Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (186/76
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333

    / 9474 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

(üzenet: 236834, Kutya)
 

Besszie



Tagság: 2004-12-07 11:47:26
Tagszám: #14360
Hozzászólások: 118466
18960. Elküldve: 2010-03-20 20:34:42,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218001.]

icon32.gif icon28.gif

ÁRVÁCSKA

Szentendrei Állatvédő Egyesület
1 %
Adószám:
[előzmény: (18957) J.Zsuzsa, 2010-03-20 20:10:36]
Kiváló dolgozó
Besszie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Biggi



Tagság: 2007-02-20 13:50:22
Tagszám: #41827
Hozzászólások: 247
18959. Elküldve: 2010-03-20 20:24:32,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218002.]

Cidri a német juhász szuka szerencsésen hazakerült.
Köszönöm! icon32.gif icon50.gif

Gamba képei
[előzmény: (18789) Biggi, 2010-03-18 09:55:37]
Haladó
Biggi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BJuli



Tagság: 2005-11-17 20:16:32
Tagszám: #23843
Hozzászólások: 4833
18958. Elküldve: 2010-03-20 20:11:22,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218003.]

"Gödön találtunk egy Golden retrivel kan kutyust! Barna bőr nyakörv van a nyakában, az emberekkel nagyon barátságos. Jelenleg a Zöld menedék állatalapítványnál van."
Megtaláló elérhetősége: 06-30-906-1995
2132.jpg

allatok.info
Kiváló dolgozó
BJuli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


J.Zsuzsa



Tagság: 2002-12-06 00:00:00
Tagszám: #516
Hozzászólások: 26576
18957. Elküldve: 2010-03-20 20:10:36,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218004.]

Akkor most jövök egy örömhírrel, ami egyébként az előzményeit tekintve nagy felháborodás számomra.

Az alábbi beírás 03.06-án kelt:
Idézet:
Pontosan 4 hónap telt el azóta, hogy az akkor másfél éves sárhegyi(sarplaninec) kutyusunk, kerítés felett átugorva elindult utánunk. Sharpy chippes, regisztrált kutyus. A Vérmezőn megtalálták még aznap, mivel állatorvos nem találta benne a chipet, magukkal vitték Budakalász-Ezüsthegyre, ott éjszakázott. Innen másnap egy barna nyakörvvel meglógott. Mi is és a megtalálói is azonnal a neten, több fórumon is keresni kezdtük és plakátoltunk, állatorvosokat, menhelyeket,sintéreket kerestünk fel, de hiába. Február végén bukkantam egy netes hírdetésre, hogy találtak egy hasonló kutyát az elvesztést követő harmadik napon Békásmegyeren, a Csobánka téren, ami az elvesztés helyéhez igen közel van, barna nyakörvvel. Tovább nyomozva eljutottam a megtalálóhoz, aki fotóink alapján azonosította. Tőle tudtuk meg, hogy egy nap után leadta a III.ker.Csillaghegy, ....... u. állatorvosi rendelőben. Egy hét telt el azóta, hogy személyesen felkerestem a rendelőt és kértem, hogy megnézhessem az időközben elhelyezett kutyát, azonosítás végett. Eddig csak különféle kifogást és halogatást, igérgetést kaptam, de a befogadó elérhetőségét nem. A befogadás-elhelyezés körülményeire vonatkozó feljegyzéseket, vagy fényképet sem mutattak, ezért érthetetlen és elfogadhatatlan számunkra ez az eljárás.
Ha valaki tud ezügyben javaslatot adni, kérem, segítsen! :!:



Ennyi volt a gazdi segítségkérése 03.06-án. Én már előtte is tartottam a gazdival a kapcsolatot, aki bulldogként kereste kutyáját. SZERENCSÉRE. A kutya ma visszakerült Heves megyéből. Az elvesztő kutyáját fent nevezett rendelő alapítványa 4!!!!! NAP UTÁN PASSZOLTA TOVÁBB és bár először nem akarták elismerni, h az úr kutyáját vitték be hozzájuk és adták ők tovább, de szerencsére ezt a gazdit nem lehett könnyen lerázni. Felvilágosítottam a jogairól és arról is, hogy egy talált kutyával hogyan kellett volna eljárjanak. Olyat már hallottam, h egy chippet nem találnak meg, de a talált kutya gazdáját (aki ugye nem is egy szakadt kutya volt) nagyon is illett volna keresniük. Nem utolsó sorban a gazda még épp jókor érkezett, mert érzéseim szerint ettől a kutyától hamarost megszabadultak volna. Úgy fogadták a gazdát, h jó, h jött,mert túl nagy a kutya..... icon72.gif

