Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499741/4 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (62/20
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 262 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Antenna digital

(üzenet: 6538, Sat)
 

csiri bá



Tagság: 2009-01-29 00:10:24
Tagszám: #69800
Hozzászólások: 320
5629. Elküldve: 2013-01-04 23:04:15,

Antenna digital

[901.]

Közben megtaláltam az oldalon a kedvezményeket (még) meglévő előfizetőknek is... ha lemondom majd a HBOkat és átváltok HD családira, kb ugyanott vagyok árban, mint eddig...
Törzstag
csiri bá adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyozse



Tagság: 2009-09-30 13:19:00
Tagszám: #78214
Hozzászólások: 521
5628. Elküldve: 2013-01-04 15:51:40,

Antenna digital

[902.]

Úgy hallottam, hogy a jelenlegi listaárból az eddigi kedvezmények lesznek levonhatóak. Azért az kicsit érdekes számomra miután a családi csomaghoz járt kedvezmény meg az ismeretterjesztő is tartalmazott kedvezményt. Miután ez eltünt és egységesítették a két csomagot akkor az eddigi két kedvezményt vajon össze lehet-e majd vonni és ezzel csökkenteni az előfiz díjat?
De másik észrevételem: igaz még nem tudni hogy a discoveryk maradnak-e vagy sem. Úgy számoltam hogy 6800Ft/hó körül kell majd fizetni a Hellonak érte/hó. De a UPC kábelén Digital gold előfizizetéssel + 1 box vagy kártya (SD) társasház kedvezménnyel sem lenne több 5100+1000=6100Ft/hó-nál. Ár érték arányban a Hello jobb csatornakínálatot állított össze. Remélem az idén nem lesz változás minden marad a jelenlegi.
Az is igaz, a Hello ügyfélszolgálat még soha nem kért 2-3 órát egy ügyintézésre mint a UPC!
Sanos a 1266 hibabejelentő már kezdi utolérni a 1221-et elérhetetlen..
[előzmény: (5627) csiri bá, 2013-01-04 15:04:27]
Törzstag
gyozse adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiri bá



Tagság: 2009-01-29 00:10:24
Tagszám: #69800
Hozzászólások: 320
5627. Elküldve: 2013-01-04 15:04:27,

Antenna digital

[903.]

Film+2 mellett van a többi is ahogy nézem... illetve jelenleg nincs lockolva egyik sem...
Gyanítom hétfő környékén megcsinálják a váltást...
A másik, hogy a hűség hogy módosul majd...
Jelenleg ugye a havidíjból engednek el bizonyos összeget... az oldalukon pedig az van kint, hogy az első 3 hónap HD családi esetén kb 2000-rel olcsóbb... és utána? Teljes ár az új ászf szerinti 5800? Vagy hogy? Érdekes lesz mindenesetre. :)
[válaszok erre: #5628]
Törzstag
csiri bá adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


psycohol



Tagság: 2006-06-28 22:54:26
Tagszám: #32122
Hozzászólások: 1452
5626. Elküldve: 2013-01-04 13:56:56,

Antenna digital

[904.]

Nem sietik el az biztos. 3. napja van munkanap és még mindig nem rendeződtek a csatornák. Tegnap mondjuk megjött a film+2. icon2.gif De hogy mikor rendeződnek a csatornák végérvényesen arra azért én is kíváncsi lennék. Wade nagyon eltűnt. :( Lehet ő is áldozatául esett a leépítéseknek.
[előzmény: (5625) csiri bá, 2013-01-04 13:47:27]
Kiváló dolgozó
psycohol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiri bá



Tagság: 2009-01-29 00:10:24
Tagszám: #69800
Hozzászólások: 320
5625. Elküldve: 2013-01-04 13:47:27,

Antenna digital

[905.]

Meglehetősen rosszul... a január havi csekk még mindig nem jött meg, azt sem tudni mikor és hogyan keverik megint össze a kanálisokat... mikortól tesznek át az új csomagokba, a leendő kiegészítő csomagokat hogyan, mikortól lehet hozzá megrendelni... ennyi...
Azért az előfizetők megérdemelnének pár szót... szerintem...
[válaszok erre: #5626]
Törzstag
csiri bá adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f2f2



Tagság: 2006-01-31 16:40:43
Tagszám: #26456
Hozzászólások: 4045
5624. Elküldve: 2012-12-31 10:30:32,

Antenna digital

[906.]

valaki rosszul végzi a munkáját a mi rovásunkra
kevesebb csatorna.... stb stb
és nem hullanak fejek

namost akkor milyen következményekkel lehet felmondani ha volt hűség ?
nekem kellene leszerelni antennát? (nincs hozzá papírom)

Kiváló dolgozó
f2f2 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hornyan



Tagság: 2008-06-07 23:17:36
Tagszám: #60181
Hozzászólások: 175
5623. Elküldve: 2012-12-30 20:23:50,

Antenna digital

[907.]

Igazad van és a HHD semmi cáfolatot nem tett azóta sem semmilyen kiírás nincs az oldalon ,hogy miért nem érhetők el a csatornák .Ráadásul 2 csatorna ment és jött helyette 1 ami szerintem teljesen fölösleges volt a Sportm-en nincs semmi
[előzmény: (5621) norman21, 2012-12-29 21:25:58]
Haladó
hornyan adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
5622. Elküldve: 2012-12-29 21:36:15,

Antenna digital

[908.]

Csökken az előfizetők száma a vezeték nélküli hálózat esetén.
Egy összehasonlító táblázat a változásokról:
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=17208
[előzmény: (5621) norman21, 2012-12-29 21:25:58]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


norman21



Tagság: 2008-02-04 13:05:20
Tagszám: #55399
Hozzászólások: 208
5621. Elküldve: 2012-12-29 21:25:58,

Antenna digital

[909.]

Arról nem is beszélve, hogy az Eurosport vette le műholdon a HHD-s kódolást, a HHD pedig először nevetséges módon műszaki hibára hivatkozott. Márpedig ha nem dec. 15ig volt szerződés köztük (ami valószínűtlen), akkor vmelyik fél egy élő szerződést mondott fel. Na vajon ki?...a HHD mondta volna fel a jövőbeli magas díj miatt, ahelyett hogy megvárta volna a szerződés lejártát? Ugyan már!
[válaszok erre: #5622 #5623] [előzmény: (5620) hornyan, 2012-12-29 21:03:25]
Haladó
norman21 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hornyan



Tagság: 2008-06-07 23:17:36
Tagszám: #60181
Hozzászólások: 175
5620. Elküldve: 2012-12-29 21:03:25,

Antenna digital

[910.]

Tényleg valaki komolyan gondolja,hogy a eurosport 99 ft -ról 396 a eurosport 54-ről 216 ft körül emelkedik,ez röhej szerintem és nem a hello dobta ki az eurosportot hanem éppen fordítva.A upc-nél 2190-ért mindkettő elérhető.Szerintem legrosszabbul mi előfizetők jártunk már megint sajnos
[válaszok erre: #5621] [előzmény: (5618) psycohol, 2012-12-28 23:20:56]
Haladó
hornyan adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
5619. Elküldve: 2012-12-28 23:33:05,

Antenna digital

[911.]

Még egyszer leírom:a Hello szolgálja/-ná/ őket is ezzel a csatival...
[előzmény: (5618) psycohol, 2012-12-28 23:20:56]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


psycohol



Tagság: 2006-06-28 22:54:26
Tagszám: #32122
Hozzászólások: 1452
5618. Elküldve: 2012-12-28 23:20:56,

Antenna digital

[912.]

Az a vicc hogy az új aszf-be is szerepelnek. Nem tudom miért rakták bele. Mellesleg én is úgy informálódtam bennfentes infóból hogy az eurosport azért lett kivéve mert túl magas árat követelt. De az nem világos nekem hogy akkor egy t-home vagy upc hogy engedheti meg magának hogy ha 300% drágulás van akkor továbbra is bent tartják a csatornákat. A hello Digitál volt eddig a leg elnézőbb bármiféle drágítással kapcsolatban ergo nem terhelték egyből az ügyfél nyakába, most akkor vagy jól megszívják a upc illetve t-home előfizetői mert bujtatott drágítás lesz (vagy új afsz) vagy mi lettünk csúnyán becsapva.
[válaszok erre: #5619 #5620] [előzmény: (5617) Csocso_12, 2012-12-28 17:13:25]
Kiváló dolgozó
psycohol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csocso_12



Tagság: 2011-04-21 06:54:59
Tagszám: #93261
Hozzászólások: 1991
5617. Elküldve: 2012-12-28 17:13:25,

Antenna digital

[913.]

Persze a honlapjukon még mindig megtalálható a két Eurosport csatorna icon11.gif icon49.gif

----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
[válaszok erre: #5618] [előzmény: (5616) hornyan, 2012-12-27 11:33:03]
Kiváló dolgozó
Csocso_12 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hornyan



Tagság: 2008-06-07 23:17:36
Tagszám: #60181
Hozzászólások: 175
5616. Elküldve: 2012-12-27 11:33:03,

Antenna digital

[914.]

Megkérdeztem az eurosportot miért lett kikapcsolva és azt üzenték ,hogy hellohd tetemes adósságot halmozott fel a cég felé ezért lettek kikapcsolva az adók kicsit mást mondtak mint a 300%-os áremelés
[válaszok erre: #5617] [előzmény: (5615) hornyan, 2012-12-26 11:45:45]
Haladó
hornyan adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hornyan



Tagság: 2008-06-07 23:17:36
Tagszám: #60181
Hozzászólások: 175
5615. Elküldve: 2012-12-26 11:45:45,

Antenna digital

[915.]

Karácsonyi ajándék a Hellótól az eurosport decemberi kiesése miatt minden előfizetőnek 300 ft-ot jóvá írnak a következő számlából.Én jelenleg családi jövőre alap már a második karácsonyi ajándékom kapom hiszen jövőre 200ft-al kevesebb lesz az előfizetésem.Bár elvesztettem a MGM,AXN,AXN sci-FI,AXN Crime, Sorozat+,3D horizont ,Sport2,Spetrum home,Bom és Music+,Eurosport és az eurosport2 de jött a Stv2,DoQ,Mtv,Sportm és a Viva átvertnek és becsapotnak érzem magam.Ki kellene adni egy ÁSZF-t egy hónappal az érvénybe lépés előtt ami késik majd még pár nappal a kezdete előtt módosítanak rajta.Egy éves előfizetésem van a családi csomagra és átesznek az alapcsomagba .A mostani kínálat pedig drága és hiányos.
[válaszok erre: #5616] [előzmény: (5614) Kardos Attila, 2012-12-24 13:54:18]
Haladó
hornyan adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
5614. Elküldve: 2012-12-24 13:54:18,

Antenna digital

[916.]

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/supertv2-es-sport-m-a-hello-digital-csomagjaban.html?Itemid=2

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #5615]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


psycohol



Tagság: 2006-06-28 22:54:26
Tagszám: #32122
Hozzászólások: 1452
5613. Elküldve: 2012-12-23 22:11:37,

Antenna digital

[917.]

Ez igaz lehet amit mondasz, de ezt egy Hello digitál nem tudja? Mert csak annyit mondanak az embernek kiküldik a frissítést, azt meg sem kérdezik hogy crypto vagy conax modul van e benne, bár gondolom mivel említettem hogy samsung led tv ezért gondolhatja hogy conax van benne. De azóta az történt hogy újra hívtam az ügyfélszolgálatot ma, kivételesen 2 perc után kapcsolták is nekem az emberkét. Elmondtam ujra hogy mi a bajom, újra küldött egy frissítést, elmondtam azt is hogy dugdostam a kártyát, ekkor figyelmeztetett hogy óvatosan mert ezek a kártyák társítva vannak a modulhoz és mivel ez egy másfajta kártya a frissítéstől ha beltéribe dugom tönkre is mehet. Mondom oké akkor vissza dugom és várom a frissítést. Újra kiküldte én meg újra felhívtam mert semmi nem történt. Látta utána hogy az a kártya nem fogadja az adatokat hiába küldi neki a jelet. Televízióm hard reseteltem ez sem segített, és akkor azt mondta hogy küld szerelőt, most majd csütörtökön jön egy és megnézi mi a fene lehet. Szerintem a kártya valamiért megadta magát.
[előzmény: (5607) Atilu, 2012-12-23 16:37:12]
Kiváló dolgozó
psycohol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hornyan



Tagság: 2008-06-07 23:17:36
Tagszám: #60181
Hozzászólások: 175
5612. Elküldve: 2012-12-23 21:36:21,

Antenna digital

[918.]

Természetesen nem neked címeztem hanem Jules085-nek .Bocs a kelemetlenségért
[előzmény: (5611) K78, 2012-12-23 21:25:49]
Haladó
hornyan adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
5611. Elküldve: 2012-12-23 21:25:49,

Antenna digital

[919.]

Nekem nincs No1 szolgáltató. A Telekom adta a legjobb ajánlatot, így annál fizetek elő. Tv-ben nekem a MindigTV Extra is elegendő lenne, de akkor az Internet drágább lett volna, mint most a két Telekomos szolgáltatás együtt.
A műsorelosztó piacon vannak folyamatok, amelyeket esetleg felgyorsít az új adó bevezetése is, szerintem a Discovery-k kivétele csak a kezdete ennek a változássorozatnak.
[válaszok erre: #5612] [előzmény: (5610) hornyan, 2012-12-23 20:11:37]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hornyan



Tagság: 2008-06-07 23:17:36
Tagszám: #60181
Hozzászólások: 175
5610. Elküldve: 2012-12-23 20:11:37,

Antenna digital

[920.]

Igazad van a PR is kitette és a Discoveryket is,az hogy ki hova adózik ez nem a mi dolgunk .Én Eurosportot akarok nézni .Te viszont túlságosan elnéző és megértő vagy a Hellóhoz mintha ők lennének NO1
[válaszok erre: #5611] [előzmény: (5609) K78, 2012-12-23 18:40:03]
Haladó
hornyan adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
5609. Elküldve: 2012-12-23 18:40:03,

Antenna digital

[921.]

Nem csak az UPC-vel, hanem az összes, külföldre regisztrált médiaszolgáltatóval is.
[válaszok erre: #5610] [előzmény: (5608) Jules085, 2012-12-23 17:21:49]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jules085



Tagság: 2011-03-16 08:16:48
Tagszám: #92741
Hozzászólások: 103
5608. Elküldve: 2012-12-23 17:21:49,

Antenna digital

[922.]

Ha jobban körülnézünk, akkor nem csak a Hello-tól tűnt el az EuroSport...
És azért lássuk be: Egy UPC, aki nem is ide adózik, könnyebben lenyeli azt, hogy "kis" veszteséget okoz az EuroSport...
Ám Viktorék annyira oda vannak a tőke kivitel miatt, akkor most a UPC-vel kéne kezdeniük valamit, hogy ide adózzanak...
[válaszok erre: #5609] [előzmény: (5605) hornyan, 2012-12-23 15:17:16]
Haladó
Jules085 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
5607. Elküldve: 2012-12-23 16:37:12,

Antenna digital

[923.]

Az egyik az crypto a másik meg conax. Feltehetően a conax-os kártyád csomagja nem lett beállítva.
[válaszok erre: #5613] [előzmény: (5606) psycohol, 2012-12-23 16:13:37]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


psycohol



Tagság: 2006-06-28 22:54:26
Tagszám: #32122
Hozzászólások: 1452
5606. Elküldve: 2012-12-23 16:13:37,

Antenna digital

[924.]

Elvben ennek igaznak is kéne lennie, de átraktam a kártyát a tv-ből a beltéribe és egy árva csatorna sem jött rajta. Még ki és be kapcsoltam a készüléket, áramtalanitottam de semmi nem jött. Aztán vissza tettem a tv-be a kártyát és azt írta kártyahiba, meg is ijedtem hogy a kártya meghalt de végül eltelt egy pár perc és ott voltak a családi csomagos csatornák. De az extra továbbra sem jön. A kártya máshogy néz ki mint a régiek amik a boxba vannak. Azoknak a kis chip részén nagyobbak a kockák, ennél amit a tv-be használok keskenyebb és erre az van írva Hello HD és zöldes fekete színű, azok meg még narancssárgák és Antenna digitál van ráírva. Lehet más frissítést küldtek? Vagy hogy megy ez nemtudom, de ma is felhivom őket.
[válaszok erre: #5607] [előzmény: (5604) csiri bá, 2012-12-23 15:14:19]
Kiváló dolgozó
psycohol adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hornyan



Tagság: 2008-06-07 23:17:36
Tagszám: #60181
Hozzászólások: 175
5605. Elküldve: 2012-12-23 15:17:16,

Antenna digital

[925.]

Ezt te sem gondolod komolyan az valószínű ,hogy az eurosport emelni szeretne de a 300% az röhej a upc a t-home vagy a digi akkor szerinted nem mondaná fel a szerződést.Ez olyan ,hogy hallottuk az egyik oldalt de meg kéne hallgatni a másik felet is.A digi miniben 1200 ft-ért benne van az EU2,Ez hasonló mint a UPC digisport kapcsolat ,ha a upc szeretné akkor lenne digisport de nem biztos ,hogy akarja
[válaszok erre: #5608] [előzmény: (5601) Jules085, 2012-12-23 09:57:19]
Haladó
hornyan adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Antenna digital

(üzenet: 6538, Sat)
 
    / 262 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011492967605591 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail