Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499744/7 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (83/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 

potrnoy



Tagság: 2014-10-27 09:01:04
Tagszám: #130780
Hozzászólások: 58
13611. Elküldve: 2014-12-04 08:06:48,

Dreambox HD

[3926.]

azt hogyan kell?
[előzmény: (13610) superjack, 2014-12-03 20:44:17]
Kezdő
potrnoy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


superjack



Tagság: 2005-06-12 19:44:01
Tagszám: #19667
Hozzászólások: 430
13610. Elküldve: 2014-12-03 20:44:17,

Dreambox HD

[3927.]

Tegyél fel képet a konfig-ról!
[válaszok erre: #13611] [előzmény: (13609) potrnoy, 2014-12-03 18:44:39]
Törzstag
superjack adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


potrnoy



Tagság: 2014-10-27 09:01:04
Tagszám: #130780
Hozzászólások: 58
13609. Elküldve: 2014-12-03 18:44:39,

Dreambox HD

[3928.]

ok. igen jel van másikkal megy rendesen... a dvb-c/t mennyi táp kell 5v?
[válaszok erre: #13610 #13612] [előzmény: (13608) 999999, 2014-12-03 17:57:35]
Kezdő
potrnoy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
13608. Elküldve: 2014-12-03 17:57:35,

Dreambox HD

[3929.]

Szia!

Nézd meg van e kimenő "fejtáp" KB 13/18V Polaritástól függően,ha van lehetőséged másik boxal ellenőrizd le van e jel.


Üdv.
[válaszok erre: #13609] [előzmény: (13607) potrnoy, 2014-12-03 15:16:15]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


potrnoy



Tagság: 2014-10-27 09:01:04
Tagszám: #130780
Hozzászólások: 58
13607. Elküldve: 2014-12-03 15:16:15,

Dreambox HD

[3930.]

igen....a dvb-c/t simán megy.
ott csak annyit állítottam szimpla fej.+a thor satelitte.xml tettem rá.
[válaszok erre: #13608] [előzmény: (13606) superjack, 2014-12-03 13:53:44]
Kezdő
potrnoy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


superjack



Tagság: 2005-06-12 19:44:01
Tagszám: #19667
Hozzászólások: 430
13606. Elküldve: 2014-12-03 13:53:44,

Dreambox HD

[3931.]

Jól konfiguráltad?
[válaszok erre: #13607] [előzmény: (13605) potrnoy, 2014-12-03 13:16:08]
Törzstag
superjack adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


potrnoy



Tagság: 2014-10-27 09:01:04
Tagszám: #130780
Hozzászólások: 58
13605. Elküldve: 2014-12-03 13:16:08,

Dreambox HD

[3932.]

Sziasztok, tudna valaki segíteni, van egy dm7020HD készülékem és van benne 2 kártya DVB-S2, és egy DVB-C/T.
A DVB-S2 nincsen térerő nem talál csatornát a másik rendesen működik, BCM4505 a tuner típusa. MI lehet a gond a tuner kártya?
[válaszok erre: #13606]
Kezdő
potrnoy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13604. Elküldve: 2014-10-30 14:25:51,

Dreambox HD

[3933.]

Helló! tudja a hbbtv-ét,nem külsö tápos a hub nállam..!persze majd olyan imaget teszel rá ami neked szimpatikus....
[előzmény: (13603) taklad, 2014-10-30 14:00:32]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
13603. Elküldve: 2014-10-30 14:00:32,

Dreambox HD

[3934.]

Majd még kérdezek, ha itt lesz a cucc. Állítólag 4 hét a szállítási idő. A Hbb-t tudod vele nézni? A hub-ba raksz külső tápot?
[válaszok erre: #13604] [előzmény: (13602) Leíratkozott felhasználó, 2014-10-30 08:48:32]
Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13602. Elküldve: 2014-10-30 08:48:32,

Dreambox HD

[3935.]

Helló ! természetessen a box usb kimetére kell egy usb hub abba mehet a pendrive lehetöleg valami gyors,és a hub-ba mehet a V2 smargo is...jelenleg talán még nem clonozzák a v2 smargot,de kitudja....megbizható helyről kell venni lehetöleg DE-ből ,eredetire 2 év a gari !
nállam az experimental gp3.2 vel atom jól megy a box....
[válaszok erre: #13603] [előzmény: (13601) taklad, 2014-10-30 05:39:56]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
13601. Elküldve: 2014-10-30 05:39:56,

Dreambox HD

[3936.]


Rendeltem Németországból egy előre gyártott
beépíthető USB-s ,,alaplapot,, a Dreambox 500HD-hoz. Az lenne a kérdésem, hogy max. mekkora USB sticket lehet bele tenni és meg lehet-e úgy oldani, hogy onnan bootoljon, ne a flash-ból, illetve van-e értelme úgy megoldani?
Főleg azért gondolkozom ezen, mert a Dream elite-n kívül az összes image idővel lefagy. A RAM-ot hogy lehetne kíbővíteni?
Az Argolis V2 kártyaolvasó az kínai vagy eredeti?
[válaszok erre: #13602]
Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13600. Elküldve: 2014-10-26 20:21:14,

Dreambox HD

[3937.]

sajnos nem eleg neki, kiprobaltam
[előzmény: (13599) mann00, 2014-10-26 19:45:35]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mann00



Tagság: 2010-05-07 21:32:59
Tagszám: #84775
Hozzászólások: 630
13599. Elküldve: 2014-10-26 19:45:35,

Dreambox HD

[3938.]

Jah wifinél ha kikapcsolnád a titkosítást akkor szerintem jobb lenne :) egy próbát megér...

--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
[válaszok erre: #13600] [előzmény: (13598) Leíratkozott felhasználó, 2014-10-26 19:29:23]
Törzstag
mann00 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13598. Elküldve: 2014-10-26 19:29:23,

Dreambox HD

[3939.]

nalam 15Mbit/sec megy 5GHz-es, es kb 30Mbit/sec 2.4GHz-en a wifi-n, most 2.4GHz-en hasznalva ritkabban szakad meg a kep, valoszinu egy jobb routert kellene majd vennem
[válaszok erre: #13599] [előzmény: (13597) mann00, 2014-10-26 18:52:38]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mann00



Tagság: 2010-05-07 21:32:59
Tagszám: #84775
Hozzászólások: 630
13597. Elküldve: 2014-10-26 18:52:38,

Dreambox HD

[3940.]

Én csak vezetékesen használom, ugyanolyan módszerrel mozillán keresztül és newenigma is van a 800-ason, sima 100as switcheken keresztül....

--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
[válaszok erre: #13598] [előzmény: (13596) Leíratkozott felhasználó, 2014-10-26 18:47:50]
Törzstag
mann00 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13596. Elküldve: 2014-10-26 18:47:50,

Dreambox HD

[3941.]

wifi-n keresztul is stabil nalad? Milyen wifi routert hasznalsz es milyen software fut a dreamen? nalam a newnigma. Koszi az infot
[válaszok erre: #13597] [előzmény: (13595) mann00, 2014-10-26 16:36:25]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mann00



Tagság: 2010-05-07 21:32:59
Tagszám: #84775
Hozzászólások: 630
13595. Elküldve: 2014-10-26 16:36:25,

Dreambox HD

[3942.]

Nálam 800ason, 800se-n, de még ADB-n is tökéletes házon belül!

--------------------------------------------------------------------------------
Amiko Viper 4K Combo
[válaszok erre: #13596] [előzmény: (13594) Leíratkozott felhasználó, 2014-10-26 15:56:59]
Törzstag
mann00 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13594. Elküldve: 2014-10-26 15:56:59,

Dreambox HD

[3943.]

mukodik valakinel szaggatas mentesen a streaming LAN-on belul a 800HD SE boxbol? Nalam az SD csatornak akadas mentesek, de a HD-k akadnak par masodpercenkent. Kivancs vagyok hogy a LAN-om nem eleg gyors vagy ebben a belteri nem tudja kiadni szakadas mentesen. Egyebkent ugy streamelek hogy a dreamboxWebcontrol-bol csak rakattintok a stream-re a csatorna mellett.
[válaszok erre: #13595]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


csorgettom



Tagság: 2010-01-19 12:56:42
Tagszám: #81429
Hozzászólások: 106
13593. Elküldve: 2014-09-24 11:26:48,

Dreambox HD

[3944.]

Szia.

Köszönöm!
[előzmény: (13592) 999999, 2014-09-24 08:47:36]
Haladó
csorgettom adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


999999



Tagság: 2008-03-31 10:53:07
Tagszám: #57740
Hozzászólások: 2549
13592. Elküldve: 2014-09-24 08:47:36,

Dreambox HD

[3945.]

Szia!

Tessék!
http://data.hu/get/8077225/picon.rar

Igaz ez több mint amit kértél.

Üdv.
[válaszok erre: #13593] [előzmény: (13591) csorgettom, 2014-09-23 17:31:49]
Kiváló dolgozó
999999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csorgettom



Tagság: 2010-01-19 12:56:42
Tagszám: #81429
Hozzászólások: 106
13591. Elküldve: 2014-09-23 17:31:49,

Dreambox HD

[3946.]

Sziasztok.
Tudna valaki Picon pakk-ot küldeni.
Thor UPC-Digi
Hotbird
Köszönöm
[válaszok erre: #13592]
Haladó
csorgettom adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attilas



Tagság: 2005-12-22 22:58:32
Tagszám: #24892
Hozzászólások: 1289
13590. Elküldve: 2014-09-22 20:12:14,

Dreambox HD

[3947.]

Cseréltem a tápokat is.A 800-as ment mindegyikkel ,az 500-as egyikkel se.De már mindegy,visszaadtam a gazdájának,vegyen újat. icon50.gif

http://sattila.atw.hu/
[előzmény: (13585) Jeti, 2014-09-20 14:43:46]
Kiváló dolgozó
attilas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


goldmen55



Tagság: 2008-06-16 20:22:41
Tagszám: #60526
Hozzászólások: 182
13589. Elküldve: 2014-09-22 08:15:16,

Dreambox HD

[3948.]

icon61.gif
[előzmény: (13588) Madison 07, 2014-09-22 07:42:57]
Haladó
goldmen55 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Madison 07



Tagság: 2007-03-09 21:33:08
Tagszám: #42624
Hozzászólások: 4080
13588. Elküldve: 2014-09-22 07:42:57,

Dreambox HD

[3949.]


gggabcsi az nagyon vágja a témát..! icon2.gif

Üdv.: Madisonˆ'
[válaszok erre: #13589] [előzmény: (13587) Szunyog1, 2014-09-21 20:58:01]
Kiváló dolgozó
Madison 07 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szunyog1



Tagság: 2010-06-09 16:28:25
Tagszám: #85805
Hozzászólások: 41
13587. Elküldve: 2014-09-21 20:58:01,

Dreambox HD

[3950.]

Hali lehet a Dream 800se tunerját javitani??? valaki tudja javitani???
[válaszok erre: #13588]
Zöldfülű
Szunyog1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Dreambox HD

(üzenet: 17443, Sat)
 
    / 698 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011409044265747 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail