20 17:29:18, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218011.] |
Egyeztettünk az elvesztővel, valószínűleg ő lesz az, holnap megnézik.
Köszönöm a segítséget!
|
| | |
[előzmény: (18948) Viks, 2010-03-20 16:33:41] |
|
Kezdő
|
|
 csillár

Tagság: 2004-07-01 15:01:26 Tagszám: #11262 Hozzászólások: 38574 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Viks

Tagság: 2006-10-17 22:28:18 Tagszám: #36051 Hozzászólások: 10007 |
18948. Elküldve: 2010-03-20 16:33:41, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218013.] |
Az oreg jucikevereket keresik:
Burger
Tagság: 2007-04-30 23:34:22
Tagszám: #44494
Hozzászólások: 505
18921. Elküldve: Tegnap, 23:22:54 [27.]
Elveszett:
KUTYAFAJTA: NÉMET JUHÁSZKUTYA | KUTYA NEME: KAN
kategória: elveszett Hol: Budapest IV. Mikor: 2010. 03. 15.
Kutya neve: Rudi, kora: 8 év
Március 15.-én elveszett RUDI névre hallgató, németjuhász jellegü idős kan kutya, a 4.ker Mikes Kelemen utcából.
Fényképeket mellékeltünk.
Amennyiben bármilyen információval szolgálhatnak, kérjük hívjanak az alábbi számon:
Székely Kristóf: 0630 535 1110
NJFA
|
| | | [válaszok erre: #18950 #18961] |
[előzmény: (18947) zsuzsanka, 2010-03-20 16:18:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zsuzsanka

Tagság: 2010-02-10 09:12:02 Tagszám: #82224 Hozzászólások: 92 |
18947. Elküldve: 2010-03-20 16:18:36, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218014.] |
Ma délután találtuk ezt a két kutyát az M0-ról lefelé jövet kb 30 méterre a káposztásmegyeri lehajtónál. Egyenesen az M0-ás felé tartottak.
A németjuhász keverék kan 8-10 év körüli, a tacsi keverék szuka szerintem 6 év felett biztos van. Összeszokott párosnak tűnik.
A számom 30/5 614 810
Vasárnap délelőttől a váci gyepin lehet érdeklődni, sajnos én nem tudom elhelyezni őket.
|
| | | [válaszok erre: #18948] |
|
|
Kezdő
|
|
 kotnyeles8

Tagság: 2008-09-06 14:20:39 Tagszám: #63286 Hozzászólások: 709 |
18946. Elküldve: 2010-03-20 16:09:45, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218015.] |
Fénykép jó lenne!
Hátha elveszett környéken plakáljátok ki!
|
| | |
[előzmény: (18941) BarkaLea, 2010-03-20 15:15:29] |
|
Törzstag
|
|
 noarnoar

Tagság: 2010-02-28 21:46:16 Tagszám: #82830 Hozzászólások: 465 |
18945. Elküldve: 2010-03-20 16:03:18, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218016.] |
Üdv !
Úgy néz ki, a kutyalánynak lesz gazdija. Ő jelenleg a Karcagi gyepin van, Budapestig el tudják hozni. Tudna valaki segíteni abban, hogy Bp-ről Bük-re, vagy akár csak Győrig elviszi??? Nagyon megköszönném!!! Benzinbe beleszállok, csak meneküljön meg a kutyika!!!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 noarnoar

Tagság: 2010-02-28 21:46:16 Tagszám: #82830 Hozzászólások: 465 |
18944. Elküldve: 2010-03-20 16:00:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218017.] |
elküldtem emilen
|
| | |
[előzmény: (18943) BarkaLea, 2010-03-20 15:58:09] |
|
Törzstag
|
|
 BarkaLea

Tagság: 2010-02-25 19:38:15 Tagszám: #82748 Hozzászólások: 13 |
18943. Elküldve: 2010-03-20 15:58:09, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218018.] |
Nem engedi a pü-t. De érdekelne az oldal. [email protected]
"Ha beszélünk az állatokhoz, ők is beszélni fognak hozzánk és kölcsönösen megismerjük egymást. Ha nem beszélünk velük, nem ismerjük meg őket. És amit nem ismerünk, attól félni fogunk. Amitől félünk, az elpusztítjuk. "
|
| | | [válaszok erre: #18944] |
[előzmény: (18942) noarnoar, 2010-03-20 15:50:37] |
|
Zöldfülű
|
|
 noarnoar

Tagság: 2010-02-28 21:46:16 Tagszám: #82830 Hozzászólások: 465 |
18942. Elküldve: 2010-03-20 15:50:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218019.] |
Mindenki figyelmébe, aki kétségbeesetten próbálja menteni altatás elől a kutyákat!
Mert én is, csak elkeserítő, hogy itthon felrakom 6-7 oldalra, és sokszor még sincs érdeklődő.
Viszont annak nagyon örülök, hogy egy osztrák oldalra feltettem 1 hirdetést, 2 nap alatt 150-en nézték meg, és 5-en érdeklődtek is. A legjobb meg is nyerte a kutyit.
Csak azért osztom meg az infó-t mert kapacitásom véges, és bár az SOS eseteket szeretném oda (is) felrakni - a netboardról, nem bizots, hogy ez mindig összejön. Ezért akinek vannak sürgős esetei, szerintem próbálja meg ott is!
Priviben küldök oldalcímet. (Kis német tudás nem árt, de elég pár szó a hirdetés lefordításához. Angolul ne is próbáljátok, először emiatt törötlek engem)
|
| | | [válaszok erre: #18943 #18956] |
|
|
Törzstag
|
|
 BarkaLea

Tagság: 2010-02-25 19:38:15 Tagszám: #82748 Hozzászólások: 13 |
18941. Elküldve: 2010-03-20 15:15:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218020.] |
SOS SEGÍTSÉG
Sajnos más fórumokban nem vagyok csoport tag.
Tegnap este találtam a Rákóczi úton Csepelen ( jó forgalmas, 4 sávos) egy kistestű(8-10 kilós lehet) szuka kutyust. Még fiatal, jóval egy év alatt jár. Többször majdnem elütötték, másfél órámba telt magamhoz édesgetni. Bújós, félénk, selymes kislány, már kicsit le volt fogyva. Édesanyám munkahelyére került, de ott CSAK MA estig maradhat. Nincs utána hova mennie, nekünk 4 nagy mentett kutyánk van, akik nem valami szociálisak, sajnos az elkerítés se lehetséges (még ajtót nyitni is tudnak). SEGÍTSETEK, nem szeretnék a kutyussal az utcán éjszakázni. (már volt ilyesmire is példa) Akár pár napra is nagy segítség lenne egy ideiglenes. A 11. kerületben van jelenleg. Gazdikeresésben, plakátolásban természetesen továbbra is aktívan közreműködnék. Kérlek :(
0630 2192179
"Ha beszélünk az állatokhoz, ők is beszélni fognak hozzánk és kölcsönösen megismerjük egymást. Ha nem beszélünk velük, nem ismerjük meg őket. És amit nem ismerünk, attól félni fogunk. Amitől félünk, az elpusztítjuk. "
|
| | | [válaszok erre: #18946] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
18940. Elküldve: 2010-03-20 15:08:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218021.] |
Idézet:
| Talált kutya keresi gazdiját Keverék - 8 hónapos szuka
Találtuk:Buda 2. kerület | Máriaremetei út - 2010 március 13, szombat. 2010 március 13.-án találtunk egy ápolt 8 hónap körüli kiskutyát. Chippelve nincs , keressük a gazdáját , illetve örökbe adnánk , mivel 2 hím kutyánk van. Telefon :06302745400

| |
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f.eszter

Tagság: 2005-06-13 08:42:25 Tagszám: #19678 Hozzászólások: 22540 |
18939. Elküldve: 2010-03-20 13:56:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218022.] |
M3 szélén Debrecen felé a 63 km közelében jobb oldalon, életveszélyes helyen egy németjuhász vagy annak keverék álldogál.
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLETE
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18938. Elküldve: 2010-03-20 13:24:18, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218023.] |
TALÁLTÁK, GAZDÁJÁT KERESIK
- Fajtája: Palotapincsi
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem tudom
- Mérete: közepes
- Szőr hossza: hosszú
- Szőr színe: vörös/zsemle
- Ismertetőjegy:-
- Bejelentő neve: Farkas Erzsébet
- Bejelentő elérhetősége:06-70/558-6009 [email protected]
- Bejelentés oka: talált
- Eset időpontja: 2010.03.20.
- Pontos hely és körülmények: Budapest IX. kerület Mester utca (Lurdy-ház) kutyafuttatónál
- Talált kutya esetén meddig tudja befogadni: max: 2 nap
Egyéb megjegyzések: A bejárati ajtó előtt ül, csak a nyitott ablakot figyeli és nyöszörög. Nagyon vár valakire. Reméljük meg is érkezik.
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BarkaLea

Tagság: 2010-02-25 19:38:15 Tagszám: #82748 Hozzászólások: 13 |
18937. Elküldve: 2010-03-20 13:08:12, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218024.] |
Ahogy néztem még vannak tejfogai szóval elég fiatalka. Nagyon félős, bizonyára bánthatták mert 1 óra volt mire magamhoz édesgettem szegényt.
"Ha beszélünk az állatokhoz, ők is beszélni fognak hozzánk és kölcsönösen megismerjük egymást. Ha nem beszélünk velük, nem ismerjük meg őket. És amit nem ismerünk, attól félni fogunk. Amitől félünk, az elpusztítjuk. "
|
| | |
[előzmény: (18935) BarkaLea, 2010-03-20 13:05:00] |
|
Zöldfülű
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
18936. Elküldve: 2010-03-20 13:06:33, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[218025.] |
ELVESZETT, KERESIK
- Kutya neve: Ali
- Fajtája: labrador retriver
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: nagy
- Szőr hossza: rövid
- Szőr színe: zsemlebarna
- Ismertetőjegy:-
- Aktuális életkor: 9 éves
- Bejelentő neve:
- Bejelentő elérhetősége: 06-30/6364-233 [email protected]
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2010.03.19. dél körül
- Pontos hely és körülmények: Fejér megye Székesfehérvár Havranek J. u.43.
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|