Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (88/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28775. Elküldve: 2012-01-28 08:30:46,

MinDigTv

[30401.]

Bithibaarány mennyi?A Samsungok kiírják azt is.
[előzmény: (28768) potee, 2012-01-27 22:57:20]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joejoe51



Tagság: 2005-09-07 21:27:40
Tagszám: #21729
Hozzászólások: 301
28774. Elküldve: 2012-01-28 01:14:04,

MinDigTv

[30402.]

Hát ez nagyon szép, de használhatatlan. Jó esetben van benne egy dipol, amihez tesznek egy erősítőt. Irányhatása nincs, ezért nyeresége sincs. (Honnan tudja az automatikus erősítésszabályzás, hogy mire szabályozzon? Sehonnan. Egy eredő kimenő szintre szabályoz. Lehet, hogy éppen az analóg adások túlvezérlik.) Ennél még azok az egyszerű szobaantennák is jobbak, amik egy (nyolcas alakú) szélessávú dipolból és mögötte egy kerek reflektorból állnak. Ezeken lehet szabályozni az erősítést egy gombbal. Bár szélesen látnak, de van némi irányhatásuk. A Yagi antennák még ennél is jobbak (dipol-sor pl. régebbi Tesco-s), mert nagyobb irányhatásuk és nyereségük van.

Joejoe51
[előzmény: (28772) djlacee, 2012-01-28 00:10:31]
Törzstag
joejoe51 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
28773. Elküldve: 2012-01-28 00:35:43,

MinDigTv

[30403.]

Ezért még fogsz kapni hideget-meleget...
...de ez nem antenna...
Max. arra való, ha dróttal is jön az adás beltéren...
[előzmény: (28772) djlacee, 2012-01-28 00:10:31]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djlacee



Tagság: 2010-05-31 18:57:21
Tagszám: #85492
Hozzászólások: 163
28772. Elküldve: 2012-01-28 00:10:31,

MinDigTv

[30404.]

Egészen pontosan ilyen
http://href.hu/x/h0i0
(csak hogy rövid legyen a link)

radioPLAY - online rádió
[válaszok erre: #28773 #28774 #28780] [előzmény: (28771) breki196, 2012-01-27 23:51:05]
Haladó
djlacee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28771. Elküldve: 2012-01-27 23:51:05,

MinDigTv

[30405.]

Az antennád a 850mhz-en már nem megfelelő mint a legtöbb szobaantenna és lehet, hogy az erősítője se megfelelő a felső frekvenciákon.
Milyen antenna az amire ráírták a 48db-t?
Hiába a fizikát nem lehet átverni, ha kisebb mint 1 méter biztos nem tudja.
[válaszok erre: #28772] [előzmény: (28767) djlacee, 2012-01-27 22:04:25]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


breki196



Tagság: 2008-12-27 23:08:19
Tagszám: #68119
Hozzászólások: 522
28770. Elküldve: 2012-01-27 23:45:24,

MinDigTv

[30406.]

Mert másik muxon(frekvencián) van.
Meg a tévéd nem szereti a médiaszemetet. icon53.gif
[előzmény: (28769) spongya, 2012-01-27 23:16:49]
Törzstag
breki196 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


spongya



Tagság: 2009-12-18 09:53:31
Tagszám: #80762
Hozzászólások: 86
28769. Elküldve: 2012-01-27 23:16:49,

MinDigTv

[30407.]

üdv !ha duna .duna hd, m1 ,m2 bejön mért nem találja a tv 2 őt és az rtl klub-bot a beltéri
?
[válaszok erre: #28770]
Kezdő
spongya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


potee



Tagság: 2010-11-10 19:11:07
Tagszám: #89898
Hozzászólások: 17
28768. Elküldve: 2012-01-27 22:57:20,

MinDigTv

[30408.]

Sziasztok!
Most kapott el a hév, hogy mindenki háborog a 90%-os vételére!
Nálam (Samsung UE-C32-5000 QW)-n 25-40%-os jelszint mellett tökéletes minden! Nem akad, nem kockásodik, nem "csipog" stb! Egy feldobott nagyon régi antennával, minden extra nélkül! Nem értem miért sír mindenki! Sopron (A,B MUX) tőlem (Pecöl) kb. (légvonalban) 60-70 km, Kabhegy 70-80 km. Az osztrák A, B Mux 80-95% szinten jön. Graz, Rohonc stb! Tényleg nem értem a síránkozást! Tényleg baj van? A csatornakínálat jó. Nálam csak alternatívaként van jelen, Digi előfizetők a szülők! Én nem! Én AH-s vagyok! Csak így tovább!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2012-01-27 23:05:19]
[válaszok erre: #28775] [előzmény: (28573) agy, 2012-01-14 17:26:50]
Zöldfülű
potee adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djlacee



Tagság: 2010-05-31 18:57:21
Tagszám: #85492
Hozzászólások: 163
28767. Elküldve: 2012-01-27 22:04:25,

MinDigTv

[30409.]

Az erősítő kikapcsolásával az az antenna nem sokat ér, nincsen teleszkóposan kihúzható része.

radioPLAY - online rádió
[válaszok erre: #28771] [előzmény: (28766) part_wish, 2012-01-27 21:34:25]
Haladó
djlacee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
28766. Elküldve: 2012-01-27 21:34:25,

MinDigTv

[30410.]

ahogy nézem a lefedettségi térképet, Sopron északkeleti részén sem kell a C MUX vételéhez komolyabb antenna. A probléma valószínűleg abból adódik, hogy a C MUX a 68-as csatornán megy, ennél jóval kedvezőbb az A és B MUX terjedése (40-es és 42-es csatornák). Milyen antennával próbáltad? Próbáltad erősítő nélkül?
[válaszok erre: #28767] [előzmény: (28765) djlacee, 2012-01-27 20:56:58]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djlacee



Tagság: 2010-05-31 18:57:21
Tagszám: #85492
Hozzászólások: 163
28765. Elküldve: 2012-01-27 20:56:58,

MinDigTv

[30411.]

Üdv! Part-wish kollégának szól most amit írok, valamit nem tudnátok csinálni a soproni C MUX-al? A város északkeleti részén, az Aranyhegyen egy DVB-T tuneres Samsung LED TV-n a magyar A MUX egy darab dróttal is jön, Erősítős szobaantennával (48dB) pedig emellett az osztrák A és B MUX is hibátlanul megy, szinte akárhová is teszem azt. A magyar C MUX viszont akárhogyan forgatom az antennát, akad, pixelesedik, gyakorlatilag élvezhetetlen. Mindez úgy, hogy a TV torony szemben van, ráadásul 2. emelet, ablak mellett. Nem rég lett kiköttetve a kábeltv azért, mert annak is minden baja volt, erre a földi sem működik rendesen? Egyébként ez nem nálam van, én párszáz méterrel közelebb lakom a TV toronyhoz, de nálam is gyakran akad a C MUX. Az adatok szerint nem sokkal kevesebb a teljesítménye az A-hoz képest, mégis úgy gondolom, a hiba nem nálam, nálunk van.
Magyar A MUX: http://www.kephost.com/view3.php?filename=ldoop298px5sqkzx12r3.jpg
Magyar C MUX: http://www.kephost.com/view3.php?filename=o9enlqusbx1q13x90jtv.jpg
Osztrák B MUX: http://www.kephost.com/view3.php?filename=f9kco28eoj38t7gxqs56.jpg

radioPLAY - online rádió
[válaszok erre: #28766]
Haladó
djlacee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest



Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
28764. Elküldve: 2012-01-27 20:27:27,

MinDigTv

[30412.]

valami baj lehet az axn-nel, időnként elfeketedik egy pillanatra
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
28763. Elküldve: 2012-01-27 14:35:39,

MinDigTv

[30413.]

Biztos?
Szerintem sokkal kedvezőbb feltételekkel maradhatnak. Ráadásul a reklámpiaci "hatalmukat" ezzel még egy-két évig fenn tudják tartani, ami jelentős bevétel.
A kis csatornákat jól megadóztatják (már akik Magyarországon maradnak), a nagyok meg vígan aratnak tovább, együtt a külföldi bejegyzésű kábelcsatornáikkal.
[előzmény: (28762) Ladislo73, 2012-01-27 14:02:25]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28762. Elküldve: 2012-01-27 14:02:25,

MinDigTv

[30414.]

A Tv2 és RTL KLUB analóg rendszeren maradása a digitálisal együtt hatalmas pénzösszeg.
[válaszok erre: #28763]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28761. Elküldve: 2012-01-27 13:43:32,

MinDigTv

[30415.]

Optimistán gondolkodj!
Ha a Duna tv,m2 stb. analógba vissza ,akkor miliárdok mennek a levesbe.
[előzmény: (28760) Amatőr61, 2012-01-27 12:53:28]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
28760. Elküldve: 2012-01-27 12:53:28,

MinDigTv

[30416.]

Szia.

Milyen tervek szerint ?

Csupán arról van szó, hogy a két kereskedelmi csatornának lejár a szerződése.
Lehet, hogy hosszabbítanak.

De tételezzük fel, hogy elmennek az analóg frekvenciákról, a kormány meg "benyomja" a helyükre például az M2, Duna TV kettőst...
A két kereskedelmi távozása esetén az AH elhatározása kevés ahhoz, hogy elinduljon egy újabb multiplex, arra az engedélyt a hatóság (kormány) adja meg...
[válaszok erre: #28761] [előzmény: (28757) Ladislo73, 2012-01-27 12:24:04]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kjocoka



Tagság: 2010-10-25 12:42:51
Tagszám: #89555
Hozzászólások: 12
28759. Elküldve: 2012-01-27 12:31:04,

MinDigTv

[30417.]

Ja! Sciencet akartam írni, de nem tudom a hozzászólást modosítani. :)
[előzmény: (28758) klotyómanó, 2012-01-27 12:25:43]
Zöldfülű
kjocoka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


klotyómanó



Tagság: 2008-01-05 13:46:32
Tagszám: #53877
Hozzászólások: 158
28758. Elküldve: 2012-01-27 12:25:43,

MinDigTv

[30418.]

Discovery SCIFI ?????

Ez valami most induló új csatorna lesz ? :)

" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
[válaszok erre: #28759] [előzmény: (28754) kjocoka, 2012-01-27 09:14:57]
Haladó
klotyómanó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28757. Elküldve: 2012-01-27 12:24:04,

MinDigTv

[30419.]

Tervek szerint 2012.07.09.-én a Tv2,RTL KLUB analóg sugárzása leáll. Ezt követően várható,hogy elindul a dvb-t sugárzás a D-multiplexen.
[válaszok erre: #28760] [előzmény: (28755) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-27 10:51:01]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
28756. Elküldve: 2012-01-27 11:41:28,

MinDigTv

[30420.]

Jelenleg nincs.
[előzmény: (28755) Leíratkozott felhasználó, 2012-01-27 10:51:01]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
28755. Elküldve: 2012-01-27 10:51:01,

MinDigTv

[30421.]

Nem ismerem a MindigTv (extra) technikai lehetőségeit, de itt van csatornák bővítésére lehetőség ?
köszönöm
[válaszok erre: #28756 #28757]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


kjocoka



Tagság: 2010-10-25 12:42:51
Tagszám: #89555
Hozzászólások: 12
28754. Elküldve: 2012-01-27 09:14:57,

MinDigTv

[30422.]

El a kezekkel a Muzsika Tv-ről. :) Nekem nagyon is be jön. Ezen sem ismételgetnek többet mint a többi 29 adón. Lehet aki tul sokat nézi, annak már unalmas :) Lehetne tényleg egy ujabb közvélemény kutatás, a jövőbeni fejlesztésekhez, hogy mik legyenek még benne a kínálatban.
Nekem a Discovery Chanel, a Discovery SCiFi , Viasat History, és a Music Chanel HU, kellene még. Gagyi film csatornák meg már ugy is vannak ebben a 30 csatornában.
[válaszok erre: #28758]
Zöldfülű
kjocoka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28753. Elküldve: 2012-01-26 19:40:03,

MinDigTv

[30423.]

Én nem Téged, hanem a Muzsika, és társait gagyiztam le, de ügyesen kiállítottad magadról a bizonyítványt! icon32.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (28743) Ladislo73, 2012-01-26 16:30:28]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28752. Elküldve: 2012-01-26 18:56:45,

MinDigTv

[30424.]

A Muzsika Tv helyett a FixHD SD változatának is örülnék.
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28751. Elküldve: 2012-01-26 18:55:53,

MinDigTv

[30425.]

Ez már le lett párszor írva.Ha neked csak 10 csati kellene akkor kb.200Ft,ba kerülne darabonként.Viszont így 50Ft-ba kerül.Lehet kevesebb csatid volna de ugyanannyit fizetnél mint 30-ért.Válassz.
Az árakat csak összehasonlítási alapként írtam.
[előzmény: (28750) Ladislo73, 2012-01-26 18:41:59]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012769937515259 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail