Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (77/13
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28925. Elküldve: 2012-02-08 14:30:39,

MinDigTv

[30251.]

Akkor amit Amatőr61 írt jó megoldás neked.Egy 20centis koax egyik végére egy koax hüvelyt raksz.Ezt összedugod a tápfeladó koax(kis fekete) dugóval.A koax darab másik végére F csatlakozó, amit rátekersz a splitter IN bemenetére.A másik 2 OUT kimenetre F csatlakozó és viszed a TV felé a másikat a Wayteq vevőbe.
[válaszok erre: #28926] [előzmény: (28924) torp11, 2012-02-08 13:16:45]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torp11



Tagság: 2005-01-10 15:50:30
Tagszám: #15044
Hozzászólások: 399
28924. Elküldve: 2012-02-08 13:16:45,

MinDigTv

[30252.]

A lepke sajat tapegyseget hasznalom (mert e nelkul hiaba allitom be a Wayteq -be hogy adja a feszultseget, nincs jel). Ezt meg akkor probaltam mikor nem volt meg az lcd es direktbe volt a lepke antenna a Wayteq-re kotve.
[válaszok erre: #28925] [előzmény: (28922) Amatőr61, 2012-02-08 12:47:30]
Törzstag
torp11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunfi19803



Tagság: 2007-11-27 19:22:25
Tagszám: #52234
Hozzászólások: 29
28923. Elküldve: 2012-02-08 12:48:02,

MinDigTv

[30253.]

En ajanlani tudom ezeket az antennakat.
http://www.betacom.hu/antenna/iskra-dtx-48-f-uhf-szelessavu-yagi-antenna.html
http://www.betacom.hu/antenna/iskra-p-43-n-triplex-uhf-yagi-szelessavu-antenna.html

ezekkel lovom a mindig tv-t. 50km re. a masikkal meg a szerb DVB-T az meg 90km re van. jelerosseg 100% jelminoseg 100%- tol 55% ig mozog. nincs kepakadozas
Zöldfülű
bunfi19803 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
28922. Elküldve: 2012-02-08 12:47:30,

MinDigTv

[30254.]

Bocs, amit én mondtam az csak akkor működik, ha a lepke saját tápegységét és tápfeladóját használod, akkor nem kell másik osztó.
Amennyiben a Wayteq géped biztosítja az 5 Voltot, akkor tényleg szükséged van egy másik, egyik oldalán a tápot átengedő osztóra.
[válaszok erre: #28924] [előzmény: (28920) Amatőr61, 2012-02-08 12:11:42]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torp11



Tagság: 2005-01-10 15:50:30
Tagszám: #15044
Hozzászólások: 399
28921. Elküldve: 2012-02-08 12:26:53,

MinDigTv

[30255.]

Kosz az infot Frovery!
[előzmény: (28919) Frovery, 2012-02-08 11:28:40]
Törzstag
torp11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
28920. Elküldve: 2012-02-08 12:11:42,

MinDigTv

[30256.]

Szia.

A lejövő antenna dugóba - ahol van most a tápfeladó - egy lány koax dugón, rövid koax kábellel becsatlakoztatható az osztóba, onnan pedig viszed külön-külön a jelet a két készülék számára.
[válaszok erre: #28922] [előzmény: (28918) torp11, 2012-02-08 10:51:40]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28919. Elküldve: 2012-02-08 11:28:40,

MinDigTv

[30257.]

Sima splitter, leágazó nem jó.DC csatolt kell.Egyik ágán van egy iránycsatolás, ami átengedi az erősítő felé a tápot.1000Ft körül van árban.
http://www.betacom.hu/csatlakozo-adapter-aljzat/2-es-oszto-dc-block-konczol.html
[válaszok erre: #28921] [előzmény: (28918) torp11, 2012-02-08 10:51:40]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


torp11



Tagság: 2005-01-10 15:50:30
Tagszám: #15044
Hozzászólások: 399
28918. Elküldve: 2012-02-08 10:51:40,

MinDigTv

[30258.]

Hello mindenkinek,

Egy erositos lepke antenna jelet szeretnem megosztani egy Wayteq 95cx vevo (ami egy crt tv-hez csatlakozik) es egy lcd tv (beepitett dvb-t tuneres) kozott.
Tettem egy splitter-t de az erosito tapja az az antenna tv csatlakozo dugojahoz van kotve es az a splitter utan a wayteq vevore van dugva. Na most ha a tap be van dugva es wayteq vevo es a lcd tv is akkor kioltodik a jel.
Ha a tapot a splitter elott kotnem az antennatol jovo kabelre akkor menne?
[válaszok erre: #28919 #28920]
Törzstag
torp11 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28917. Elküldve: 2012-02-07 20:56:59,

MinDigTv

[30259.]

természetesen szerződéses alapon, a kapacitásért fizetve.
[előzmény: (28897) yaksi, 2012-02-07 16:09:09]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pentoda



Tagság: 2008-12-12 20:04:15
Tagszám: #66637
Hozzászólások: 278
28916. Elküldve: 2012-02-07 20:35:33,

MinDigTv

[30260.]

Az Antenna Hungária kereskedőire gondoltam, akik valószínűleg megpróbálnak minél több pénzt kitermelni a MUX sávszélességéből, azaz teljes átviteli adatsebeességéből.
[előzmény: (28915) yaksi, 2012-02-07 20:24:28]
Haladó
pentoda adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28915. Elküldve: 2012-02-07 20:24:28,

MinDigTv

[30261.]

Kereskedői? Kié? És mi közük a kép sávszélességéhez a kereskedőknek?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28916] [előzmény: (28914) pentoda, 2012-02-07 20:04:27]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pentoda



Tagság: 2008-12-12 20:04:15
Tagszám: #66637
Hozzászólások: 278
28914. Elküldve: 2012-02-07 20:04:27,

MinDigTv

[30262.]

Tisztelettel üdvözlöm a megállapításodat, ami a házadtáján keresi a megoldást. Vajon mit szólnak hozzá a kereskedőid?
[válaszok erre: #28915] [előzmény: (28896) part_wish, 2012-02-07 16:05:01]
Haladó
pentoda adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28913. Elküldve: 2012-02-07 19:58:56,

MinDigTv

[30263.]

Így igaz.A dipolnak is kellett volna egy gyertya erősítő, amivel az éppen vételhatáron lévő jelet megnyomja egy kicsit.Jó lehet az erősítő nélküli lepke is, sok helyen bevált már.Ha meg erősítő kell neki, akkor szabályozható tápfeladót kell venni, mert néha túlvezérlődik.
[előzmény: (28911) sittyu, 2012-02-07 19:52:56]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
28912. Elküldve: 2012-02-07 19:56:54,

MinDigTv

[30264.]

Szia.

Ez, és az ehhez hasonló, antennának becézett "szerkezetek" - a legtöbb esetben - csalódáskeltően szerepelnek : nem ajánlom a beszerzését.
[előzmény: (28910) ppepsok2, 2012-02-07 19:26:09]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sittyu



Tagság: 2011-09-30 07:32:32
Tagszám: #95842
Hozzászólások: 119
28911. Elküldve: 2012-02-07 19:52:56,

MinDigTv

[30265.]

természetesen erősítő nélkül ajánlom a lepkét. erősítőt csak hosszú kábel csillapítása miatt ajánlok.
[válaszok erre: #28913 #28928] [előzmény: (28908) Biboross, 2012-02-07 19:01:29]
Haladó
sittyu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ppepsok2



Tagság: 2009-09-27 18:21:11
Tagszám: #78132
Hozzászólások: 234
28910. Elküldve: 2012-02-07 19:26:09,

MinDigTv

[30266.]

kinek van tapasztalata aSaturn1 nevu lengyel dvb-t-analog foldi vevo antannaval
-
[válaszok erre: #28912]
Haladó
ppepsok2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28909. Elküldve: 2012-02-07 19:14:52,

MinDigTv

[30267.]

Ezek az antennák irányérzékenyebbek,mint a lepke.Viszont a lepke erősítője erősít annyit amennyit kell, de én nem szeretem a benne lévő erősítőt.Ha a dipol antennára kötnél egy gyertya erősítőt, vagy a dipolházba építhető erősítőt azzal tutibb lenne.Max 2ezer Ft egy ilyen erősítő.
De ugye te döntöd el mit veszel.
[előzmény: (28908) Biboross, 2012-02-07 19:01:29]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Biboross



Tagság: 2010-11-30 23:15:54
Tagszám: #90357
Hozzászólások: 116
28908. Elküldve: 2012-02-07 19:01:29,

MinDigTv

[30268.]

Ha jól emlékszem ilyen antennával már próbáltam : (UHF televízió antenna 19 elemes DIPOL 19/21-69)
76 / 96 volt a jelszint és akadozott az adás ! csatorna váltáskor pedig ki írta hogy gyenge a jel ezért nem tudom hogy milyet kellene feltenni hogy jó legyen ?
[válaszok erre: #28909 #28911] [előzmény: (28905) Frovery, 2012-02-07 18:11:13]
Haladó
Biboross adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
28907. Elküldve: 2012-02-07 18:44:14,

MinDigTv

[30269.]

Lepke antennával veszem Tokajt Nyíregyházán a padlástérben elhelyezve.
A lepke "szárait" levágtam kb. 14 cm hosszúságra, így a 68-as csatornával sincs gond.Ezt nézem a legtöbbet.
[előzmény: (28901) Biboross, 2012-02-07 17:38:35]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sittyu



Tagság: 2011-09-30 07:32:32
Tagszám: #95842
Hozzászólások: 119
28906. Elküldve: 2012-02-07 18:13:45,

MinDigTv

[30270.]

azért ajánlottam lepkét mert már sokan kérték a tanácsom és eddig tökéletes volt a lepke (olcsó, könnyű, kicsi). igaz hogy a 60-as csatik fölött nem az igazi, de tiszta rálátás mellett jönnie kell a 68-as csatinak is. a multkor 30km-re raktuk föl a lepkét 2. emeleten az erkélyre tokajnak irányítva és jelerősség a 68-as csatin 75%. de ha pénzt akarsz költeni ajánlom az alcadot (18dB), azzal biztos jelet fogsz, bár az 13e Ft.
[előzmény: (28904) Biboross, 2012-02-07 18:03:44]
Haladó
sittyu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28905. Elküldve: 2012-02-07 18:11:13,

MinDigTv

[30271.]

Ilyesmiben gondolkodj.: http://www.antennak.hu/index.php?kat=18&id=462
http://www.antennak.hu/index.php?kat=18&id=1017
http://www.antennak.hu/index.php?kat=18&id=506
[válaszok erre: #28908] [előzmény: (28904) Biboross, 2012-02-07 18:03:44]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Biboross



Tagság: 2010-11-30 23:15:54
Tagszám: #90357
Hozzászólások: 116
28904. Elküldve: 2012-02-07 18:03:44,

MinDigTv

[30272.]

Nincs valami elterjedt típus vagy megbízható ? mindegy milyet veszek ?
[válaszok erre: #28905 #28906] [előzmény: (28902) sittyu, 2012-02-07 17:50:53]
Haladó
Biboross adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28903. Elküldve: 2012-02-07 18:02:07,

MinDigTv

[30273.]

Ezt azért így kijelenteni, elég nagy bátorság.
Alapból az A Mux a 68-ason van, ahol a lepke már igen gyengén muzsikál.+ mennyire van rálátása az adóra?
Mindenképpen egy jó Yagit javasolnék és még lehet erősítő sem fog kelleni.
[előzmény: (28902) sittyu, 2012-02-07 17:50:53]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sittyu



Tagság: 2011-09-30 07:32:32
Tagszám: #95842
Hozzászólások: 119
28902. Elküldve: 2012-02-07 17:50:53,

MinDigTv

[30274.]

egy sima lepke
[válaszok erre: #28903 #28904] [előzmény: (28901) Biboross, 2012-02-07 17:38:35]
Haladó
sittyu adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Biboross



Tagság: 2010-11-30 23:15:54
Tagszám: #90357
Hozzászólások: 116
28901. Elküldve: 2012-02-07 17:38:35,

MinDigTv

[30275.]

Sziasztok !
Tud valaki segíteni abban hogy milyen tető antennát vegyek a mindig tv ingyenesen fogható adásaihoz ? Egy strong srt8345ci beltérivel lenne összekötve, a legközelebbi adó a Tokaji lenne olyan 30-35 km-re tőlem.
Előre is köszönöm !
[válaszok erre: #28902 #28907]
Haladó
Biboross adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.013769149780273 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail