Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499901/11 Témák: 19750 Tagok: 113683 Legújabb tag: nthobweo Online: (89/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59133, Sat)
 

st7



Tagság: 2012-07-03 16:59:04
Tagszám: #106257
Hozzászólások: 40
31838. Elküldve: 2012-09-05 15:54:26,

MinDigTv

[27351.]

Az a kérdésem, hogyha a digitális átállás végén megszűnik a 790-836 Mhz-es sáv az LTE hálózat számára, akkor a jelenleg ott sugárzott muxok hova kerülnek. Esetleg a D és E muxoknak kijelölt frekvenciákra, vagy egy újabb frekvencia kiosztás is létezik már az NMHH-nál.
[válaszok erre: #31844] [előzmény: (31834) part_wish, 2012-09-05 15:05:04]
Zöldfülű
st7 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
31837. Elküldve: 2012-09-05 15:40:29,

MinDigTv

[27352.]

targyalunk, ha lesz megallapodas, fogjuk mondani.
[válaszok erre: #31839] [előzmény: (31836) nsanya72, 2012-09-05 15:14:13]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nsanya72



Tagság: 2010-09-28 14:26:55
Tagszám: #88885
Hozzászólások: 304
31836. Elküldve: 2012-09-05 15:14:13,

MinDigTv

[27353.]

Üdv. mindenkinek.
Valaki tud róla,hogy sz RTL-2 fog-e menni a MinDig-tv-n?
Köszönöm.
[válaszok erre: #31837]
Törzstag
nsanya72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
31835. Elküldve: 2012-09-05 15:06:57,

MinDigTv

[27354.]

sajnos csak szept kozepen tudjuk szerelni, tehat kicsit odebb van meg az indulas. szombathely elobb lesz.
[előzmény: (31828) jporta, 2012-09-05 09:57:30]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
31834. Elküldve: 2012-09-05 15:05:04,

MinDigTv

[27355.]

Sopron nem lesz.
[válaszok erre: #31838] [előzmény: (31833) maximillian, 2012-09-05 14:48:23]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


maximillian



Tagság: 2011-07-25 12:27:54
Tagszám: #94491
Hozzászólások: 116
31833. Elküldve: 2012-09-05 14:48:23,

MinDigTv

[27356.]

szerintem kevesen tudhatnak róla.
sokan, ha hallották is, legyintettek: "Hol van az a Barcs?"
erről meg aztán végleg nem hallanak. persze amikor nem jön az analóg m1, akkor elkezdenek majd kapkodni. tán ez is a pilot része, hányan kapják fel a fejüket erre. :)
Sopron remélem a holnapi napirendi pont lesz. ;)
[válaszok erre: #31834] [előzmény: (31832) PDGN, 2012-09-05 14:29:23]
Haladó
maximillian adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


PDGN



Tagság: 2005-12-13 12:26:14
Tagszám: #24582
Hozzászólások: 14
31832. Elküldve: 2012-09-05 14:29:23,

MinDigTv

[27357.]

Ez talan a kivarokra mar raijjeszthet, ami besegithet a penetracioban... Ami besegithet az ASO-ban...

Logikailag nem ertem, hogy Sopront akkor meg miert nem kapcsoljak le egyszerre...

De azert orulunk! icon77.gif
[válaszok erre: #31833] [előzmény: (31831) maximillian, 2012-09-05 13:20:34]
Zöldfülű
PDGN adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


maximillian



Tagság: 2011-07-25 12:27:54
Tagszám: #94491
Hozzászólások: 116
31831. Elküldve: 2012-09-05 13:20:34,

MinDigTv

[27358.]

hajrá! :)
[válaszok erre: #31832] [előzmény: (31829) sdfgh5, 2012-09-05 09:58:02]
Haladó
maximillian adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
31830. Elküldve: 2012-09-05 10:39:57,

MinDigTv

[27359.]

HSZ 31819...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (31829) sdfgh5, 2012-09-05 09:58:02]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
31829. Elküldve: 2012-09-05 09:58:02,

MinDigTv

[27360.]

A Médiatanács mai ülésén 1. napirendi pont:
1. MTVA-134/2012. A Magyar Televízió Nonprofit Zrt. M1
műsorának analóg földfelszíni műsorterjesztését végző, a Barcs
UHF 46 csatornán sugárzó televíziós átjátszó lekapcsolása iránti
kérelem

http://mediatanacs.hu/dokumentum/153230/36web.pdf
[válaszok erre: #31830 #31831]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jporta



Tagság: 2012-07-31 08:39:00
Tagszám: #107691
Hozzászólások: 4
31828. Elküldve: 2012-09-05 09:57:30,

MinDigTv

[27361.]

Sziasztok!

Lsz. jelezzétek, ha sikerült az engedélyeket beszerezni Szfvárra. Úgy gondolom, hogy elég sokan várjuk már...
Köszi.
[válaszok erre: #31835]
Zöldfülű
jporta adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
31827. Elküldve: 2012-09-05 08:05:10,

MinDigTv

[27362.]

2012.09.06
Budapest VIII kerulet
Rakoczi ut 65

Aldi nyitasi akcio:

Full HD mediaplayer be epitett dvb-t tuner,rögzitös
14999 forint

Info: www.aldi.hu

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
31826. Elküldve: 2012-09-04 14:17:38,

MinDigTv

[27363.]

Akkor miért nem törölted?
Inkább írtál még egy felesleges hsz. -t! icon72.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (31824) franjobp, 2012-09-04 12:35:57]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
31825. Elküldve: 2012-09-04 13:52:16,

MinDigTv

[27364.]

Szia.

Sokkal olcsóbb már nem igen lesz - legfeljebb használtan.

Gondold végig : készülékház + tápegység + processzor, alkatrészek, csatlakozók, tápkábel + munkadíj + jogdíjak + csomagolás + ÁFA, az árrésekről nem is beszélve...
[előzmény: (31822) sdfgh5, 2012-09-04 08:40:50]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5862
31824. Elküldve: 2012-09-04 12:35:57,

MinDigTv

[27365.]

Hopsz, ezt nem ide akartam... :) Bocsi...

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
[válaszok erre: #31826] [előzmény: (31823) franjobp, 2012-09-04 12:35:21]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5862
31823. Elküldve: 2012-09-04 12:35:21,

MinDigTv

[27366.]

Horvátországban az OIV (Odašiljači i veze) augusztus 31-én 23:59-kor leállította a D multiplexben sugárzott Kapital Network földfelszíni sugárzását. A csatorna megüresedett helyére várhatóan pályázatot fognak kiírni.

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
[válaszok erre: #31824]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
31822. Elküldve: 2012-09-04 08:40:50,

MinDigTv

[27367.]

Lehet most valahol 7990-nél olcsóbban kapni set-top boxot? Úgy látom ennél az összegnél megállt az árcsökkenés.
[válaszok erre: #31825]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
31821. Elküldve: 2012-09-03 20:54:02,

MinDigTv

[27368.]

Magyarország számára kijelölték a 174-230 MHz sávot digitális műsorszórás céljára. Ebben a sávban jelenleg még rengeteg analóg adó működik.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (31820) Watt25, 2012-09-03 20:21:17]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Watt25



Tagság: 2012-01-09 14:26:19
Tagszám: #97891
Hozzászólások: 717
31820. Elküldve: 2012-09-03 20:21:17,

MinDigTv

[27369.]

Érdekes.
Engem egy ideje az izgat a legjobban, amit eddig csak fél mondatokkal intéztek el... A 790MHz fölötti kiürítés... Ennek eredményeképpen elképzelhető-e, hogy valamelyik MUX VHF sávba kerül? Ha igen, az vajon mindenképpen azt fogja jelenteni, hogy nem lesz elég az UHF antenna? Fel kell szerelnem még egy VHF-et is és kell majd közösítő?

---------------------------------------
Read only felhasználók számára itt a válasz
[válaszok erre: #31821] [előzmény: (31819) paperboy, 2012-09-03 20:17:49]
Törzstag
Watt25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


paperboy



Tagság: 2012-06-17 12:45:50
Tagszám: #105661
Hozzászólások: 4
31819. Elküldve: 2012-09-03 20:17:49,

MinDigTv

[27370.]

http://dtvnews.hu/hirek/egyszer-majd-csak-lesz-digitalis-atallas
[válaszok erre: #31820]
Zöldfülű
paperboy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
31818. Elküldve: 2012-09-03 15:47:39,

MinDigTv

[27371.]

Valószínűleg semmi újdonság nincs... :(
Nulláról lekerestem újra a csatornákat és "eltűntek" az újak...
Azért érdekes...
[előzmény: (31817) attila.scourgeofgod, 2012-09-03 13:18:41]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
31817. Elküldve: 2012-09-03 13:18:41,

MinDigTv

[27372.]

??? Az A mux alapból a 38-as csatin van (610 MHz), mi itt az újdonság?



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #31818] [előzmény: (31816) warp, 2012-09-03 13:15:21]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
31816. Elküldve: 2012-09-03 13:15:21,

MinDigTv

[27373.]

Na, miután kitanultam a tv kézi hangolását, íme az eredmény:
610MHz, DTT Hungary adása (M1, M2, Duna, Duna World, mr1, mr2, mr3)
Látjátok? :)

_Warp
[válaszok erre: #31817] [előzmény: (31811) Watt25, 2012-09-03 11:52:55]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
31815. Elküldve: 2012-09-03 12:49:18,

MinDigTv

[27374.]

Szép is az, amikor az ügyfél diktálja az egyébként rettentő bonyi tennivalót a munkásnak. Mindezért fizetést kap a hölgy. Aranyos, meg minden, de engem akkor is bosszant ez.
[előzmény: (31808) warp, 2012-09-03 10:28:54]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
31814. Elküldve: 2012-09-03 12:40:25,

MinDigTv

[27375.]

Oks, vettem, bár nem egy nyelvi topik; de jelzem, hogy volt Széchényi Ferenc is... Pld. Széchényi könyvtár, azaz több dolgok vannak földön és égen, óh Attila... :) (nem szöveghű idézet, mint az idézőjelek hiánya mutatja

_Warp
[előzmény: (31813) attila.scourgeofgod, 2012-09-03 12:23:30]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59133, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011473894119263 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail