Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (111/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

akyyy



Tagság: 2011-09-07 10:32:05
Tagszám: #95277
Hozzászólások: 4
28725. Elküldve: 2012-01-24 01:50:43,

MinDigTv

[30451.]

Még sima csatornákat se tudok fogni, csak nagyritkán.
Jó lenne ide is fehérvárra valami kisebb helyi antenna :(
[válaszok erre: #28726] [előzmény: (28714) csp001, 2012-01-23 10:54:10]
Zöldfülű
akyyy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tévészerelő



Tagság: 2010-06-18 13:14:57
Tagszám: #86111
Hozzászólások: 576
28724. Elküldve: 2012-01-23 15:48:26,

MinDigTv

[30452.]

Volt erről szó régebben, én is 5 V-ról járattam az erősítős lepkét, amíg szükség volt rá. De mások is írták.

Lehet kapni olyan tápfeladókat is, ahol az adapteren van egy potméter, így a tápfeszültség szabályzásával lehet változtatni az erősítést. Pl. 3-18 V között. Vagy erősítős szobaantennáknál is, ahol potméterrel lehet szabályozni az erősítést, az is csak tápfeszültséget szabályoz.
[előzmény: (28719) kjocoka, 2012-01-23 12:54:29]
Törzstag
Tévészerelő adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28723. Elküldve: 2012-01-23 15:13:06,

MinDigTv

[30453.]

Ha nem javulna a vételed,akkor mindenképpen egy yagi antennát vegyél+esetleg egy erősítőt.A lepkének kicsi a nyeresége és a benne lévő erősítő jól erősít,viszont nagy a zajszintje.
[előzmény: (28722) kjocoka, 2012-01-23 14:26:56]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kjocoka



Tagság: 2010-10-25 12:42:51
Tagszám: #89555
Hozzászólások: 12
28722. Elküldve: 2012-01-23 14:26:56,

MinDigTv

[30454.]

Az a baj, hogy 35km-re vagyok a legközelebbi adóhoz, és sajna gödörben lakunk.
[válaszok erre: #28723] [előzmény: (28721) Frovery, 2012-01-23 14:08:09]
Zöldfülű
kjocoka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28721. Elküldve: 2012-01-23 14:08:09,

MinDigTv

[30455.]

Igen az erősítős lepkék szeretnek túl gerjedni.Az 5V-al kevesebbet kap az erősítő,így mérséklődik a túl vezérlés.Ha közel vagy az adóhoz és nagy a teljesítménye akkor szokott ilyen lenni.Lehet kivennéd az erősítő panelt és betennél egy balun trafót még jobb lenne.
[válaszok erre: #28722] [előzmény: (28719) kjocoka, 2012-01-23 12:54:29]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hoffmanng



Tagság: 2009-01-10 15:19:13
Tagszám: #69020
Hozzászólások: 671
28720. Elküldve: 2012-01-23 13:01:12,

MinDigTv

[30456.]

Bocs !
Nem a DVB-T adók vezérlik túl a gyenge minőségü antenna erösítöket, hanem a nagyteljesítményű analóg adók !
Üdv, Gábor
[előzmény: (28713) ITI, 2012-01-22 20:12:32]
Törzstag
hoffmanng adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kjocoka



Tagság: 2010-10-25 12:42:51
Tagszám: #89555
Hozzászólások: 12
28719. Elküldve: 2012-01-23 12:54:29,

MinDigTv

[30457.]

Szia!
Erősítős lepke antennát. De közben kisérletezgettem, és több dologra rájöttem. Minden beltérinek, nem árt a saját antenna. A beltéri belső 5V-ját kell rákötni az erősítős antennára, és már jó is lett a kép, idáig. Már kb fél órája nincs gond. Lehet a 12 V-os táp nagyon nagyot erősített? Akinek van kedve kipróbálhatja, kárt nem tesz vele. :)
Így megsporolhatunk egy 12V-os tápegységet. Persze ez csak olyan beltérikre igaz, melynek van 5V-os kimenete.
[válaszok erre: #28721 #28724] [előzmény: (28718) Frovery, 2012-01-23 12:45:30]
Zöldfülű
kjocoka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Frovery



Tagság: 2011-08-15 09:02:08
Tagszám: #94771
Hozzászólások: 690
28718. Elküldve: 2012-01-23 12:45:30,

MinDigTv

[30458.]

Milyen antennát használsz,erősítő?
[válaszok erre: #28719] [előzmény: (28717) kjocoka, 2012-01-23 11:20:56]
Törzstag
Frovery adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kjocoka



Tagság: 2010-10-25 12:42:51
Tagszám: #89555
Hozzászólások: 12
28717. Elküldve: 2012-01-23 11:20:56,

MinDigTv

[30459.]

Köszi!
Akkor most mit csináljak? Uzd marad csak, de az meg néha szaggat. A DIGIT akartam lecserélni. Nagyon szép a képe a mindig tv-nek, már ha működik rendesen nállam. Viszont pár csatornánánál olyan homályosnak tűnik a kép. Másnál ez nem jelenkezik?
[válaszok erre: #28718] [előzmény: (28716) attila.scourgeofgod, 2012-01-23 11:07:48]
Zöldfülű
kjocoka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
28716. Elküldve: 2012-01-23 11:07:48,

MinDigTv

[30460.]

Nem.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #28717] [előzmény: (28715) kjocoka, 2012-01-23 11:00:06]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kjocoka



Tagság: 2010-10-25 12:42:51
Tagszám: #89555
Hozzászólások: 12
28715. Elküldve: 2012-01-23 11:00:06,

MinDigTv

[30461.]

Sziasztok!
A Kab-hegyi adóról jön a családi csomag? Nekem az kellene, mert UZD felől akadozik néha a kép. Három napja sz...ok az antennával. 90% a jelerősség, 86-88% a minőség, de így is akad néha a kép. Már nem tudom mit csináljak. UZD kb 35Km, Kabhegy meg 50Km.
[válaszok erre: #28716]
Zöldfülű
kjocoka adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csp001



Tagság: 2011-10-01 10:41:09
Tagszám: #95861
Hozzászólások: 39
28714. Elküldve: 2012-01-23 10:54:10,

MinDigTv

[30462.]

Sziasztok, Székesfehérvárról tud valaki esetleg fogni, külföldi adásokat? Köszönöm.
[válaszok erre: #28725]
Zöldfülű
csp001 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
28713. Elküldve: 2012-01-22 20:12:32,

MinDigTv

[30463.]

Kabhegyhez én is közel lakom, van erősitős nagylepkém is, mikor beüzemeltem nekem se jött be Kabhegy. Kikötöttem az erősitőt és láss csodát tökéletes lett a vétel, annyira hogy most egy kislepkével nézem a Kabhegyi adót maximélis jelszinttel. Egyébként erről már korábban irtam és mások is megerősitettek abban hogy a túlzottan nagy jelet nem tudja feldolgozni a tuner. Egy próbát Neked is megér.
Üdv, ITI.
[válaszok erre: #28720] [előzmény: (28712) Kgabi56, 2012-01-22 19:38:59]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kgabi56



Tagság: 2007-10-25 18:20:16
Tagszám: #50772
Hozzászólások: 24
28712. Elküldve: 2012-01-22 19:38:59,

MinDigTv

[30464.]

Most nem foglalkozok vele.
Minőség: 99%
Szint :87%
Üdv.:Gabi
[válaszok erre: #28713] [előzmény: (28711) yaksi, 2012-01-22 19:23:06]
Zöldfülű
Kgabi56 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
28711. Elküldve: 2012-01-22 19:23:06,

MinDigTv

[30465.]

Lehet, hogy törölni kellene mindent, gyári beállítások, és utána frekvenciánként külön (nem automatikus kereséssel) lekeresni a kabhegyi frekiket.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #28712] [előzmény: (28710) Kgabi56, 2012-01-22 19:19:53]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kgabi56



Tagság: 2007-10-25 18:20:16
Tagszám: #50772
Hozzászólások: 24
28710. Elküldve: 2012-01-22 19:19:53,

MinDigTv

[30466.]

Szevasz!
A Thomsonon a következőket csináltam:Kézi hálózatkeresés a 61-es csatornán.Megtalálta az adókat:mentés.
Ezt elvégeztem az automatikus frissítés ki-be állapotában.
A C sávot továbbra is 850-en veszi.
Üdv.:Gabi
[válaszok erre: #28711] [előzmény: (28709) xule, 2012-01-22 18:43:53]
Zöldfülű
Kgabi56 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
28709. Elküldve: 2012-01-22 18:43:53,

MinDigTv

[30467.]

NIT/halozatinfo/automatikus programfrissites vagy hasonlo ki van kapcsolva ?
[válaszok erre: #28710] [előzmény: (28708) Kgabi56, 2012-01-22 18:38:14]
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kgabi56



Tagság: 2007-10-25 18:20:16
Tagszám: #50772
Hozzászólások: 24
28708. Elküldve: 2012-01-22 18:38:14,

MinDigTv

[30468.]

Szevasz!
Ezt én sem értem.
Az antenna Kabhegy irányába van állítva.
Megtalálja az adókat,de hiába mentem el a soproni adatok maradnak.
Másik probléma?
LG tv
Sajnos nem ír ki infót,hogy honnan veszi az adást.Még tanulmányoznom kell ezeket a dolgokat.
Üdv.:Gabi
[válaszok erre: #28709] [előzmény: (28707) ITI, 2012-01-22 18:18:45]
Zöldfülű
Kgabi56 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
28707. Elküldve: 2012-01-22 18:18:45,

MinDigTv

[30469.]

Szia !
Miért csak elvileg? Kabhegy nem jön be?
[válaszok erre: #28708] [előzmény: (28706) Kgabi56, 2012-01-22 17:59:03]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kgabi56



Tagság: 2007-10-25 18:20:16
Tagszám: #50772
Hozzászólások: 24
28706. Elküldve: 2012-01-22 17:59:03,

MinDigTv

[30470.]

Szevasztok!
THOMSON digitális vevő,erősítős lepke antenna.Pápa és Celldömölk között félúton.
Elvileg Kabhegyről venném az adásokat.
A multiplex 642Mhz
C multiplex 850 Mhz
Az AH táblázatából úgy nézem,hogy a C-t Sopronból veszem!
Farból jön egy rakás osztrák digitális adás.
Jól van ez így?
Üdv.:Gabi
[válaszok erre: #28707]
Zöldfülű
Kgabi56 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
28705. Elküldve: 2012-01-22 16:53:35,

MinDigTv

[30471.]

Köszi!

@gy
[előzmény: (28700) attila.scourgeofgod, 2012-01-22 12:50:22]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
28704. Elküldve: 2012-01-22 16:26:35,

MinDigTv

[30472.]

Csak a Plus-os viszi, mert nem csak a SW különbözik a két boxban...
[előzmény: (28703) nsanya72, 2012-01-22 14:53:08]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nsanya72



Tagság: 2010-09-28 14:26:55
Tagszám: #88885
Hozzászólások: 304
28703. Elküldve: 2012-01-22 14:53:08,

MinDigTv

[30473.]

Üdv mindenkinek.
Tud valaki olyan szoftot erre a készülékre amivel le tudom játszani usb-n a divx-et?
COLUMBIA T - HD 2500 CX

Mert ugyanez csak a pluszos típusa viszont lejátsza.
COLUMBIA T - HD 2500 CX PLUS ez viszon viszi csak nem akarok venni még egyet.
icon28.gif
[válaszok erre: #28704]
Törzstag
nsanya72 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
28702. Elküldve: 2012-01-22 14:26:14,

MinDigTv

[30474.]

A Fix.HD SD változata elférhetne még .
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nfsu17



Tagság: 2011-05-02 14:50:21
Tagszám: #93402
Hozzászólások: 1321
28701. Elküldve: 2012-01-22 13:26:31,

MinDigTv

[30475.]

Hasznos amit írsz, el is mentem, de ez szerintem nem nekem szólt, mert nekem nincs bajom az összeillesztéssel. icon21.gif
Én is csak segíteni jöttem.
[előzmény: (28697) dynamictrance, 2012-01-22 10:24:55]
Kiváló dolgozó
nfsu17 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012004137039185 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail