Antenna digital (üzenet: 6541, Sat) |
|
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
6207. Elküldve: 2019-11-26 20:24:21, Antenna digital
|
[326.] |
Azért remélem majd csak szólnak ha érdemes már csinálni egy újra keresést, hármashatárhegyi vétel esetén is.
Jelenleg olyanok jönnek amikre tuti nincs előfizetve, de olyanok meg nem amikre meg van....
|
| | | [válaszok erre: #6208] |
[előzmény: (6197) sathunter, 2019-11-23 14:31:52] |
|
Törzstag
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
6206. Elküldve: 2019-11-25 17:20:11, Antenna digital
|
[327.] |
Káoszt már csináltak, azt látom.
|
| | |
[előzmény: (6197) sathunter, 2019-11-23 14:31:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathunter

Tagság: 2007-02-21 20:30:40 Tagszám: #41904 Hozzászólások: 363 |
6205. Elküldve: 2019-11-23 19:16:39, Antenna digital
|
[328.] |
Szia Attila!
A teszt indulásakor (13 - 20. TS-ek) pl. volt még Digi Animal World HD is, de csak pár napig, a Funbox UHD indítása után ennek - mind a mai napig - már csak a neve maradt meg video és audio stream nélkül. Hasonlóan kérészéletű volt a Mozi+ HD is, indulása után pár nap múlva SD-re váltották át, s jó ideig így ment (aminek az értelmét nem láttam, mivel a csati SD verziója a régi helyén ezalatt továbbra is vehető volt), amíg végül aztán teljesen le is vették.
Jelenleg működő teszt adások:
HD: RTL Klub, TV2, Super TV2, RTL2, Film+, ATV, Cool TV, DigiSport2, DigiSport3, Eurosport2, Epic Drama, Digi Life, History, AXN, Spiler2, Total Dance TV, Hangulat TV/Summer TV/Kandallo TV (vagy valami éppen aktuális :) )
SD: Jocky TV, Fine Living, Food Network, Moziverzum, VH1
UHD: FunBox
A 13. TS éppen most nem megy, ezen a Boomerang, H!T Music Channel, Zenebutik, TV Paprika, Music Channel, Digi World, Izaura TV csatornák SD verziói vannak (azaz most éppen csak lennének).
Mivel régen írtad, hogy az OMK vétele Nálad problémás (bár lehet, hogy azóta már megoldottad), Hármashatár-hegyről pedig ha jól tudom, nem sugározzák ezeket a teszteket, ezért gondoltam, érdekességképpen leírom a jelenlegi állapotot.
Üdv
Sathunter
|
| | |
[előzmény: (6199) Kardos Attila, 2019-11-23 15:52:00] |
|
Törzstag
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
6204. Elküldve: 2019-11-23 18:55:17, Antenna digital
|
[329.] |
Bizony
Állandóan fikázzák ez a dolgot, de fényévekkel veri minőségben az összes szolgáltatót.
Nem szabad eltemetni!
|
| | |
[előzmény: (6203) sathunter, 2019-11-23 18:38:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathunter

Tagság: 2007-02-21 20:30:40 Tagszám: #41904 Hozzászólások: 363 |
6203. Elküldve: 2019-11-23 18:38:23, Antenna digital
|
[330.] |
De Te kaptál ilyet, szóval nem lehet problémád!
|
| | | [válaszok erre: #6204] |
[előzmény: (6200) Utalatos Manyika, 2019-11-23 16:33:49] |
|
Törzstag
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
6202. Elküldve: 2019-11-23 18:20:20, Antenna digital
|
[331.] |
Általában kifulladnak az automatikus keresések.
pl adroidos tv 9 csatorna után végez.
|
| | |
[előzmény: (6201) Kardos Attila, 2019-11-23 17:37:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
6201. Elküldve: 2019-11-23 17:37:19, Antenna digital
|
[332.] |
"mert pl. hálózat keresése pontot hiába jelöl meg az eber fia"
MIvel ezek tesztek, nincsenek a NIT táblába felvéve.
-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
|
| | | [válaszok erre: #6202] |
[előzmény: (6200) Utalatos Manyika, 2019-11-23 16:33:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
6200. Elküldve: 2019-11-23 16:33:49, Antenna digital
|
[333.] |
Rádásul elég sok kódolatlan van.
Enigma2 boxal kutakodtam, de lég nyögvenyelős mert pl. hálózat keresése pontot hiába jelöl meg az eber fia, nem jut vele semmire.
Pontos frekvencia lista nálkül szélmalomharc.
|
| | | [válaszok erre: #6201 #6203] |
[előzmény: (6199) Kardos Attila, 2019-11-23 15:52:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
6198. Elküldve: 2019-11-23 14:55:53, Antenna digital
|
[335.] |
Remélem is, mert egy napig kommandoztam a zerge..aszó hidegben, mire belőttem az antennát, gallyaztam a fákat stb...
|
| | | [válaszok erre: #6199] |
[előzmény: (6197) sathunter, 2019-11-23 14:31:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathunter

Tagság: 2007-02-21 20:30:40 Tagszám: #41904 Hozzászólások: 363 |
6197. Elküldve: 2019-11-23 14:31:52, Antenna digital
|
[336.] |
A hivatalos honlapon van egy tájékoztató szöveg, ezek szerint nemsokára látunk majd sok szép fejlesztést... Kíváncsian várom...
Mondjuk egy Discovery Science HD, BBC Earth HD, History 2 HD (ha már a Magyar Telekomnál is lesz) egészen jó kiindulás lehetne... Tudom, ébredjek fel... A minőségi csatornák és/vagy az előfizetői igények kit is érdekelnek... De reménykedni azért szabad...
Íme a hivatalos tájékoztató:
Kedves Ügyfeleink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2019.11.25.-én, hétfőn este 22:00-től 2019.11.26 09:00-ig a bővített csatorna kínálat és jobb minőségű csatornák bevezetése miatt, teljes vagy részleges leállások várhatóak az MMDS rendszerén. Az esetleges kellemetlenségekért szíves elnézésüket kérjük!
Üdvözlettel,
Hello Digital csapata
|
| | | [válaszok erre: #6198 #6206 #6207] |
|
|
Törzstag
|
|
 sathunter

Tagság: 2007-02-21 20:30:40 Tagszám: #41904 Hozzászólások: 363 |
6196. Elküldve: 2019-11-23 14:21:40, Antenna digital
|
[337.] |
Szia Manyika!
Nekem is megvan még a Hello Digitalos előfizetésem, bár amióta nem Wade kezében van a szolgáltatás...
Küldtem PÜ-t is, abban megadtam a kért frekilistát is!
Üdv
Sathunter
|
| | |
[előzmény: (6195) Utalatos Manyika, 2019-11-23 13:13:07] |
|
Törzstag
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
6195. Elküldve: 2019-11-23 13:13:07, Antenna digital
|
[338.] |
Csak én vagyok az a fogyatékos, aki eszközparkot tart ennek a szolgáltatásnak a vételére?
|
| | | [válaszok erre: #6196] |
[előzmény: (6194) Utalatos Manyika, 2019-11-12 17:20:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
6194. Elküldve: 2019-11-12 17:20:13, Antenna digital
|
[339.] |
Keresnék egy budapesti fórum pajtit, akinél be lehetne dugni egy crypto w, kártyát.
|
| | | [válaszok erre: #6195] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
6191. Elküldve: 2018-10-21 16:12:11, Antenna digital
|
[342.] |
:D Rendezte a Kovi. :)
|
| | |
[előzmény: (6189) KWP, 2018-10-19 19:04:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mcfly82

Tagság: 2011-08-28 10:56:29 Tagszám: #94957 Hozzászólások: 759 |
6190. Elküldve: 2018-10-19 21:26:32, Antenna digital
|
[343.] |
Inverto Black Ultra Single + Optibox DM-3800 @ 90 acél || Orton LSP-02G @ 90 acél || Triax TSI-006 @ piros pont || ZGEMMA H7C || Digikábel
|
| | |
[előzmény: (6189) KWP, 2018-10-19 19:04:30] |
|
Törzstag
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
6189. Elküldve: 2018-10-19 19:04:30, Antenna digital
|
[344.] |
Szakmai ártalom, ha pornó műsorokat olvastam, ugye?
|
| | | [válaszok erre: #6190 #6191] |
[előzmény: (6188) mcfly82, 2018-10-19 08:59:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mcfly82

Tagság: 2011-08-28 10:56:29 Tagszám: #94957 Hozzászólások: 759 |
6188. Elküldve: 2018-10-19 08:59:35, Antenna digital
|
[345.] |
Pontosan kettővel a te hozzászólásod alatt linkelte Attila a cikket, azt olvasd el.
"Az UHD (4K-s) tesztcsatornák különböző promó műsorokat láthatnak az UHD tv-vel és smart CAM-os előfizetéssel rendelkezők..."
Inverto Black Ultra Single + Optibox DM-3800 @ 90 acél || Orton LSP-02G @ 90 acél || Triax TSI-006 @ piros pont || ZGEMMA H7C || Digikábel
|
| | | [válaszok erre: #6189] |
[előzmény: (6187) sztar1, 2018-10-19 08:37:50] |
|
Törzstag
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
6187. Elküldve: 2018-10-19 08:37:50, Antenna digital
|
[346.] |
Érdekes ez az uhd téma,csak mibe fog ez kerülni az elöfizetöknek. Teszt alatt most mi megy egyálltalán? M1 uhd?
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #6188] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
6186. Elküldve: 2018-10-18 20:37:11, Antenna digital
|
[347.] |
Volt nálam egy szerelőjük pár hete, aki szintén eg ilyen jelentős HD bővítéssel kecsegtetett, mivel most hajtottak végre valami nagy műszaki fejlesztést elmondása szerint. Bár azt jelezte, hogy ez a Hármas-Határhegyről vett esetben nem csekkolható, azaz tőlem sem.
Mondjuk érdekes, amennyiben jelenleg a Széchényi hegyről ugyanannyi pénzért lényegesen több HD-hez juthatnak a szerencsésebbek.
|
| | |
[előzmény: (6185) Kardos Attila, 2018-10-12 13:22:14] |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
6184. Elküldve: 2018-02-11 16:37:32, Antenna digital
|
[349.] |
Miután egyre mélyülni látszik a kooperációjuk a Digivel, szerintem inkább arra van esély, hogy minden Discovery csatorna távozik idővel a DigI tematikusainak piacot támasztandó.
Pedig simán megférnének egymás mellett is. A Discovery Science pedig igen sok ismerősömnél komoly zászlóshajó, nemcsak nálam van az egyes pozícióban a T IPTV-n is már igen régóta . Így valszeg a Hello Digital is csak vesztett mikor könnyedén lemondott róla.
Amúgy a helyi tv-k behozatala viszont nem rossz irány, az viszont megint tök érthetetlen miért nem lehet kommunikálni legalább az ilyen pozitív változásokról?
|
| | |
[előzmény: (6182) sathunter, 2018-02-09 15:04:31] |
|
Törzstag
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
6183. Elküldve: 2018-02-09 17:46:35, Antenna digital
|
[350.] |
"A szaggatás tekintetében van egy tippem"
Ugyanaz a tápfeladó viszi a HHH-t.
Egyébként szemmel látható volt, hogy benőtt az OMK elé egy fa a távolban, ezért kellett átállni...
A TS13 is tele van egyébként...
(Nincsenek transzkódolva a műsorok így elég durva sávszéllel mennek. A DIGI World SD sávszélességét máshol egy HD-jé sem éri el, mondjuk ez MPEG2...)
-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
|
| | |
[előzmény: (6182) sathunter, 2018-02-09 15:04:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Antenna digital (üzenet: 6541, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|