De minden jó, ha jó a vége. És ennek az ügynek több, mint 4 hónap után jó vége lett. Sharpy ma hazatért. icon41.gif icon42.gif icon41.gif
Sharpy4.jpg
[válaszok erre: #18960 #18964]
Kiváló dolgozó
J.Zsuzsa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


J.Zsuzsa



Tagság: 2002-12-06 00:00:00
Tagszám: #516
Hozzászólások: 26576
18956. Elküldve: 2010-03-20 19:58:45,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218005.]

Ezt felejtsétek el. IGY NEM SZABAD KUTYÁT MENTENI.
[előzmény: (18942) noarnoar, 2010-03-20 15:50:37]
Kiváló dolgozó
J.Zsuzsa adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rajna



Tagság: 2006-02-13 18:15:54
Tagszám: #26999
Hozzászólások: 1262
18955. Elküldve: 2010-03-20 19:00:31,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218006.]

Kérésre:

Bejelentő segítséget kér,Csepel Cirmos sétány és környékén ma már másodszor látott 2 Kaukázusi vagy arra nagyon hajazó nagytestű kutyát.Az egyik zsemle,a másik zsemle-fehér színű. A telefonáló kapott egy számot vmi Piroskáét de az ki van kapcsolva.Ha esetleg tudnátok elérhetőséget,hogy kihez vagy hova tartozik ez a környék,akkor szívesen felhívná a bejelentő. Egy telszám is elég lenne,jöhet pü-ben is. Köszi.

Üdv: Rajna
[válaszok erre: #18975]
Kiváló dolgozó
Rajna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m a x



Tagság: 2003-11-19 18:32:14
Tagszám: #7419
Hozzászólások: 31262
18954. Elküldve: 2010-03-20 18:45:22,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218007.]

P1030187.JPG

P1030182.JPG
[előzmény: (18952) Gabs, 2010-03-20 18:33:37]
Kiváló dolgozó
m a x adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabs



Tagság: 2007-03-27 08:15:59
Tagszám: #43244
Hozzászólások: 267
18953. Elküldve: 2010-03-20 18:39:48,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218008.]

miért nem látszanak a képek????? icon27.gif icon23.gif
[válaszok erre: #18955] [előzmény: (18952) Gabs, 2010-03-20 18:33:37]
Haladó
Gabs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabs



Tagság: 2007-03-27 08:15:59
Tagszám: #43244
Hozzászólások: 267
18952. Elküldve: 2010-03-20 18:33:37,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218009.]

TALÁLT

Ma (2010.03.20.) délután találták az M0-áson az autópálya dolgozói ezt a gyönyörű, kedves és TÜZELŐ vörös-fehér szukát, amint elütött párját őrizte az úton. Annak akit elütöttek volt nyakörve (őt nem láttam), neki sajnos nincs. Egy év körüli (picivel fiatalabb) nagyon jól ápolt staff vagy keveréke kislány. Kedves, bújós és jó kondiban van. Tuti van gazdája!
SOS segítség kellene, mert holnap vagy holnapután gyepmester fogja elvinni az szmiklósi mérnökségről.
Ha valaki biztos el tudná vinni pár napon belül, akkor légyszi hívjon, mert talán el tudom intézni hogy addig maradhasson.
Köszönet!
06-70-702-2878

P1030187.JPG

P1030182.JPG


[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-03-20 18:38:42]
[válaszok erre: #18953 #18954 #18982 #18989 #18997]
Haladó
Gabs adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csipogó



Tagság: 2006-02-24 12:28:21
Tagszám: #27562
Hozzászólások: 1244
18951. Elküldve: 2010-03-20 18:09:28,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218010.]

Elveszett!!
Szigethalmon 03.12.-én egy nagy testű kan, 1 éves kutya. Német juhász és kaukázusi keverék, nagy maci fejű, ugra-bugra gyerek. Orra fekete, meg a háta is egészen sötét színű barnás, de majdnem feketébe hajlik, egyébként lábai barnák. Farka végén pár szál szűr fehér és a tappancsán is a lábujjai, mintha festékes lenne....fehérek.
Nyakörv, sárga oltási bilétával volt a nyakában.
Gazdi száma: 70/459-6893

" Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca NEM ő...
Ő az arca mögött van - láthatatlan..."
[válaszok erre: #18976 #19050]
Kiváló dolgozó
Csipogó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zsuzsanka



Tagság: 2010-02-10 09:12:02
Tagszám: #82224
Hozzászólások: 92
18950. Elküldve: 2010-03-20 17:29:18,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218011.]

Egyeztettünk az elvesztővel, valószínűleg ő lesz az, holnap megnézik. icon32.gif
Köszönöm a segítséget!
[előzmény: (18948) Viks, 2010-03-20 16:33:41]
Kezdő
zsuzsanka adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csillár



Tagság: 2004-07-01 15:01:26
Tagszám: #11262
Hozzászólások: 38574
18949. Elküldve: 2010-03-20 17:18:32,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218012.]

Előzményhez:

pincsi.jpg

PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz adód 1%-ával i
[előzmény: (18930) f.eszter, 2010-03-20 10:07:39]
Kiváló dolgozó
csillár adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Viks



Tagság: 2006-10-17 22:28:18
Tagszám: #36051
Hozzászólások: 10007
18948. Elküldve: 2010-03-20 16:33:41,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218013.]

Az oreg jucikevereket keresik:

  


Burger



Tagság: 2007-04-30 23:34:22
Tagszám: #44494
Hozzászólások: 505
18921. Elküldve: Tegnap, 23:22:54 [27.]
Elveszett:

KUTYAFAJTA: NÉMET JUHÁSZKUTYA | KUTYA NEME: KAN
kategória: elveszett Hol: Budapest IV. Mikor: 2010. 03. 15.
Kutya neve: Rudi, kora: 8 év
Március 15.-én elveszett RUDI névre hallgató, németjuhász jellegü idős kan kutya, a 4.ker Mikes Kelemen utcából.
Fényképeket mellékeltünk.
Amennyiben bármilyen információval szolgálhatnak, kérjük hívjanak az alábbi számon:
Székely Kristóf: 0630 535 1110

nem.jpg






NJFA
[válaszok erre: #18950 #18961] [előzmény: (18947) zsuzsanka, 2010-03-20 16:18:36]
Kiváló dolgozó
Viks adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zsuzsanka



Tagság: 2010-02-10 09:12:02
Tagszám: #82224
Hozzászólások: 92
18947. Elküldve: 2010-03-20 16:18:36,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218014.]

Ma délután találtuk ezt a két kutyát az M0-ról lefelé jövet kb 30 méterre a káposztásmegyeri lehajtónál. Egyenesen az M0-ás felé tartottak.
100_7512_1.jpg
100_7515_1.jpg
A németjuhász keverék kan 8-10 év körüli, a tacsi keverék szuka szerintem 6 év felett biztos van. Összeszokott párosnak tűnik.
A számom 30/5 614 810
Vasárnap délelőttől a váci gyepin lehet érdeklődni, sajnos én nem tudom elhelyezni őket.
[válaszok erre: #18948]
Kezdő
zsuzsanka adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kotnyeles8



Tagság: 2008-09-06 14:20:39
Tagszám: #63286
Hozzászólások: 709
18946. Elküldve: 2010-03-20 16:09:45,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218015.]

Fénykép jó lenne!
Hátha elveszett környéken plakáljátok ki!
[előzmény: (18941) BarkaLea, 2010-03-20 15:15:29]
Törzstag
kotnyeles8 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noarnoar



Tagság: 2010-02-28 21:46:16
Tagszám: #82830
Hozzászólások: 465
18945. Elküldve: 2010-03-20 16:03:18,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218016.]

Üdv !

Úgy néz ki, a kutyalánynak lesz gazdija. Ő jelenleg a Karcagi gyepin van, Budapestig el tudják hozni. Tudna valaki segíteni abban, hogy Bp-ről Bük-re, vagy akár csak Győrig elviszi??? Nagyon megköszönném!!! Benzinbe beleszállok, csak meneküljön meg a kutyika!!!
Törzstag
noarnoar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noarnoar



Tagság: 2010-02-28 21:46:16
Tagszám: #82830
Hozzászólások: 465
18944. Elküldve: 2010-03-20 16:00:06,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218017.]

elküldtem emilen icon79.gif
[előzmény: (18943) BarkaLea, 2010-03-20 15:58:09]
Törzstag
noarnoar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BarkaLea



Tagság: 2010-02-25 19:38:15
Tagszám: #82748
Hozzászólások: 13
18943. Elküldve: 2010-03-20 15:58:09,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218018.]

Nem engedi a pü-t. De érdekelne az oldal. [email protected]

"Ha beszélünk az állatokhoz, ők is beszélni fognak hozzánk és kölcsönösen megismerjük egymást. Ha nem beszélünk velük, nem ismerjük meg őket. És amit nem ismerünk, attól félni fogunk. Amitől félünk, az elpusztítjuk. "
[válaszok erre: #18944] [előzmény: (18942) noarnoar, 2010-03-20 15:50:37]
Zöldfülű
BarkaLea adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noarnoar



Tagság: 2010-02-28 21:46:16
Tagszám: #82830
Hozzászólások: 465
18942. Elküldve: 2010-03-20 15:50:37,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218019.]

Mindenki figyelmébe, aki kétségbeesetten próbálja menteni altatás elől a kutyákat!

Mert én is, csak elkeserítő, hogy itthon felrakom 6-7 oldalra, és sokszor még sincs érdeklődő.

Viszont annak nagyon örülök, hogy egy osztrák oldalra feltettem 1 hirdetést, 2 nap alatt 150-en nézték meg, és 5-en érdeklődtek is. A legjobb meg is nyerte a kutyit. icon75.gif
Csak azért osztom meg az infó-t mert kapacitásom véges, és bár az SOS eseteket szeretném oda (is) felrakni - a netboardról, nem bizots, hogy ez mindig összejön. Ezért akinek vannak sürgős esetei, szerintem próbálja meg ott is!

Priviben küldök oldalcímet. (Kis német tudás nem árt, de elég pár szó a hirdetés lefordításához. Angolul ne is próbáljátok, először emiatt törötlek engem)
[válaszok erre: #18943 #18956]
Törzstag
noarnoar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BarkaLea



Tagság: 2010-02-25 19:38:15
Tagszám: #82748
Hozzászólások: 13
18941. Elküldve: 2010-03-20 15:15:29,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218020.]

SOS SEGÍTSÉG

Sajnos más fórumokban nem vagyok csoport tag.

Tegnap este találtam a Rákóczi úton Csepelen ( jó forgalmas, 4 sávos) egy kistestű(8-10 kilós lehet) szuka kutyust. Még fiatal, jóval egy év alatt jár. Többször majdnem elütötték, másfél órámba telt magamhoz édesgetni. Bújós, félénk, selymes kislány, már kicsit le volt fogyva. Édesanyám munkahelyére került, de ott CSAK MA estig maradhat. Nincs utána hova mennie, nekünk 4 nagy mentett kutyánk van, akik nem valami szociálisak, sajnos az elkerítés se lehetséges (még ajtót nyitni is tudnak). SEGÍTSETEK, nem szeretnék a kutyussal az utcán éjszakázni. (már volt ilyesmire is példa) Akár pár napra is nagy segítség lenne egy ideiglenes. A 11. kerületben van jelenleg. Gazdikeresésben, plakátolásban természetesen továbbra is aktívan közreműködnék. Kérlek :(

0630 2192179

"Ha beszélünk az állatokhoz, ők is beszélni fognak hozzánk és kölcsönösen megismerjük egymást. Ha nem beszélünk velük, nem ismerjük meg őket. És amit nem ismerünk, attól félni fogunk. Amitől félünk, az elpusztítjuk. "
[válaszok erre: #18946]
Zöldfülű
BarkaLea adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anshi



Tagság: 2005-01-17 18:06:05
Tagszám: #15228
Hozzászólások: 13403
18940. Elküldve: 2010-03-20 15:08:06,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218021.]

Idézet:
Talált kutya keresi gazdiját Keverék - 8 hónapos szuka
Találtuk:Buda 2. kerület | Máriaremetei út - 2010 március 13, szombat. 2010 március 13.-án találtunk egy ápolt 8 hónap körüli kiskutyát. Chippelve nincs , keressük a gazdáját , illetve örökbe adnánk , mivel 2 hím kutyánk van. Telefon :06302745400
0.jpg

Kiváló dolgozó
anshi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f.eszter



Tagság: 2005-06-13 08:42:25
Tagszám: #19678
Hozzászólások: 22540
18939. Elküldve: 2010-03-20 13:56:29,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218022.]

M3 szélén Debrecen felé a 63 km közelében jobb oldalon, életveszélyes helyen egy németjuhász vagy annak keverék álldogál.



PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLETE
Idén már segíthetsz adód 1%-ával is, adószámunk: 18001044-1-13
Kiváló dolgozó
f.eszter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szezám



Tagság: 2005-12-13 22:44:56
Tagszám: #24605
Hozzászólások: 41080
18938. Elküldve: 2010-03-20 13:24:18,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218023.]

TALÁLTÁK, GAZDÁJÁT KERESIK

- Fajtája: Palotapincsi
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem tudom
- Mérete: közepes
- Szőr hossza: hosszú
- Szőr színe: vörös/zsemle
- Ismertetőjegy:-
- Bejelentő neve: Farkas Erzsébet
- Bejelentő elérhetősége:06-70/558-6009 [email protected]
- Bejelentés oka: talált
- Eset időpontja: 2010.03.20.
- Pontos hely és körülmények: Budapest IX. kerület Mester utca (Lurdy-ház) kutyafuttatónál
- Talált kutya esetén meddig tudja befogadni: max: 2 nap
Egyéb megjegyzések: A bejárati ajtó előtt ül, csak a nyitott ablakot figyeli és nyöszörög. Nagyon vár valakire. Reméljük meg is érkezik.
73528341.jpg


PBK
ELVESZE
Kiváló dolgozó
szezám adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BarkaLea



Tagság: 2010-02-25 19:38:15
Tagszám: #82748
Hozzászólások: 13
18937. Elküldve: 2010-03-20 13:08:12,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218024.]

Ahogy néztem még vannak tejfogai szóval elég fiatalka. Nagyon félős, bizonyára bánthatták mert 1 óra volt mire magamhoz édesgettem szegényt. icon15.gif

"Ha beszélünk az állatokhoz, ők is beszélni fognak hozzánk és kölcsönösen megismerjük egymást. Ha nem beszélünk velük, nem ismerjük meg őket. És amit nem ismerünk, attól félni fogunk. Amitől félünk, az elpusztítjuk. "
[előzmény: (18935) BarkaLea, 2010-03-20 13:05:00]
Zöldfülű
BarkaLea adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szezám



Tagság: 2005-12-13 22:44:56
Tagszám: #24605
Hozzászólások: 41080
18936. Elküldve: 2010-03-20 13:06:33,

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

[218025.]

ELVESZETT, KERESIK

- Kutya neve: Ali
- Fajtája: labrador retriver
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: nagy
- Szőr hossza: rövid
- Szőr színe: zsemlebarna
- Ismertetőjegy:-
- Aktuális életkor: 9 éves
- Bejelentő neve:
- Bejelentő elérhetősége: 06-30/6364-233 [email protected]
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2010.03.19. dél körül
- Pontos hely és körülmények: Fejér megye Székesfehérvár Havranek J. u.43.


PBK
ELVESZE
Kiváló dolgozó
szezám adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Talált, elveszett kedvencek hirdetése

(üzenet: 236834, Kutya)
 
    / 9474 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.021892070770264 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail