|
AUTÓPÁLYÁN észlelt kutyákhoz ÉJJEL-NAPPAL hívható telefonszám: 06-1-436-8333
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
 balifergo

Tagság: 2010-02-15 17:35:14 Tagszám: #82416 Hozzászólások: 71 |
|
Kezdő
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
17906. Elküldve: 2010-03-08 10:59:43, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219052.] |
Idézet:
| Kedves állatbarátok!
Pénteken megtaláltuk a talált kutyának a gazdáját, még azon a napon haza vitte.
Nagyon örült a kutya a gazdíjának meg gazdíja neki.
Budakesziről egy kértből elszökött.
Örülünk, hogy sikérült!
Köszönettel:
| |
PBK
ELVESZE
|
| | |
[előzmény: (17377) szezám, 2010-03-01 18:48:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mosi

Tagság: 2008-10-06 21:00:29 Tagszám: #64257 Hozzászólások: 32 |
17905. Elküldve: 2010-03-08 10:58:39, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219053.] |
MÉG MINDÍG KERESEM!!!!
2008.09.09.-én elveszett Szuzy nevű máltai kutyusom.VII.-ker Blaha Lujza tér -Szövetség u. között eltünt.A kutya chipes(regisztrált),tetovált a haskorca(elmosódva),ivartalanított szuka,9 éves lesz,nem fiatal.A teste tele van apró folyamatosan növekvő szemölcsökkel,orvosi kezelésre lenne szüksége,farka vége meg van törve,a két füle és a nyakszírte enyhén bézs színű.Emberekkel,állatokkal barátságtalan,bizalmatlan,harapós,nagyon ugatós.MAGAS JUTALOM !!! a becsületes megtalálónak,vagy annak aki vissza juttatja a kutyám.
TEL: 0620 935-3861 éjjel-nappal vagy [email protected]
Köszönöm.
| Csatolt kép - 12213972.pic |

|
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 Smuciliba

Tagság: 2007-03-09 09:12:41 Tagszám: #42597 Hozzászólások: 41587 |
17904. Elküldve: 2010-03-08 10:34:48, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219054.] |
Talált kutyák
Madarász Mónika
németjuhász (keverék?)
szuka
középkorú
rajzos
Pilisszentiván
2010.03.07.
tel: 309 774524
[email protected]
Nyakörve van(elérhetőség nem volt), jól táplált, egészségesnek tűnik. Kedves, szófogadó, tökéletesen kezelhető, pórázt tűri, szociális, macskákat is elviseli. Pár napig tudom befogadni, de hosszú távon több okból sajnos nem tudom, illetve nem szeretnék kutyus gazdija lenni pillanatnyilag.
Kérlek Titeket segítsetek neki gazdit találni!
Nagyon nyugodt, alkalmazkodó állatka.
Üdv, Judit
PILIS-BUDAI KUTYAMENTŐK KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Idén már segíthetsz 1%-oddal is, adószámunk:
18001044-1-13
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 HLI

Tagság: 2004-08-15 06:29:05 Tagszám: #12056 Hozzászólások: 5358 |
17902. Elküldve: 2010-03-08 09:58:07, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219056.] |
Az elveszett Mimihez kiegészítés:
Képet sajnos most nem tudok küldeni, szüleimtől kell beszereznem. Amint tudom, pótolom. Mimi a XIII. kerület Gidófalvy Lajos utca és a Csángó utca közötti sétán szökött el. Sajnos chip-je nincs. Kérem, aki látta vagy befogadta jelentkezzen! Köszönöm.
http://allatok.info/vlostanimal.php?a=4494
www.allatok.info
|
| | |
[előzmény: (17740) HLI, 2010-03-05 14:43:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BabCee

Tagság: 2007-03-03 16:15:20 Tagszám: #42376 Hozzászólások: 186 |
17901. Elküldve: 2010-03-08 09:56:32, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219057.] |
szerintem ezt a kutyát láttam szaladgálni 5 perce itt a Neptun utcában (15. kerület). Ha látom még, őt is megpróbálom lefényképezni, sajnos megfogni nem tudom, mert dolgozom.
|
| | |
[előzmény: (17898) anshi, 2010-03-08 09:43:27] |
|
Haladó
|
|
 Manócska

Tagság: 2002-12-11 00:00:00 Tagszám: #603 Hozzászólások: 30163 |
17900. Elküldve: 2010-03-08 09:50:35, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219058.] |
Telefonos bejelentés.
9 óra körül láttak két kutyát a XII. ker. Zúgligeti u. és Virányos u. saroknál.
Az egyik egy német juhász keverék, szuka, rajta tiszta piros nyakőrv,
A másik egy fekete spániel, a szeme fölött barna folt, vágatlan a farka, kicsit kövér.
Tuti gazdások, remélem azóta már megtalálta a gazdája.
Bejelentő később még tesz fel képeket.
Honlapom
Képtáram
|
| | | [válaszok erre: #17903] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vludmilla

Tagság: 2009-03-21 12:49:04 Tagszám: #72039 Hozzászólások: 1155 |
17899. Elküldve: 2010-03-08 09:44:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219059.] |
Annyira szomorú,hogy egy öreg kutyának ez az élete vége..
Engem mélységesen elszomorít..
|
| | |
[előzmény: (17772) zsuzsazsuzs, 2010-03-06 00:32:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anshi

Tagság: 2005-01-17 18:06:05 Tagszám: #15228 Hozzászólások: 13403 |
17898. Elküldve: 2010-03-08 09:43:27, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219060.] |
Idézet:
| Budapest > Közösség > Állat Feladva: március 8., 00:46 Varga László [Lafi, Laff]
Ingyen elvihető talált Rottweiler
2010.03.07-én találtunk a XV. kerületben a Szentmihályi út környékén egy 3-4 év körüli Rottweiler szuka kutyát. Ingyen elvihető. Érdeklődni felőle itt az iwiw-en.
http://images.iwiw.net/0203/listing/00/97/22/62/0/9722620_box
| |
Kértem elérhetőséget..
|
| | | [válaszok erre: #17901 #17921] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17897. Elküldve: 2010-03-08 09:39:10, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219061.] |
Megye: Budapest
Város: XX. ker.
Mikor: 2010-03-05 00:00:00
Kutyus neve:
Kutyus fajtája: keverék
Kutyus neme: kan
Kutyus életkora: 1-3
Leírás: Tacskó-bolonyéze keverék, állatorvos látta, egészséges, kinttartott, játékos, labdaszerető. A Tátra téri piac környékén találtuk, jelölés nélküli.
Megtaláló neve: Tiszolczi György
Megtaláló cime: 06-30-4545-803
Megtaláló E-mail cime: [email protected]
Felvitel: 2010-03-07 11:59:30
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17896. Elküldve: 2010-03-08 09:35:34, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219062.] |
Elveszett
Megye: Fejér megye
Város: Nagyvenyim, Attila utca
Mikor: 2010-03-07 16:00:00
Kutyus neve: Goldie
Kutyus fajtája: labrador
Kutyus neme: Szuka
Kutyus életkora: 0-1
Leírás: majdnem fehér, barátságos, nyakában barna nyakörv.
Gazdi neve: Papp Veronika
Gazdi cime: 2421 Nagyvenim, Attila utca 14.
Gazdi telefon: 20/9931-347
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hebimami

Tagság: 2005-07-13 19:58:21 Tagszám: #20415 Hozzászólások: 860 |
|
Törzstag
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17894. Elküldve: 2010-03-08 09:29:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219064.] |
Esetleg megkaphatnánk a képet a Taksonyban elütött skótról?
|
| | |
[előzmény: (17887) Csipogó, 2010-03-08 08:06:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
17893. Elküldve: 2010-03-08 09:26:46, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219065.] |
TALÁLTÁK, GAZDÁJÁT KERESIK
- Fajtája: leonbergi? kaukázusi?
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem tudom
- Mérete: nagy
- Szőr hossza: hosszú
- Szőr színe: maszk fekete, világos
- Ismertetőjegy: fiatal, ezüst fojtó nyakörv, szombaton (márc. 6.) a Nagyszénáson látták gazdával
- Aktuális életkor: fiatal
- Bejelentő neve: Floidl Csaba
- Bejelentő elérhetősége:06-20-9342-370 [email protected]
- Bejelentés oka: talált
- Eset időpontja: 2010.03.07. 20h
- Pontos hely és körülmények: Nagykovácsi, Templom tér
- Talált kutya esetén meddig tudja befogadni: 2-3 nap
- Fényképet tud-e küldeni: ma du. lesz kép is
PBK
ELVESZE
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 beagle22

Tagság: 2010-03-04 14:54:25 Tagszám: #82943 Hozzászólások: 124 |
17892. Elküldve: 2010-03-08 09:18:14, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219066.] |
TALÁLTAK EGY TIRCOLOR BEAGLE SZUKA KUTYUST KEMENCE ÉS VÁMOSMIKOLA KÖZÖTT.
március 6-án találták sárga bolhanyakőrvet visel, 1 év körüli lehet kissé sovány, fején fehér csík.
sos keresi gazdiját.
Érdeklődni: 06-30-530-6234.
|
| | | [válaszok erre: #17895] |
[előzmény: (17891) szezám, 2010-03-08 09:13:06] |
|
Haladó
|
|
 szezám

Tagság: 2005-12-13 22:44:56 Tagszám: #24605 Hozzászólások: 41080 |
17891. Elküldve: 2010-03-08 09:13:06, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219067.] |
ELVESZETT, KERESIK
- Kutya neve: Beni
- Fajtája: Yorki
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: kicsi
- Szőr hossza: hosszú
- Szőr színe: barna,arany
- Ismertetőjegy: Chip:348O941OOOO9394 jobb alsó szemfoga dupla
- Aktuális életkor: másfél
- Bejelentő neve: Kisfalvi Krisztina
- Bejelentő elérhetősége: [email protected] O6-3O-3184-O48
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2O1O.O3.O6
- Pontos hely és körülmények: Érd Facélia u.21 kiosont a kapun sajnos nem vettük észre csak kb 2O perc múlva
PBK
ELVESZE
|
| | | [válaszok erre: #17892] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Nyunyu

Tagság: 2008-08-13 12:01:35 Tagszám: #62500 Hozzászólások: 557 |
17890. Elküldve: 2010-03-08 09:07:39, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219068.] |
Figyelem!
Ezt a kutyát tegnap (2010.03.07) 11-kor láttam a Pilisi állomásnál.
Nyugodt volt és örült a kis siminek, de nagyon szomorú a tekintete. Már kezd nagyon soványka lenni, kapott egy kis forenettit.
Sajnos jött a vonatom és el kellett mennem , nem tudtam vele mit kezdeni.
Du.-án 5-kor már nem volt ott, ma reggel sem láttam.
A "gazdái" biztosan utcára tették.
Nagyon szép és kedves állat.
"Végleges otthonát keresi ez a tündéri egy év körüli bicolor beagle kan. A kutyus magasabb a standardnál, de egyébként a beagle-k összes tulajdonságával rendelkezik, ezért a fajtát ismerő és szerető, türelmes és sportos gazdát szeretne. Kertes házban él, de - mint minden beagle - ő is hamar kanapékutyává alakítható, természetesen csak akkor, ha a gazdi hajlandó hosszú-hosszú sétákat, kirándulásokat tenni vele. Gyerekeket szereti, viszont a cicákért nem rajong.
A kutyát Monorierdőn találták, most Pilisen lakik, de megtalálói megválnának tőle. Félő hogy ismét utcára kerül, pedig ő is megérdemli a boldog kutyaéveket.
Érdeklődni:
+3670-2722176
Beagle Fajtamentés - http://fajtamentes.beagle-club.hu/ "
[b]
|
| | | [válaszok erre: #17978] |
[előzmény: (17889) tengelic, 2010-03-08 09:01:37] |
|
Törzstag
|
|
 tengelic

Tagság: 2007-02-23 15:08:54 Tagszám: #42017 Hozzászólások: 2371 |
17889. Elküldve: 2010-03-08 09:01:37, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219069.] |
2010. március 5-én elveszett Gödöllőről, 1 év körüli, Manó névre hallgató, pincsi és tibeti terrier keverék kan kutya. A Szőlő utcában látták utoljára.
Gazdi telefonszáma: 06/30-239-66-52
|
| | | [válaszok erre: #17890] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 n.mariann

Tagság: 2009-06-21 13:14:04 Tagszám: #75540 Hozzászólások: 13420 |
17888. Elküldve: 2010-03-08 08:19:16, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219070.] |
Ma reggel, 3/4 8-kor a XVI.ker. Béla u. és Gelléri Andor u. kereszteződésében sétált egy kis / közepes testű, szálkás szőrű, sötétrajzos, lógó fülű keverék szuka, és egy rottweiler kan.
Mindkét kutya jól táplált, a szuka ápolt, szép, fényes szőrű, emberekkel barátságos, a kan enyhén sántít, barna bőr nyakörvet visel.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csipogó

Tagság: 2006-02-24 12:28:21 Tagszám: #27562 Hozzászólások: 1244 |
17887. Elküldve: 2010-03-08 08:06:17, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219071.] |
őt meg találták Szigetszentmiklós-Lakihegyen. Kan.
Nem tudom befogadni, mert cicám van remélem jó gazdára lel.
elérhetőségem
06706399490
köszönettel
Horváth Krisztina& Rencsár Zoltán
" Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca NEM ő...
Ő az arca mögött van - láthatatlan..."
|
| | | [válaszok erre: #17894] |
[előzmény: (17886) Csipogó, 2010-03-08 08:03:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csipogó

Tagság: 2006-02-24 12:28:21 Tagszám: #27562 Hozzászólások: 1244 |
17886. Elküldve: 2010-03-08 08:03:56, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219072.] |
Elveszett 03.01.-én Szigetszentmiklóson ez a kutyuska. Kan.
gazdi száma: 70/4171-047
" Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca NEM ő...
Ő az arca mögött van - láthatatlan..."
|
| | | [válaszok erre: #17887] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 BabCee

Tagság: 2007-03-03 16:15:20 Tagszám: #42376 Hozzászólások: 186 |
17885. Elküldve: 2010-03-08 07:36:29, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219073.] |
XV. kerületben, a Neptun utcában járkál egy fekete kutya. Nem nagyon tudtam megnézni, ezért csak annyit tudok róla, hogy nagytestű, és hosszabb szőrű, keverék. A mellkasán mintha lenne egy fehér folt. Majd megpróbálom lefényképezni, ha még látom. Elég kétségbeesettnek tűnik...és jó húsban van.
|
| |
|
Haladó
|
|
 Dijon

Tagság: 2002-11-28 00:00:00 Tagszám: #473 Hozzászólások: 7096 |
17884. Elküldve: 2010-03-07 22:25:24, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219074.] |
Ja
De a tetkós német vizsik jöhetnek és bár nem teljes az adatbázisom, de jó sokan vannak benne.
Buviban viszont az összes tetkós jöhet, megvan mind.
Galériám
Bouvier.lap.hu
|
|
|
 m a x

Tagság: 2003-11-19 18:32:14 Tagszám: #7419 Hozzászólások: 31262 |
17883. Elküldve: 2010-03-07 22:21:39, Talált, elveszett kedvencek hirdetése
|
[219075.] |
Ja
|
| | | [válaszok erre: #17884] |
[előzmény: (17882) Dijon, 2010-03-07 22:20:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Talált, elveszett kedvencek hirdetése (üzenet: 236834, Kutya) |
|
|
|
|