Magyar Televízió HD (üzenet: 24482, Sat) |
|
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
14125. Elküldve: 2013-01-11 11:53:48, Magyar Televízió HD
|
[10426.] |
Ezt hiányolom én is. Azért a port.hu elég hiteles oldal de így sajnos nem annyira.
|
| | | [válaszok erre: #14128] |
[előzmény: (14123) snowman6705, 2013-01-11 10:45:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nfsu17

Tagság: 2011-05-02 14:50:21 Tagszám: #93402 Hozzászólások: 1321 |
14124. Elküldve: 2013-01-11 10:57:48, Magyar Televízió HD
|
[10427.] |
Szokta jelölni...Hacktion pl.
De jóval kevesebbet jelöl, mint ami a tényleges.
Vagy valamikor 4:3 adásra írta a hd-t. Teljesen kiszámíthatatlan.
Az mtv honlapján kéne jelezni valami külön fülön, hogy "HD adások a héten, jövőben, stb", hisz náluk van a forrás, ők tudják legjobban. Pár éve már "reklamáltam" ezt, azóta sem lett jobb a helyzet.
|
| | | [válaszok erre: #14135] |
[előzmény: (14123) snowman6705, 2013-01-11 10:45:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
14123. Elküldve: 2013-01-11 10:45:31, Magyar Televízió HD
|
[10428.] |
Tényleg jó volna, ha a port.hu jelolné a HD adást...
|
| | | [válaszok erre: #14124 #14125] |
[előzmény: (14117) Kardos Attila, 2013-01-10 23:27:28] |
|
Törzstag
|
|
 vigosz

Tagság: 2008-07-15 01:03:36 Tagszám: #61472 Hozzászólások: 4172 |
14122. Elküldve: 2013-01-11 10:03:05, Magyar Televízió HD
|
[10429.] |
A videótár ügyében annyi biztatót tudok mondani, hogy tervben van a lecserélése egy korszerű rendszerre.
Addig viszont sajnos marad a mostani Win alapú, illetve a nagyrészt fizetős Teletéka.
Viszont előrelépés lesz a normál adás webes és mobil megtekintésében, a Duna World-höz hasonlóan a többi csatorna is teljes műsoridőben (blackout nélkül) nézhető lesz, reményeim szerint a dunaworld.hu minőségének megfelelően.
|
| | | [válaszok erre: #14127] |
[előzmény: (14116) Samott, 2013-01-10 21:43:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nfsu17

Tagság: 2011-05-02 14:50:21 Tagszám: #93402 Hozzászólások: 1321 |
14121. Elküldve: 2013-01-11 09:12:14, Magyar Televízió HD
|
[10430.] |
Hú, ez jó, köszi az infót.
|
| | |
[előzmény: (14117) Kardos Attila, 2013-01-10 23:27:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
14120. Elküldve: 2013-01-11 08:11:34, Magyar Televízió HD
|
[10431.] |
Egy fenét nem. Nézd meg az archivumokat origo, index, stb. Mindegyik lehúzta, még ha valami pozitívumot el is mondott, de hozzátette, hogy nem hozza a várt nézettséget, nem kiemelkedő a nézettsége, vagy - amit megint nem kellene- a kertévék nézettségéhdz hasonlította.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #14126] |
[előzmény: (14114) Samott, 2013-01-10 21:36:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
14118. Elküldve: 2013-01-11 00:09:42, Magyar Televízió HD
|
[10433.] |
Leporoljam a plazmát a Forma1 előtt ????
Végre nem egy agymosó műsor nem(y)eti f-lükeforradalmárokkal.
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | |
[előzmény: (14117) Kardos Attila, 2013-01-10 23:27:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Samott

Tagság: 2008-07-07 14:58:11 Tagszám: #61229 Hozzászólások: 1089 |
14116. Elküldve: 2013-01-10 21:43:31, Magyar Televízió HD
|
[10435.] |
Jo, bar kicsit rovid iras. Folytathatnad itt. :) Pl. hogyha ilyen fontos (es ebben egyetertunk) a videotar akkor miert nem hasznaltok valami korszeru technikat hozza (minoseg, kodec, hasznalhatosag). Van erre valami terv? Hirek szerint penz az van dogivel a kozmedianal iden, jut erre is?
|
| | | [válaszok erre: #14122] |
[előzmény: (14110) vigosz, 2013-01-10 18:36:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Samott

Tagság: 2008-07-07 14:58:11 Tagszám: #61229 Hozzászólások: 1089 |
14115. Elküldve: 2013-01-10 21:40:09, Magyar Televízió HD
|
[10436.] |
Azt en is neztem, abszolute ontopik: valamit nagyon elkefeltek a keppel, elfogadhatatlan volt a minosege.
|
| | |
[előzmény: (14111) Permi, 2013-01-10 18:38:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Samott

Tagság: 2008-07-07 14:58:11 Tagszám: #61229 Hozzászólások: 1089 |
14114. Elküldve: 2013-01-10 21:36:01, Magyar Televízió HD
|
[10437.] |
Nincs igazad, a Maradj talponrol en meg nem olvastam rossz kritikat. A DTK mondjuk altalaban csak annyit irtak, hogy tobben nezik mint a Fabryt... de az tenyleg nem volt egy kiemelkedo musor.
|
| | | [válaszok erre: #14120] |
[előzmény: (14109) yaksi, 2013-01-10 18:08:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
14113. Elküldve: 2013-01-10 21:28:23, Magyar Televízió HD
|
[10438.] |
A cikk végével kapcsolatos: magamon is megfigyeltem, hogy, ha megy egy film, közben megnézem a számítógépen az adatait.
(Mert hát az EPG csak két sor.)
földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
|
| | |
[előzmény: (14110) vigosz, 2013-01-10 18:36:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nfsu17

Tagság: 2011-05-02 14:50:21 Tagszám: #93402 Hozzászólások: 1321 |
14112. Elküldve: 2013-01-10 18:46:24, Magyar Televízió HD
|
[10439.] |
Jaj, ezt a Beugrót nagyon nem kéne. 100x inkább Maradj talpon. Ez pont jó a Viasat3-ra, vagyis már oda se.
A minősége meg tényleg kritikán aluli. Pont olyan, mint a műsorajánlók. Amiket még mindig nem sikerül normális felbontással adni.
|
| | |
[előzmény: (14111) Permi, 2013-01-10 18:38:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
14111. Elküldve: 2013-01-10 18:38:34, Magyar Televízió HD
|
[10440.] |
az éppen futó beugró c. műsor minősége enyhén szólva is FÖRTELMES!!
|
| | | [válaszok erre: #14112 #14115] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vigosz

Tagság: 2008-07-15 01:03:36 Tagszám: #61472 Hozzászólások: 4172 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
14109. Elküldve: 2013-01-10 18:08:08, Magyar Televízió HD
|
[10442.] |
Ezzel kapcsolatban az a legviccesebb, hogy azok az újságírók, és médiumok siratják most ezeket a műsorokat, akik még pár héttel ezelőtt is simán lehúzták őket.
Ékes példája ez annak, hogy tök mindegy, hogy mit csinálnak, az rossz!
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #14114] |
[előzmény: (14108) Gazember, 2013-01-10 17:32:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
14107. Elküldve: 2013-01-10 15:44:42, Magyar Televízió HD
|
[10444.] |
A Paprika TV-n, a főzőműsor 12-es korhatár karikával ment tegnap.
A Magyar Televízió híradója előtti reklámblokk(!) korhatár jelöléssel megy (a digitális kábelen).
földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
|
| | |
[előzmény: (14105) mlaszlo, 2013-01-10 09:59:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tévészerelő

Tagság: 2010-06-18 13:14:57 Tagszám: #86111 Hozzászólások: 576 |
14106. Elküldve: 2013-01-10 12:21:12, Magyar Televízió HD
|
[10445.] |
Az a nagy T a ti-be nem kellett volna.
Miért, a nagybetű itt a tiszteletadás jele, épp így korrekt... Elvileg még a "Tőletek" is mehetett volna nagybetűvel, sőt az "Ő" is, amikor Gundelt említi.
Inkább attól kapok hülyét, amikor a fórumokon valaki önmagát nagybetűvel tiszteli meg (Én), szánalmas butaságnak tartom. Hogy angolban nagybetűvel szokták írni (I), az engem a legkevésbé érdekel, egy magyar fórumon. De még olyan is előfordul, hogy "Engem" stb., nagybetűvel írja, tényleg röhejes.
Persze, tegyünk különbséget, mert ezt is félreértik páran, csak a személyes, írott kommunikációra (levelezés stb.) vonatkozik a nagybetűs tiszteletadás lehetősége. De például, könyvekben, regényekben, vagy a filmek felirataiban is kisbetűvel kell írni. Legyen az például "elnök úr", vagy akárki megszólítása. Hacsak az nem egy levélidézet véletlenül.
Valójában fórumozásnál is illene ilyeneket írni, hogy Neked, Tőled, Rád stb., persze ez nem nagyon szokás, nem is szükséges, szerintem.
Nem szívesen offolok, de ha már szóba került... vannak számomra irritáló jelenségek sajnos, ami nyilván az én hibám, hogy én még könyveken nőttem fel, nem a monitor előtt, de ez van.
____________________________
Nomen est omen.
|
| | |
[előzmény: (14100) Zolien, 2013-01-05 19:08:50] |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Adama123

Tagság: 2010-03-03 10:59:48 Tagszám: #82912 Hozzászólások: 331 |
|
Törzstag
|
|
 K78

Tagság: 2007-02-26 20:48:44 Tagszám: #42183 Hozzászólások: 3806 |
14103. Elküldve: 2013-01-05 20:15:22, Magyar Televízió HD
|
[10448.] |
Ez a DTK show érdekes műsor lett volna, ha találnak egy elviselhető műsorvezetőt.
Fábry Sándor műsora nagyságrendekkel jobb lett, amióta nem az rtl aktuális "celebjeiről" kell, hogy szóljon. Akár hetente is megnézném.
|
| | |
[előzmény: (14101) LoopUS-47, 2013-01-05 19:21:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
14102. Elküldve: 2013-01-05 20:01:39, Magyar Televízió HD
|
[10449.] |
Szánnivalóan esetlen és nyögvenyelős, amatőr produkció volt. Ha szofisztikált vélemény kellene, azt mondanám: aranyosak voltak. De ezt az aranyos jelzőt is a szánakozás érzése szülné, tehát no. Remélem nem bántódott meg senki, dehát ha egyszer ez a sarkos véleményem van róla, akkor ez. Nem kell itt teknő alá rejteni semmit.
Ó, Zolien, hogy te milyen egy gonosz állat vagy, csinálj jobbat, majd akkor szájalj itt!
|
| | |
[előzmény: (14101) LoopUS-47, 2013-01-05 19:21:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LoopUS-47

Tagság: 2008-08-07 23:07:02 Tagszám: #62326 Hozzászólások: 339 |
|
Törzstag
|
|
Magyar Televízió HD (üzenet: 24482, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|