Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499762/25 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (77/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 262 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Antenna digital

(üzenet: 6538, Sat)
 

Szabi13



Tagság: 2014-01-07 14:44:04
Tagszám: #129398
Hozzászólások: 36
5979. Elküldve: 2014-06-09 13:04:59,

Antenna digital

[551.]

Használja valaki a kártyát dekóder nélkül (Samsung) tv-be ?

Mi lehet vajon a titka annak hogy a csatornakereső automatikus megtalálja a csatornákat és ne manuális kelljen beállítgatnom? :D
[válaszok erre: #5980]
Zöldfülű
Szabi13 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   

sathunter



Tagság: 2007-02-21 20:30:40
Tagszám: #41904
Hozzászólások: 363
5978. Elküldve: 2014-05-30 12:41:36,

Antenna digital

[552.]

Ezek nagyon jó hírek! icon32.gif
Köszönjük!

Türelemmel várjuk a végleges információidat. icon13.gif
[előzmény: (5977) Wade, 2014-05-28 10:41:30]
Törzstag
sathunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Wade



Tagság: 2008-01-02 13:13:13
Tagszám: #53655
Hozzászólások: 398
5977. Elküldve: 2014-05-28 10:41:30,

Antenna digital

[553.]

Szia!

Egy kis türelmet kérek még a végleges információkig, de az már biztos, hogy visszakerülnek az Eurosport csatornák, indul a FOX, a Paramount és a Nick Junior.


Üdv, Wade
[válaszok erre: #5978] [előzmény: (5976) Dobsi, 2014-05-27 14:39:55]
Törzstag
Wade adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dobsi



Tagság: 2011-03-29 07:41:29
Tagszám: #92954
Hozzászólások: 9
5976. Elküldve: 2014-05-27 14:39:55,

Antenna digital

[554.]

Szia Wade!

Kicsit nagy a csend a Hello Digitalnal, mióta az M70 Group megvette a céget! Tudnál adni 1-2 infót, hogy mi várható a közeljövőben (fejlesztések, új csatornák)?
[válaszok erre: #5977]
Zöldfülű
Dobsi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Wade



Tagság: 2008-01-02 13:13:13
Tagszám: #53655
Hozzászólások: 398
5975. Elküldve: 2014-04-30 17:36:06,

Antenna digital

[555.]

Szia!

Igen, van, dolgozunk rajta.

Üdv, Wade
[előzmény: (5974) bukmekerem, 2014-04-30 09:12:51]
Törzstag
Wade adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bukmekerem



Tagság: 2014-03-01 11:21:16
Tagszám: #129775
Hozzászólások: 2
5974. Elküldve: 2014-04-30 09:12:51,

Antenna digital

[556.]

Sziasztok!
Arról van valakinek információja, hogy van-e remény az Eurosportok visszatérésére a kínálatba?
Köszi a választ!
[válaszok erre: #5975]
Zöldfülű
bukmekerem adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szabi13



Tagság: 2014-01-07 14:44:04
Tagszám: #129398
Hozzászólások: 36
5973. Elküldve: 2014-04-09 19:45:17,

Antenna digital

[557.]

Szia, köszi a választ.

Ca modulokba vannak a kártyák, semmin nem változtattam, de ma reggeltől már úgy tűnik, hogy megy minden hiba nélkül. Nem tudom mi volt az elmúlt néhány napban, de örülök hogy megjavult azóta. :)
[előzmény: (5972) Wade, 2014-04-09 17:16:29]
Zöldfülű
Szabi13 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Wade



Tagság: 2008-01-02 13:13:13
Tagszám: #53655
Hozzászólások: 398
5972. Elküldve: 2014-04-09 17:16:29,

Antenna digital

[558.]

Szia!

Bár nem derül ki a leveledből, de feltételezem, hogy dekódered is van, nem TV-be rakod a kártyát.

Ha igen, akkor a dekóder szoftverében meg tudod nézni, hogy a kártya megkapta-e a jogosultságot.

Menü\CAS\AH\Felhasználói jogosultságok\AH\Subsciptions

Itt találsz egy csomó jogosultságot, mindegyik mellett egy tól-ig 1 hónapos időszakot. Ha az időszakok jók, azaz a mai nap benne van az intervallumokban (ezek nem mindig egyformák), akkor a kártyák megkapták a jogosítást, csak a dekóderek nem tudják értelmezni.

Ez lehet dekóder hiba is, de annak kicsi a valószínűsége, hogy egyszerre mindkettő meghibásodik, inkább valami jel probléma lehet, jelentsd be a 1266-on és megy ki a szerelő díjmentesen.

Ha nem jók az intervallumok, akkor is a 1266-ot hívd, de akkor a kártyát kell frissíteniük.

Üdv, Wade
[válaszok erre: #5973] [előzmény: (5971) Szabi13, 2014-04-08 20:43:20]
Törzstag
Wade adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szabi13



Tagság: 2014-01-07 14:44:04
Tagszám: #129398
Hozzászólások: 36
5971. Elküldve: 2014-04-08 20:43:20,

Antenna digital

[559.]

azóta már a Induló csomagon kivül mindegyik csatorna folyamatosan kódolt jelet ír.. így sok értelme van HD csomagot is fizetni...

(két különböző kártyával és két tévén)
[válaszok erre: #5972]
Zöldfülű
Szabi13 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zellerfagyi



Tagság: 2005-12-28 22:50:08
Tagszám: #25075
Hozzászólások: 26
5970. Elküldve: 2014-04-06 16:00:52,

Antenna digital

[560.]

Az ilyenekért kell egy ingyenes mindigTV is az AD mellé, sajnos.....
[előzmény: (5969) Szabi13, 2014-04-06 15:54:17]
Zöldfülű
zellerfagyi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szabi13



Tagság: 2014-01-07 14:44:04
Tagszám: #129398
Hozzászólások: 36
5969. Elküldve: 2014-04-06 15:54:17,

Antenna digital

[561.]

ma folyamatosan kódolt jel üzeneteket kapok.. 5percet nem tudom nézni a tv-t.. izgi lesz így forma1et nézni...
[válaszok erre: #5970]
Zöldfülű
Szabi13 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


leslielong



Tagság: 2006-01-28 18:52:50
Tagszám: #26349
Hozzászólások: 90
5968. Elküldve: 2014-04-02 14:56:57,

Antenna digital

[562.]

Szaisztok, Nektek is letiltodott a kártyátok, vagy ez valmi egyedi jelenség? Vagy a HelloHD kavar valmit mostanság?
Kezdő
leslielong adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


RiCheta



Tagság: 2005-02-26 20:29:30
Tagszám: #16196
Hozzászólások: 1596
5967. Elküldve: 2014-03-28 18:44:34,

Antenna digital

[563.]

Dehogynem lehet, ott van benne a potméter amivel a képmagaságot állítani lehet, sőt, még azt is meg lehet csinálni, hogy a scarton keresztűl a box vezérelje a 43 és 169 váltást egy relével icon46.gif
[előzmény: (5966) Lugas, 2014-03-27 10:47:35]
Kiváló dolgozó
RiCheta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lugas



Tagság: 2012-12-08 09:44:40
Tagszám: #117435
Hozzászólások: 117
5966. Elküldve: 2014-03-27 10:47:35,

Antenna digital

[564.]

Mind a két TV régi, nem állítható a képarány. Majd a dekóderrel variálok. Köszi az infót. Üdv. Lugas
[válaszok erre: #5967] [előzmény: (5965) Wade, 2014-03-27 10:34:55]
Haladó
Lugas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Wade



Tagság: 2008-01-02 13:13:13
Tagszám: #53655
Hozzászólások: 398
5965. Elküldve: 2014-03-27 10:34:55,

Antenna digital

[565.]

Szia!

Nem, sztem a képarány beállításoknál kell bűvészkedni. Milyen képarányú TV-n nézed?

Üdv, Wade
[válaszok erre: #5966] [előzmény: (5962) Lugas, 2014-03-26 17:03:16]
Törzstag
Wade adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5440
5964. Elküldve: 2014-03-26 20:30:48,

Antenna digital

[566.]

A kormány az Antenna Hungária visszavásárlásáról döntött. A döntés indoklása szerint ezzel újból állami tulajdonba kerül a nemzetstratégiai szempontból is különös jelentőségű országos földfelszíni és műholdas televízió- és rádióműsor-szórás. A kormány döntése összhangban van a hazai közművagyon újbóli köztulajdonba történő helyezésével, illetve a Nemzeti Infokommunikációs Stratégiával - állt. Az új tulajdonos a Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató lesz.

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[előzmény: (5963) K. Tibor, 2014-03-26 19:58:03]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5440
5963. Elküldve: 2014-03-26 19:58:03,

Antenna digital

[567.]

És ki adta el neki ?
Az Antenna Hungáriát visszaveszi a magyar állam. icon50.gif

Ezt is visszafogja egyszer, az osztrákok elzavarásával.

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #5964] [előzmény: (5953) Kardos Attila, 2014-03-20 09:14:27]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lugas



Tagság: 2012-12-08 09:44:40
Tagszám: #117435
Hozzászólások: 117
5962. Elküldve: 2014-03-26 17:03:16,

Antenna digital

[568.]

Két AD100-as dekóderem van. Hangoljam újra a dekódereket?
[válaszok erre: #5965] [előzmény: (5960) Wade, 2014-03-26 14:26:03]
Haladó
Lugas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Wade



Tagság: 2008-01-02 13:13:13
Tagszám: #53655
Hozzászólások: 398
5961. Elküldve: 2014-03-26 14:32:20,

Antenna digital

[569.]

Szia!

Ha AD-s dekódered van (100, 200, vagy ADHD100), akkor nyomd meg az OK gombot, majd az "i"-t és kiírja egy kis ablakban a frekit (felső sor, 6 számjegy). Ha 3 vagy 4 az első számjegy, akkor VHF-es fej van nálad, ha 6, vagy 7, akkor UHF.

Üdv, Wade
[előzmény: (5958) zellerfagyi, 2014-03-25 23:38:58]
Törzstag
Wade adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Wade



Tagság: 2008-01-02 13:13:13
Tagszám: #53655
Hozzászólások: 398
5960. Elküldve: 2014-03-26 14:26:03,

Antenna digital

[570.]

Szia!

Pár napja az új vevővel megyünk, megnéztem AD100-on és PVR-os vevőn is, mindkettőn helyes volt a képarány (16:9).

Te milyen dekóderrel nézed? Vagy csak modult használsz?

Üdv, Wade
[válaszok erre: #5962] [előzmény: (5959) Lugas, 2014-03-26 10:48:44]
Törzstag
Wade adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lugas



Tagság: 2012-12-08 09:44:40
Tagszám: #117435
Hozzászólások: 117
5959. Elküldve: 2014-03-26 10:48:44,

Antenna digital

[571.]

Szia, Wade! Bocsi, hogy megint az ATV-ről érdeklődöm. Látsz-e reményt arra, hogy a közeljövőben helyre áll a normál képarány? Köszi a választ.
[válaszok erre: #5960]
Haladó
Lugas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zellerfagyi



Tagság: 2005-12-28 22:50:08
Tagszám: #25075
Hozzászólások: 26
5958. Elküldve: 2014-03-25 23:38:58,

Antenna digital

[572.]

Narancssárga....
[válaszok erre: #5961] [előzmény: (5957) Kardos Attila, 2014-03-23 21:06:15]
Zöldfülű
zellerfagyi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
5957. Elküldve: 2014-03-23 21:06:15,

Antenna digital

[573.]

Attól függ milyen fejed van, ha UHF-es akkor nem... VHF-es esetén működik a dolog.

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #5958] [előzmény: (5956) zellerfagyi, 2014-03-23 18:04:43]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zellerfagyi



Tagság: 2005-12-28 22:50:08
Tagszám: #25075
Hozzászólások: 26
5956. Elküldve: 2014-03-23 18:04:43,

Antenna digital

[574.]

A mindigtévé és a AD kábelét, tudnám valahogy közösíteni?
[válaszok erre: #5957]
Zöldfülű
zellerfagyi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
5955. Elküldve: 2014-03-23 17:31:53,

Antenna digital

[575.]

És vajon mi lesz az új név? Austria Digital? icon53.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (5953) Kardos Attila, 2014-03-20 09:14:27]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Antenna digital

(üzenet: 6538, Sat)
 
    / 262 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.013433933258057 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail