Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (29/8
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28900. Elküldve: 2012-02-07 17:14:44,

MinDigTv

[30276.]

Kötelező a többnyelvű sugárzás, ezért meg kell oldani a két "meghatározó" csatornának.
[előzmény: (28897) yaksi, 2012-02-07 16:09:09]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28899. Elküldve: 2012-02-07 16:12:43,

MinDigTv

[30277.]

Tudunk már valamit az analóg lekapcsolás menetrendjéről?
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
28898. Elküldve: 2012-02-07 16:10:42,

MinDigTv

[30278.]

Mikor várható? Ja és köszönöm a válaszokat.
[előzmény: (28896) part_wish, 2012-02-07 16:05:01]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28897. Elküldve: 2012-02-07 16:09:09,

MinDigTv

[30279.]

Na igen, de nem úgy van, hogy annyi a sávszél, amennyiért fizet az RTL / TV2? Vagy hajlandók lennének pluszban fizetni érte?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28900 #28917] [előzmény: (28896) part_wish, 2012-02-07 16:05:01]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28896. Elküldve: 2012-02-07 16:05:01,

MinDigTv

[30280.]

a kép sávszélességét nem kívánjuk csökkenteni, van még minimális kapacitás az adott muxon ahhoz, hogy 2 hangsávnyit össze lehessen szedni.
[válaszok erre: #28897 #28898 #28914] [előzmény: (28895) yaksi, 2012-02-07 15:22:57]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28895. Elküldve: 2012-02-07 15:22:57,

MinDigTv

[30281.]

Ha lesz, akkor a kép sávszélességéből fogják elvenni? Kell az, hogy legyen még egy hangsáv, 85%-ban ugyanazzal a magyar hanggal, és még gyengébb legyen a kép? Szerintem nem.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28896] [előzmény: (28894) Leíratkozott felhasználó, 2012-02-07 15:11:47]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28894. Elküldve: 2012-02-07 15:11:47,

MinDigTv

[30282.]

Mi újság a hangsávokkal? tv2, rtl klub
[válaszok erre: #28895]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


bsanyi



Tagság: 2005-06-01 21:58:23
Tagszám: #19344
Hozzászólások: 27
28893. Elküldve: 2012-02-06 20:16:19,

MinDigTv

[30283.]

Elnézést mindazoktól, akik a Private Spice műsorát nézik: fejállomási hiba miatt egyelőre csak fix 4:3 formátumban tudjuk adni, emiatt a 16:9-es tartalmak (ami jelenleg igen ritka) anamorf módon jelennek meg. Több visszajelzést is kapott az ügyfélszolgálat az elmúlt 1 hétben, hogy 16:9-es műsor esetén "ugrál" a kép 4:3 és 16:9 mód között, emiatt kényszerülünk visszatérni a 4:3 módra. A hiba forrását lokalizáltuk és 1-2 napon belül igyekszünk javítani.

Sanyi
Zöldfülű
bsanyi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28892. Elküldve: 2012-02-05 10:27:39,

MinDigTv

[30284.]

Most, hogy a tetőn van 16-17 cm porhó, az antenna meg a padláson van egy sima erősítő nélküli lepke antenna formájában, és a kábelbe még egy Diplexer+Sat osztó is benne van, és a szomszéd teteje is útban van az optikai rálátás terén a Bp. Széchenyi hegyi adóra nézve Csévharasztról, az eredmények az alábbiak (jelerősség/bithibaarány): UHF 38-nál 85/0, UHF 55-nél 64/0, UHF 62-nél 55/0. Tehát panaszra továbbra sincs semmi okom.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


adriankoooo



Tagság: 2004-12-25 20:13:35
Tagszám: #14655
Hozzászólások: 1016
28891. Elküldve: 2012-02-03 20:51:22,

MinDigTv

[30285.]

Hú ez jó kérdés, igazatok lesz. Én a az új Extra alap kártyát nézhettem 15300-nak. A feltöltőkártya lehetséges hogy 14000 HUF.
[előzmény: (28890) frakk3, 2012-02-03 20:44:26]
Kiváló dolgozó
adriankoooo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
28890. Elküldve: 2012-02-03 20:44:26,

MinDigTv

[30286.]

Na most nem értem, az extra alap 15300, vagy a feltöltökártya? Nekem március elején jár le az 1éves extrám, a honlap szerint a feltöltö 14000, mint meglévö ügyfélnek.
[válaszok erre: #28891] [előzmény: (28887) adriankoooo, 2012-02-03 18:14:42]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiga33



Tagság: 2008-12-03 16:27:12
Tagszám: #66299
Hozzászólások: 1259
28889. Elküldve: 2012-02-03 19:19:35,

MinDigTv

[30287.]

Nem, mert jelenleg nincs több hely.
[előzmény: (28888) blackpanther, 2012-02-03 19:07:20]
Kiváló dolgozó
csiga33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blackpanther



Tagság: 2002-11-16 00:00:00
Tagszám: #439
Hozzászólások: 246
28888. Elküldve: 2012-02-03 19:07:20,

MinDigTv

[30288.]

Újabb csatorna várható? (Családi csomag)

pl.: TLC
[válaszok erre: #28889] [előzmény: (28860) part_wish, 2012-01-31 20:24:25]
Haladó
blackpanther adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


adriankoooo



Tagság: 2004-12-25 20:13:35
Tagszám: #14655
Hozzászólások: 1016
28887. Elküldve: 2012-02-03 18:14:42,

MinDigTv

[30289.]

15300 az Euronicsban is, meg a Tescoban is (betacomban is annyi) az extra alap 12 hónapra. Végülis az utóbbi helyen volt a 19990-es szett is és megvettem azt.
[válaszok erre: #28890] [előzmény: (28886) cs-robert, 2012-02-03 14:08:00]
Kiváló dolgozó
adriankoooo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cs-robert



Tagság: 2003-01-22 00:00:00
Tagszám: #848
Hozzászólások: 435
28886. Elküldve: 2012-02-03 14:08:00,

MinDigTv

[30290.]

Szia!

Itt írnak a feltőtőkártyákról:

http://www.mindigtvextra.hu/feltoltokartyak_626

Az oldal alján rákattintassz az értékesítési pontokra, és keresel egy hozzád közelit.
[válaszok erre: #28887] [előzmény: (28885) adriankoooo, 2012-02-03 13:50:10]
Törzstag
cs-robert adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


adriankoooo



Tagság: 2004-12-25 20:13:35
Tagszám: #14655
Hozzászólások: 1016
28885. Elküldve: 2012-02-03 13:50:10,

MinDigTv

[30291.]

Lehet. Van valahol 14000 Forintért?

http://www.betacom.hu/mindig-tv-kartya.html
[válaszok erre: #28886] [előzmény: (28884) cs-robert, 2012-02-03 13:15:59]
Kiváló dolgozó
adriankoooo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cs-robert



Tagság: 2003-01-22 00:00:00
Tagszám: #848
Hozzászólások: 435
28884. Elküldve: 2012-02-03 13:15:59,

MinDigTv

[30292.]

Most megnéztem a legújabb ÁSZF-et kíváncsiságból. A 43.oldalon 14 ezret írnak. Akkor nem tudom, hogy honnan vetted a 16 ezret.
[válaszok erre: #28885] [előzmény: (28881) adriankoooo, 2012-02-03 11:36:12]
Törzstag
cs-robert adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cs-robert



Tagság: 2003-01-22 00:00:00
Tagszám: #848
Hozzászólások: 435
28883. Elküldve: 2012-02-03 13:13:11,

MinDigTv

[30293.]

Hol olvastad ezt a 16 ezres feltőtőkártyát. Én 14 ezerről tudok. Vagy változott most?
[előzmény: (28881) adriankoooo, 2012-02-03 11:36:12]
Törzstag
cs-robert adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sgyerak



Tagság: 2010-12-01 11:57:52
Tagszám: #90366
Hozzászólások: 31
28882. Elküldve: 2012-02-03 12:51:16,

MinDigTv

[30294.]

Vágsellérol nézem a MonDigTv Családi csomagot a gerecsei adórol a 29-es csatornán. Február 1.-én és 2.-án nemvolt sugárzás . Az Extra csomag kifogástalanul fogható. Észlelte másvalaki is a változást?
Zöldfülű
sgyerak adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


adriankoooo



Tagság: 2004-12-25 20:13:35
Tagszám: #14655
Hozzászólások: 1016
28881. Elküldve: 2012-02-03 11:36:12,

MinDigTv

[30295.]

Sziasztok!

Tavaly vettem egy mindigtv kártyát készülékkel, ami most fog lejárni.

Feltöltőkártya 12 hónapra, alap csomaggal: 16000 HUF

Készülék+új kártya 19990, ahogy olvastam ebben már az aktiválási díj is benne van?

http://www.mindigtvextra.hu/Alap_csomag_12_honap_dekoderrel

Nem kérdés, hogy ez utóbbit választanám akkor. Kérdésem, hogy tényleg nem kellmajd aktiválási díjat fizetnem? icon50.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-02-03 11:41:35]
[válaszok erre: #28882 #28883 #28884]
Kiváló dolgozó
adriankoooo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bogyo01



Tagság: 2007-10-05 08:01:26
Tagszám: #49991
Hozzászólások: 2211
28880. Elküldve: 2012-02-02 19:59:57,

MinDigTv

[30296.]

Bizonyára arra gondol, hogy _elősorban_ akkor szoktuk mindenképpen hiányolni az AFD jelet, amikor is 4:3-as CRT tv-n nézzük a HD adásokban adott 4:3 műsort, és gyászkeretet kapnánk nélküle.

Abban az esetben, ha feltételezzük, hogy a delikvens 16:9-es tv-n úgy szeretné nézni a 4:3-as HD-s adást, hogy a képernyő közepén, bal és jobb oldalt csíkok vannak, akkor számára valóban nem fontos az AFD jel.
Viszont attól kezdve, hogy a tv-jén a 4:3-as adások esetében szeretne valamiféle nagyítást alkalmazni (akár nem torz, hanem enyhe, aránytartó nagyítás, ezt én is nagyon szeretem), akkor viszont már szükséges.

DM800se (klón, Nemesis); IllusionSat Max2HD (Vantage 2.58); UPC-Direct (Thor); MinDigTV; olcso.tv; Leadtek DTV Dongle H (Ubuntu)
[előzmény: (28875) pimpusek, 2012-02-02 13:17:13]
Kiváló dolgozó
bogyo01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
28879. Elküldve: 2012-02-02 19:35:09,

MinDigTv

[30297.]

Lehet, még nem próbáltam antennát forgatva mérni a jelszintet. Beállítom az antennát iránytüvel a Dvb-t map.eu térkép adatai szerint. Eddig mindig müködött. Nálunk stabilabb a vétel a beépített tunerrel.
Söt van olyan haverom aki vett új Tv-t és hozzá sem kellett nyúlni a régi lepke antennához, pedig a 63 és 64 csatornán fogja Gerecsét.
[előzmény: (28878) xule, 2012-02-02 19:10:02]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
28878. Elküldve: 2012-02-02 19:10:02,

MinDigTv

[30298.]

Nem az a lényeg , hogy mit mutat a készülék , hanem antennaelforgatáskor hol veszti el a jelet . Láttam olyat is lassú forgatás közben , hogy szinte nem változott a jelzés , majd hirtelen megszűnt .
[válaszok erre: #28879] [előzmény: (28877) frakk3, 2012-02-02 19:03:38]
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
28877. Elküldve: 2012-02-02 19:03:38,

MinDigTv

[30299.]

Tapasztalatom szerint az LG és Samsung LCD-nek, sokkal érzékenyebb tunerja van mint a STB-knek, én eddig három STB-t próbáltam. Alcor 1500, Telefunken 280 és egy Technisat HDT4. A boxok 60-80% jel/minöséget mutattak, míg az LCD-k 100%. Persze ugyanazzal az antennával. Söt a tévék akadás mentesen vették a szlovák adókat is (pedig vertikálisan sugároznak),és nem volt külön antenna, csak az irány hasonló. A PVR funkciót azt hiszem az újabb készülékek már tudják.
[válaszok erre: #28878] [előzmény: (28865) orphan-mike, 2012-02-01 10:44:17]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28876. Elküldve: 2012-02-02 13:34:57,

MinDigTv

[30300.]

A Tv2 és RTL KLUB eredeti hangsávjának megjelenéséröl már elkezdödtek a tárgyalások.
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010917901992798 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail